Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) migabi24 válasza sfefe (#3599) üzenetére


migabi24
nagyúr

Már a videón látszik hogy 3x vastagabb a pitakánál, szóba se jöhetne nálam

(#3602) kaciokos válasza migabi24 (#3601) üzenetére


kaciokos
őstag

A pikata meg sokszor vastagabb a dbrand hátlapi fóliámnál. :D

(#3603) migabi24 válasza kaciokos (#3602) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ja csak az nem védi a kamerát ha lerakod :D

(#3604) kaciokos válasza migabi24 (#3603) üzenetére


kaciokos
őstag

Tulajdonképpen valamennyire megvédi, a kamera dudoron is van egy fólia, ami persze legnagyobb részt lyukakból áll, de arra jó, hogy a kamerák ne érjenek hozzá az asztal lapjához, ha leteszem.

Félreértés ne essék, nem akarok meggyőzni senkit, abszolut egyéni preferencia, ki milyen tokot használ, vagy nem használ. Én az évek során arra jutottam, hogy általában nincs rá szükség, a hátlapi fóliát is leginkább csak a tapadás javítása miatt tettem fel, de azért van egy részegtokom, mert vannak olyan helyzetek, amikor kell a jobb fogás a telefonon, meg az sem árt, ha valamennyi eséllyel túlélné, ha olyankor mégis elejteném. :D

(#3605) DanielLong válasza kaciokos (#3604) üzenetére


DanielLong
senior tag

Ha felhoztad ma tapadás kérdését, esetleg tudtok ajánlani olyan fóliát, ami javítana a helyzeten? Nekem leginkább az oldalára kéne. Nem elég, hogy csillog, mint a Salamon töke, de még úgy is csúszik. :DD

(#3606) apaszka válasza PACSA75 (#3590) üzenetére


apaszka
veterán

:C

De sajnos ilyen készüléket nem fog!
Elmentünk a a telekomhoz,de azt mondták kifutó ! Max Neten tudok rendelni!
Szóval ott sincs már! :W
Az A szériát nem ismerem,csak az S és a Notokat! Igaz S3 volt az utolsó a családban,azóta Note van mindkettőnknek,de ennek nem ívelt a kijelzője így ezért akart ilyent!
Na mindegy!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3607) trialboj


trialboj
őstag

Minden S tulajnak kötelező videó: Blind Camera test :DD

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3608) torma1981 válasza kátú (#3596) üzenetére


torma1981
veterán

Szia.

Nagyon rendes vagy köszönöm, de sajna pécsi vagyok. :( Azért megnézném élőben na. :D

(#3609) migabi24 válasza torma1981 (#3608) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem fogsz csalódni ha a kivágások megfelelnek neked

(#3610) sfefe válasza migabi24 (#3601) üzenetére


sfefe
őstag

Viszont a bőrt premiumabb fogni... :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3611) migabi24 válasza sfefe (#3610) üzenetére


migabi24
nagyúr

Te nyertél :C

(#3612) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Vezeték nélküli töltőt mit ajánlatok hozzá? Pitaka Aramid tok lenne hozzá. Ár/értékben melyik a legjobb? Áltvány az jobb lenne.

Köszi.

(#3613) migabi24 válasza torma1981 (#3612) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szerintem ár/érték arányba nincs jobb [link]

(#3614) sfefe válasza migabi24 (#3611) üzenetére


sfefe
őstag

Tenyleg neztem sok muanyagot de nekem vhogy nem jott be a tapintasa.
De ha vastagsag szamit akkor. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3615) migabi24 válasza sfefe (#3614) üzenetére


migabi24
nagyúr

Még szerencse, hogy a pitaka nem műanyag hanem aramid, a tapintása pedig olyan selymes, prémium, hogy még hasonlót se éreztem soha

(#3616) S. Szabi válasza migabi24 (#3613) üzenetére


S. Szabi
őstag

Én is ezt használom, teljesen jó!

(#3617) Chris Kiki válasza trialboj (#3607) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Khmmm...

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#3618) trialboj válasza Chris Kiki (#3617) üzenetére


trialboj
őstag

Látod én sem kattintottam meg a tiedet, mert elsiklottam felette, nem baj az ha többször bekerül :P

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3619) sfefe válasza migabi24 (#3615) üzenetére


sfefe
őstag

Az aramid az is muanyag nem?
( na majd egyszer megfogdosom... )

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3620) hp16 válasza migabi24 (#3613) üzenetére


hp16
tag

én is ilyet vettem pár napja, tökéletes.

(#3621) kaciokos válasza torma1981 (#3612) üzenetére


kaciokos
őstag

Én Tronsmart Chocolate-et használok 3 éve abszolut megelégedéssel, de jelenleg a migabi24 által linkelt Samsung cucc jobb vételnek tűnik.

(#3622) Atlantis válasza migabi24 (#3613) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem is van ilyenem, Pitaka tokban a telefon, tökéletes.

Arra vigyázz, ha később esetleg ez szempont lenne, hogy okosórát nem tud tölteni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3623) migabi24 válasza Atlantis (#3622) üzenetére


migabi24
nagyúr

Köszi a megerősítést így már meg merem venni, szerencsére nem vagyok órás :D

(#3624) Atlantis válasza migabi24 (#3623) üzenetére


Atlantis
veterán

De még lehetsz. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3625) kátú válasza sfefe (#3619) üzenetére


kátú
őstag

Az aramid nem műanyag, egy bizonyos kevlár típus és a Pitaka tok csak ebből áll 2 fém lappal a hátuljában. Amiatt ennyire könnyű és strapabíró

It still works!

(#3626) thomas77


thomas77
senior tag

Ha belépek az áruházba, a saját alkalmazásaimnál ott figyel egy "Android system WebView" alkalmazás, ami nem képes lefrissülni amióta kijött az Android 10.
Nálatok is így van? Lehet ezzel valamit csinálni? Vagy én rontottam el valamit?

(#3627) migabi24 válasza thomas77 (#3626) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem gond nélkül frissült 10-es rendszeren

(#3628) thomas77 válasza migabi24 (#3627) üzenetére


thomas77
senior tag

A feleségem telefonján is ilyen. TMH rommal...

Bakker... most rendben lefutott... :F

[ Szerkesztve ]

(#3629) Teal'C


Teal'C
addikt

Na rendeltem én is egy pattern tokot fekete/zöld hát a kanári sárga telefon valami hihetetlen jól néz ki a fekete tokban. Megmérve az oldala 0,9mm a háta 0,6mm

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3630) gg72 válasza Teal'C (#3629) üzenetére


gg72
veterán

Na, ugye, milyen pofás ez a Pattern tok? + minőségre is nagyon jó szerintem.

(#3631) Samott válasza thomas77 (#3626) üzenetére


Samott
addikt

Az nalam is kuzodtt egy ideig a frissites utan, de par perc alatt meggyogyult magatol. Talan ujrainditottames frissitettem.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#3632) tomasz79 válasza apaszka (#3606) üzenetére


tomasz79
tag

Szia.
Pont tegnap vettem a feleségemnek zöldet. Igaz az euronicsnál függetlent.
Cetelem áruhitelem van már évek óta, én arra vettem.
Az s7 edge- t gajra vágta új előfizetést meg nem akar. Legalábbis remélem, mert most bement vásárolni a városba.

(#3633) sfefe válasza kátú (#3625) üzenetére


sfefe
őstag

Az aramid az poliamid ami meg muanyag. ( ahogy tudom )
De vegulis tokmind1 nekem a bőr tetszik masnak mas. :)

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3634) kátú válasza sfefe (#3633) üzenetére


kátú
őstag

Ha ilyen irányból nézzük a kevlár is műanyag :DDD

de igen, kinek mi tetszik jobban

It still works!

(#3635) trialboj válasza trialboj (#2801) üzenetére


trialboj
őstag

Emberek, MINDING minden körülmények között, legyen a telefonotokon extra kijelzővédő üveg, mert előbb utóbb le fog esni, ha nem a kezedből esik ki, akkor a zsebedből fog :O .
Az enyémen ez volt [Kesselring] amit nem olyan rég pattintottam fel, és ha nem is tökéletes, de most megmentette a seggem.

Melóból hazafelé, egy zebra után az úton kiesett a zsebemből a telefon, egyenesen az úttestre, tompa puffanást hallottam, hátranézek sötét volt, de láttam valami pacát, és mire leesett hogy az az én telefonom, már hajítottam is el a bringát, hogy még azelőtt odaérjek hogy az engem követő autó áthajtana rajta.

Természetesen kijelzővel lefelé esett, jobb felső sarka szét is repedt, de úgy tűnt csak az üveg védő kapott.
Itthon sajnos alaposabban ránézve kiderült, hogy végigbucskázott mint a 4 sarkán, bal felső bal alsó sarka a samu szilikontokjának berepedt, a másik kettő megúszta. Itt meg is jegyezném, hogy a samsung szilikontok nem alkalmas a védelemre, mivel pont ott nem védi a telefont ahol kvára kellene, a kijelző melletti műanyag rész is kapott a telefonon, ahol a samu tok, csak egy gumis puha rész, ez át is szakadt, és itt sérül legjobban a telefon.
Remélem a valós kijelző nem sérült, a telefon két alsó sarkán van 2 ütésnyom, az egyiknél a műanyag is sérült, gondolom minden nemű garanciális javítás ezentúl felejtős, azt mondják majd hogy de hát ez le lett ejtve... :W
3 különböző telefont hordtam ebben a dzsekiben, soha 1 sem esett ki kb 4 év alatt, pont karácsony előtt a kell ilyesmi történjen :(

Olyan jó érzés tok nélkül kézbe venni, de el sem tudom képzelni mi maradt volna belőle ha pl nincs tok rajta, vagy olyan hártya vékony szuperanyagból van mint az a pitaka amit most mindenki emleget.
Ha tokot nem is raktok, rá valami edzett üveg legyen rajta, még ha olcsó is, mert a legtöbb esetben képes megvédeni a telefont egy teljes értékvesztéstől, mondjuk szerintem az én telóm így is elvesztette az értéke felét :C

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3636) migabi24 válasza trialboj (#3635) üzenetére


migabi24
nagyúr

"vagy olyan hártya vékony szuperanyagból van mint az a pitaka amit most mindenki emleget"

Már ne is haragudj, de a kevlárból még golyóálló mellény is készül, szóval a pitaka attól, hogy vékony még megvédheti a telefont

(#3637) Teal'C válasza migabi24 (#3636) üzenetére


Teal'C
addikt

Ezt már a note 9 fórumban is kivesézték és ripityára tört a telefon a pitakában. Egy apró hiba van vele hogy nem nyúlik alőre a sarkoknál így ha elöl a sarkára esik akkor reszeltek a kijelzőnek.
Nagyon kemény nagyon jól néz ki de sajnos a kijelző szemponzból 0-a. Persze minden ilyen kinézetű tok az. :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3638) #16820480 válasza migabi24 (#3636) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért a golyóálló mellényben is széttörik mindened, ha mondjuk kiugrasz benne az emeletről, ugyanúgy itt is szétrepedhet benne a telefon. Nem arra tervezték, hanem hogy nagy energiájú, de kis tömegű és puha cucc becsapódásakor ne szakadjon szét a szerkezete, mint mondjuk a bőrödnek.

(#3639) torma1981 válasza Teal'C (#3637) üzenetére


torma1981
veterán

És melyik tok védi meg bármely telót ha pont úgy esik le? Ja és nem lesz 2x akkora töle a telód mert akkora batár. Semmilyen.

(#3640) Teal'C válasza torma1981 (#3639) üzenetére


Teal'C
addikt

A sarkán légbubis tokok közt vannak jók amik nem olyan batár kinézetűek, a legjobban az a tok véd ami 1,5 vagy 2mm eltart a sarkoknál ha pl pofára teszed. A kijelző kialakításából adódik hogy a sarkai nagyon sérülékenyk mivel ott csak a vékony üveg van az lcd már nincs mögötte, mondjuk a full kijelzős telefonoknál már jobb a helyzet.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3641) kátú


kátú
őstag

Ez igazából nem vita tárgya. Egy jól kinéző tok nem úgy vigyáz a telefonra, mint egy robosztus. Ezeket inkább stílus miatt használja az ember, meg azért, mert nem karcolódik a telefon többi része

It still works!

(#3642) trapi80 válasza raziel01 (#3371) üzenetére


trapi80
tag

Halát gyerekek! Fistphoneban tavaly vasaroltam egy Xiaomi Redmi Note 5 keszuleket. A rezgo elszallt igy elkuldtem szervizbe. Ez iden volt julius vegen. Azota semmi nyoma. Emailre nem valaszolnak. Gondolnál az ember hogy ennyi üzlete van Magyarországon akkor egy korrekt cég sajnos nem azok kerüljétek messziről.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

(#3643) PACSA75 válasza trialboj (#3635) üzenetére


PACSA75
őstag

Nekem édes mindegy hogy 1 milliméteres repedés van rajta, vagy szilánkosra törik, nem tudom elviselni ha nem tökéletes. Ezért nem költök vagyonokat védelemre, csak a karcoktól óvom.

(#3644) migabi24 válasza trapi80 (#3642) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az nem semmi, tényleg normális cégnek tünt

(#3645) pcnet válasza trapi80 (#3642) üzenetére


pcnet
addikt

Nem az első panasz rájuk. [link]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#3646) Teal'C


Teal'C
addikt

Euronics ban 160e az s10e.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3647) LustaDick123 válasza trapi80 (#3642) üzenetére


LustaDick123
tag

Nemcsak ezeket kell hanyagolni, hanem már a "nagyok" között is megjelentek érdekes konstrukciók.

Én a nyáron vettem az s10e-t az Aquaban, ahol olcsóbb volt egy kicsivel, mint a többi, hivatalos konkurenciánál. Sokszor vásároltam már ott, az Aqua fennt volt a nyáron, mint hivatalos viszonteladó a Samsung oldalán, mi baj lehet. A napokban néztem a garanciajegyet és észrevettem, hogy "bolti" 1 éves garanciát kaptam, nem "samsungos" két éveset. Éppen mentem a boltba más rendelésért és azt a választ kaptam tőlük, hogy van a "magyar" és a "külföldi" beszerzés és én valószínűleg külföldit kaptam. Mikor kérdőre vontam az eladót, hogy átverve érezhetem-e magamat legalább volt benne annyi, hogy szemlesütve egy igent mondott.

Kopp-kopp, a telefon még megy.

(#3648) Samott válasza LustaDick123 (#3647) üzenetére


Samott
addikt

Pedig ez anno szobakerult itt. Fura, mert az aqua egyebkent rendben van altalaban.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#3649) kalolaci


kalolaci
senior tag

Hol lehet az beállítani, hogy melyik böngészővel nyisson meg egy oldalt, a telefon? Véletlenül rányomtam egyre, és már nem kínálja fel, a többi lehetőséget.

(#3650) eduba válasza kalolaci (#3649) üzenetére


eduba
aktív tag

Talán a beállítások között valahol van olyan, hogy "alapértelmezett alkalmazások" kiválasztása. Én ott próbálnám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.