Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) PACSA75 válasza Teal'C (#3450) üzenetére


PACSA75
őstag

Nyomjál rá a "Nyomja meg egyszer" szövegre (nem a pipára).

[ Szerkesztve ]

(#3452) kalolaci


kalolaci
senior tag

Jó lehet a gyári fólia is, csak ha kiesik a kezünkből, nehogy a kijelző érje a talajt. Mert akkor, nem hiszem hogy annyit véd, mint egy üvegfólia.

(#3453) raziel01


raziel01
veterán

Én is felraktam az Android 10-et. Így főleg azt mondom hogy marha jó ajánlat volt 150-ért telekomnál listaáron is, 125-ért előfizu mellé meg pláne. :C

(#3454) migabi24 válasza raziel01 (#3453) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szerintem is

(#3455) kalolaci


kalolaci
senior tag

Régiócsere megoldva.

(#3456) kaciokos válasza kalolaci (#3452) üzenetére


kaciokos
őstag

Így van, a gyári, műanyag fólia csak a karcok ellen véd, viszont nekem pár hónap után már voltak rajta mikrokarcok, meg amúgy is zavart az oldalról behúzós műveleteknél, úgyhogy leszedtem. A GG üveg nekem nem karcosodik, persze vigyázok is rá.

(#3457) gg72 válasza raziel01 (#3453) üzenetére


gg72
veterán

Én is így vélem és kövezzetek meg, de szerintem a mellékelt AKG füles is marha jól szól. :K

(#3458) kátú válasza kalolaci (#3455) üzenetére


kátú
őstag

Hogyan csináltad?

It still works!

(#3459) kalolaci válasza kátú (#3458) üzenetére


kalolaci
senior tag

Én természetesen, sehogy. Csinálták nekem is, mert nem értek hozzá, ennyire. Nem kellett hozzá semmi, csak a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#3460) migabi24


migabi24
nagyúr

Megjött a Spigen Liquid Crystal meg a Pitaka, nagyon jó tokok, a pitaka meg valami hihetetlen jó, minden forintot megért

(#3461) nkmedve válasza gg72 (#3446) üzenetére


nkmedve
őstag

Nálam 6 hónapja van rajta a gyári fólia, és néhány karcoláson kívül még tökéletes (még csak minimálisan sem vált el sehol). Szerintem megéri tartani, legalábbis addig amíg nem raksz valami minőségi (és ez nagyon fontos) üveget a helyére.

(#3462) Atlantis válasza nkmedve (#3461) üzenetére


Atlantis
veterán

Szintén így vagyok vele, teljesen jól bírja az én használati feltételeim között a gyári fólia.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3463) torma1981 válasza nkmedve (#3461) üzenetére


torma1981
veterán

Sziasztok.

Milyen minőségi üveg fóliát ajánlatok hozzá? Nekem most 2 napos. Várom rá a tokot addig nem akarom használni.

(#3464) tibbike01


tibbike01
őstag

A Telenornál egyösszegben vásárolt Galaxy S10e kártyafüggetlen és 2 év teljes garancia jár hozzá?

(#3465) kalolaci válasza tibbike01 (#3464) üzenetére


kalolaci
senior tag

Igen, én is úgy tudom. Ha minden igaz kártyafüggetlen is, és adnak hozzá feltöltőkártyát. Csak az ár, ami miatt nem ott vettem én sem.

(#3466) sfefe válasza torma1981 (#3463) üzenetére


sfefe
őstag

3427-es hsz.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3467) raziel01 válasza torma1981 (#3463) üzenetére


raziel01
veterán

Én évekig minden Samsung telómra az 500 Ft-os kínai üvegfóliákat használtam ebay-ről. Egyiken se volt sose karc. Plusz volt hogy leejtésnél az üvegfólia tört de a telómnak semmi baja nem lett.

(#3468) torma1981 válasza raziel01 (#3467) üzenetére


torma1981
veterán

Az lesz. 5-6k egy foliáért elég meredek szerintem. Max 2-3k.

(#3469) gabyka válasza torma1981 (#3468) üzenetére


gabyka
aktív tag

A firstphone-nál szoktam felrakatni, 1,5-2k szokott lenni :)

(#3470) sfefe válasza torma1981 (#3468) üzenetére


sfefe
őstag

elotte ahol vettem raprobaltak egy spigent es nem volt jo mert kozepen szivarvanyos volt, ( levegos ) feltettek a nilkint es tokeletes...
De mindenki olyat tesz amilyet akar.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3471) hp16


hp16
tag

Sziasztok!
Belaktam a telefont, ami 2 nap alatt megérkezett a Telekomtól, S7-ről váltottam abban volt olyan funkció, hogy ha leraktam valahová kijelzővel lefelé az AOD egy kis idő után kikapcsolt, ha felemeltem, akkor visszakapcsolt, s10e-ben nincs ez a funkció vagy csak én nem találom?
Kamera lencsére védőüveget lehet valahol boltban kapni itthon? Kínából vagy egy hónap amire megjönne.
köszi

(#3472) kalolaci


kalolaci
senior tag

Használt valaki Smart Switch programot, átköltözéshez régi telefonról, újra? Az érdekelne, mennyire jól és megbízhatóan működik?

(#3473) Teal'C válasza kalolaci (#3472) üzenetére


Teal'C
addikt

Én rendszeresen használom most is azzal költöztem és a kollégám huawei telefonját is azzal költöztettem az A80 ra amit megvett tőlem.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3474) Petyuska111 válasza gg72 (#3457) üzenetére


Petyuska111
tag

Hát, khmmm, nagyon nem értek egyet. A telóhoz mellékelt AKG füles szerintem elég gyenge. "Lapos" hangkép, szinte semmi térérzet... Aki szerint ez jó, az csak egyszer próbáljon ki egy Sennheisert, pl. mx 365, ára kb. 4500 ft (árban fillérre ugyanaz a kategória, mint az AKG EO-IG955). Hangminőségben a Sennheiser klasszisokkal jobb. Azt már nem is mondom, hogy nem agybadugós, mint az AKG, hanem külső hallójárati, sokkal kényelmesebb. Oké, ez már ízlés dolga. De a hangminőség az nem!! Ilyen különbségnél nem. Egyébként nagy várakozással próbáltam ki az AKG-t, mivel olvastam, hogy milyen szuper minőség. Aztán csak néztem ki a fejemből, hogy mi ez a f.s? Most a fiókban van, kidobni sajnálom, pedig nem kellene, soha nem lesz használva.

[ Szerkesztve ]

(#3475) gg72 válasza Petyuska111 (#3474) üzenetére


gg72
veterán

Én egy AVAX EP-330-hez hasonlítottam, amit most nagyon hypeolnak mindenhol, nekem azzal szemben az AKG jobban tetszett. Meg kellene hallgatnom egy ilyen MX365-öt is.

(#3476) kátú válasza Petyuska111 (#3474) üzenetére


kátú
őstag

Dolby Atmos bekapcsolva? Anélkül tényleg elég lapos, de utána nagyon kiegyensúlyozott lesz a hangzás, van elég mély ott ahol kell van magas és közép tartomány is

Saját vélemény

It still works!

(#3477) Teal'C


Teal'C
addikt

Estleg valaki tud megoldást arra hogy a zárolt képernyőn a "húzza el a feloldáshoz" szöveg ne jelenjen meg?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3478) tomboy84 válasza kalolaci (#3472) üzenetére


tomboy84
tag

Én Google mentésből mentem át és utána SmartSwitchel vittem át a telefon beállításait, ikon elrendezést, doksikat :D
Fotókkal vigyázz, mert ha átviszed és használsz Google Fotókat, akkor újra fel akarja szinkronizálni.

(#3479) kátú válasza Teal'C (#3477) üzenetére


kátú
őstag

Valahogy kikapcsoltam a múltkor majd megnézem hogy sikerült :DDD de szebb így hogy nem látszik az tény

It still works!

(#3480) Petyuska111 válasza kátú (#3476) üzenetére


Petyuska111
tag

Mikor megvettem a telefont, ugye nem volt még belakva, beállítva, stb. így a régi (xperia z3c) telón teszteltem össze az AKG-t a Sennheiser fülessel ugyanazokkal a beállításokkal, zenékkel, stb. (teljesen belakott, zenéhez is nagyon jól beállított rendszeren, lejátszón) ott jelentős volt a különbség a Sennheiser javára. Az s10e-n így már meg se néztem az AKG-t. Köszi a tippet, bekapcsolt Dolby mellett az új telón is megnézem mindkét fülest. Majd megírom az eredményt.

(#3481) nkmedve válasza Petyuska111 (#3480) üzenetére


nkmedve
őstag

Nekem egy régi Senn CX-300-II-m van az AKG mellett, ezek között nem érzékelek olyan hatalmas különbséget, bár talán a Senn egy picit tisztábban szól. Ettől eltekintve az AKG inkább van használatban, valahogy a fülemben kényelmesebbnek tűnik és így el tudom engedni azt az apró hangminőségbeli különbséget.

Ha igazán jó élményt akarok akkor előveszem a "kicsit nagyobbacska" Senn 380 Pro-t (+ esetleg a 10 éve hibátlanul működő Cowon D2-met), az már tényleg földbedöngöl bármilyen ear-canal-os megoldást.

(#3482) gg72


gg72
veterán

SMS-hez lehet valahogy egyedi csengőhangot választani? Eddig nem jöttem rá...

(#3483) migabi24 válasza gg72 (#3482) üzenetére


migabi24
nagyúr

Lehet csak trükkös kicsit 2 helyen kell beállítani az sms menübe

(#3484) hanhp455


hanhp455
csendes tag

Sziasztok! Nektek a bekapcsoló gomb mennyi laza és kattog? Mert én ma vettem egyet, de olyan érzés, mintha most hoztam volna 100 forintért a kínaiból.

(#3485) ricsike_p20 válasza hanhp455 (#3484) üzenetére


ricsike_p20
tag

Egyáltalán nem laza, inkább feszesnek mondanám.. És nem kattog. :K

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#3486) migabi24 válasza hanhp455 (#3484) üzenetére


migabi24
nagyúr

Kattog az, mind ilyen volt ami eddig a kezembe került

(#3487) Bass válasza torma1981 (#3463) üzenetére


Bass
addikt

[link] Én ilyet raktam rá,hátulra is van,tökéletesen rá simul hátul is ahol van rajta egy lyukacsos gyári tok.
[link]

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3488) PACSA75 válasza hanhp455 (#3484) üzenetére


PACSA75
őstag

Egyáltalán nem laza, mintha nem is gomb lenne, hanem egy fix tartozék, hangja viszont van, valóban nagyobbat kattan mint pl a hangerő gomb, de engem sosem zavart, amúgy is csak kikapcsolásnál nyomom meg, a bekapcs az érintésre van állítva.

[ Szerkesztve ]

(#3489) hanhp455


hanhp455
csendes tag

Nem a lenyomásos kattanásra gondoltam, hanem arra, ahogy akkor kattog, amikor pl. megrázom a telefont és a műanyag mozog és ütközik a házzal. De jó, akkor én jártam pórul, vissza is küldöm :D köszi

(#3490) Teal'C válasza hanhp455 (#3489) üzenetére


Teal'C
addikt

Az a kamerád és az normális. Ne rázogasd.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3491) trialboj válasza hanhp455 (#3489) üzenetére


trialboj
őstag

Ne legyél hülye! A kamera stabija mozog, semmi köze a gombokhoz. Azért zörög mert rendes stabilizáció van a kamera alatt, nem csak optikai, és NEM ajánlatos sokat rázni, mert tönkre vered, aztán tényleg küldheted vissza.
Ha az ujjamat rajta tartom a bekapcs gombon és mozgatom, tényleg lötyög egy picit, ami nem túl prémium, viszont olyan gyors az ujjlenyomat olvasó, hogy már az érintéstől is felold, és használat közben nem érződik hogy lötyögne ez a gomb. Szóval ha ez az összes gondod vele, akkor jó barátok lesztek!

Engem inkább az érdekelne, hogy ebben, és pl a nagy s10note ban más féle rezgőmotor technológia van, utóbbi picit profibbnak érződik mikor rezeg? Kézbe fogtam egy 11-es iphonet, és leesett az állam, azon mennyivel profibb a rezgőmotor. Ahhoz képest az s10e rezgés visszajelzése elég gyengusznak tűnik, viszont a régi mi4c telómhoz képest meg az s10e rezgése tűnik kiválónak.
Ennyire drága ez a technológia, miért nem kaphatja meg a legjobbat egy 500 eurós telefon?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3492) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
MM-ban táltam varta vezeték nélküi powerbankot kb 7000ft használ valaki ilyet?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3493) migabi24


migabi24
nagyúr

Filmet másoltam egy pendrivra, és mikor végeztem nem találtam a leválasztás lehetőségét, én vagyok béna vagy itt csak letépem és kész?😁

(#3494) hanhp455 válasza trialboj (#3491) üzenetére


hanhp455
csendes tag

Upsz, ha lefogom a gombot, akkor is hallom, inkább abbahagyom :D Viszont nekem használat közben hallatszik és ERŐSEN érződik, hogy nem túl fasza ez a gomb. Ha rárakom az ujjam, majd leveszem, és ezt ismétlem, akkor érzem és hallom is a lötyögést.

(#3495) kutyek válasza Petyuska111 (#3480) üzenetére


kutyek
senior tag

OFF: az in-ear fülesek csak akkor szólnak értékelhetően, ha teljesen pontos a gumidugó (illeszték) fekvése a hallójáratban. Minden más esetben akár egy 1000 EUR füles is tragyán tud szólni. Aki sok ilyet használ, és gyakorlott ebben, gyorsan megtalálja a pontos illesztéket, vagy eleve a már meglevő, bevált típust teszi fel. Aki ritkán használ agybadugós fülest, annak ilyenkor végig kell próbálnia az összeset, amíg meg nem találja a megfelelőt. Úgy lehet tesztelni, hogy passzívan (zene nélkül) kell hallgatni a környezeti zajt; megfelelő illesztékkel a legjobb az izoláció. Ennek fényében lehet, hogy az az AKG is igen jól szólna szerinted is, csak esélyed sem volt még meghallani...

(#3496) Tsebacsi válasza migabi24 (#3493) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Androidnál nem kell, mert nem memóriába ír, így leválasztásnál nincs semmi ami sérülne. Persze ajánlott nem másolás vagy írás közben kihúzni.

Windows 10 esetében is a nyári frissítés óta a pendriveot és egyéb eszközt nem kell leválasztani, alapbeállításban úgy van, hogy kihúzható probléma nélkül.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3497) migabi24 válasza Tsebacsi (#3496) üzenetére


migabi24
nagyúr

Köszönöm, előző telefonjaimon minden megjelent egy kiadás gomb, de akkor nem keresem tovább :D

(#3498) kalolaci válasza hanhp455 (#3494) üzenetére


kalolaci
senior tag

Nekem nem mozog, az ujjlenyomatos gomb. A lötyögést én is hallom, valahonnan belülről. Persze én nemrég vettem a telefont, és még nem is használom, mert holnap jön meg hozzá, a tok.

(#3499) kalolaci


kalolaci
senior tag

Bixby gomb beállítható úgy, hogy a képernyőzárat oldja fel? Vagyis ugyanazt, mint a kétkoppintásos módszer?

(#3500) bzhadarics96


bzhadarics96
csendes tag

Sziasztok! Az új android óta ha netflixezek vagy youtubeozok es ki szeretnék lépni, duplán kell a vissza mozdulatot végrehajtanom. Ez kikapcsolható valahogy? Nagyon idegesítő😅

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.