Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) Samott


Samott
addikt

A temanal maradva: nekem Nillkin Frosted volt es most Pitaka van rajta. A Pitaka joval csuszosabb, viszont nincsenek burkolva a gombok rajta. Es persze magneses, azert is csereltem.

Szerk: most nyomtatok tartot a kocsiba hozza... :) masodik verzio mar egesz jo, de egy kicsit razkodik vele a telefon. :)

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#3552) Teal'C válasza bojan (#3546) üzenetére


Teal'C
addikt

Nézd meg az időbéjegzőket alul töltésen kívül.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3553) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Ezt nehezen hiszem el.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#3554) migabi24


migabi24
nagyúr

A gps nálatok mit produkál mostanába? Új telót mindig gps testel szoktam vizslatni, hogy mit tud, mikor megvettem meg is lepődtem mert 1m pontosságot tudott, ilyet még nem is láttam eddig, mióta a 10-es felkerült 4m alá nem tudott menni, pedig napok óta figyelem, volt felhős napos idő is

(#3555) nkmedve válasza Chris Kiki (#3553) üzenetére


nkmedve
őstag

Bár a tesztelési metódus szerintem nem a legszerencsésebb (túl kevés a tesztkép és ez a kieséses módszer is nagyon leredukálja a telefon-kombinációkat), de az eredmény nem meglepő. Az átlag felhasználó mindig is jobban szerette a túlszaturált, világosított, élesített fotókat, és a Samsung ezeknek az embereknek adja meg amit akarnak.
Én ha fotós szemmel ítélek, akkor egy Pixel sokkal jobban teljesít, de ettől még tudom, hogy az én elvárásaim távol esnek az átlag userétől.

(#3556) Draun01 válasza Chris Kiki (#3553) üzenetére


Draun01
tag

Wow, ez valóban elég meglepo.

Pixel 6a

(#3557) Samott válasza Chris Kiki (#3553) üzenetére


Samott
addikt

En ezen reggel nagyon rohogtem. De megmagyarazza a vege fele, olyan fotot kell csinalni, ami a juzernek tetszik, nem olyat, ami jo (hiteles, szinhu meg ilyenek). A samsung tudja milyen kepet var az egyszeri juzer es olyat csinal neki.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#3558) tibbike01


tibbike01
őstag

Még mindig nem tudok dönteni. Nagyon tetszik az S10e, de egyedül az akksi kapacitása miatt hezitálok.
1simmel használnám, 2×40 perc buszos nyomkodás, néha egy kis zene, mobilnet végig, napközben néha facebook, messenger. 6 után pedig otthon wifin kb fél óra nyomkodás. Ìgy kibírna egy napot?

[ Szerkesztve ]

(#3559) kalolaci válasza tibbike01 (#3558) üzenetére


kalolaci
senior tag

Szerintem míg új, addig igen. Esetleg a hőmérséklet is befolyásolhatja, az üzemidőt.

(#3560) ricsike_p20 válasza tibbike01 (#3558) üzenetére


ricsike_p20
tag

Szerintem határozottan igen. Már leírtam párszor, de: két sim, face/insta/mess/viber, e-mail, sok hívás mindkét számon, napi jó pár fotó, mobil-bank, néha zene, és minimum 30 megvan még este is.

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#3561) S. Szabi válasza Fehercsoki (#3545) üzenetére


S. Szabi
őstag

Ja, ezt jól elrontották, így abszolút semmi értelme, nem is értem honnan jött az ötlet, hogy ezt így kéne, és jobb, mint volt...

Amúgy biztos van hozzá valami app.

(#3562) Divinity válasza tibbike01 (#3558) üzenetére


Divinity
őstag

Barátnőmnek van e, kb hasonlóan használja, reggel egy 30 perc utazás melóig, addig YT Music, ott max 1 órát nyomkodja(Facebook, Instagram meg tudja fene még mi :D ) azon kívül végig pihen de a mobilnet aktív végig aztán hazafelé szintén 30 perc ott is YT Music, így szokott olyan 70% környékén hazaérni.
Az AOD az ami valamiért durván tudja szívni neki is (nekem is a Note 10 esetén) úgyhogy egyedül az van napközben kikapcsolva mikor amúgy sem használja minden más aktív

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3563) thomas77 válasza tibbike01 (#3558) üzenetére


thomas77
senior tag

Simán kibírja.

(#3564) bepe79


bepe79
addikt

Sziasztok! A nagyon szeretett A5 2017-emről szeretnék most decemberben S10e-re váltani. Néztem unboxing videót, és ott a dobozból kivéve nem összefirkált, jelekkel nem ellátott gyári fólia volt rajta elöl és hátul. Nem tudom, hogy melyik piacra szánt verzió volt. Mindegyiken rajta van, tehát az EU-s piacra szánton is? Mert ez óriási plusz lenne az én szememben (tudom, utólag is fel lehetne rakatni). Köszi!

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3565) trialboj válasza bepe79 (#3564) üzenetére


trialboj
őstag

Van rajta gyári fólia ha ez a kérdés, és azon nincs írás, tehát nem kell kötelezően eltávolítani. De max 2 hónapot bír, utána elég karcos lesz, és az ütések ellen sem véd, mint az üveg, szóval érdemes arra cserélni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3566) migabi24


migabi24
nagyúr

Ugye jól tudom, hogy a pitaka tokkal lehet majd samsung vezetéknélküli töltővel tölteni?

(#3567) kátú válasza migabi24 (#3566) üzenetére


kátú
őstag

Igen, jól tudod

It still works!

(#3568) kalolaci válasza migabi24 (#3566) üzenetére


kalolaci
senior tag

Szerintem, mindegyikkel. Spigen leírásában is, benne van.

(#3569) migabi24


migabi24
nagyúr

Köszi mindenkinek, akkor veszek valamit, csak kényelmesebb volna rárakni valamire, mert össze vissza karistolom a töltő dugdosással szerintem😁

(#3570) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Sziasztok, tudnátok segíteni abban, hogy alul, a navigációs sávot lehet-e, ill. hogyan tudnám átlászóvá vagy sötétre állítani?
Zavar, hogy fehér, legalábbis a kezdőoldalon és sztem nem témafüggő, többet is próbáltam.
Köszi

Még vmi, most rendeltem Speedshopból tokokat, viszonylag jó áron és kaptam ajándék üvegfóliát. Így 2500 Ft-ért lett 3 tokom+üvegfóliám.

[ Szerkesztve ]

(#3571) _Moriarty_ válasza _Moriarty_ (#3570) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Rájöttem, be volt kapcsolva a segítség a kézmozdulatokhoz :B
Így teljesen rendben

(#3572) gg72 válasza gg72 (#3537) üzenetére


gg72
veterán

Megjött az eredeti Samsung Patter Cover [link] , hát ez baromi szép és jó, tökéletesen passzol a telefonra, alig lehet érezni, hogy rajta van, olyan vékony, összesen 11g (a Nillkin 17g), gondolom ez a hátsó lyukaknak köszönhető, az ujjenyomatok sem látszódnak meg rajta.
Egy csomagban kétféle szín van, a fekete mellé jár még egy zöld is. A nélmet amazonon most 10 euro, így nagyon megérte.
Itt egy videó az összes Samsung S10e tokról, a Pattern Cover 4:00-nál kezdődik: [link]
Most biztosan ezt fogom használni, aztán eztuán már a Pituka jön. :)

(#3573) thomas77


thomas77
senior tag

A karácsonyi telekomos opcióval nyomtam pár sebességtesztet. Hát ez a modem elég frankó, amit belefaragtak a telefonba. Persze a Telekomnál nincs is nagyon kihegyezve a dolog, de 200 mbitet szinte bármikor mérek. És ez csak az egy tizede a névleges sebességnek. :C

(#3574) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Navigációs sáv + egykezes módban az alsó sarkokból az appváltás helyett a google kereső jön fel. Ezt hol tudom kikapcsolni?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#3575) migabi24 válasza gg72 (#3572) üzenetére


migabi24
nagyúr

A pituka még durvább, az tényleg olyan mintha nem lenne rajta semmi

(#3576) gg72 válasza migabi24 (#3575) üzenetére


gg72
veterán

Ezt tapasztalatból írod, volt ilyen Samu Pattern tokod is?

(#3577) migabi24 válasza gg72 (#3576) üzenetére


migabi24
nagyúr

Látom rajta, hogy kiáll, a pitaka szinte nem látszik rajta, nem egy átlag tok, nekem leszakadt a pofám mikor ráraktam, sok tokom volt már életembe, de ez olyan vékony, hogy ez már a lehetetlen kategória, nincs 1mm se

(#3578) gg72 válasza migabi24 (#3577) üzenetére


gg72
veterán

Elhiszem. Amúgy érdemes lenne összehasonlítani a kettőt, mert valószínűleg ez jelenleg kapható két legvékonyabb tok az S10e-hez. A Pituka honlapja 0.85mm-t ír amúgy a vastagságra és 14g-ot a súlyra, a Samsung Pattern 11g patikamérlegen mérve.

[ Szerkesztve ]

(#3579) migabi24 válasza gg72 (#3578) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az a sok lyuk miatt könnyebb, viszont vastagabb ez látszik, egy hátrányát látom eddig a pitukanak és az hogy maszatos lesz, ott egyértelmű a lyukas tok előnye, azon biztos nem látszik az ujjlenyomat, de ott meg bemegy a por szösz

(#3580) apaszka


apaszka
veterán

Sziasztok!

Feleségemet szeretném ezzel a tpussal meglepni a Note után ! Már igen gyenge az aksija ,hiába vettem bele újat...
Szóval a cerkát nagyon ritkán használja,és alternatívának nézegetem neki!
Kérdésem nincs ,mert olvasni fogom a korrekt topikot! :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3581) bepe79


bepe79
addikt

A 3 virtuális alsó érintő"gomb" megcserégethető, hogy ne a hüvelykujjtól legtávolabbi legyen a "vissza"? Tehát hogy a jobb oldali legyen az, mint a régi samsungoknál?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3582) Teal'C válasza apaszka (#3580) üzenetére


Teal'C
addikt

Szerintem nem nyúlsz mellé ha ilyet veszel neki 3 kollégám is ilyet hozatott, a fehér valami eszméletlen szép, mondjuk én a sárgára neveztem de ez én vagyok.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3583) Teal'C válasza bepe79 (#3581) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem gyárilag a jobb neked hogy hogy nem.
Alul van.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3584) migabi24 válasza bepe79 (#3581) üzenetére


migabi24
nagyúr

(#3585) bepe79


bepe79
addikt

Nekem még semmi, nincs ilyen telefonom: ) De köszi a képeket, ezek szerint változtatható. Ez nagyon jó hír, és nagyon pozitív!

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#3586) torma1981 válasza gg72 (#3572) üzenetére


torma1981
veterán

Háát szállítással 16 euró, de még mivel 2db-t adnak így sem rossz.

(#3587) torma1981 válasza migabi24 (#3575) üzenetére


torma1981
veterán

Melyik fajta Pituka?

(#3588) migabi24 válasza torma1981 (#3587) üzenetére


migabi24
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3589) torma1981 válasza migabi24 (#3588) üzenetére


torma1981
veterán

Ezt néztem én is. :D Tehát ennyire vékony? Jó a fogása? Nem csúszós? Spigen Thin Fit is nagyon vékonynak tűnik.

(#3590) PACSA75 válasza apaszka (#3580) üzenetére


PACSA75
őstag

Azért én azzal nem dicsekednék, hogy az asszony már nem használja a cerkát😁.

(#3591) PACSA75 válasza migabi24 (#3588) üzenetére


PACSA75
őstag

Hát azért 13 ropi egy tokért elég durva. A Nilkin is hasonló vastag és sokkal olcsóbb, én azt használom és nagyon tetszik.

(#3592) sfefe válasza PACSA75 (#3591) üzenetére


sfefe
őstag

13ert a gyari samu bortokot vettem.. ( nem vennek mast. :) )

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3593) migabi24 válasza torma1981 (#3589) üzenetére


migabi24
nagyúr

Selymes a tapintása, nem tapad mint a gumi, de nem is csúszik szerintem, nagyon prémium érzetet ad

(#3594) migabi24 válasza sfefe (#3592) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem az bumszli :D

(#3595) apaszka válasza Teal'C (#3582) üzenetére


apaszka
veterán

Köszi!
Én maradok a Note szériánál....
9 még megvan, de neki frissíteni kell . Talán méretben is jó lesz neki..

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3596) kátú válasza torma1981 (#3589) üzenetére


kátú
őstag

Ha pesti vagy, minden nap pesten vagyok és nekem pitaka van az s10e n. Ha gondolod fussunk össze és nézd meg élőben :))

It still works!

(#3597) Atlantis


Atlantis
veterán

Pitaka tényleg baromi jó tokokat csinál, évek óta azt használok minden telefonomnál...számomra van egy nagy előnye - azon kívül, hogy szép és minőségi darab - miszerint van benne gyárilag fémlap és a mágneses tartókon minden trükközés nélkül megmarad. Kocsiban ez nagyon praktikus. Igaz, lehetne olcsóbb.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3598) bigrock válasza PACSA75 (#3590) üzenetére


bigrock
addikt

Lehet, hogy meg kéne hegyezni, mert elkopott a hegye... :DDD

(#3599) sfefe válasza migabi24 (#3594) üzenetére


sfefe
őstag

Megnézted? Sok műanyag bumszlibb. A tapintása is jobb mint a műanyagoké.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3600) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha valakit érdekel ezzel a Dex, vettem egy ilyet: [link]

És tökéletesen működik vele a Dex.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.