Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) sfefe válasza migabi24 (#4650) üzenetére


sfefe
őstag

Pedig a hivasoknal ez megvaltozott... eddig ott nem akadt meg egy felfele gorgetesnel. Utana folyamatos de amint megnyitot es porgeted felfele megakad...
Ki probaltad?
Ja, be kell zarni hozza es ujra megnyitni mert ha meg van nyitva es csak ugymond lecsukod akkor siman megy persze...

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4652) DanielLong válasza sfefe (#4651) üzenetére


DanielLong
senior tag

Én már sok év óta szidom az Androidot, mert kb. a legutolsó social app is gyorsabban nyílik meg, minthogy a telefon number one funkcióját el tudjam érni... Tudom tudom, maradi vagyok, hogy én még telefonálgatok itt össze-vissza, amikor a többség már rég nem használja ezt az ósdi megoldást :D

(#4653) migabi24 válasza sfefe (#4651) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nálam meg se reccen pedig 70%-on van a cpu, szóval máshol keresd a hibát😉

(#4654) kátú válasza sfefe (#4651) üzenetére


kátú
őstag

Nekem is fent a frissítés és semmi ilyen hibát nem tapasztalok

It still works!

(#4655) trialboj válasza DanielLong (#4652) üzenetére


trialboj
őstag

Engem meg az zavar hogy a droid sokkal mélyebben alszik viszont az s10e mégis 2x olyan gyorsan merül mint mondjuk a 11 es iphone. Kollégámnak az van, egymás mellett dolgozunk, mikor csoport üzenet jön vagy kör email, az ő telefonja egyből jelzi, az enyém van hogy 1 perc után sem pittyen, majd miután feloldom elkezd csipogni mert akkor ébred és minden értesítést külön külön jelez, aminek megint semmi értelme, sőt kínos is picit.

Leginkább messengerről van szó, még el is fogadnám ha legalább idle módban nem fogyasztana, de így hogy merül rendesen lezárt képernyővel is, de az értesítések viszonylag sokat késnek, (sok esetben persze megjön ~10mpel az iphone után).
Idén felköthetné a gatyát a google pixel is, ha az a telefon még megérne egy próbát, ha ők sem tudják rendesen optimizálni az os-t a hardwerrel, akkor tényleg el kell fogadni, hogy az almások jogosan fizetnek többet egy összességében jobb felhasználói élményért.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#4656) DanielLong válasza trialboj (#4655) üzenetére


DanielLong
senior tag

Szerintem ez egyébként az újabb droidokkal egyre csak rosszabb lett. Még anno KitKat és a Lollipop idején úgy emlékszem, hogy jobb volt a helyzet, bár ott valamelyiken a tárcsázóra tényleg háromszor annyit kellett várnom, mint a Messenger megnyitására.

[ Szerkesztve ]

(#4657) Nimda válasza trialboj (#4655) üzenetére


Nimda
addikt

Én nemrég kaptam egy tippet a mailek hibáira. Alkalmazások->speciális hozzáférés->akkumulátorhasználat optimalizálása, és itt ki kell kapcsolni a megfelelő alkalmazást. Azóta nekem rögtön jönnek a levelek.

(#4658) trialboj válasza Nimda (#4657) üzenetére


trialboj
őstag

Köszönöm. Sosem jártam itt van be volt rakva a messenger, lehet magától észlelte hogy gond van vele, azért került ide. Kíváncsi leszek, hogy érződik-e majd a merülésen, remélem nem.
DanielLong
Itt viszont minden villámgyors, ezzel nincs is gondom, csak a mély alvást nem értem, főleg hogy állítólag elemzi a felhasználási módokat, és aszerint állít be dolgokat, ha ez okosabb lenne, akkor tudná, hogy hétköznap használom a messengert, mindig ugyan attól a csoporttól kapom az üzeneteket, nem kellene elküldje a telót mély alvásba. De Nimda módszere szerintem megoldotta.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#4659) Nimda válasza trialboj (#4658) üzenetére


Nimda
addikt

Én azt nem használom, viszont nálam a gmail, email benne volt a (mind) listában. Nem vettem észre nagyobb akkuhasználatot, a GP-szolgáltatások is csak a háttérben időzik sokat, de az is 1% körüli. Néha egyébként nem árt a recoveryben is egy cache partition törlés.

(#4660) blck1


blck1
tag

Sziasztok!

Nekem a legutóbbi frissítés (most raktam fel) totál átcseszte az ikonrendszerezést, eltüntette az összes mappát amit létrehoztam és szépen berendeztem az ikonokat... :((( :((( :((( :(((
kb 1 órás meló...

más is tapasztalta?

Üdv

(#4661) migabi24 válasza blck1 (#4660) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nálam semmi nem változott

(#4662) trialboj válasza Nimda (#4659) üzenetére


trialboj
őstag

Taníts még mester, erről sem tudom hogy eszik v isszák.

Hol keresem a recoveryt, és mit takar a cache partition törlés? a recovery szóra rákeresve semmit nem találtam.

Egy másik okos embertől mondjuk azt hallottam, hogy buta dolog a chachet törölni, főleg ha van helyed, mivel az újból le kell majd töltse minden app. Illetve hogy a sok elindított appot sem kell kikapcsolni naponta, mert a telefon majd ezt megoldja.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#4663) Nimda válasza trialboj (#4662) üzenetére


Nimda
addikt

Teló kikapcs és utána bixby + hangerő fel + bekapcs gombot egyszerre nyomni, míg bejön a logó. A logó után bejön a recovery menü, ahol kiválasztod a hangerőgombokkal a megfelelő almenüt, majd a bekapcs gomb nyugtáz. A data partition vagy wipe data/factory reset-t kerüld el, mert az töröl mindent a telefonról. Amit írtam, az a rendszer cache -t törli, nem az app cachet. Ezt nem árt néha tisztába rakni, eme jótanácsot még az S7 topikjából vettem. Ártani nem ártasz vele, ellenben használ.
Az app cachet csak akkor kell törölni, ha gebasz van vele, de ezt csak az alkalmazás kezelőből lehet. A másik amit mondasz az a memória vagy háttérfolyamatok törlése, ezt igen nem kell törölni, hiszen van jó sok ramunk.

[ Szerkesztve ]

(#4664) trebrona


trebrona
nagyúr

Létezik, hogy TMH szoftveren nem megy a Telenor VoLTE? Ami azért is furcsa lenne, mert a Digi megy VoLTE, VoWifi egyaránt.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4665) ollie válasza trebrona (#4664) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A TMH Telekom rom? Igen, lehet, hogy azon nem megy a Telenoros VoLTE, vagy csak nincs bekapcsolva az előfizetésedre.

***

(#4666) xeno204 válasza kátú (#4644) üzenetére


xeno204
aktív tag

Valóban hátlapi LED tok érkezett, de nekem így is jó, mert fóliázni fogom.

(#4667) trebrona válasza ollie (#4665) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen telekomos. Az előfizetésemben be van kapcsolva. A digis akkor miért megy?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4668) zolikaDB válasza xeno204 (#4666) üzenetére


zolikaDB
veterán

Végülis, az S7-hez szintén 990 forintért vett gyári flipes tokom is majdnem használatlan állapotban pihen a dobozában, több, mint 2 éve.
Hátlapos tokokat használok, remélem holnapra megjön, a szép fehér S10e már itthon, csak unboxing-ra nem volt idő.

(#4669) ollie válasza trebrona (#4667) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom bekerült a VoLTE és VoWifi profilja az összes romba, de ugye a Telenoronak saját romja van, így valszeg csak abba és a függetlenbe került be.

***

(#4670) trialboj


trialboj
őstag

Kaptam egy robot camo háttérképet a dbrandtől, aki szeretne saját skint mókolni, töltse le és nyomtassa ki, öntapadós papírra.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#4671) zolikaDB


zolikaDB
veterán

One UI 2-vel és Android 10-el mik a tapasztalataitok?

(#4672) sfefe


sfefe
őstag

Most meg ha egy hirt meg akarok osztani messengeren nem nyitja meg a messengert...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4673) sfefe válasza sfefe (#4672) üzenetére


sfefe
őstag

Vagy ha még is nyitja akkor simán a kapcsolatok vannak felsorolva de nincs mellette a küldés felirat mint eddig.
Másnál nincs ilyen?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4674) Puma K válasza sfefe (#4672) üzenetére


Puma K
veterán

Nálam meg nem nyit meg adott linkeket Messenger-Facebook-ból.

Csak a Firefox böngésző van fent és ha rányomok egy linkre, akkor kilép a főképernyőre... semmit sem kérdez, hogy mivel nyissa meg vagy mit csináljon... :U

Ezzel szemben ismét a korábbi telefonomat tudom felhozni amivel ilyen szoftveres szopakodást nem éltem meg....

Komolyan a Samsung akkora csalódás számomra, hogy ki is radírozom őket a fejemből mint mobiltelefont gyártó cég ha a jövőben mobilt vennék. Anyumnak sem kellett az S10e, mert fél, hogy összetöri... még úgy is hogy vettem neki hozzá tokot...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4675) kátú válasza xeno204 (#4666) üzenetére


kátú
őstag

Nekem is jó, mert irdatlan jól néz ki, már amikor az van rajta és nem a Pitaka

It still works!

(#4676) gabyka válasza Puma K (#4674) üzenetére


gabyka
aktív tag

"...Csak a Firefox böngésző van fent ..."

:U még véletlenül sem lehet azzal baj...ugye? User error nem lehet véletlenül se...De szerintem tényleg itt az ideje visszamenned arra a régi telefonra...nem is értem minek vettél egy ilyen szart... :W

(#4677) sfefe


sfefe
őstag

Ez vmi droid gond lehet párom huawei telojarol sem lehet messengerben küldeni...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4678) Markizmark válasza sfefe (#4672) üzenetére


Markizmark
addikt

Ez nálam is így van, galériából akarok képet osztani és azt csinálja amit neked.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#4679) Puma K válasza gabyka (#4676) üzenetére


Puma K
veterán

Szinte minden ugyan az avagy amit csak lehetett ugyan úgy van beállítva a 2 telefonon.

Ehhez képest melyik a probléma mentesebb?

Egyedül csak azért használom ezt az S10e-t, mert jobbnak tűnik a kamerája és kisebb a fizikai mérete mint a korábbinak.

Vicces amikor egy cég termékét valaki ekézi és nem ajnározza akkor ilyen és ehhez hasonló hozzászólások születnek.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4680) gabyka válasza Puma K (#4679) üzenetére


gabyka
aktív tag

...szinte...

(#4681) gabyka válasza Puma K (#4679) üzenetére


gabyka
aktív tag

Azért gondolom visszaolvastál, mennyi embernek van hasonló problémája a telefonnal. Te ekézed itt egy app problémáit a telefon problémáira fogva. Szerintem...
szerk.: a messenger eddig sem volt probléma mentes, de ezért kár egy adott készüléket vagy rendszert szídni. Félre ne érts, nem védem az s10e-t...vannak hibái, de korántsem ezek azok...

[ Szerkesztve ]

(#4682) pit stop válasza sfefe (#4673) üzenetére


pit stop
addikt

Nálam is ezt csinálja :(

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#4683) Puma K válasza gabyka (#4681) üzenetére


Puma K
veterán

A programok verziószámai azonosak mind a két készüléken.
Egyedül az Android 3-mal régebbi és mégis "pöcc-röff" megy minden.

Ezért hát a bosszankodásom... :(

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4684) kátú válasza Puma K (#4683) üzenetére


kátú
őstag

A messenger nálam is szar, és? Nem a telefon hibája. Ha neked a régi sokkal jobban bejön, mert nincs semmi hibája, akkor dobd ezt ki, sokkal egyszerűbb lenne mindenkinek

It still works!

(#4685) Puma K válasza kátú (#4684) üzenetére


Puma K
veterán

A mindenki pont nem érdekel :))

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4686) kaciokos válasza Puma K (#4685) üzenetére


kaciokos
őstag

A mindenki alatt kérlek gondolj a fórumtársakra, akik adott esetben segíteni próbálnak, akár neked is.

A facebook alkalmazásaival elég gyakran van probléma, ez a te esetedben akár lehet az is, hogy újabb Androiddal kompatibilitási problémái vannak. Ahogy azt más is említette, az S10e nem hibátlan, ezt senki sem állítja (bár sokan meglehetősen elégedettek vele), de a nálad tapasztalt jelenség nem a telefon vagy a gyártó hibája, nem tartom jogosnak őket szidni.

(#4687) kátú válasza kaciokos (#4686) üzenetére


kátú
őstag

Nem csak te nem, és kezd unalmas lenni a hiszti. Van ennek a telefonnak hibája bőven, mint mondjuk az aksi. De még a messengert is errefogni, erős

It still works!

(#4688) trebrona


trebrona
nagyúr

Ezt csak úgy itthagyom: [link] :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4689) kalolaci


kalolaci
senior tag

Tegnap megjelent az értesítő sávban, a: VoLTE 1 felirat. Vett észre valaki, valami változást ezzel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#4690) szabonagyur válasza kalolaci (#4689) üzenetére


szabonagyur
félisten

Eddig is volt ha a szolgáltatód engedélyezte :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4691) Chris Kiki válasza kalolaci (#4689) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Igen :K Nálad megjelent a VoLTE 1 felirat :DDD

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#4692) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sziasztok,

még anno az S7-emhez vettem egy wireless chargert (EP-PG920I típust), viszont az S10e-vel nem működik sajnos. Nem kompatibilis vele ezek szerint? Nincs sajnos másik készülékem, amivel ki tudnám próbálni a közeljövőben, hogy csak elromlott a pad. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4693) trebrona válasza Bad Pritt (#4692) üzenetére


trebrona
nagyúr

Compatible with all Qi-certified devices

Nincs olyan, hogy nem kompatibilis, mivel Qi szabvány. Próbáld ki másik töltőfejjel, kábellel esetleg.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4694) Damage401 válasza Bad Pritt (#4692) üzenetére


Damage401
senior tag

Szia,

Ilyent használok, teljesen jól működik

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#4695) Bad Pritt válasza trebrona (#4693) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Okés, köszi. :)

Hétvégén tudok majd másik töltőfejet szerválni, megnézem azzal.

(#4694) Damage401: köszi neked is, kipróbálom majd más töltővel, kábellel. Neked amúgy milyen gyorsan tölti, megéri használni?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4696) Damage401 válasza Bad Pritt (#4695) üzenetére


Damage401
senior tag

Ha be van kapcsolva a gyors töltés akkor 1 ora 10 perc. Ha nincs akkor majd 2 Óra alatt, de s7 hez kapott töltő kábelt és fejet használok hozzá :DD

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#4697) migabi24


migabi24
nagyúr

Most, hogy otthon vagytok se lett jobb az akkuidő? Nekem eddig is 4h képernyőhasználat volt 50% akkuval, de így még az 5h is összejön🤣

[ Szerkesztve ]

(#4698) kalolaci válasza migabi24 (#4697) üzenetére


kalolaci
senior tag

Nekem nem jobb, de nem is vagyok otthon. 😁

(#4699) Pistike1985 válasza migabi24 (#4697) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Sokat számít az is hogy nem mobilnetet használod hanem wifit.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#4700) migabi24 válasza Pistike1985 (#4699) üzenetére


migabi24
nagyúr

Tisztában vagyok vele :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.