Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) TODI1111 válasza Sogi74 (#4150) üzenetére


TODI1111
addikt

Egyel feljebb linkeltem. Nem csak nálam, másnál is működik.

(#4152) kalolaci válasza Sogi74 (#4150) üzenetére


kalolaci
senior tag

Én nemrég töltöttem, ill. telepítettem le. Nekem működik, csak a play áruházból frissíteni nem tudom.

(#4153) yuri88


yuri88
újonc

Szerintetek érdemes lenne a Huawei p20prot leváltani Samsung galaxy s10e -re? Főleg a telefon kis mérete miatt gondolkodom rajta.Munkához használom,kamera minősége nekem nem szempont. Leginkább a gördülékenység számít. Napközben sok hívást és e-mailt bonyolítok

[ Szerkesztve ]

(#4154) migabi24 válasza yuri88 (#4153) üzenetére


migabi24
nagyúr

Kollégámnak az van, hasonlítgattam vele de semmivel se jobb kb csak kissebb

(#4155) kátú válasza yuri88 (#4153) üzenetére


kátú
őstag

Én a kis mérete miatt bármit lecserélnék S10e re. De ha lenne lehetőség mondjuk iPhone 5 méretű telefont venni ami új lenne, tehát modern hardver, akkor az s10e is menne a levesbe azonnal :K

It still works!

(#4156) yuri88


yuri88
újonc

Soha nem volt még Samsungom :) De most ez nagyon bejön nekem. :))

(#4157) Teal'C válasza kátú (#4155) üzenetére


Teal'C
addikt

Én pont ellenkezőleg vagyok vele. Kipróbáltam az s10e-t jó telefon szó se róla de kicsi megyek vissza a nagyok közé. :D

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4158) kátú válasza Teal'C (#4157) üzenetére


kátú
őstag

Ízlések és pofonok :DD Van egy iPad em mellé, így a nagykijelző is megvan, amikor kell :K

It still works!

(#4159) TODI1111 válasza Teal'C (#4157) üzenetére


TODI1111
addikt

Csak nem S20 ultra? :D

(#4160) Teal'C válasza TODI1111 (#4159) üzenetére


Teal'C
addikt

Ismersz mint a tenyeredet :DDD Ha már lúd legyen kövér!

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4161) TODI1111 válasza Teal'C (#4160) üzenetére


TODI1111
addikt

Én is megfogadtam, hogy a note 10+ most tovább marad, de azon kapom magam, hogy egyre többet nézegetem az S20 ultra híreket. :D :DD

(#4162) Teal'C válasza TODI1111 (#4161) üzenetére


Teal'C
addikt

Akárcsak én, igazából elsőre úgy tünt a note 10+ végre az a telefon amire vártam de nem tudom miért végül csalódtam kiábrándultam belőle.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4163) oleandro


oleandro
tag

Sziasztok,
iphone után ismerkedem ezzel a telefonnal. Azt meg tudnátok írni, hogy az apple pay-hez hasonló opciót hogy lehet ebben bekapcsolni? Vagy ennél a telefonnál nem támogatott?

(#4164) kaciokos válasza oleandro (#4163) üzenetére


kaciokos
őstag

Hétvégén felraktam a 10-es droidot, és azt vettem észre, hogy hiába állítom be, hogy a Bixby gomb egyszeri megnyomására a kamera induljon, és kétszerire a Bixby, akkor is a Bixby indul, ha csak egyszer nyomom. Másnál is megvan ez a hiba?

(#4165) atee válasza oleandro (#4163) üzenetére


atee
őstag

Szia! Nálam is iPhone telefont váltott.
Természetesen van lehetőség akár a bankodnak is lehet alkalmazása vagy a simple ami használható lehet.
Nekem itt van egy kis hiányérzetem. Az apple pay kényelmesebb volt mint a saját bankom (gránit) alkalmazása androidra.
De csak e miatt nem fizetek dupla árat a 11 pro ért. az Xs pedig nem jobb és drágább is.

D-day 2002-01-04 01:54

(#4166) ollie válasza oleandro (#4163) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs Apple Pay Androidon, le kell töltened a bankod saját alkalmazását mobilfizetéshez.

***

(#4167) DanielK válasza ollie (#4166) üzenetére


DanielK
addikt

Vagy várni, amíg bejön a Google Pay

(#4168) ollie válasza DanielK (#4167) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem soha nem lesz nálunk, minthogy Samsung Pay sem valószínűleg. Túl kicsi piac vagyunk ahhoz.

***

(#4169) N2O999


N2O999
tag

Mostanában nem vett esetleg valaki újonnan gyártói garival? Hol lehet a legolcsóbb jelenleg?
Telekomnál 150k-ért már elfogyott, euronicsnál 160k helyett már 189k.
Lehet kénytelen leszek kivárni az új széria megjelenését...

(#4170) ollie válasza N2O999 (#4169) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az új széria 300k-nál fog kezdődni, és akkor még ennyi S10e sem lesz már a piacon.

***

(#4171) torma1981 válasza ollie (#4170) üzenetére


torma1981
veterán

Főleg, hogy méretben sokkal nagyobbak lesznek. És 300k az még szerintem nem is elég.

[ Szerkesztve ]

(#4172) Nimda válasza N2O999 (#4169) üzenetére


Nimda
addikt

Vicc, hogy az s9 drágább mint az s10e. Nem tudom milyen színű kell, de itt még viszonylag olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#4173) N2O999 válasza ollie (#4170) üzenetére


N2O999
tag

Az új szériát a várható áresés miatt várnám, de úgy néz ki szinte el is fogy addigra.
Ár, méret, stb. miatt nem játszik az S20. :)
(#4172) Nimda
Színnel úgy vagyok hogy tok miatt úgyis mindegy, csak tényleg meg kell jól válogatni a boltot. Sajnos a Samsung honlapján feltüntetett üzletek egyikében sikerült belefutnom egy problémás esetbe a közelmúltban...

(#4174) Nimda válasza N2O999 (#4173) üzenetére


Nimda
addikt

A hivatalos forgalmazóknál jóval drágább, érthetően, a többinél meg sajnos a bolti vélemények döntenek, ami így is zsákbamacska, persze sufniban én sem venném meg.

(#4175) ollie válasza N2O999 (#4173) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az S10e-nél nem várható áresés szerintem, mert nincs utóda.

***

(#4176) atee


atee
őstag

Mi olyan nagy gond a sufni boltokkal? Mindenki full rá van parázva és dobál ki 10 ezrekkel többet is ha kell. Szerintem hivatalos forgalmazónál még sose vettünk telefont a családba :)

N2O999
Sajnos az új szériának nem lesz normális méretű verziója... 6 col alatt értem.

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#4177) pit stop válasza ollie (#4175) üzenetére


pit stop
addikt

Hardveresen viszont van utóda - és ha akkora lenne a kereslet akkor lenne fizikailag is.
Utóbbi hetekben amúgy szépen folyamatosan csökken az ára

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#4178) trebrona válasza ollie (#4168) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezt mondták az Apple Pay-re is...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4179) Teal'C válasza atee (#4176) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát több dolog is van:
Nem minden boltban vannak "becsületes" kereskedők főleg garancia ügyben
Aztán ott az áfacsalás mivolta ami szintén nem tetszik mindenkinek
Bolti gari,1év eu a gyári 2évvel szemben.

Másrészt igen egyre több emberben tudatosul itthon mennyire lehúzzák az embert a gyári gari címén ezért is kockáztat inkább sufni gsm-el. Én pl 10 éve már ugyan ott vásárolok és sosem volt gondom 100 nál is több telefont és tabot vettem legtöbbször eu garist de néha vettem ázsiait is ha nem volt máshogy elérhető.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4180) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Hali

2 SIM van benne, egyik Digis aminek vannak korlatai. Ha ez a kartya nem talal halot, tehat nincs net automatan bekapcsokha a masik kartya mobilnetet? Ha utobbi lehet tiltani, hogy vagy Digi vagy semmi?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4181) Teal'C válasza szabonagyur (#4180) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem mindíg a választott sim marad függetlenül attól hogy van-e net vagy sem. Csak akkor válthat át ha hibás a sim és full lekapcsolódik.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4182) kalolaci


kalolaci
senior tag

Ha szeretnék egy régebbi készülékről átköltözni, érdemes a smart switch programmal? Illetve, ha már vannak áthozott adatok, akkor érdemes azokat, előtte törölni? Esetleg egy teljes törlés visszaállítás, és azután a smart switch?

[ Szerkesztve ]

(#4183) szabonagyur válasza Teal'C (#4181) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen, de ha nincs halozat a Digi kartyanak?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4184) Teal'C válasza szabonagyur (#4183) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha csak hálózat nincs akkor nem válthat át. Nekem is volt ilyen tegnap. Nem volt voda csak telenor de nen váltott át.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4185) kaciokos válasza szabonagyur (#4183) üzenetére


kaciokos
őstag

Automatizálóval lehetne megpróbálni, pár percenként megnézni, hogy van-e net, és ha nincs, kapcsoljon át a másik kártyára.

Két buktatója lehet a dolognak, egyrészt nem tudom, root nélkül átállítható-e, hogy melyik SIM-et használja adatra, másrészt a visszatérési eseményt (mikor térjen vissza Digi-re) csak nagyon bonyolultan tudom elképzelni.

(#4186) szabonagyur válasza kaciokos (#4185) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nekem az a lenyeg, hogy net vagy Digi vagy semmi ne legyen.0

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4187) kaciokos válasza szabonagyur (#4186) üzenetére


kaciokos
őstag

Bocsi, félreolvastam a kérdést. Mi lenne, ha a második kártyának valami fals APN-t állítanál be, és akkor az nem tudna netre csatlakozni?

(#4188) kaciokos


kaciokos
őstag

Hétvégén ment fel az Android 10, hétfőn debloatoltam, és nem tudom, hogy melyik okozza, de nem megy se a Google Drive beépített PDF megjelenítője, se a Google PDF Viewer app.

Amúgy ezeket söpörtem le, nem hiszem, hogy köze lenne hozzá:
com.samsung.android.mateagent
com.samsung.android.app.social
com.samsung.android.kidsinstaller
com.samsung.android.bixby.wakeup
com.samsung.android.app.spage
com.samsung.android.app.routines
com.samsung.android.bixby.service
com.samsung.android.visionintelligence
com.samsung.android.bixby.agent
com.samsung.android.bixby.agent.dummy
com.samsung.android.bixbyvision.framework
com.facebook.katana
com.facebook.system
com.facebook.appmanager
com.facebook.services
com.samsung.android.calendar

Nálatok megy?

(#4189) gluke


gluke
csendes tag

Sziasztok!
Ma vettem egyet az utolsó példányok közül a Telenornál, péntekig árulják úgyhogy aki tőlük szeretne siessen!

(#4190) gluke válasza N2O999 (#4169) üzenetére


gluke
csendes tag

A lehető leghivatalosabb helyen a Samsungnál (sestore.hu) 180ezer jelenleg

(#4191) migabi24 válasza kaciokos (#4188) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nálam megy, pedig én is takarítottam rendesen :D

(#4192) kaciokos válasza migabi24 (#4191) üzenetére


kaciokos
őstag

Próbáltam leszedni és visszarakni őket, de továbbra sem mennek, egyelőre alternatív appot használok. Kár, mert azt szerettem a Google PDF nézegetőben, hogy olyan szögegyszerű minden felesleges sallang, in-app vásárlás vagy reklám nélkül. :(

[ Szerkesztve ]

(#4193) oleandro válasza ollie (#4166) üzenetére


oleandro
tag

Azért az szomorú, hogy se a G Pay, se a Sam. Pay sem érhető el ezen a telefonon. Az androidnak ezzel élen kéne járni, nem utána...

Simple fasza lenne, ha nem lenne benne havi 65 ezre limit. Kurva égő, amikor állsz a pénztárnál és szólnak hogy akkor a fizetés elutasítva...

(#4194) trebrona válasza oleandro (#4193) üzenetére


trebrona
nagyúr

Limit csak akkor van, ha nem OTP-s vagy.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4195) Teal'C válasza oleandro (#4193) üzenetére


Teal'C
addikt

Erre találták ki a bankkártyát, bár van aki szerint azt is égő használni. :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4196) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egyre inkább érik a jelenleg is elfogadhatóan teljesítő s7e-m utódjának kiválasztása, és mivel ennyire elégedett vagyok ezzel a masinával (lassan 4 éve teszi a dolgát bármiféle szerviz vagy beavatkozás nélkül), így számomra nem is kérdés, hogy az s10e legyen az (főleg a méret miatt, de ár/érték aranyban is ez tűnik a legjobb választásnak az s10 családból).

Arra vagyok elsősorban kíváncsi, hogy vannak-e a készüléknek még típushibái, mint ahogy az s7 állandóan eldobálta a hálózatot az elején bármiféle értesítés nélkül, de emlékeim szerint egy éven belül orvosolva is volt ez a probléma.

A másik kérdés, hogy érdemes-e várni az s20 család megjelenéséig a vásárlással, fog-e jelentősen esni a készülék ára ezek debütálásakor?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4197) ollie válasza oleandro (#4193) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A bankodnak nincs NFC fizetéses appja?

***

(#4198) migabi24


migabi24
nagyúr

Telekomos frissítés jött😉

(#4199) kalolaci válasza Rigormortiis (#4196) üzenetére


kalolaci
senior tag

Én is S7-ről váltottam, legfőbb indok, a méret volt. Szerintem vannak gyermekbetegségei, de idővel remélem kinövi. Az ár, nem biztos hogy esni fog. Lehet hogy egyszerűen, csak el fog fogyni a kínálatból.

(#4200) Samott válasza oleandro (#4193) üzenetére


Samott
addikt

Keress normalis bankot. Budapest Bankal peldaul tokeletesen megy.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.