Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) JLaszlo333


JLaszlo333
csendes tag

Sziasztok. A Telekomnál ismét kapható a készülék, nagyon jó áron.

[ Szerkesztve ]

(#4602) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Sziasztok azt szeretném megkerdezni hogy vagytok megelégedve a kicsi S10e-vel? Mennyit bír az aku, tudom ez mindenkinel más de kb mennyi a realis, S10+-rol valtanak kissebre. Koszi a válaszokat

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#4603) kalolaci válasza mSchumi87 (#4602) üzenetére


kalolaci
senior tag

Nekem, egy S7-et váltott. Szerintem azt hozza, akksi teljesítményben is. Bár vannak dolgok, amit nekem nehéz volt megszokni, (értesítési led, és középső fizikai gomb hiánya,) de ugye, ez van.

(#4604) hp16


hp16
tag

Telekomnál Domino csomagban 129800 Ft, elég jó vétel most.

(#4605) migabi24 válasza hp16 (#4604) üzenetére


migabi24
nagyúr

Főleg, hogy az S20 szinte semmivel se jobb 300 ezerért

(#4606) tibbike01 válasza migabi24 (#4605) üzenetére


tibbike01
őstag

Ez azért elég merész kijelentés :) mert szerintem mindenben jobb az S20.

[ Szerkesztve ]

(#4607) raziel01 válasza tibbike01 (#4606) üzenetére


raziel01
veterán

Én inkább úgy mondanám, hogy nem ér 3-szor annyit de egyébként jobb mindenben.
Örülök, hogy váltottam novemberben S7-ről. 125k-t akkor is megért előfizetés mellé.
Ha 150-170 alatt lesz jövő novemberben S30 és lesz is benne valami újdonság akkor váltok.Egyébként nem.

[ Szerkesztve ]

(#4608) ollie válasza mSchumi87 (#4602) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az akku sokkal jobb az S10+ esetén.

***

(#4609) mSchumi87 válasza ollie (#4608) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Igen azzal tényleg nincs bajom csak a méretével így egy év utan rá jottem kisseb lenne a jo választás, de ami szoba johet az a iphone 11 széria a sima kicsik meg az a S10e az s20 nem tetszik tul magas, androidrol nem szeretnék váltani igy jott ki hogy S10e lenne a választás cska az akkutol tartok mennyi SOT van benne egy nap alat, amugy a frissitések ugyan akkor kapja meg mint a S10 meg az S10+? Remelem nem hanyagoljak ilyen téren a telot

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#4610) kátú válasza sfefe (#4600) üzenetére


kátú
őstag

Mielőtt még úgy kezelnéd a telefont, mint ahogy én szoktam azokat a termékeket, amik nem azt csinálják, amit én akarok :DDD :DDD :DDD
Az appon belül nem állítódott át valahogy angolra a nyelv?

It still works!

(#4611) Puma K válasza mSchumi87 (#4609) üzenetére


Puma K
veterán

Pár hete-napja volt hír, hogy a Samu leállította az S10e gyártását... mert nem úgy fogy mint várták... a többi S10 készülékek még készülnek.

Ennek megfelelően az ára elkezdett emelkedni a webshopokban-üzletekben az S10e-nek, de pl a magenta színű szolgáltatónál jó áron megy a fekete és fehér variánsok...

Konkrétan mikor megláttam az ott feltüntetett árcédulát akkor kifakadtam, hogy én még kedden mennyit adtam érte... :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4612) kalolaci válasza mSchumi87 (#4609) üzenetére


kalolaci
senior tag

Szerintem a frissítéseket, minden 10-es széria rendesen megkapja. Hogy akku időben jobb-e az S10, mint az S10e, ezt talán olyan tudná megmondani, akinek mindkettő van, vagy volt. Én elvagyok az S10e-vel, mert méretben, szerintem jó választás. Ha mégis lemerülne, (ami eddig nem fordult elő), akkor töltőre rakom.

[ Szerkesztve ]

(#4613) sfefe válasza kátú (#4610) üzenetére


sfefe
őstag

Egyszer mar elrepult de kibirta... :)

Miylen appon belul?
A telon a beallitasoknal magyaron vannak.
De ha elinitom a googlet es ott a discovery megnyitva, de jobb alul ranyomok a tobb, hogy tobb--- beallitasok es ott a google segedre na az angol. Minden mas magyar...
Nem ertem....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4614) szuleg válasza sfefe (#4613) üzenetére


szuleg
csendes tag

Nálam is ilyen probléma volt.
Töröld a google alkalmazást a play áruházban/csak a frissítéseket törli/. Utána próbáld ki, ha megfelelően működik, akkor frissítheted.

(#4615) sfefe válasza szuleg (#4614) üzenetére


sfefe
őstag

Köszi, és tényleg így visszaállt rendesen.
Akkor most ne is frissítsem a googlet?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4616) szuleg válasza sfefe (#4615) üzenetére


szuleg
csendes tag

Nyugodtan.

(#4617) sfefe válasza szuleg (#4616) üzenetére


sfefe
őstag

Ok köszi.

Indítottam frissítés után és előjött megint ez a segéd... válasszak neki nyelvet... nyomtam ne most, de ez előjött meg egyszer hiába zártam be. De most már oks .
Kétszer kell elutasítani....

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4618) kátú válasza sfefe (#4613) üzenetére


kátú
őstag

Én az alkalmazáson belül gondoltam. Ha jobbfent a google appon belül rányomsz a “fejedre” akkor lesz egy beállítások rész és abban tudod választani az alkalmazás nyelvét is

de látom, hogy megoldódott közben más módon

[ Szerkesztve ]

It still works!

(#4619) sfefe válasza kátú (#4618) üzenetére


sfefe
őstag

Úgy nem sikerült, minden magyar, a segéd angol. De így megoldódott. 😀

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4620) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Egy fura kerdes feletek. Ha az asztalon van a telefon feltudjatok oldalni az ujlenyomat olvasoval a nelkul hogy felemelnetek?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#4621) migabi24 válasza tibbike01 (#4606) üzenetére


migabi24
nagyúr

Saját tapasztalat, én nem dőlök már be a marketing dumának, elmentem megnéztem melléraktam semmi, ja de a kijelző szebb az S10e-be ;)

[ Szerkesztve ]

(#4622) Poonkie válasza xeno204 (#4588) üzenetére


Poonkie
tag

Köszi! :) A cikkszám alapján a LED tok a LED Cover-nek tűnik, de a képen flip tok van. Szerintetek melyik lehet?

(#4623) trialboj válasza mSchumi87 (#4620) üzenetére


trialboj
őstag

Természetesen! Több ujjlenyomatot is regisztrálhatsz, sőt ugyan azt többször is. szóval leteszed az asztalra és úgy is regisztrálsz egy ujjat, pl bal hüvelyk ujjat.
Nekem 3 különböző és 2x a jobb hüvelykujjam van regisztrálva.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#4624) Nimda válasza Poonkie (#4622) üzenetére


Nimda
addikt

Téves a kép, én majdnem be is szptam mikor megrendeltem és elmentem érte. Közölték, hogy sajnos összekeverték a képeket (a cover az), de mivel ők hibáztak, kiadták a flip LED tokot nekem ezen az áron (ráadásul kettőt). Ha nem tették volna, azt is megértem, de így egy nagy respect a Samsungnak :R

[ Szerkesztve ]

(#4625) mSchumi87 válasza trialboj (#4623) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi meg egy kerdesem lenne, a szines verziok pl zold az a aluminium keret es gombok is zoldes arnyalatuak? Vagy az egyforma mindegiknel mar mint a szin

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#4626) vinpilu válasza mSchumi87 (#4625) üzenetére


vinpilu
senior tag

Nekem zöld van, de a keret "fém" szinű vagy "króm". A kamera sziget zöldes még, meg talán az ujjlenyomatolvasó.

(#4627) Poonkie válasza Nimda (#4624) üzenetére


Poonkie
tag

Köszi, én a Covert szerettem volna, így akkor pont jó :)

(#4628) mSchumi87 válasza vinpilu (#4626) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Aham koszi erre voltam kivancsi mert a kepeken ugy latszodot hogy amilyen szinu a twlwfon olyan a keret is csak vilagosabb arnyalatban

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#4629) Nimda válasza Poonkie (#4627) üzenetére


Nimda
addikt

Megnéztem a covert is személyesen, de mivel még sosem volt flip tokom (hát még ledes), az érdekesség kedvéért és persze ennyi pénzért, nem hagyhattam ki.

[ Szerkesztve ]

(#4630) kalolaci


kalolaci
senior tag

Én is, elgondolkodtam rajta. De arra jutottam, úgysem cserélném le, a jelenlegivel.

(#4631) migabi24 válasza kalolaci (#4630) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én se dobnám le a pitakát ezekért.

(#4632) vinpilu válasza mSchumi87 (#4628) üzenetére


vinpilu
senior tag

Talán valami minimális zöldes árnyalat van a keretben (vagy a környezet visszatükröződése adja), de a hátlap az ami egyértelműen zöld.

(#4633) zolikaDB válasza xeno204 (#4588) üzenetére


zolikaDB
veterán

Szia!
A LED tok eredeti?
És ezt a neten megrendelve akkor mit szállítanak ki? LED tokot vagy flip tokot?

[ Szerkesztve ]

(#4634) kátú válasza zolikaDB (#4633) üzenetére


kátú
őstag

Holnap megmondom 😀 megyek majd átvenni az Allee ba. Igazából ha ez ha az 8 ezerről leárazva mind a kettő megéri. Legalábbis nekem, mondjuk van mellé Hama szövet és Pitaka kevlár tokom is

It still works!

(#4635) Gabró válasza hp16 (#4604) üzenetére


Gabró
tag

Köszi az infót neked és másoknak is. Rendeltem is egy fehéret, mert fekete már nem volt. A honlapon 1 év garit írnak. Nem tudjátok, hogy a Samsungnál lehet-e regisztrálni a 2. évért?

A telefon egy 4 éves Z5c-t vált nálam. Remélem, ez is húzni fogja egy jópár évig.

(#4636) zolikaDB válasza Gabró (#4635) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem kell tudtommal, automatikusan jar.
En is feheret vettem, de azt is akartam :)
Tavaly ismerosok 250 korul vettek megjelenes utan.
Oke, mondjuk az utolso S7-esek egyiket is 80e korul vettem, uh megjeleneskor ritkan veszek keszuleket.

(#4637) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Már fehér sincs, nem csoda ennyiért besztbáj.

(#4638) Vegha válasza *RLaci* (#4637) üzenetére


Vegha
senior tag

Korabban mikor a lezart kijelzon megjelent egy ertesites, akkor arra rakattintva kert a screenlockot es utana megnyitotta az alkalmazast/ertesitest. Azt hiszem a 10-es frissites ota viszont dupla kattintassal akarja csak megnyitni. Ezt at lehet allitani valahol ?

(#4639) trebrona


trebrona
nagyúr

OneDrive 100GB tárhely jár még a Samsungok mellé? Rendeltem én is egyet dominóval, jövő héten költözöm át S8-ról. Szeptemberig él az azzal járó.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4640) xeno204 válasza zolikaDB (#4633) üzenetére


xeno204
aktív tag

Az összes tok eredeti, de mint írták a cikkszámokra figyelni kell.

(#4641) zolikaDB válasza xeno204 (#4640) üzenetére


zolikaDB
veterán

Flipes LED tokra utal a leiras, majd kicsit telefonalgatok, ha nem az jon :D

Sracok, van olyan uvegfolia, amiert erdemes penzt adni?
Nillkin, vagy 1$-os kinai?

[ Szerkesztve ]

(#4642) xeno204 válasza zolikaDB (#4641) üzenetére


xeno204
aktív tag

Nekem is a képen lévő flip LED tok kellene, de ha a hátlapi érkezik, akkor arra is vannak ötleteim.

Én kínai UV üvegfóliát rendeltem, idővel az is levegősödik/leválik, de akkor majd teszek rá másikat.

(#4643) trialboj válasza zolikaDB (#4641) üzenetére


trialboj
őstag

Van sok féle, szerintem a nillkin itt pont nem találta el egészen pontosan. Persze nekem nem a drágábbik volt, mivel tényleg nagyon drágának találom, de a lényeg röviden, olyat keress aminek van fekete kerete, és TELJESEN lefedi a kijelzőt + lekerekített az éle.

[Előző hsz-m] Mióta feltettem az említett üveget, újra kényelmesen használható a gesztus vezérlés, ne szívassátok magatokat, csak olyan üveget vegyetek aminek kerek a széle.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#4644) kátú válasza zolikaDB (#4641) üzenetére


kátú
őstag

Sima hátlap tok fog érkezni :D

It still works!

(#4645) migabi24


migabi24
nagyúr

Telekom frissítés jött

(#4646) kalolaci válasza migabi24 (#4645) üzenetére


kalolaci
senior tag

Ez még, a márciusi?

(#4647) mrptomi válasza kalolaci (#4646) üzenetére


mrptomi
csendes tag

Igen márciusi

(#4648) zolikaDB válasza kátú (#4644) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem az volt a kepen, marpedig kotelesek azt adni, ami ott lathato. Vagy mi.
Rekalamcio on.
:))

(#4649) sfefe válasza migabi24 (#4645) üzenetére


sfefe
őstag

Lassab is lett..
Legalabbis ha megnyitom a hivast es ott a legutobbi van kivalasztva es porgetni akarom felfele akkor az elejen megakad...
Ha nevjegyzekre allitom akkor nem...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4650) migabi24 válasza sfefe (#4649) üzenetére


migabi24
nagyúr

🤣🤣 ez csak biztonsági frissítés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.