Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) trialboj


trialboj
őstag

Itt egy csodálatosan reprezentatív videó, ahol kiderül hogy melyik proci van jobban optimalizálva? vagyis melyik szopkodja jobban az akksit és mitől [snapdragon vs exynos ]

Van egy másik tesztje is ahol a sebességet méri össze, és ott nincs olyan nagy különbség, de ott a snapi jobb (valós felhasználás mellett ezt senki nem veszi észre).

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3902) vkrisz válasza tomboy84 (#3888) üzenetére


vkrisz
csendes tag

Köszi mindenkinek az infót. Egy cache törlés megjavította.

(#3903) Petyuska111


Petyuska111
tag

Sony Xperia Z3 compact-ról váltottam nemrég S10e-re és meg vagyok elégedve. A Z3c-nek legendásan jó volt az akkuideje, az S10e esetében rosszabbat vártam a vélemények alapján, de kellemesen csalódtam! Az én szokásaimmal nagyon is jó az akkuidő (egy SIM-mel használom). A gép fluid, a tárhely pedig végre elég nagy ahhoz, hogy ne kelljen sd kártyával bohóckodnom. Windowsos összekapcsolás (fájl másolás, ilyesmi) hibátlan, ez nekem fontos. Értesítési led hiánya bosszantott, de Aod Notify appal megoldottam, így már teljesen jó. Mi van még? Kijelző gyönyörű, bixby hülyeség, de letiltható. Hangszóró, hangminőség nagyon jó. Kamera, fénykép, videó: ránézésre nem voltam elragadtatva, de amikor összeteszteltem a két telót, akkor rájöttem, hogy bizony jelentős fejlődés volt, a Samu sokkal jobb minden szempontból. Még akkor is, ha kicsit túl sokat javít a képeken (túlszaturált, túlszínezett, túlélesített képek). Az éjszakai mód zseniális, ahol a Z3c már totál semmit nem látott, ott a Samu még értékelhető képet csinál. Apróságok vannak, ami nem tetszik, pl. vezeték nélküli gyorstöltésnél (és sajnos sima töltésnél is) melegszik a teló, a legbiztosabb út az akku legyilkolásához, maradok a vezetékes töltésnél. És persze a méret: a Z3c volt nekem ideális nagyságra és vastagságra is (szilikon tokban 1,1 cm), az S10e nagyobb és vékonyabb (Pitaka tokban kb. 0,8 cm), így számomra kényelmetlenebb a fogása, legalább vastagabb lenne... Ha lett volna S10e minőségű teló Z3c méretben, biztosan azt vettem volna, totálisan értelmetlennek tartom a méretnövelést, de ez a köz akarata... Mindenesetre ez már a maximális méret, amit még elviselek, ennél nagyobb telóm soha nem lesz, ez fix. Remélem a technológia fejlődése most már lassul és kihúzom ezzel legalább 4-6 évig (nincs semmi igényem arra, hogy ennél gyakrabban cseréljek telefont, csak akkor szoktam, amikor már gáz elővenni, annyira elavult - nem anyagi okokból, mert akár évente cserélhetnék, de utálom az egész macerát, ami ezzel jár).

(#3904) kátú válasza Petyuska111 (#3903) üzenetére


kátú
őstag

Nagyon igazad van és köszi a leírást is, szerintem segíteni fog embereknek, hogy meghozzák a döntést, hogy nekik kell egy ilyen. És abban is, hogy egy ennél kisebb telefon még kényelmesebb lenne, még ha vastagabb lenne akkor is :DD

It still works!

(#3905) Markizmark válasza Pano (#3900) üzenetére


Markizmark
addikt

Akkor miért írják ezt?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#3906) trialboj


trialboj
őstag

Remélem a pokolban van egy elkülönített rész azoknak a kontároknak akik rossz méretű fóliákat gyártanak a telefonokra. :W

Megtörtem az előzőt, amivel az volt a bajom, hogy fekete a széle, és kicsit levágott a kijelzőből, így pl az edge lighting nem volt látható teljesen.
Most vettem egy S10e Nillkin Premium 9H- megafosht, ennek nincs fekete széle, cserébe negyed akkora mint a kijelző, nem is értem hogy gondolják hogy ez jó. Ha ez lett volna a telómon mikor földhoz csapódott, valszeg az alsó kijelzőnek is annyi. PONT akkora mint a valós kijelző, értsd addig ér amíg az, tehát a fekete részen már nincs semmi, kb fél centi csupaszon van, ami azért jó, mert az összes oldalról induló gesztusnál eszedbe jut annak a kontár mérnöknek az anyukája aki ezt tervezte. gugli link a képekhez
És ráadásul Nillkin Premium, nem is valami noname 1 dolcsis cucc.
Az oldala érdes, és rettentő érzés használni, emiatt nem is izgultam annyira hogy pontosan kerüljön fel, amint lehet cserélem, ez max arra jó, hogy a kulcsok ne karcolják össze a kijelzőt, de ha leesik, tuti nem véd semmit sem. Úgy látszik 2020 már rocket science olyan üveget gyártani ami tökéletes, mondjuk a 4 évvel ezelőtti redmi 4x-re a negyed ennyibe kerülő üveg, olyan passzentosan felcuppant hogy egy könnycseppet is elmorzsoltam :C , oszt annak még márkája sem volt.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3907) Pano válasza Markizmark (#3905) üzenetére


Pano
addikt

Mert a rendszer nem ismer mást.
Én azért rákérdeztem, ezt a friss infót kaptam ma délután, hogy nem lesz (ahogy a telekomos üfsz screenshotból is látszik).

[ Szerkesztve ]

(#3908) N2O999 válasza Pano (#3907) üzenetére


N2O999
tag

Ilyet opció is van.

Nekem a chaten azonnal az volt a válasz hogy nincs információ új beérkezésről.
Mondom akkor végleg nem is lesz vagy azért várható új készlet?
Rákérdezett hogy mi van a készülék oldalára írva, bemásoltam az újabb készlet várható szöveget, erre visszaírta hogy meg van válaszolva a kérdésem. :C

(#3909) Teal'C válasza Markizmark (#3905) üzenetére


Teal'C
addikt

Mert így megkeresed őket online vagy személyesen és sajnálják de nincs viszont tudnak majd egy sokkal jobbat ami mondjuk neked pont nem ideális de hidd el jó lesz csak vidd. :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3910) Pano válasza N2O999 (#3908) üzenetére


Pano
addikt

Én csak infónak szántam, ne az én fejemet vegyétek.

(#3911) N2O999 válasza Pano (#3910) üzenetére


N2O999
tag

Félre ne értsd, nem kioktatásnak szántam, köszönöm hogy rákérdeztél.
Egyelőre a distill ráállítva, új beérkezés esetén meg remélem nem emelnek árat.

(#3912) Markizmark válasza Teal'C (#3909) üzenetére


Markizmark
addikt

Szerencsére április elején nem volt még ilyen probléma. :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#3913) milespress válasza Markizmark (#3912) üzenetére


milespress
csendes tag

Nekem sem decemberben, fél áron ;)

(#3914) ollie válasza trialboj (#3906) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kulcs pont nem tudja megkarcolni a kijelzőt, de pénzérme sem, sőt még az acél sem, így késsel sem karcolható.

***

(#3915) atee


atee
őstag

Megérkezett a gyári bőrtok. Nem kellett csalódnom. Kifejezetten jól áll a telefonnak és minőségi az egész.
Már csak az apple pay hiányzik ;]

D-day 2002-01-04 01:54

(#3916) Samott válasza atee (#3915) üzenetére


Samott
addikt

Siman fizetek vele a boltban, a bankom appja beallitotta az egyik kartyamat alapertelmezettnek. Feloldom ujlenyomattal es mar csippan mintha kartyaval fizetnek. Hamarabb mukodott igy mint hogy lett volna apple pay idehaza...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#3917) atee válasza Samott (#3916) üzenetére


atee
őstag

Így van. Fizetni simán lehet vele és lehetett vele már előbb is mint apple payel.
Viszont itt minden 5k után pin kódot kér. Ami kényelmetlenebb így.

D-day 2002-01-04 01:54

(#3918) Samott válasza atee (#3917) üzenetére


Samott
addikt

Ha kartyaval fizetsz paypassal, akkor is ker kodot 5k felett. Jo is az ugy.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#3919) Divinity válasza atee (#3917) üzenetére


Divinity
őstag

Nekem Google Pay nem kér kódot :P Also, tán a Simple se kér de az már nem rémlik pontosan

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3920) kátú válasza Divinity (#3919) üzenetére


kátú
őstag

A Simple se kér kódot.

Hogy van neked Google pay?

It still works!

(#3921) Divinity válasza kátú (#3920) üzenetére


Divinity
őstag

APK + Revolut kártya

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3922) sfefe válasza trialboj (#3906) üzenetére


sfefe
őstag

Írtam meg más is, hogy nilkinbe a 3d max vagy ki a jó.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3923) trialboj válasza ollie (#3914) üzenetére


trialboj
őstag

Az lehet, hogy ha csak egyszer kétszer, v hétszer húzod rajta végig, akkor gorillából van az a glass, de ha akár csak fél éves felhasználást veszünk, akkor elbukik az összes csudavédelem, amit rápakolnak a gyári üvegre. Kukkantsd meg pls ezt a videot [Jerryrigeverything s8 telója 2 v 3 év után]

(#3922) sfefe
Hát az pont nem volt sehol, és gyorsan kellett.
Akinek van olyan üvegfóliája ami tökéletesen illeszkedik, tudna lőni egy képet ?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3924) ollie válasza trialboj (#3923) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De akkor sem kulcs vagy pénz karcolja, hanem a mindenhol a porban megtalálható kvarckristályok, mert az keményebb az üvegnél. A kulcsod 10 év alatt sem fog karcot ejteni az üvegen.

***

(#3925) kalolaci


kalolaci
senior tag

Most frissítettem, a szoftvert. Biztonsági javítás szintje: 2020 január 1. Alapsáv verziója: G970FXXS3BSL4.

(#3926) Teal'C válasza kalolaci (#3925) üzenetére


Teal'C
addikt

Pár napja már tesztelgetem ami ma történt de nem biztos hogy ez miatt hogy a google play szolgáltatások ma futott a háttérben több mint 10 órát ami 6,5% volt minuszba. Eddig nekem sosem volt ilyen egy samuval sem, dehát mindent el kell kezdeni egyszer :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3927) borkerag


borkerag
csendes tag

Hívó nevének felolvasása nektek működik? Ha a play-ból telepítek(több félét próbáltam) azok sem működnek,max 1-napig.

borkerag

(#3928) migabi24 válasza borkerag (#3927) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mert azoknak futni kéne a háttérbe, a rendszer meg alapból optimizáltá teszi és bezárja

(#3929) Teal'C válasza borkerag (#3927) üzenetére


Teal'C
addikt

Az autóban nekem megy.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3930) borkerag


borkerag
csendes tag

Köszönöm. Elözö telefonjaimon müködött. De a hivások beállitása menüpontban is van egy olyan opció hogy hivó nevének felolvasása-mindig, és ez sem megy, pedig ez gyári.

borkerag

(#3931) kátú válasza Divinity (#3921) üzenetére


kátú
őstag

Nekem nem fogadja el a revolut ot...

It still works!

(#3932) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Na milyen a 10?
Nem frissítek még.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3933) bigrock válasza borkerag (#3927) üzenetére


bigrock
addikt

Nekem hívás esetén egyszer hajlandó felolvasni a hívó nevét a néni, de többet nem.

(#3934) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem vettem észre semmi lényeges különbséget.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3935) Divinity válasza kátú (#3931) üzenetére


Divinity
őstag

PM :B

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3936) migabi24


migabi24
nagyúr

Érdekes ez az akku téma, nálam hibátlan, Mate 9-ről váltottam nálam az se volt jobb a 4000Mah akksival, itt a mai használat, hogy ne csak a levegőbe beszéljek :Y

(#3937) kátú válasza HarleyCustom (#3932) üzenetére


kátú
őstag

Nálam jobban bánik az aksival és még az eddigi fölé tesz egy lapáttal a telefon sebességére

It still works!

(#3938) arpivw81


arpivw81
tag

Sziasztok! Ha én a Telekomtól rendelem meg a telót,az tuti,hogy független?

(#3939) migabi24 válasza arpivw81 (#3938) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szerintem már nincs a telekomnál, de igen független volt

(#3940) kalolaci válasza arpivw81 (#3938) üzenetére


kalolaci
senior tag

Én neten rendeltem, egy helyi T-home üzletbe. Mivel a teljes vételárat kifizettem, így független a készülék.

(#3941) amoros


amoros
csendes tag

Sziasztok! Nekem is van egy S10e-m, de olyan gondom van, hogy több mint másfél óra alatt tölti fel a gyári vezetékes töltő. Szerintetek ez normális?

(#3942) arpivw81


arpivw81
tag

Köszönöm

(#3943) Divinity válasza kalolaci (#3940) üzenetére


Divinity
őstag

Az semmit nem jelent, hogy egybe fizeted e ki.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3944) HarleyCustom válasza arpivw81 (#3938) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tuti
Pár éve az összes telefont, amit forgalmaznak, függetlenek

A Telenor-nál is némelyik, de az iPhone például függő.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3945) kalolaci válasza Divinity (#3943) üzenetére


kalolaci
senior tag

Én úgy tudom, hogy ha a készülék teljes árát kifizetem, akkor (ha nem független) a szolgáltató ki kell, hogy függetlenítse.

(#3946) HarleyCustom válasza kalolaci (#3945) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mire gondolsz? Ha részletre vetted és kifizeted időközben? Mert pl.ha előfizuval veszel részletre telefont, de hamarabb kifizeted mondjuk, attól még nem függetlenítik ki. Majd csak ha letelt a hűség is.
És pl.hiába fizeted ki a telefont, ugyanúgy letiltják, ha nem fizetik a hozzá tartozó előfizut hűségidőn belül.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3947) TODI1111 válasza kalolaci (#3945) üzenetére


TODI1111
addikt

Amennyiben csak készüléket veszel és nincsen hozzá tartozó tarifahűséged (előfizetés) akkor igen. Egyébb esetben csak a hűségidő letelte után van ingyenes függetlenítés.

[ Szerkesztve ]

(#3948) Lajkapapa


Lajkapapa
csendes tag

Sziasztok. Délben felraktam az új androidot, 2kor már nem volt mobilnetem és azóta sincs. Upc-s. Valakinek hasonló problémája van?

(#3949) Teal'C válasza Lajkapapa (#3948) üzenetére


Teal'C
addikt

Mióta a voda megvette a upc-t szétszivattak a nettel, persze mindent tagadtak. A kollégám is így van. Aztán igénybe vettem a kedvezményes voda előfizetést mint upc vezetékes ügyfél azóta hibátlan. Ja és nekem is fent volt a 9 is meg a 10 is ezen is meg a note 10+ on is az A80 on csak 9es de a net már nem ment rendesen semelyiken.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3950) Divinity válasza kalolaci (#3945) üzenetére


Divinity
őstag

Akkor kötelesek kiadni a feloldó kódot ha megszűnik rajta a hűség vagy nem is volt. Ergo ha teljes áron veszel egy függő eszközt de van rá 2 év hűséged akkor nem fogják. Ellenben ha részletre veszel és a 2 év hűség után akarod akkor ugyanúgy fogják mintha lista áron vetted volna. Nem a készülék árával van kapcsolatban hanem a szolgáltatással amit kapsz mellé, ha kapsz.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.