Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) PACSA75 válasza kalolaci (#3499) üzenetére


PACSA75
őstag

Dehát ezt csinálja a power (bekapcs) gomb, mi a fenének állítanád be egy másik gombra ugyanazt a funkciót?

(#3502) PACSA75 válasza bzhadarics96 (#3500) üzenetére


PACSA75
őstag

Miért nem használod a home gombot (vagy gesztust), azzal egyből kilépsz bárhonnan.

(#3503) kalolaci válasza PACSA75 (#3501) üzenetére


kalolaci
senior tag

Bal kézzel fogom, általában a telefont. A főkapcsoló gombot, (a magassági helyzete miatt is) nehezen érem el. A bixby gomb, sokkal jobban kézre esik.

(#3504) bzhadarics96 válasza PACSA75 (#3502) üzenetére


bzhadarics96
csendes tag

Ha az van beállítva is kettőt kell legyinteni a kilépéshez. Egyre csak megmutatja magat hogy ott van. Android 9en a samsung saját gesztusai nem csinálták ezt, egyből végrehajtották.

(#3505) trialboj válasza hanhp455 (#3494) üzenetére


trialboj
őstag

Akkor passz, menj el valahova, ahol ki van rakva a telefon, és nézd meg hogy azon is hasonló-e a gomb, ha nem, akkor tényleg gond van.

#3496) Tsebacsi
"Windows 10 esetében is a nyári frissítés óta a pendriveot és egyéb eszközt nem kell leválasztani, alapbeállításban úgy van, hogy kihúzható probléma nélkül."
Ez mennyire tuti infó? mert az eject gomb még mindig ott van, és használom is, sőt sokszor ki is írja hogy nem tudja elsőre szétkapcsolni mert szerinte még valami program használja ami nem igaz, ilyenkor ki is írja, hogy sérülhetnek a fájlok ha kihúzom. De ha rányomok még egyszer akkor kiköpi.
Szóval érdekelne, hogy ez a Microsofttól származó infó, vagy csak olvastad valami fórumon. Köszi

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3506) PACSA75 válasza bzhadarics96 (#3504) üzenetére


PACSA75
őstag

Neked valószínűleg aktív a navigációs sáv. Én gesztusokat használok, ilyenkor nem kell előhozza a navi sávot, hanem egyből kilép. Próbáld ki, talán megszereted.

(#3507) PACSA75 válasza kalolaci (#3503) üzenetére


PACSA75
őstag

Így már érthető. Sajnos erre nem találtam megoldást, csak alkalmazást tudtam hozzárendelni, talán valaki más tudja a megoldást.

(#3508) Tsebacsi válasza trialboj (#3505) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szerintem az infó tuti ;)

[link] [link2]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3509) ollie válasza Tsebacsi (#3508) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ennek mi köze a Microsofthoz? Az androidot nem a Microsoft készítette.

***

(#3510) balintXD


balintXD
tag

Sziasztok! Egy hete vettem a telekomtól egy s10-et. Eddig S8-at használtam, ami még mindig meg is van, és az tűnt fel, hogy az s10e-n az ember bőre videókon-képeken elég púderesnek tűnik, vagy sápadtnak én nem is tudom, de nem néz ki túl jól szerintem. A kijelző élénkre van állítva, mást nem állítottam rajta. A kijelző színei egyébként szépek, de ez eléggé zavar :/ Ez ilyen, vagy tudok még rajta vmit javítani?

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#3511) Teal'C


Teal'C
addikt

Pár napja van meg a teló ez szokványos sot idő vagy a 10 es android ilyen durva?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3512) Tsebacsi válasza ollie (#3509) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Csupán plusz infóval jeleztem a kollégának, hogy az android mellett már a windows 10 friss verziója esetében sem kell leválasztást csinálni, ha úgy van beállítva. :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3513) kátú válasza Teal'C (#3511) üzenetére


kátú
őstag

Valamit te tudsz. Nem tudom mi az és hogy csinálod, de mond el nekünk is :DD :DD :DD

It still works!

(#3514) ricsike_p20 válasza kátú (#3513) üzenetére


ricsike_p20
tag

Az enyém is lazán hozza ennek a felét... :DDD

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#3515) kátú válasza ricsike_p20 (#3514) üzenetére


kátú
őstag

Igen, az enyém is ennek a felét najó 4-4:20 at talán

jó, az rengeteget számít, hogy ő nem használ messengert és instagrammot sem mondjuk

[ Szerkesztve ]

It still works!

(#3516) Teal'C válasza kátú (#3513) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem tudom mit csináltam, odinnal raktam full szüzen a 10est dupla fr-rel. A videó részén nem vagyok meglepve de az operán igen ráadásul a nagyrésze fb volt böngészőből.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3517) Khelben válasza Teal'C (#3516) üzenetére


Khelben
nagyúr

Azzal spórolsz a legtöbbet, ha nem teszed fel a facebookot meg a messengert. Csak hát böngészőből meg elég kényelmetlen.

(#3518) Teal'C válasza Khelben (#3517) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem csak a MarketP miatt van beállítva, amúgy a feleségem bookja.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3519) donciccio


donciccio
csendes tag

üdv mindenkinek. még nincsen S10E telcsim,de tervezem a vételét. a telekom-nál kedvező lenne az ára,még listaáron is. én így szeretném megvenni. a kérdésem az lenne,h mennyire piszkáltak bele a telekom részére? gondolom,h független,de nincsen e vlmi egyéb eltérés hardveresen,vagy szoftveresen egy átlag üzletből beszerzett S10E telcsihez képest?

(#3520) migabi24 válasza donciccio (#3519) üzenetére


migabi24
nagyúr

Semmit nem változtattak még a bootanimációt se :D a frissítés is 1 napot csúszott a hivatalos XEH függetlenhez képpest

(#3521) DanielLong válasza kalolaci (#3503) üzenetére


DanielLong
senior tag

Csodálkozom, hogy senki sem írta még, de a bxActions appot kell felraknod, majd a pro verziót megvásárolni 900Ft-ért és akkor ez menni fog. Én csak azt sajnálom, hogy nagyon könnyen megnyomom a Bixby gombot véletlenül is amikor a zsebembe rakom a telefont.

(#3522) donciccio válasza migabi24 (#3520) üzenetére


donciccio
csendes tag

köszi

(#3523) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Lehet nem itt kellene kerdezni de hatha tudtok segiteni. :)
Messenger uzeneteknel ha irnak ne jelenjen meg a kepernyon a karika ki kuldott uzenetet ezt, hogy kell kikapcsolni? Nyomogatok mar az ertesiteseknel mindent de meg mindig itt van....
Mi az ami ezt kikapcsolja? ( mar marhara idegesit. :) )

koszi
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3524) kátú válasza sfefe (#3523) üzenetére


kátú
őstag

Milyen karikára gondolsz?

It still works!

(#3525) Khelben válasza sfefe (#3523) üzenetére


Khelben
nagyúr

Messenger beállításaiban tudod kikapcsolni, chat fejek a neve.

(#3526) sfefe válasza kátú (#3524) üzenetére


sfefe
őstag

irnak a messengeren es megjelenik egy karika kör ( karika ) benne aki irt annak a képe.
Valahogy regen kivettem de most frissites ota ujra megjelenik....

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3527) bzhadarics96 válasza sfefe (#3523) üzenetére


bzhadarics96
csendes tag

Messenger-->beállítások(képed a bal felső sarokban)-->chat fejek

(#3528) sfefe válasza bzhadarics96 (#3527) üzenetére


sfefe
őstag

Aaaa tenyleg koszi. :)
Chet fejeket kivettem de az ertesiteseknel.. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#3529) Vegha


Vegha
senior tag

A selfi fotok csak nalam tukrozottek ? Nem, a csajom A7 2015-en is par honapja, pedig elotte normalis volt. Ez valami uj android/samsung bug ?

(#3530) kátú válasza Vegha (#3529) üzenetére


kátú
őstag

A kamera beállítások között van egy opció

Képek előnézet szerint

Ezt kapcsold be, így nem fogja tükrözni a képet

It still works!

(#3531) Vegha válasza kátú (#3530) üzenetére


Vegha
senior tag

uh, köszi.

(#3532) kaciokos válasza Vegha (#3531) üzenetére


kaciokos
őstag

Pontosabban pont így fogja tükrözni.

Amit szelfi készítésekor látsz, az egy tükörkép, méghozzá azért, hogy könnyebben be tudd állítani. A végleges kép pedig már helyes, kivéve, ha bepipálod az imént említett opciót, mert akkor az is tükrözött lesz.

Könnyen le tudod ellenőrizni, csinálsz egy szelfit, ahol felemeled a jobb kezed, és bepipált beállításnál a végső képen a bal kezed lesz felemelve.

(#3533) thomas77 válasza kaciokos (#3532) üzenetére


thomas77
senior tag

Azt hittem, hogy azért van ez a tükrözéses dolog, hogy a csajok be tudják púderezni az orrukat a telcsivel.
Legalábbis ez már 1000x láttam. :F

(#3534) kalolaci


kalolaci
senior tag

Tegnap megjött, a Spigen Liquid Air tok. Eddig, igen jónak hat. Furcsa kicsit a fogása, a régihez (Ringke Onyx) képest, amit az S7-en használok. Persze más a telefon, és más a tok is.

(#3535) migabi24 válasza kalolaci (#3534) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az ilyen tokokkal csak az a baj, hogy körbe vagy fél centivel megnövelik a telefon méretét, egy hasonló tok után mikor felraktam a pitakát el se akartam hinni mekkora a különbség :D

(#3536) Vegha válasza kaciokos (#3532) üzenetére


Vegha
senior tag

Vegulis ez volt az eredeti kerdes: mi a turoert kapcsolja azt be barki is ? En tuti nem voltam, akkor meg "gyari" beallitas lehetett. A baratnom fotoin is par honapja vettem eszre. Gondolom vmelyik sw update kapcsolta be.

(#3537) gg72


gg72
veterán

Rendeltem egy Spigen Thin Fit [link] tokot, szép is, vékony is, csak "klaffog" mindkét oldalán, ilyet nem is tapasztaltam még toknál, mintha pár tizedmm holtjátéka lenne, elég zavaró, ahogy megfogom a telefont, érezni, hogy a tok nem simul oda teljesen a telefon oldalához... Visszateszem rá a Nillkin Super Frosted-ed [link] , ez már több mobilomon is bevált, sajnos gyűjti az ujjlenyomatokat, ezért is kerestem volna mást. Amúgy jobban tetszene ez a Spigen, hiszen még vékonyabb, mint a Nillkin. Holnap kapok még egy Samsung Pattern Cover-t [link] , erre még kíváncsi leszek.

(#3538) migabi24 válasza gg72 (#3537) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez alá meg bemegy a por szösz és állandóan takarítanod kell majd, a 3 tok árán kaptál volna egy pitakát és boldog lettél volna🤣

(#3539) kaciokos válasza Vegha (#3536) üzenetére


kaciokos
őstag

Én sem igazán látom létjogosultságát a beállításnak...

(#3540) gg72 válasza migabi24 (#3538) üzenetére


gg72
veterán

És szerinted minhármat megtartom? :) A Spigen megy is vissza elállással, a Samsung is az amazonhoz, ha nem lesz jó, a Nillkin peig 1700 Ft volt, amivel teljesen elégedett vagyok, csak az ujjlenyomtokat gyűjti valamelyest. Aztán ki tudja, lehet Pitaka lesz a végén. :K

(#3541) kalolaci válasza migabi24 (#3535) üzenetére


kalolaci
senior tag

Igen, ez így van. Nagyobb lesz tőle, a telefon mérete. Bár az S7-től, így is kissebb. Viszont mivel szilikonos anyag, leesésnél szerintem jobban véd, mint a Pitaka. Az igaz hogy utóbbi erősebb, de az ütést nem hinném, hogy jobban csillapítja.

(#3542) migabi24 válasza gg72 (#3540) üzenetére


migabi24
nagyúr

Furcsállom amit írsz, hogy gyűjti az ujjlenyomatokat, mindig frosted tokot használtam ez előtt de nem volt gond

(#3543) migabi24 válasza kalolaci (#3541) üzenetére


migabi24
nagyúr

Védelemnek minél vastagabb annál jobb, de a tok nálam nem az esés ellen van, csak hogy legalább le merjem rakni az asztalra😁

(#3544) gg72 válasza migabi24 (#3542) üzenetére


gg72
veterán

Rosszul fogalmaztam: nem gyűjti, de azért szépen meglátszik a hátulján egy idő után. Az A8 telefonomon Nillkin Air tok volt, na azon egyáltalán nem látszott meg semmi.

[ Szerkesztve ]

(#3545) Fehercsoki


Fehercsoki
aktív tag

Az én telefonom is frissült Android 10-re, viszont észrevettem, hogy az akkumulátor használatnál már nem mutatja a kijelzőidőt (screen on time) az utolsó töltés óta, hanem minden nap külön lehet megnézni, de ha napközben volt töltés akkor a töltés előttit is beleszámolja. Meg lehet valahogy nézni, hogy az utolsó töltés óta mennyit volt bekapcsolva a kijelző?

(#3546) bojan válasza Teal'C (#3511) üzenetére


bojan
tag

Ebbe bele van számolva az az SOT ami akkor volt amikor töltőre volt rakva szerintem.

(#3547) torma1981 válasza gg72 (#3537) üzenetére


torma1981
veterán

Szia.

Milyen a fogása? Nem csúszós? Most szeretnék én is venni. A Frosted milyen? Az is egész vékonynak tűnik így képről.

[ Szerkesztve ]

(#3548) kalolaci válasza torma1981 (#3547) üzenetére


kalolaci
senior tag

Nillkin Liquid Air-nak sem rossz, a fogása. Oldalt és hátul is, egyaránt barázdált. Szerintem, nem is túl vastag. Amellett, a: 4000ft.-os ára sem volt vészes, postázva.

(#3549) gg72 válasza torma1981 (#3547) üzenetére


gg72
veterán

Melyik a Nillkin vagy a Spigen? Egyik sem csúszós, a Spigen kicsit vékonyabb, mint a Nillkin Super Frosted, de mindkettő nagyon tetszetős és nem vastagítja sokat a telefont, a Spigen-en kevésbé látaszanak meg az ujjlenyomatok. A Nillkin széle picit a kijelző fölé ér, így ha fordítva tennéd le, akkor védi a kijelzőt, a Spigen viszont nem, annak a széle a pontosan kijelzővel egy síkban (vagy picit alatta) ér véget.
A Nillkin-nél alul van egy nagy kivágás, így az alsó csatlakozók nyitottak, a hangerő és Bixby gombok fedettek, de nagyon jól lenyomhatók. A Spigen-nél fordítva van, ott az alsó csatlakozósor részben fedett, a hangerő és Bixby gombok pedig nyitottak.
Holnap jön a Samsung Pattern Cover, ha az sem válna be, akkor a Nillkint fogom használni, aztán előbb-utóbb veszek majd egy Pitaka-t.

[ Szerkesztve ]

(#3550) torma1981 válasza gg72 (#3549) üzenetére


torma1981
veterán

Melyik fajta Pitaka? Én most vettem át ezt a tokot. [link] Egész jó ennyi pénzért. Emagról rendeltem gyári bőr tokot,de nem ér annyit. Olcsó tokokat is azok sem jók. Csúsznak. Mennek is vissza elállásal. A Samsung tokok nagyon túl vannak árazva. Nem érnek annyit.
[link] Ez jól néz ki de marha drága. :D Üvegfóliából mit ajánlatok rá? Látok olyat aminek nincs kivágva a kamera hely. AZ nem gond így?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.