Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) Tiger. válasza hanti (#8749) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez hülyeség, sem kamerában sem prociban nem jobb a note, ott van a note 9, minden ugyan az, mint az s9ben van. A szoftver lehet az eltérés.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#8752) ollie válasza ndavey (#8744) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minél jobb minőségű a kijelző és minél nagyobb a felbontás, annál jobban fogod látni a hibákat a képen, vagyis egy agyon tömörített kép rondább lesz.

***

(#8753) ollie válasza Tiger. (#8746) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hagyjuk már ezt a kapkodást. 2-3 éve kezdték el fejleszteni az s10-et, nem pár hónappal a kiadás előtt. Biztos lehetsz benne, hogy már az s12 tervei is készülnek.

***

(#8754) hanti válasza Tiger. (#8751) üzenetére


hanti
senior tag

Mielőtt valakit lehülyézel nem ártana utána nézni! S9+ - Note9
RAM: 6GB - 8GB
Táthely: 252 GB - 512 GB
Akku: 3500 - 4000
Mindig van hardveres különbség is, hol több hol kevesebb!

(#8755) Tiger. válasza hanti (#8754) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Tényleg, és ki beszélt a memoriarol, tarhelyről, akurol? Te kamerát, és a procit emelted ki, és azokban nincs különbség.
S9-ben van 512-es is.
Szöveg értelmezés barátom 0
Senkit nem neveztem hülyének.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#8756) Tiger. válasza Tiger. (#8755) üzenetére


Tiger.
nagyúr

512-es lehet, hogy nincs.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#8757) hanti válasza Tiger. (#8755) üzenetére


hanti
senior tag

Láttad azt a sok pontot a felsorolás után, na az a többi hardver (Csak a szövegértés miatt. Tudod ez azt jelenti hogy a többire is gondoltam). A lényeget elfelejtetted leírni nem egyforma a hardver az állításoddal ellentétben!
A duál kamerát a Note 8 nál vezették be, tetszik nem tetszik a Note a csúcs minden évben, hol kisebb hol nagyobb különbséggel!

(#8758) guriga1234 válasza hanti (#8757) üzenetére


guriga1234
addikt

Sajnos a különbségek gyakorlatilag mára már elhanyagolhatók. Olyan szignifikáns különbség, mint annak idején a Galaxy S3 és Note 2 között volt, azóta sincs (a stylust most ne vegyük figyelembe).

(#8759) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

Milyen UV ragasztós üveg fóliát érdemes rendelni a sima S10-hez? Olyan kellene, ami az edge szélekre is teljesen ráfed és az ujjlenyomat olvasót nem rontja el?

Rappi

(#8760) Tiger. válasza hanti (#8757) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Note9-rol beszélek.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#8761) Beri78


Beri78
őstag

Sziasztok!

Én is megvettem megjelenéskor a telefont (s10+), de még 14 napon belül, vissza is adtam:) Nekem akkor az akkumulátor nagy csalódás volt Mate 9 után. De ahogy követtem a fórumot, és láttam, hogy a frissítések szignifikánsan javították ezt, így ~ 2 hete újra belevágtam, mert amúgy nagyon tetszett a telefon. (hozzáteszem, a firstphone nagyon jó áron adogatja a készüléket)

Sok minden változott, a frissítések szerintem az előnyére váltak – dicséretes. Én se vagyok az a „romolgatós” fajta - inkább letöltöm, használom. Minden funkciót.

Nem figyelek oda az akkumulátor használatra, csak az a lényeg, hogy a napi rutint biztonsággal teljesítse. Nálam minden be van kapcsolva, ami csak lehet:) Nekem tökéletes a telefon. 1 napot, az én felhasználói szokásommal vígan kibír, de van, hogy csak a második nap végén kell töltőre tenni. (6-7 óra sot-ok vannak)
Ami hibák voltak nálam (wifi / merülés / telefonhívás megszakítás) mind eltűntek a frissítésekkel.

(aki huawei vonalról jön, annak szerintem fontos lehet, hogy míg ott egy frissítés után én soha nem csináltam wc / fc-t – mert minden tökéletesen működött, itt szinte kötelezőnek érzem, mert különben vannak anomáliák. De ha azt megkapja, akkor tökéletes.)

Üdv

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#8762) sgeza válasza MikeWazowski (#8675) üzenetére


sgeza
veterán

Mi a célod vele? Az a jó, ha nincs szabadon.

(#8763) MikeWazowski válasza sgeza (#8762) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Semmi, csak látni akartam, hogy 8 giga van benne, mert MA specifikációban 6/8-cat ír, a sima S10-hez.
Ám vízbe nyugodtan vihetem, nem ázott be senkinek? :))

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8764) sgeza válasza ndavey (#8742) üzenetére


sgeza
veterán

Melyikről küldted melyikre? A küldő oldal lehet, hogy az eredetit nyitja meg.

(#8765) KoNZoLik@ válasza Beri78 (#8761) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na jó ezt olvasni, grat és üdv újra itt👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8766) dkovizoli válasza MikeWazowski (#8745) üzenetére


dkovizoli
addikt

Tökön is szúrnám magam, ha frissítés után fr-t kellene csinálnom.

(#8767) ollie válasza MikeWazowski (#8763) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A vízállóságot inkább egy extrának fogd fel, miszerint nem kell aggódnod, ha véletlenül leöntöd, vagy vízbe ejted a mobilt.

***

(#8768) MikeWazowski válasza ollie (#8767) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8769) icemad válasza ollie (#8767) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Viszont, ha beázik, akkor bukod a garanciát. Sós víz sem tesz jót neki.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8770) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Én nem úszkálnék azért vele, esőben már használtam úgy nem lett baja, de víz alá nem meríteném azért!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8771) kisbodza válasza ollie (#8767) üzenetére


kisbodza
tag

Nekem volt S7 edge, S9+, most S10. Mindegyiket bevittem magammal fürödni Balcsiba, fürdőbe (nem termál), benn fotóztam a gyereket, semmi baja nem lett, többször is próbáltam. Nyilván tengervízbe nem vittem..

Galaxis 10

(#8772) MunezXBK válasza MikeWazowski (#8763) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem ázik be, szokott velem tusolni.

(#8773) bulikavagyok válasza kisbodza (#8771) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+1. S7 óta folyamatosan fürdetem a telóimat. Eső, strand, víz alatti fotózás - minden játszik (kivéve sós víz).

[ Szerkesztve ]

(#8774) KoNZoLik@ válasza kisbodza (#8771) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerencséd volt...
De gondolom víz alá nem mentél vele azért, mert az S8-at anno én is bevittem a balcsiba magammal ,hogy csináljak pár képet, de az nem ugyan az! Nem búvárkodtam vele, gondolom te sem🤣

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8775) alasoh válasza MunezXBK (#8772) üzenetére


alasoh
tag

Bocsáss meg,hogy a szokásaidat firtatom de miért? :DD

[ Szerkesztve ]

(#8776) ollie válasza MunezXBK (#8772) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát én inkább az asszonnyal tusolok együtt. :D

***

(#8777) gusthy válasza Usländer (#8711) üzenetére


gusthy
veterán

Azt gondolom, hogy teljesítményben tényleg nincs értelmezhető különbség. Fogyasztásban viszont határozottan igen.

(#8778) penge101 válasza MikeWazowski (#8763) üzenetére


penge101
csendes tag

Múlt héten iszonyat eláztam (nem alkohol) 😅😂 a teló csak annyit irt, hogy szarotsam ki a csatlakozot.
Ennyire még nem örültem az s10nek, hogy vízálló

Galaxy S10

(#8779) nagyj74 válasza penge101 (#8778) üzenetére


nagyj74
senior tag

nekem öt sör és ugyanennyi jéger után írta ki:D

(#8780) jacis válasza bulikavagyok (#8773) üzenetére


jacis
nagyúr

Én tavaly az LG V30-at vittem be a Balatonba. Beázni nem ázott be de az USB port és a hangszóró és mikrofon nyílások tele lettek finom iszappal ami miatt a telefonon onnantól kezdve szinte használhatatlan lett. Akkor megfogadtam, hogy élő vízbe soha többet nem viszem a telefonjaimat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8781) hyperspace


hyperspace
őstag

Használ valaki olyan fóliát S10+ kijelzőjén, ami nincs kivágva a kameránál, és szépen elér a kijelző széléig? Egy olyat szívesen feltennék rá, a gyárit egyből levettem.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8782) nagyj74 válasza jacis (#8780) üzenetére


nagyj74
senior tag

+1
Galaxy Gear 3-al mentem tavaly a Dunába kb tíz percre. Hetekig nyikorgott a lünetta a homok miatt.
Marad a normál használat, és ahogy írták feljebb, legyen elég a védelem a balesetek ellen.

(#8783) N4ri87


N4ri87
senior tag

Ma tapasztaltam, hogy a telefon olyan hangot küld fülhallgatóra, hogy elsírom magam és ez a dolog újkeletű. Huawei után megdöbbentem, hogy ez a cx-5 füles ilyet is tud, de most egy ázott Sokol rádió is jobban szól, mint amit a telefon küld a fülesre. Nálatok nincs hasonló észrevétel?

C805

(#8784) ollie válasza N4ri87 (#8783) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sennheiser CX-5? Az vezetékes, ugye?

Próbáld ki a gyári fülest, hogy azzal milyen.

***

(#8785) N4ri87 válasza ollie (#8784) üzenetére


N4ri87
senior tag

Igen, Sennheiser CX-5 vezetékes.
Ki fogom próbálni a gyárit, de mint mondtam, eddig ilyen gond nem volt. Most nincs se hangerő, se mély, se magas hang.

C805

(#8786) tothl válasza bulikavagyok (#8773) üzenetére


tothl
addikt

Én S5 óta fürdetem folyamatosan, mondjuk az nem bírta, de S7 -től kezdve az égvilágon semmi gond nem volt velük. S8+, S9+, S10+. Annyi a trükk, hogy fürdetés után ki kell mosni tiszta vízzel a csatlakozókat.

(#8787) icemad válasza N4ri87 (#8785) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Adapt soundot állítsd be, ha csendes helyen vagy. Kicsit sokáig tart, de megéri.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8788) MunezXBK válasza alasoh (#8775) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Napközben naviként szolgál és összetapizom. Így együtt tisztulunk. :D

Nincs akkora tusoló, hogy az asszonnyal együtt kényelmesen elférjünk.

(#8789) icemad válasza MunezXBK (#8788) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sarokkád vagy jakuzzi... ;)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8790) MunezXBK válasza icemad (#8789) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Albi, Németországban...

(#8791) icemad válasza MunezXBK (#8790) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:F

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8792) ollie válasza N4ri87 (#8785) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy más audio jack szabványt használ a fülesed, meg a telefon.

[ Szerkesztve ]

***

(#8794) alasoh válasza MunezXBK (#8788) üzenetére


alasoh
tag

Jah, az más....
Így már értem! :D

(#8795) Byga007


Byga007
aktív tag

Sziasztok lenne egy igen érdekes kérdésem . Kolegámmal együtt vettük meg a telefonokat s10+ és neki még mindig a februári biztonsági szinten van [/itt][/L] és viszont nekem gond nélkül jönnek a frissítések nekem viszont jönnek rendesen a frissítések

[ Szerkesztve ]

Napok óta órák esnek ki az életemből és ezen már a napi másfél üveg vodka sem segít

(#8796) kisbodza válasza KoNZoLik@ (#8774) üzenetére


kisbodza
tag

Balcsiban búvárkodni?? :DDD Tengerben vízálló tokkal videóztam a halakat.

Galaxis 10

(#8797) jano_77


jano_77
nagyúr

Jött tegnap egy értesítés, hogy frissítés érhető el. Tegnap szundira tettem, ma újra feljött, hogy akarom-e telepíteni. ASE5 (122,02 MB) Legutóbb, mikor jött ASE5 akkor 68x MB volt és mivel már régen tudták, hogy hibás volt a frissítés - vissza is vonták - azt gondoltam, hogy akkor ez biztos már a jó, még rá is kérdeztem!?
Most meg jött ugyan az a 122 MB, amire akkor azt mondtátok, hogy a javítás. Létezik az, hogy annyira töketlen a csapat - Telekomos kártya van független telefonban - hogy annak ellenére, hogy volt már javított pöcs, elküldték a telefonomra mégis a rosszat!? Vagy az, hogy a jó pöcsre küldenek mégis javítást!? Csak akkor a kérdés, hogy ez a javítás ugyan az-e vagy ez vmi más? Illetve, hogy ha van már ASE7, akkro miért az ASE5 javítását ajánlja fel a telefon és miért nem a legújabbat?!? Tud nekem ezekre vki érthető és elfogadható választ adni? :F Csak mint egy hozzá nemértő, laikus kérdezem és nem kötekedésből. :U
Amúgy érdemes feltenni a most jött frissítést vagy hanyagoljam inkább?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#8798) Usländer válasza SeatZola (#8759) üzenetére


Usländer
kezdő

Whitestone dome glass van az enyémen. A csomag és a tartozékok igényesen néztek ki annak ellenére is, hogy jó esetben egyszer használatos dologról beszélünk. Ragasztóból kettő adag van benne, ha elsőre nem sikerülne a felhelyezés. Az útmutató angol és valamilyen ázsiai nyelven van megírva, de a képi segítség tökéletesen eligazít. Az üveg nem fedi le a teljes kijelzőt, minden oldalon marad rés. Balra és jobbra nekem nem probléma, mert a szilikontok (vétek lenne a zöld hátlapot eltakarni) fölé megy. Alul és fent viszont látszanak, gyűjtik a koszt rendesen. A nagyobb baj, hogy a kamera is kapott kivágást ami hasonló koszfogóként funkcionál. Az oldalsó rések szimmetrikusak, de függőleges irányba elúszhat a ragasztón az üveglap. Lámpázás előtt még érdemes a kameralyukat ellenőrizni. Nálam ugyanolyan rossz hatásfokkal olvassa le a szenzor az ujjlenyomatomat, mint a gyári fóliával. Hozzáteszem, nem irodában vagy nőgyógyászként keresem a kenyérre valót. Sok, apró bőrhiba van az ujjbegyemen ami kétvállra fekteti a leolvasót.

(#8799) TODI1111 válasza jano_77 (#8797) üzenetére


TODI1111
addikt

"Illetve, hogy ha van már ASE7, akkro miért az ASE5 javítását ajánlja fel a telefon és miért nem a legújabbat?!?"
Az OTA frissítés mindíg csak egymást követően jelenik meg és tehető fel.

(#8800) Usländer válasza gusthy (#8777) üzenetére


Usländer
kezdő

Saját tapasztalat vagy youtube videók alapján gondolod? Azok még márciusban a megjelenés után készültek. Azóta már pár köbméter víz lefolyt a Dunán...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.