Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#880) oalex válasza WaterWave (#877) üzenetére


oalex
senior tag

"nyilván két év garanciával kaptad... beregeled neten samsungéknál, akkor kapsz +2 hót.."

Ezt hol lehet pontosan? a Samsung oldalán csak notebook-ot és nyomtatót enged hószabitani. PDA-t nem.

U.I: Nekem szerencsére nincs pixel hiba meg sávosodás sem. Gyorsboltban akkora parasztok voltak, hogy a pixelre azt mondták, hogy 3-4 től lehet csak gariztatni... :Y

Mondom a srácnak, hogy ha most hazamegyek és van pixel hiba egy készüléken amiért 185e kifizettem, akkor nem cserélik ki (még 3 napon belül sem)? Azt mondja nem.
Persze ez a 3-4 minimum nincs sehol leírva.

Nálam már az is kiverte a biztosítékot, hogy azt mondta, hogy 3-4. Kérdeztem is tőle, hogy akkor most 3 vagy 4? Mert nem mindegy. Erre elkezdet mellé beszélni, hogy az sem mindegy, hogy milyen a pixel hiba, blabla. Inkább ott hagytam, mert kezdet felmenni bennem a pumpa.

Karma: Én a Cassie's XtraLiteRom. Jól megcsinálta a srác, minden friss tweak benne van és stabil, keveset fogyaszt és a legújabb firmware-el van (KL3). Rengeted (felesleges) dolgot kivett belőle. Ami kell neked azt külön fel tudod utólag tenni. A fórumban megtalálod a részletese leírást.

!!!Légy jó mindhalálig!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.