Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) GRILLEBAR válasza Massmurderer (#17200) üzenetére


GRILLEBAR
csendes tag

ez az eset délelőtt 11 kor történt! kitettem a napra szárítottam hajszárítóval is.. semmi...azóta semmi.. és a tetves görögország közepén vagyok, pénteki hazaúttal.. ezt a fos telefont istenem.. 1 karc nincs rajta.. de a reggelt lehet nem éri meg mert földhöz vágom,és akkor legalább tudom mi a baja..

(#17202) MrM94 válasza GRILLEBAR (#17201) üzenetére


MrM94
őstag

kapcsold ki s dugd rá töltőre..miután kiszárítottad a portot
én 2 hetente szoktam mosni,medencébe is ugráltam vele soha semmi baja nem volt.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17203) Massmurderer válasza GRILLEBAR (#17201) üzenetére


Massmurderer
őstag

Amúgy miért meritetted le az aksit 1%-ra???Kerek perec le van irva hogy 50% alá nem érdemes meriteni.Másik az,ha annyira lemeritetted,nehezebben veszi fel elöször a töltést picit.

(#17204) bobace válasza Massmurderer (#17203) üzenetére


bobace
őstag

50%??? Úgy érted 15, nem?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#17205) Massmurderer válasza bobace (#17204) üzenetére


Massmurderer
őstag

Én 50re emlékszek.De nekem 1x se volt még 50% alatt az aksi.Másik az,megnézed a képet amit feltöltött,wifi megy 1%-on.Lemerül,nagynehezen bekapcsolja,wifi már meriti is egyböl.Hiába van töltön ha a töltés kisebb mert nem csak a készenlét meriti,hanem +-ba a wifi is.Note 4nél voltam énis igy.Pont ez volt amiért vennem kellet új telot.90-92%ot mutatott az aksi,csinálnák 1 fényképet,kikapcsol a teló.Bekapcsolom,0% ir ki az aksira.Ezt a zsir új aksival meg a régivel is csinálta.Újrapakoltam az egész rendszert,utána is.Azt hagytam a busba és megvettem a note 8at.Azt az 50%ot vagy itt olvastam a topikba,vagy a tesztbe,nem emlékszek pontosan.

(#17206) GRILLEBAR válasza Massmurderer (#17203) üzenetére


GRILLEBAR
csendes tag

a probléma nem az 1%.. pár alkalomtól semmi baja nem lesz.. alapból 20 és 80% között tudod csak használni úgy van programozva.. mikor neked 1 et ír valójában még van benne 20% hülyebiztos dolog.. de itt nem is ez a lényeg.. ha elolvastad figyelmesen a problémám, akkor rájöhettél H NEM VESZI A TÖLTÉST! csak merül.. ergo H NE ENGEDJEM LE 1% ig ha 1x NEM TUDOM TÖLTENI?!?! ez a probléma.. h letiltotta a töltést.. nem azért mert vizes, mert arra is van külön hibaüzenet.. ezt a hőmérséklet túl alacsony dolgot nem értem..

(#17207) Dr V válasza GRILLEBAR (#17206) üzenetére


Dr V
őstag

Tedd ki a napra, hátha eléggé átmelegszik, h vegye a töltést. Gyorsan rákerestem a hibára, ami hardveres eredetű, talán ha finoman megkocogtatod, újra rendesen fog érintkezni belül.
Vezeték nélkül se töltődik?

(#17208) GRILLEBAR válasza Dr V (#17207) üzenetére


GRILLEBAR
csendes tag

köszönöm a segítséget! vezeték nélkül sajnos nem volt lehetőségem még próbálni, melegítettem hajszárítóval, elől-hátul, h már nem tudtam fogni.. és nem jó.. valahol olvastam +youtube, hogy az nfc modul egybe van a vezeték nélküli töltéssel és hogy ott van ez a szenzor.. de ez a kamera alatt van kb.. beázhatott? de oda ha felkerül a víz kb szétmenne minden, ez pedig hibátlanul működött míg le nem merült.. csak gyorsabban merült mint szokott

(#17209) Massmurderer válasza GRILLEBAR (#17208) üzenetére


Massmurderer
őstag

Valami szenzor gond van akkor.

(#17210) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Na jött megint valami 904.10mb-os frissités,most néztem ép.

[ Szerkesztve ]

(#17211) Kasya válasza Massmurderer (#17210) üzenetére


Kasya
nagyúr

Megjött a havi.

(#17212) Massmurderer válasza Kasya (#17211) üzenetére


Massmurderer
őstag

:DD :DDD Milyen formába? ;] :D :DD :DDD

(#17213) Taci válasza Massmurderer (#17210) üzenetére


Taci
addikt

Hmm, és valóban. Érdekes. A biztonsági javítás szintje június 1. maradt. Akkor ez vajon most mi lehet?

(#17214) Massmurderer válasza Taci (#17213) üzenetére


Massmurderer
őstag

Passz.Most szedem le ép,nem tudom mi van benne.

Na lejött..Újraindult a teló,valami APN kiválasztása vackot irt ki.Értesitéseknél meg kiirt olyat hogy wifi hivás.

[ Szerkesztve ]

(#17215) Kasya válasza Taci (#17213) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szokásos biztonsági frissites.
A QR olvasó kikerült a Bixbyből és áttették a Kamerába (de egyes országokban lehet csak a júliusi patch-csel jön).

(#17216) Massmurderer válasza Kasya (#17215) üzenetére


Massmurderer
őstag

Megcsináltam a karbantartást,majdenem 3.5GB szabad ram van most :DDD Meg az éjszakai mod bekerült :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17217) Lozi8


Lozi8
tag

Frissítés után, hipp-hopp itt a volte a telón, független, telenoros kártyával...idáig nem ment.

[ Szerkesztve ]

(#17218) Kasya válasza Lozi8 (#17217) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, az nekem is megjott.

(#17219) Taci válasza Kasya (#17215) üzenetére


Taci
addikt

És ezt hol kellene találni? Én nem látom.
Ja, és kb. minden frissítés végén azt írja ki (újraindítás után), hogy sikertelen volt a frissítés, forduljon szakszervizhez. De a biztonsági szint mindig aktuális, szóval nem értem.
Másnak is előjön ez? Vagy csak nálam? Ha csak nálam, mi lehet az oka? Wipe cache partition-t mindig nyomok.

(#17220) Massmurderer válasza Taci (#17219) üzenetére


Massmurderer
őstag

Én semmit.Wifi be,letöltöm,kattintok hogy most telepitem,feltelepiti,újraindul azt kész.Igaz nekem nincs benne semmi mokolás,full eredeti,érintetlen rendszeres a teló.

(#17221) Dr V válasza Massmurderer (#17216) üzenetére


Dr V
őstag

Az éjszakai módot a kamerára vagy a sötét témára érted?

(#17222) Massmurderer válasza Dr V (#17221) üzenetére


Massmurderer
őstag

Sötét témára.Kijelzö beállitásnál.Kameránál a virtuális felvétel bentvolt eddig???Én valahogy nem emlékszek rá.

[ Szerkesztve ]

(#17223) Kasya válasza Taci (#17219) üzenetére


Kasya
nagyúr

Megjelent az ikonja a felső értesítési savban is.

(#17224) Dr V válasza Massmurderer (#17222) üzenetére


Dr V
őstag

Igen, a kezdetektől fogva. Sőt, talán az S6ban jelent meg először.

(#17225) Massmurderer válasza Dr V (#17224) üzenetére


Massmurderer
őstag

Akkor nem vettem eddig észre :D

(#17226) Taci válasza Kasya (#17223) üzenetére


Taci
addikt

Oh, valóban ott van. Köszönöm. :)

(#17227) California1


California1
őstag

A tegnapi új frissítéssel új animációt kapott a töltés jelzés.

(#17228) GRILLEBAR válasza California1 (#17227) üzenetére


GRILLEBAR
csendes tag

Dejó nektek.. :( nektek tölt.. :( az enyém megdöglött :(

(#17229) California1 válasza GRILLEBAR (#17228) üzenetére


California1
őstag

Vezeték nélküli töltéssel se műxik?

(#17230) Taci válasza GRILLEBAR (#17228) üzenetére


Taci
addikt

Próbáltad másik kábellel/adapterrel? Próbáltad gépről (USB portra kötve) tölteni (másik kábellel is)?

(#17231) GRILLEBAR válasza California1 (#17229) üzenetére


GRILLEBAR
csendes tag

nem tölt úgy se,letiltotta töltést vmiért! próbáltam 5 féle adapterrel/kábellel és 3 féle vezetéknélküli töltővel is! már abban reménykedem h az akksi lett zárlatos! 5500 ft 1 akksi, ha visszaértem magyarba szétszedem és kicserélem,megnézem mi van benne.. csak azért szeretném megtudni a konkrét baját h ne vegyek minden alkatrészből újat feleslegesen..

(#17232) Massmurderer válasza GRILLEBAR (#17231) üzenetére


Massmurderer
őstag

5500ért nem láttam akksit,6500 volt a legolcsóbb helyen,a gyári meg 12000ft.Akkufedél is 10-12ezerbe van kb,azt tutti cserélni kell.Ha tényleg az akksi lesz a gond,olcsón meguszod még,és mázlista vagy.

(#17233) Massmurderer válasza GRILLEBAR (#17231) üzenetére


Massmurderer
őstag

Még annyit kérdeznék töled,hogy mennyi idöre kötötted rá töltöre.Rácsatlakoztattad,az okés,és nem vette a töltést,nem irt ki semmit mert lemerült.Csak ilyen volt,vagy pl. 10percig rátetted és úgy se csinált semmit?Ha igy nem próbáltad még,akkor tedd fel tölteni tovább.Fél óra,1 óra...Ki tudja mi van,és lehet elindul a töltés.

(#17234) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Ennyi szabad memo van most :) Én a frissités óta azt vettem amúgy észre hogy eddig se volt akadás,vagy ilyen,de jóval fürgébb lett,és nem merül annyira az aksi.

(#17235) GRILLEBAR válasza Massmurderer (#17232) üzenetére


GRILLEBAR
csendes tag

Edigitalba van gyári 5500 ér és a hátlapot miért cserélném? Simén leszedem h nem lesz baja.. 1x sem törtem még el hátlapot! Ügyesen kell nem állatmódon mint a szerviz.. Azon van az imei stb.. Annyi h kellenek új ragaaztók h megint vízálló legyen, azt nem azámoltam bele, igaz.. de úgy néz ki szereztem 1 komplett telefont ingyen, :P bemutató telefon volt, szal alkatrészem is lesz! Egyébként itt nem az a baj h nem veszi a töltést,mert ha töltőt dugok rá vagy vezetéknélkülire teszem pontosan tudja mit akarok csak biztonsági okoból a károsodás megelőzése miatt nem engedi a töltést! Szal hiába hagyom ott heteket..ma reggel pl bekapcsoltam 3 nap alatt kicsit összekapta magát 0% ról 1 re és megnéztem a leveleim stb, minden tökéletesen működik,még a frissítést is írta amiről beszélgettek.. Csakhát nincs enerdzsi..

(#17236) Massmurderer válasza GRILLEBAR (#17235) üzenetére


Massmurderer
őstag

Én még nem kaptam szét :D Hát ha tudod,akkor akkut cseréld.Legalább új akku lesz benne.Járj szerencsével,remélem sikerül :) Hát ha neagyisten aksit cseréltetnék,beviszem szervizbe,én ebbe nem merek belenyúlni.De ha a szervizes szétcseszné,ott helybe letépném a fejét.

[ Szerkesztve ]

(#17237) GRILLEBAR válasza Massmurderer (#17236) üzenetére


GRILLEBAR
csendes tag

Pedig abba biztos lehetsz h szarna rá h neked ott benne van az imei meg ezek.. ő azt nem tudja már belegravirozni, az a fóliába van benne ami a hátlap.üvegen van! Kapsz 1 szép gyári új hátlapot modelszámmal,minden szakszerűen lesz.. Csak éppen imei nélkül.. És az pedig úgy a szép :) én jártam így sok S6 al S8 al apu S7 esével is.. Minden csak akksi lett cserélve még 1 éves korába gariba.. Ez van.. Hiába reklamáltam.. Ez a westenddel szemben lévő szerviz, de a telemaxnál ugyan ez van..

(#17238) Massmurderer válasza GRILLEBAR (#17237) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nem pesti vagyok :)

(#17239) GRILLEBAR válasza Massmurderer (#17238) üzenetére


GRILLEBAR
csendes tag

Mind1 igazából akkor hogy hol adod le, a szolgáltatók is a telemaxhoz küldik! Szal ha nem muszáj ne küldd be :P én egyébként az ilyenek miatt jutottam oda h magamnak csinálok mindent,meg kollegáimnak családtagoknak, nyilván ingyen, szeretem is csinálni meg odafigyelek minden szarra nem pedig összecsapom, h na jolvan 1 kipipálva jöhet a következő.. el mokolgatok vele akár órákat is, de az fain lesz! Ha minden összejön :D

(#17240) Massmurderer válasza GRILLEBAR (#17239) üzenetére


Massmurderer
őstag

Hát nem nagyon volt eddig teló nálam se szervizbe.Az az igazság hogy még anno nokiás korszakba 1x vittem be a noka n73at tisztitásra.Elölapi résznél a kijelzö és az elölapi plexinél por volt bent.Bevittem,fél órát mondtak.2000 vagy 2500 volt ha jól emlékszek.Csuvásabban kaptam vissza mint ami volt.Na azt megnéztem a YouTube videot,hogy kell szétkapni,azt itthon kitakaritottam.Azért a note 8 más.Remélem kibir pár évet gond-hiba nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#17241) bcl


bcl
senior tag

Megint leírom, csak hogy ne felejtődjön el: Szegeden a SES-ben helyben csinálják a telefonokat!

Ráadásul nagyon rendesek, és szépen dolgoznak! :R

[ Szerkesztve ]

(#17242) California1 válasza Massmurderer (#17234) üzenetére


California1
őstag

Igazad lehet!
Mindig ugyanaz 6app van az alkalmazásváltóban és 4-500Mb-al több a szabad ram.

(#17243) Massmurderer válasza bcl (#17241) üzenetére


Massmurderer
őstag

Győr mellet lakok,párszor irtam már.Szerinted nekem megérné Szegedre azért lemenni?

[ Szerkesztve ]

(#17244) bcl válasza Massmurderer (#17243) üzenetére


bcl
senior tag

Azt nem tudtam, hogy hol laksz (nem jegyzem meg, bocsi :) ), de
- ha a környéken, valahol közelebb Szegedhez, akkor akár meg is érheti (oké, kiderült, hogy nem)

- nem tudom, van-e SES Győrben (vagy valahol közelebb hozzád.), de ha van, lehet, hogy van ott is szervíz; nem hinném, hogy vidéken csak itt van, Szegeden. És akkor lehet, hogy oda el tudod vinni.

Amúgy meg nem csak neked írtam - ahogy írtam is - hanem a "népemlékezet"-nek. Hátha van, akinek jól jön. :)

...nekem pl most teljesen mindegy, sajnos... :DDD

(#17245) Massmurderer válasza bcl (#17244) üzenetére


Massmurderer
őstag

Győrbe a Budai úton meg a Türr István úton ir samu szervizt,de egyikbe se voltam még.

(#17246) james008bond


james008bond
őstag

Új frissítés...előző 25-én jött ki és ez már 900 MB...hm.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#17247) #46922752


#46922752
törölt tag

1 db Flipes virágmintás Note 8 tok várja gazdáját Miskolcon személyes átadással. Elsősorban hölgyeknek ajánlom. Pénzt nem kérek érte, elég egy köszi. :)) Ha szabályt szegnék elnézést. Ezért nem akartam kiírni hírdetést.

Peace :R

(#17248) domerator válasza james008bond (#17246) üzenetére


domerator
veterán

Errol a frissitesrol beszelsz?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17249) james008bond válasza domerator (#17248) üzenetére


james008bond
őstag

Igen. 25-én is kijött rá egy kb 600 mega jún 1-i biztonsági frissítés

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#17250) domerator válasza james008bond (#17249) üzenetére


domerator
veterán

Koszi, akkor ez fent van :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.