Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Sziasztok.
Reset előtt úgy volt beállítva az írisz, hogy kikapcsolt állapotba ha megnyomtam 1x a bekapcs gombot rögtön jött az írisz.
Most bekapcs gomb ujj elhúzás és utána írisz.... viszont sehol se találom ezt a beállítást most... :F

(#17952) Dr V válasza Cobrusz (#17951) üzenetére


Dr V
őstag

Biometrikus->írisz vagy a keresőben keress rá és meglesz.

(#17953) Cobrusz válasza Dr V (#17952) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Mindenhol kerestem már, köszi :C

(#17954) domerator


domerator
veterán

Decemberi frissites utan van eszreveheto mukodesi valtozas barmiben?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17955) Cobrusz válasza domerator (#17954) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Semmi :N

(#17956) domerator válasza Cobrusz (#17955) üzenetére


domerator
veterán

Gondolom akkor negativum se... koszi!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17957) Cobrusz válasza domerator (#17956) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Szerintem érdemi változások már sajna nem lesznek... :U

(#17958) Immes


Immes
csendes tag

Találkozott már valaki a következő problémával Note 8 duál telonál?
Naponta egyszer előfordul hogy feloldom a készüléket és nincs mobilnet.
Inditom a YouTube alkalmazást , nem töltődnek a videók.
Indítom a Messengert, nem kapcsolódik
Inditom a Chrome alkalmazást, nem tölti a keresett oldalt.
Kikapcsolom majd bekapcsolom a mobilnet de semmi sem történik.
Eddig az a leggyorsabb módja a mobilnet vissza állításának hogy repülőgép üzemmódba váltók és aztán vissza. Ilyenkor újra felugrik a hálózatra a készülék és újra működik a mobilnet.
Már gyári visszaállítást is csináltam, mégis beakadt újra. A SIM tálcán is variáltam már a két kártya helyét, az sem oldotta meg a problémát.
Nem hiszem hogy a szolgáltatás akadozik, más telefonban nem csinál ilyet a mobilnet.
Telenor helló data korlátlan mobilnet szolgáltatás... :W

(#17959) domerator válasza Immes (#17958) üzenetére


domerator
veterán

Telekomos kartyaval nalam az utobbi 1-2 honapban szinten elofordul... olyankor nalam is csak a repulomod segit... na meg szetvet az ideg :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17960) Immes válasza domerator (#17959) üzenetére


Immes
csendes tag

Köszi. Akkor nem egyedi esetről van szó.

(#17961) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek /urak!

Valami ilyesmi sd kártya jó lesz a telefonba?

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#17962) Massmurderer válasza kutga (#17961) üzenetére


Massmurderer
őstag

Jóó..csak nem onnan.Tutti nincs az 128GB-os.Átverés

(#17963) Capella válasza Massmurderer (#17962) üzenetére


Capella
senior tag

A SanDisket tényleg szeretik hamisítani.
Vettem egyszer egy hamis 64 GB-osat az eBayen én is. A kártya kapacitása stimmelt, de a sebesség nagyon nem.
Az SD Insight appal megnézve kiderült, hogy Toshiba. De egyébként már a külső csomagoláson is látszott, hogy az eredetire hasonlító másolat az is, a kártya felülete pedig át volt festve.
Visszaadták az árát, de persze vissza kellett küldeni a kártyát is. Ezzel volt egy kis harc, mert ragaszkodtam hozzá, hogy az eladó fizesse ki az ajánlott visszaküldés 1400 Ft körüli árát is és utalja el előre.
Végül belement, lehet jobban járt így, mint ha a SanDisket küldöm rá a yarddal. ;)
Tanulságnak jó volt.

(#17964) Massmurderer válasza Capella (#17963) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nem azért.Elküldik,128GB a tárhelye.Telóba,kártyaolvasóba is azt irja ki,azt mikor 10-15GB rámásol egyszer csak nem engedi többet.Kaptam énis 64GBos pendrivet,azt valójába csak 8GB-os,hiába irja ki mindenhol a nagyobb tárhelyet.Itt,magyarba menj el,nézd meg mennyi egy olcsóbb 128GBos micro sd kártya.Biztos nem fogod megvenni sehol se 6000ft alatt.

(#17965) SyMbioTe válasza Massmurderer (#17964) üzenetére

Rosszul gondolod, ő egy elég ismert ebayes SD kártya eladó, csak nézz be a memóriakártya topikba.
Nekem is tőle van a Samu 64Gb Evo kártyám, azóta is hibátlan. Az is sokkal olcsóbb volt mint itthon, tesztelve, 64Gb-os.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#17966) Massmurderer válasza SyMbioTe (#17965) üzenetére


Massmurderer
őstag

Figyi....személyesen ismered???Szerintem nem.Itt is,a próbahardveren elég sok pozitiv értékelésü egyén ott szerepel a megkárositottak topikjába,mint csaló,vagy olyan aki átvert x-y-t.

(#17967) Massmurderer válasza kutga (#17961) üzenetére


Massmurderer
őstag

[link] igaz itt drágább,de tutti van rá garancia

(#17968) bcl válasza Massmurderer (#17966) üzenetére


bcl
senior tag

Természetesen általában rizikós ilyesmit venni ebay-ről, pláne Kínából. Azonban a lent linkelt eladó (sinceritytrading) évek óta stabilan nagyon jó értékeléseket kap, és valóban, valamelyik adathordozós topikban, itt a PH-n is kiemelten említik, mint megbízható beszerzési forrást.
Szerintem megbízhat benne, nem véletlen az eladó 99,8%-os értékelése sem.

Notabene, én két hamis eszközt is vettem már, mindkettőt itt, a hardveraprón. Volt egy memóriakártya, meg egy pendrive. Még az áruk sem volt gyanús. Csak a csomagolás, majd a beltartalom...

(#17969) SyMbioTe válasza Massmurderer (#17966) üzenetére

Szeméylesen nem. De évek óta, sehol egy negatív betű nem volt róla, rengeteg elégedett vásárló, innen PH-ről is. Nameg azért a 99,8%-os értékelést sem elhanyagolható. 5271-ből 10 negatívja van.
Tudom, nehéz elhinni, de azért akadnak rendes eladók is, akik igazi cuccot küldenek, sokkal jobb áron.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#17970) domerator


domerator
veterán

A foto uzemmodok kozott miota van ott a virtualis felvetel? :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17971) Massmurderer válasza domerator (#17970) üzenetére


Massmurderer
őstag

Hát én mikor megvettem a telót,ez akkor már bentvolt.

(#17972) kutga válasza SyMbioTe (#17965) üzenetére


kutga
nagyúr

+1

Mindig azt kaptam innen amit rendeltem.

Let the Zone take me if I am.

(#17973) FroZone99 válasza domerator (#17970) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Az enyémen nincs ilyen. Kipróbáltad már?

(#17974) OmniaI900 válasza FroZone99 (#17973) üzenetére


OmniaI900
tag

Érdekes nekem sincs ilyen lehetőség!!
:W

(#17975) Massmurderer válasza OmniaI900 (#17974) üzenetére


Massmurderer
őstag

(#17976) domerator válasza FroZone99 (#17973) üzenetére


domerator
veterán

Csak gyorsan korbejartam vele egy kavescseszet, erdekes.
Nekem is meglepetes volt, nem tudom melyik frissiteskor kerult ra ez a kameramod. :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17977) mateus válasza FroZone99 (#17973) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem sem volt benne alapból, de a fényképező beállításaiban ott van egy "A fényképező üzemmódjai" pont, amiben ki lehet választani, hogy mely módok jelenjenek meg és melyek nem, így már aktiválható.

(#17978) FroZone99 válasza mateus (#17977) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Nekem is sikerült aktiválni, Note 9-en nincs :(

(#17979) gyuri81


gyuri81
veterán

Frissült a Samsung naptár, most már mi is tudunk írni a havi nézetbe s pennel.:)

(#17980) Winchester95


Winchester95
őstag

Sziasztok!

512GB-os micro sd samsung evo plust befogad még a teló?

(#17981) Cobrusz válasza Winchester95 (#17980) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Igen, azzal használom fél éve :))

(#17982) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok. Létezik olyan leírás, ami részletezi, hogy hogyan kell megkülönböztetni egy igazi note8-at a hamis vagy klón készüléktől?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17983) Kasya válasza Diokhan (#17982) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem mindegyik kód fut minden készülteken, de érdemes megnézni őket.

[ Szerkesztve ]

(#17984) Massmurderer válasza Diokhan (#17982) üzenetére


Massmurderer
őstag

Külsöleg vagy szoftveresen?? [link] Klón telónál biztos nem az eredetit irja ki.Inkább valami mtk procisat.

(#17985) Diokhan válasza Massmurderer (#17984) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszönöm mindenkinek!
Az Aida és társai átverhetők, jártam így már, hogy antutu eredetinek mondta a telefont és kiderült, hogy mégsem az (azt hiszem xiaomi volt).

En inkább külső jelekre gondoltam, vagy szoftver kinezet különbségekre.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17986) Massmurderer válasza Diokhan (#17985) üzenetére


Massmurderer
őstag

(#17987) Diokhan válasza Massmurderer (#17986) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi szépen :) Ezek a videók alapján nincs nehéz dolga az embernek.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17988) gyuri81


gyuri81
veterán

Picit érdekes dolgot művel a telefonon. Ha csatlakozok bluetooth-on valamilyen eszközzel a telefonhoz, a wifi jelem 1-2Mbps-re csökken. Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mi okozza, wipe cache, újraindítás megvolt...

(#17989) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Hali! Az előző android verzióban volt lehetőség a Bixby gomb kikapcsolására. Van valami mód rá most is,mert a remapper kéri. Köszi!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#17990) unicumnext válasza Rabidsnail (#17989) üzenetére


unicumnext
aktív tag

BxActions nevű app nekem működik

(#17991) Kasya


Kasya
nagyúr

Dr Ketan rom legujabb verzioja kint van, akit erdekel. A legelterjedtebb custom rom, melynek lehet, hogy tobb frissitese mar nem lesz (nem mintha szukseget erezne az ember).

(#17992) Diokhan válasza Kasya (#17991) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez mennyivel jobb, mint egy gyári rom?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17993) Kasya válasza Diokhan (#17992) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azon kivul, hogy sokkal tobb funkciot spekeltek bele (pl. automata call recorder), nagyobb a telefon testreszabhatosaga (ikonok szama a kijelzon, ertesitesi savok, stb.), a stabilitas a legkiemelkedobb.

Hogy csak ket hibat mondjak, ami mindig is zavart a Note8 gyari rendszereben:
- A Smart View nem mindig talalta meg elsore a Samsung TV-t. Vagyis latta, probalt csatlakozni, de sikertelenul. Ilyenkor tobbszor kellett probalkozni, bolt hogy a TV-t befgagyasztotta. Ez a problema te,ljesen eltunt, azonnali es zokkenomentes.
- Dex-rol lehuzva a telefont, sokszor "bebuggolt" a felbontas, a telefon hajlamos volt mindent nagyon kcisiben, "nativ" felbontasban mutatni. Ez az egyes alkalmazasok ujrainditasat, de inkabb a telefon ujrainditasat igenyelte. Eleg nagy kellemetlenseg volt. Itt ezzel meg nem talalkoztam sose.

Kevesebbett gondolkodik a telefon, sokkal simabb a mukodes. Azt nem mondom, hogy az aksi jobb lenne, mert nekem annak idejet a 3rd party appok hatarozzak meg.

Nyilvan itt is jelen vannak opcionalisan az olyan opciok, mint root - magisk, viper sound, adblock stb... De a linkre kattintva ezeket olvashatod is.

(#17994) Diokhan válasza Kasya (#17993) üzenetére


Diokhan
addikt

Mi a helyzet a pen funkciókkal? Megmaradtak azok a dolgok, ami miatt az ember note-ot vesz?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17995) gyuri81 válasza Kasya (#17991) üzenetére


gyuri81
veterán

Hamarosan nagyszervíz lesz, utána tolom is fel a romot :)

(#17996) Kasya válasza Diokhan (#17994) üzenetére


Kasya
nagyúr

Persze, minden. Bixby vision (szovegfordito, stb), PDF szerkeszto. S Pen minden funkcioja, AOD kijelzo es azon belul is mionden Note funkcio adott. S Health, banki appok es tsi is problemamentesek.

A rom nem butitott a gyari lehetosegekhez merten semmit, inkabb javitott. Aki butitani/torolni akar, annak telepiteskor felkinalja a lehetoseget...

[ Szerkesztve ]

(#17997) Kasya válasza gyuri81 (#17995) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egy aksi cseren gondolkodom most mar en is, de S6 ota nincs szerencsem a szervizzel. Inkabb ganyolnak, mint javitanak. Meg az aksi cseret is felve kernem.

Ezt a romot en fel eve tettem fel, azota is gond nelkul hasznalom. Most gondolkodom a frissitesen, de oszinten nem latom szukseget, annyira stabil minden.

(#17998) S e t h válasza Kasya (#17997) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is gondolkodtam rajta, de nem tudom megéri e.
Kérdés hogy mikor készült az aksi, mennyit állt és az is benne van a pakliban, hogy nem nagyon lesz jobb tőle.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17999) Diokhan válasza Kasya (#17996) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez tök jó. És neked fent van? Tudsz csinálni néhány képernyő mentést?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18000) MrCsiT válasza Kasya (#17996) üzenetére


MrCsiT
addikt

Banki app-okkal mi a helyzet? Korábban volt olyan, ami ha root-ot érzékelt, már nem volt hajlandó települni (talán mintha a CIB-é is ilyen lenne, de nem vagyok biztos benne, hogy ezzel kapcsolatban hallottam.)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.