Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) n0is3es válasza ericdrawen74 (#17885) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Szia, tudnál nekem segiteni hogy tudom rootolni a telefont? Elég ha felrakom a twrp-t és a supersu zippet? Vagy kell hozzá a magisk is? Válaszod előre is köszi.
U.i én is maradnék a gyári romnál csak rootal hogy működjön a samu healt alkalmazás.

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#17902) Dr V válasza n0is3es (#17901) üzenetére


Dr V
őstag

Rootb esetén ugrik a knox és emiatt nem fog menni az shealt és banki alkalmazások sem.

(#17903) ericdrawen74 válasza n0is3es (#17901) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Hát nem igaz. Shelt-al semmi gond a cib app pl. ugyan kiírja, hogy rootolt a telefon, de ott a magisk hide és kész. Utána is jelzi, hogy rootolt a telefon és saját felelősség, de minden működik.

n0is3es: Pie van fent? supersu és busybox már nem megy, csak a magisk. A knox viszont tényleg ugrik és a garancia is.

[ Szerkesztve ]

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#17904) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudjátok milyen trükkel lehet rábírni a telefont, hogy az Android auto bluetoothon keresztül is menjen?
Mivel a telefon már támogatott így elvileg nem lenne akadálya, de vmiért nem jön össze.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17905) ericdrawen74 válasza n0is3es (#17901) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Kifutottam az időből... A youtubon vannak fent videók root-tal kapcsolatban lépésről lépésre.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#17906) ericdrawen74 válasza S e t h (#17904) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

XDA-n?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#17907) n0is3es válasza ericdrawen74 (#17906) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Pie az ehavi update, knox 0x1 tehát már a garancia nem lényeg.

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#17908) Kasya válasza Dr V (#17902) üzenetére


Kasya
nagyúr

Magisk hide és megy a banki app.

(#17909) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Ok kifutottam a szerkesztésből, tehát legfrisebb twrp odinnal majd twrp belül wipe cache és data és a legfrisebb magisk install zipből? Más valami nem kell, mondjuk ez (no-verity-opt-encrypt-6.0)? Válaszokat előre is köszi, jah átfutottam az xda-t és mivel régen romoltam nem nagyon értek belőle semmit :( Én leragadtam még a supersu zipnél és clockwork modnál :D

[ Szerkesztve ]

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#17910) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Ok megpróbálkoztam a lehetetlennel, twrp felment utánna wipe cache fail, no verify install zipből utánna reset ismét fail. Próbaképp felraktam a magisket és bekapcsolás után fogadott 1 vissza kell állítani a készüléket felirat azóta beragadtam 1 kör és benne a villám jellel. Feladtam nem lessz rootolva, samfirmel szedem a legfrisebb xeh romot újra húzom és így maradt.

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#17911) SyMbioTe

Hali!

Az Edge panelre hogyan lehet elővarázsolni a számológépes meg a Widget edge oldalt?
Most sehol nem találom őket, pedig szerviz előtt megvoltak, és használtam is őket sokat.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#17912) MCMLXXXII válasza SyMbioTe (#17911) üzenetére


MCMLXXXII
tag

Fogaskerék bal alul

[ Szerkesztve ]

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#17913) SyMbioTe válasza MCMLXXXII (#17912) üzenetére

Jó, eddig eljutottam, csak azon belül nincsenek ott ezek nekem.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#17914) Dr V válasza MCMLXXXII (#17912) üzenetére


Dr V
őstag

Nyisd meg az edge beállításokat, majd azon belül hung fent Galaxy áruházból töltsd le.

(#17915) SyMbioTe válasza Dr V (#17914) üzenetére

Ohh, hogy ezek is letöltősek. Köszönöm! :)
Bocsi a hülye kérdésért. :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#17916) dave182 válasza S e t h (#17904) üzenetére


dave182
senior tag

Hello, ha azt akarod, hogy bluetooth-on menjen akkor a fejegységnek is támogatnia kell ha jól tudom.

(#17917) S e t h válasza dave182 (#17916) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az oké, bár ennek még nem jártam utána, csekkolom majd, hogy ez okozza e a hibát.
Tegnap vmi hotspotos beállításról találtam bemutatót, amihez az android auto fejlesztői beállításaiban kell aktiválni vmit, kipróbálom majd hátha úgy menni fog.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17918) dave182


dave182
senior tag

Sziasztok, pest megyében (pest felől) hová érdemes most a telefont szervízbe vinni? Hangszóró nagyon halkan szól, megcsináltatnám gariban. Másik kérdés hogy ilyenkor mit kell vinni? Doboz, töltő, teló és papírok? Előre is köszönöm

(#17919) hatala válasza S e t h (#17917) üzenetére


hatala
tag

Szia.

Ha ez összejön, írd majd meg légyszi hogy sikerült megcsinálni, mert eddig nekem is csak usb-n megy az Android Auto.
Köszi.

(#17920) SyMbioTe válasza S e t h (#17917) üzenetére

Milyen fejegységgel próbélod? Mert mitnha olvastam ovlna olyat, hogy gyári fejesgységek pl, nem támogatják.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#17921) S e t h válasza SyMbioTe (#17920) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudom hol lehetne ezt ellenőrizni. Most vettem egy T Roc-kot és valahogy nekem alapvetésnekn tűnt, hogy ezzel nem lesz , vagy lehet probléma.
Lehet én dobódtam fel túl korán, amikor kijött a hír, hogy már a samuk egy része is támogatott, nem foglalkoztam akkor a fejegységekkel.

hatala: ok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17922) SyMbioTe válasza S e t h (#17921) üzenetére

Itt egy októberi cikk. [link]
Itt is csak pár utólag beszerelhető fejegységről van szó.
Mondjuk most látom, hogy ez Wifin megy, nem BT-n, szerintem ott lesz a probléma.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#17923) S e t h válasza SyMbioTe (#17922) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahogy olvasgatok a témában lehet az lesz a problémám, hogy nem kértem a kocsiba car net és/vagy we connect csomagot, azt feltételeztem, hogy elég lesz az app connect.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17924) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Decemberi biztonsági frissítés kint, XEH.

Ez gyors volt. :DD

(#17925) gyuri81 válasza unicumnext (#17924) üzenetére


gyuri81
veterán

Jaja, tényleg gyors volt. Nekem most a telefon magától jelezte, eddig mindig hamarabb rákerestem manuálisan.

Nekem pár nap óta magától eldobja a hívásokat, vagyis inkább tök süket lesz a telefon.
Remélem nem a készülek adja meg magát.

(#17926) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Na tegnap visszakaptam a telefont.
Váci úton volt bent, kijelző, aksi, hangszoró, usb lett cserélve...
Szépen megcsinálták semmi karc, észre se lehetne venni hogy szervizben volt :B

(#17927) bbsofficial válasza Cobrusz (#17926) üzenetére


bbsofficial
tag

Akksit csak 6 hónapig cserélnek garanciában?
Enyém 2 évesen a mostani hidegben neha 30%-nál kikapcsol.

(#17928) Cobrusz válasza bbsofficial (#17927) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Kijelzővel együtt cserélik ;)
Nekem most lett 2éves DEC 1.- jén, azért vittem be 1héttel elötte.... ráadául kaptam még 25napot +-ba :R :C

[ Szerkesztve ]

(#17929) bbsofficial válasza Cobrusz (#17928) üzenetére


bbsofficial
tag

És ha nincs baja a kijelzőnek? :(

(#17930) gyuri81 válasza bbsofficial (#17929) üzenetére


gyuri81
veterán

Legyen...! :)

Szervízmenüben nézd meg esetleg kék színnél a statusbart vagy valamit, hogy be van e égve.

(#17931) bbsofficial válasza gyuri81 (#17930) üzenetére


bbsofficial
tag

Köszi, én sufniból vettem, anyukám miatt kérdeztem, hogy ne jusson az övé is hasonló sorsra.

(#17932) hatala válasza gyuri81 (#17930) üzenetére


hatala
tag

Szia. Ezt a szerviz menüt hol találom, ahol ezt meg lehet nézni??
Köszi

(#17933) dave182 válasza hatala (#17932) üzenetére


dave182
senior tag

*#0*#

(#17934) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Egyik havernak fél éves volt a note 8 mikor beéget neki.Garanciába kijelzöt cseréltek neki,3napja szolt hogy megint beéget nála :D

(#17935) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!
Biztosan volt már kérdés, most nem lesz érkezésem visszakeresni, ne haragudjatok meg érte! :R
Note8 + Samsung Dex app működik együtt?

Köszi,
A

(#17936) Kasya válasza anytime (#17935) üzenetére


Kasya
nagyúr

Melyik appra gondolsz?
Mukodik vele a Dex minden plusz app nelkul is.

(#17937) anytime válasza Kasya (#17936) üzenetére


anytime
őstag

Bocsánat, rosszul fogalmaztam.
Van ez a DEX program, minden hardware nélkül, én arra gondoltam.

(#17938) Kasya válasza anytime (#17937) üzenetére


Kasya
nagyúr

Adnal egy linket, hogy milyen programra gondolsz?

Vagy csak arra, hogy Dex módba lépj a telefonon? Ez nem mukodik, mint pl. a Samsung S5e tableten.

(#17939) anytime válasza Kasya (#17938) üzenetére


anytime
őstag

[link]
áááá, ne fáradj, most olvasom az FAQ-t ..., Note10 ... a franc

(#17940) Kasya válasza anytime (#17939) üzenetére


Kasya
nagyúr

Dex on PC vagy mi ennek a neve. Az a baj, hogy minden DEX-hez kotheto alkalmazas és megoldas DEX nevvel kezdodik, ezert nem tudtam mire gondolsz. :B

Nekunk sajnos kell a dock. Ugynakkor nem is baj, mert iszonyat gyorsan szivja az aksit. Nekem van, hogy 4 ora alatt sem tolt fel a telefon DEX módban.

(#17941) anytime válasza Kasya (#17940) üzenetére


anytime
őstag

Hűha, az elég sok azért ....
Akkor veszek egy DEX dokkolót, mert végre lett olyan monitorom, amin már van HDMI kimenet.
Egyébként jól működik a dokkoló?

Most viszont már őrá gondolok: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17942) gyuri81 válasza Kasya (#17940) üzenetére


gyuri81
veterán

Állítsd át gyors töltésre!

(#17943) hatala válasza dave182 (#17933) üzenetére


hatala
tag

Köszi az infót, jókor jött!
Megnéztem, és így 3 héttel a gari vége előtt kiderült kék képernyőnél, hogy pár ikon beéget sajnos. :O :((

(#17944) hatala válasza Cobrusz (#17926) üzenetére


hatala
tag

Szia.
Mennyi idő alatt csinálták meg a kijelzőcserér? Adtak addig valamilyen cseretelefont esetleg? Nekem T-s de persze alapból független, csak a szolgáltatás folyamatossága miatt gondolom. Ma a T-ben is azt mondták, hogy a Samsunghoz vigyem, mert ők is csak oda küldik.

(#17945) Kasya válasza gyuri81 (#17942) üzenetére


Kasya
nagyúr

Termeszetesen azon van.

(#17946) Kasya válasza anytime (#17941) üzenetére


Kasya
nagyúr

En ezt hasznalom, amit linkeltel. Jol megy telefonnal es tablettel is.

(#17947) Cobrusz válasza hatala (#17944) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Nekem 6 munkanap volt, mert az usb csatira kellett várnom, különben már hamarabb meglett volna...
Nincs már csere készülék..

(#17948) SyMbioTe válasza hatala (#17944) üzenetére

Központi Samsung szervizbe vittük, kb. 1 hét volt a csere.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#17949) MCMLXXXII


MCMLXXXII
tag

Sziasztok !
Samsung Note8 on van Igo Nextgen ( 9.18.27.681611 ) valamít el állíthattam mert nem megy a hang alapu keresés ikon van a képernyőn be is van kapcsolva de inaktív
mit kéne bekapcsolni hogy újra működjön ?

[ Szerkesztve ]

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#17950) hatala


hatala
tag

Köszi szépen az infókat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.