Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16026) zack válasza S e t h (#16022) üzenetére


zack
nagyúr

Nem olyan karcsú az S4 2600mAh kasija. :N Cserébe viszont feltűnően könnyebb (130g vs 183g), pedig fém is van benne. Tény hogy szoftveres oldalon kell még optimalizálás, és elég nagy baj, hogy ilyen szoftverezettséggel kiadnak csúcstelefont, de remélhetőleg őszre rendben lesz.
Note 3 biztos jó lesz de szerintem gyári garival nyaldosni fogja a 220k-t...Túl lesz árazva, mert sikeres a széria.

(#16023) Koczó93

Látom te sem érted. Szerinted ez az S4 tömjénezéséről szólt és hogy a Note 2 xar? :U Ha ezt gondolod, komoly mondat értelmezési problémáid vannak. Pusztán leírtam úgy a véleményemet, ami bár szubjektív, de legalább van gyakorlati tapasztalatom mindkét típussal. Nem nagy arccal toppantam be, és néztem le mindenkit, hogy "ti még mindig ezt használjátok?". Vannak érvek ellenérvek a csere mellett, de ahogy írtad is, mindenki azt használ amit akar. Sehol sem írtam tudtommal mekkora trágya a Note2, és a vele töltött fél évről szinte csak pozitív élményeim voltak. Jó kütyü. De azért mert jó kütyü, még cserélheti más is (nem te) csak azért, mert változatosságra vágyik, kipróbálná az fHD kijelzőt stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.