Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) viera


viera
őstag

Szerintem jó lett,ma meg is nézem a Telekomnál. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#52) m_makai


m_makai
tag

Végre amikor a valós igények alapján raknak össze egy top telefont!
El tudom, képzelni ahogy pár év múlva már nem 14'-es laptomat viszem hanem egy ilyet mert árban és tudásban egymást helyettesíteni fogják. (több monitor, pár telefonon nem futó program miatt még nem lehetséges az átállás, de az androidos alapok adottak, talán a tablet ebből a szempontból előnyösebb lesz)
A mai napig nem értem, hogy a tollas rendszert miért nem vették át többen. 5' felett már gyorsítja a munkát.

(#53) seger


seger
addikt

Folyamatosan olvasom a note9 topikokat. Az a baj, sokan vagytok akik éppen s9, s9+ vagy note8-at használtok! Így sokan írjátok hogy rancfelvarrott note8 vagy S9+... lehet, DE! Nem kell nektek cserélni, mivel akkora újjítást nem hozott nektek! Nekem is ez a véleményem, de azért lássuk be van jópár dolog ami jobb!
Ha az Én nézetemet nezem, aki egy s7e-ről váltok, (amit kezdetektől nem szeretek) nekem egy baromi nagy ugrás lesz! Nem csak nekem, hanem mindenkinek aki hasomló készüléket cserél! ( ha ebben a percbeb az arakat nézem akkor most inkább egy note9 mint egy note8 vagy s9+) És miért? Én kis csóró vagyok, aki részletre veszi, mert így tudok ekkora összeget kifizetni. (Mert így nem okoz anyagi gondot) Miért szolgáltatónál? Mert telefon előfizu kell, és semmivel sem változik a havi költsége az előfizetésemnek ha van mellette telefon vagy nincs...
Cserélném-e ha s9, s9+ vagy note8-am lenne? Amennyiben megtehetném, akkor igen. De nem tehetem.... Ha az említett 3 fajta készülék valamelyike lenne, és mivel nem tehetem meg a cserét, Én is azzal nyugtatnám magam, hogy nem jobb annyival, hogy cseréljem.... de ettől még nek fikáznám le..... (azt hiszem:) )
Aki cserél az vagy megteheti, vagy lassan egy 2 vagy több éves készüléket cserél és igen, akkor már a legújabbat...
Aki megteheti, annak pedig szíve joga...
Bár csak nekem is úgy menne a szekér...

Szóval csak annyi gondolatom lett volna, ne essünk már egymásnak! Én a lassan 2 éves telómat cserélem, nekem jókor jött, aki az említett készülékeket cseréli mert megteheti, jól teszi! Élj a mának!!

Bocs ha unalmas lett és hosszú!!!

(#54) seger válasza viera (#51) üzenetére


seger
addikt

Én ma megnyomkodtam telekomnál. Jó lesz! Bár ugyan az az érzés fogott el méret miatt (s7e után) mint amikor az s2-őt cseréltem note3-ra.....

(#55) #24536576 válasza seger (#53) üzenetére


#24536576
törölt tag

:R :R :R

(#56) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ez egy igazán kiforrott, remek iparos munka, gratula érte. Tudásban hardverben első osztályú, ezért a kombinációért az előrendeléses ~300.000 Ft reális ár.
Nyilvánvalóan, aki nem tudja kihasználni amit ez a készülék tud, annak nem éri meg ezt vásárolni.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#57) Jhonny06 válasza ollie (#44) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kb. bármelyik topicban ilyenekt olvasok másoktól, ahol hozzászólsz, de nyilván én tévedek.

(#58) ollie válasza seger (#53) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért vannak olyanok is, akik megtehetnék, mégse váltanak Note8-ról vagy S9-ről, mert nekik nem elég nagy előrelépés a Note9. Ez nyilván teljesen egyéni.

***

(#59) MarciKING24 válasza seger (#53) üzenetére


MarciKING24
tag

Cserélnéd ha S9+-od lenne? Miért? Eszembe sem jut erre cserélni az S9+omat, márcsak mert tök ugyanaz a telefon :D meg nincs szükségem stylusra.... Szerintem a sima S szériát és a Note-okat csak a toll különbözteti meg, persze ráfoghatjuk, van még pár dolog de semmi eget rengető különbség..

Straight outta Compton

(#60) #24536576 válasza MarciKING24 (#59) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nyugtasd csak magad. :)

(#61) seger válasza MarciKING24 (#59) üzenetére


seger
addikt

Lehet nem cserelném, de lehet hogy igen.... nem tudom, nem vagyok abban a helyzetben, így könyebb a döntés!!!

De abban az esetben nem szemetelném tele a topikot folyamatosan ilyenekkel....

(#62) seger válasza ollie (#58) üzenetére


seger
addikt

Neked is igazad van! De ezt eldöntik ők!

Csak azt nem értem, miért ide írkalják hogy szar lett, meg semmi új nincs...stb
Ezt megtehetik a sajat topikjukba is....

(#63) viera válasza seger (#53) üzenetére


viera
őstag

+1
Nekem volt sorban S7 Edge,S8+,Note8 és most S9+.Nem volt nagy ugrás egyiknél sem,mégis nekem megérte cserélni.Mindegyiknél volt valami ami megfogott.Engem nem nagyon érdekel kinek mi a véleménye,ha tetszik akkor lecserélem. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#64) seger válasza viera (#63) üzenetére


seger
addikt

Én is végig cseréltem volna.... de sajna nem tehetem! Igazából aki mindegyiket hasznalta, az tud véleményt írni, nem az, aki olvassa a véleményeket....

(#66) seger válasza #45553408 (#65) üzenetére


seger
addikt

Ez igaz! Akkor törölhetőek!

(#67) MikeWazowski válasza seger (#66) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Feltűnt, hogy ez nem chat? 5 percen belül szerkesztés gomb...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#68) ollie válasza Jhonny06 (#57) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Volt az elmúlt években több OnePlus és Xiaomi telefonom is, azokat is nagyon szerettem, nyugodtan keress rá a hozzászólásaimra.

***

(#70) DeFranco válasza ollie (#68) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egyébként meg mit képzelsz hogy ilyen pozitív vagy ;] kapd össze magad. :DDD

(#71) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk a SoT-ra kíváncsi vagyok. A tesztben ugye 5-6 óra van írva (másfél nap alatt), nálam meg általában a másfélszerese szokott lenni a Mobilaréna tesztjeihez képest, így olyan 7-9 órára számíthatok.

[ Szerkesztve ]

***

(#72) #04441088


#04441088
törölt tag

Vart teszt, koszonjuk. Nemsokara vegzek melo es atragom rajta magam. :R

(#73) MikeWazowski válasza #45553408 (#69) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jah, hogy ez rendben van?
Nem tudtam.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#74) MikeWazowski válasza #04441088 (#72) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jó telefon, jó teszt.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#75) MikeWazowski válasza ollie (#71) üzenetére


MikeWazowski
addikt

SOT-ra én is kiv. vagyok.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76) MikeWazowski válasza Hallosz (#56) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1 egyetértek.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#77) MikeWazowski válasza pauliboy23 (#48) üzenetére


MikeWazowski
addikt

A hátlap nekem se jön be.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#79) thebear007


thebear007
aktív tag

Mondjuk Alice ezt úgy írta meg, mintha muszájból lenne.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#82) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Vajon a külső fotós alkalmazások mint pl az Adobe Lightroom, hogy kezelik a változtatható rekeszű kemrát?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#83) gyuri81


gyuri81
veterán

Mindeközben Dél-Korában...

- Főnök, nem tudunk semmi nagy innovációt kitalálni az idei évre....
- ÁÁÁÁ semmi baj, írjátok rá a tavalyira, hogy Note 9, majd viszik mint a cukrot!!

(#84) Gergőke88 válasza #45553408 (#69) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mondjuk nem értem miért kellett ebből engedni.

(#85) bigrock


bigrock
addikt

Egyszer kíváncsi lennék egy olyan kimutatásra, amiből kiderül, hogy a felhasználó hányszor néz az előlapra és hányszor a hátlapra egy telefon életciklusában. Szerintem 100/1 az arány. Ennek megfelelően nem értem azokat, akik fanyalognak az unalmas/csúnya/nem arányos stb.. hátlap miatt.

(#86) Mr.C válasza gyuri81 (#83) üzenetére


Mr.C
őstag

a mérnökök meg sírnak pont az ilyen hozzászólásoktól....

sudo rm -rf /*

(#87) gyuri81 válasza Mr.C (#86) üzenetére


gyuri81
veterán

Sírhatnak, de ami tény az tény....

(#88) S e t h válasza Jhonny06 (#57) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem a rajongàs a probléma, hanem a más véleményen lévőkkel szembeni kötekedés.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#89) #24536576 válasza gyuri81 (#87) üzenetére


#24536576
törölt tag

Hogy még poénnak is gyenge volt a komolytalan hozzászólásod?

(#90) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Baba kamera
De üzemidőből szerintem többet is ki lehetett volna hozni, bár a nagy felbontás megeszi az akksit

Mi8 épp most 2 óra SOT, 70% akksi még

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#91) gyuri81 válasza #24536576 (#89) üzenetére


gyuri81
veterán

félig poén csak...pofátlanság új telefonként eladni egy minimálisan másabb telefont. ( Lásd s8 vs. s9)
Ha s7 vagy valami hasonló kaliberű készülékem lenne, már rohannék is megvenni! De így...

[ Szerkesztve ]

(#92) #04441088 válasza enginev3.0 (#90) üzenetére


#04441088
törölt tag

Abbol kaptal rossz szint, nem? :D

(#93) ollie válasza enginev3.0 (#90) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, egyrészt nagyobb a felbontás, a Note9 kijelzője 10-15%-kal nagyobb (a felülete), és a Snapdragon kevesebbet fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

***

(#94) hito


hito
nagyúr

Elnézést, de az a kamera teszt színvonal most komoly? :o

Hol vannak a:

- raw fájlok?
- a fHD, fHD 60fps, 4k, 4k 60 fps letölthető sample videók?

Ugye ez most csak egy rossz vicc, hogy kimehetett ebben a formában ez a teszt a Samsung idei egyik csúcsmodelljéről? Néhány kép egy 1, azaz egy videó, ami ráadásul butított youtube minőség? Főszerkesztő helyében ezt úgy dobtam volna vissza, hogy csak úgy nyekken!

Elnézést az éles kritikáért, de tényleg nem hittem a szememnek. Ahelyett, hogy ez a rész fejlődne (aka gsmarena), brutál színvonalcsökkenés figyelhető meg.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#96) #24536576 válasza gyuri81 (#91) üzenetére


#24536576
törölt tag

Én Mate9ről váltok, nekem ez újdonság. Szvsz a páratlan számozások a jobbak, kiforrottak, ezért nem is bánom, hogy nem volt 8asom. Viszont unalmas azt olvasni, hogy semmi fejlődés... Évente nem lehet teljesen új telefonokkal kijönni.

(#97) seger válasza gyuri81 (#91) üzenetére


seger
addikt

Kb pont annyival drágább a 9 a 8-hoz képest amennyivel többet ad..

(#98) ollie válasza gyuri81 (#91) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt a kinézete alapján írod?

***

(#100) ollie


ollie
MODERÁTOR

Részletes Note8 - Note9 összehasonlítás: [link]

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.