Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) seger válasza newman8929 (#400) üzenetére


seger
addikt

Center másodikon sincs semmi hozzá:(
SES majd hétfő... center nokiába sincs. Pedig a tulaj ua.

[ Szerkesztve ]

(#402) #24536576 válasza seger (#393) üzenetére


#24536576
törölt tag

Mediában nem is lesz,max valami flip-es f*s. Átmenetileg vettem átlátszó gyárit, nem rossz, bár eléggé tapad rá minden. Ebayen rendeltem még 2 tokot, illetve a Spigen is rendelés alatt van a Speedtől. Sufniban előbb találsz, mint MMban szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#403) seger válasza #24536576 (#402) üzenetére


seger
addikt

Itt már körbejártam mindent.... sehol semmi...

(#404) Yandelus


Yandelus
tag

Jó lett, nem néz ki rosszul, de az S8-at még nem váltom le, viszont a Note 10, ha majd jól sikerül, valószínűleg leváltja a nyolcaskát.

(#405) Titana válasza ollie (#376) üzenetére


Titana
tag

Szia!
Sajnos ezt már végig csináltam, de nem fogadja el az icloud e-mailt. Samsung szolgálattal is -beszéltem ők is próbáltak segíteni, de nem sikerült, pedig szegény még engedélyt is kért, hogy bele mászhasson a telefonomba, hogy hátha én nem csinálok jól valamit, de így se jött össze. Azt mondta szerinte a kétlépcsős hitelesítés miatt. :Y

Más: Kellemes meglepetéssel fedeztem fel, hogy a telefon, ha le van zárva és az ujjlenyomat olvasóra teszem az ujjam azonnal feléled és fel is old a telefon pillanatok alatt., Hihetetlenül gyors és kényelmes.(én meg abban a hitben voltam, hogy előbb meg kell nyomni a bekapcs gombot és utána az ujjlenyomat olvasóra tenni az ujjam :)) ) k....va jó, hogy ez ilyen pöpec módon működik. :DD
Sok minden van még ami felfedezésre vár mert már elszoktam az android rendszertől.
Ez a telefon nagyon ott van a szeren, oda vagyok meg vissza hogy sikerült beszereznem egy ilyen szörnyeteget ;]

(#406) newman8929 válasza seger (#401) üzenetére


newman8929
tag

Ez szomorúan olvasom, ugyanis hétfőn én is tervezek beújítani egy Note 9-est. Ha találsz valahol, szólj majd legyszives. 😉

(#407) erdosi


erdosi
csendes tag

Fényszivárgást tapasztal valaki?

(#408) HaliGab23 válasza erdosi (#407) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Én úgy látom, hogy ennél a keretbe jobban "belemegy" a kijelző, nem hinném, hogy bárkinél is lenne ilyen hiba. Ahhoz nagyon durván rossz összeszerelés kellene, el kellene álljon a kerettől a kijelző.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#409) erdosi válasza HaliGab23 (#408) üzenetére


erdosi
csendes tag

Én úgy néz ki megint olyat fogtam ki, amelyik nem tökéletes. Note8-nál ugyan ez volt.
Annál sokkal durvább volt, most a 9-nél csak a két szélén látok minimális szivárgást, de csak egy bizonyos szögből. :((

Szerk.
Ilyenkor persze az is felmerül bennem, hogy annak van igaza, aki azt mondja ez a hajlított kijelző "fícsöre".
A Note8-at rendesen megúsztattam, sokszor volt víz alatt, mégsem ázott be. Ha valóban a rossz összeszerelés miatt lenne, akkor be kellene ázzon szvsz. :F

[ Szerkesztve ]

(#410) laci0530 válasza erdosi (#409) üzenetére


laci0530
senior tag

Érdemes cseréltetni, vagy akár várni vele, használni, nem teljesen odafigyelni a kis hajszálkarcok megelőzésére. Én a note 8-nál vártam közel egy évet, és így garanciában, teljesen ingyen cserélték a kijelzőt. Igaz, teljesen karcmentesen adtam le, mivel fóliázva volt elől és hátul is, emellett Samsung Protective Cover tokban tartottam. Tökéletes lett az illesztése.

(#411) erdosi válasza laci0530 (#410) üzenetére


erdosi
csendes tag

Kijelző csere után marad az IP68 védettség?

(#412) m_dawe válasza erdosi (#411) üzenetére


m_dawe
senior tag

igen

(#413) Plazmacucci válasza erdosi (#411) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha két napja vetted, nehogy szervizbe küld, állj el a vásárlástól :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#414) erdosi válasza Plazmacucci (#413) üzenetére


erdosi
csendes tag

Dehogy, szerviz semmiképp, bolond lennék :D
Pénteken hozta a futár, 14 napom van elállni vagy kicseréltetni. Arra lennék kíváncsi, hogy létezik-e tökéletes példány, vagy az első "előrendelői széria" mindegyik ilyen lesz :F

(#415) seger válasza newman8929 (#406) üzenetére


seger
addikt

Hétfőn megyek hozok ki mégegyet páromnak. Megkérdezem telekomba is, van-e valami... ha Te találsz valahol Te is szólj:)

(#416) seger válasza erdosi (#407) üzenetére


seger
addikt

Én semmi ilyet nem tapasztalok!

(#417) #24536576 válasza laci0530 (#410) üzenetére


#24536576
törölt tag

Milyen hátlapi fóliát használtál?

Más: Aki használ vezeték nélküli töltőt. Nekem ez az első ilyenem. Ezek lekapcsolnak miután feltöltődött a telefon? Mert én azt veszem észre, hogy nem. Ha bekapcsolom a kijelzőt akkor is kiírja, hog vezeték nélküli töltés: 100%, a telefon se kezdett el lehülni. Éjjeli töltésre használnám, de ha folyamatosan tölti, akkor az kivégzi az aksit. SESben az eladó viszont pont azt mondta, hogy éjjelre jobb, mint a vezetékes, mert nem roncsolja. Ha egyszer nem olvasok utána vásárlás előtt, jön is a para... 😡

(#418) erdosi válasza #24536576 (#417) üzenetére


erdosi
csendes tag

Ugyan úgy viselkedik a teló vezeték nélkülin is, mintha kábelen töltenéd. Világítani fog a zöld led, és 100%-on tartja az akksit. Nagyobb töltőáram ilyenkor már nem folyik át szerintem, viszont lassabban hűl le a telefon.
Az akksinak talán az a legjobb, ha minél kevesebb ideig töltöd, tehát minél kevesebb ideig melegszik.

(#419) laci0530 válasza #24536576 (#417) üzenetére


laci0530
senior tag

Karbon mintázatú, jó minöségű, kellemes tapintású, kissé recézett felületű, a teljes hátlapot méretpontosan fedő fóliát. Kopás a közel egy év alatt nem mutatkozott rajta, de ez természetes is, mert általában tok alatt volt (de a széleket se használta el a tokcserekor telefon ki-berakás).

Sajnos már nem emlékszem, azt honnan vettem, mert általában telefon vásárláskor beindulok és veszek vagy 15-20 fóliát, tokot. :D

[ Szerkesztve ]

(#420) seger


seger
addikt

Hogy tudom kikapcsolni a fiókok szinkronizálásánál hogy pl google zene, drive ne szinkronizáljon? Nem találom...

Ezt keresem

Note9-nél nincsennek ott a kapcsolók

[ Szerkesztve ]

(#421) gyuri81 válasza #24536576 (#417) üzenetére


gyuri81
veterán

Ajánlom a Mobil Outfitters fóliát hatra is! Nem volt olcsó, de az ebay-en tuti találni olcsóbbat. Nekem note 8-on bevált. (alapvetően az árány hátlapot akartam vele eltüntetni)

[ Szerkesztve ]

(#422) Titana válasza #24536576 (#417) üzenetére


Titana
tag

Szia!

Én vezeték nélküli eredeti samsung töltőt használok, pont most töltöttem vele, levettem a töltőről és direkt visszatettem rá, hogy ellenőrizni tudjam neked. Amíg kéken világít addig tölt és ezt mutatja is, ha bemész az akkumlátor használati menübe és amikor zöldre vált akkor azonnal megszűnik a töltés ezt is abban a pillanatban mutatja ott a menüben. Nekem pillanatok alatt visszahűlt a készülék.

(#423) HaliGab23 válasza #24536576 (#417) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Nem lehet, hogy túl korán nézted?
Értem alatta, hogy mikor eléri a 100%-ot, akkor még egy kis ideig tölti.
Nem úgy van, hogy bevillan a 100% és egyből lekapcsol, hanem még kék a led pár percig, még tölti.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#424) ForRedGlory válasza gyuri81 (#421) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Van ilyen folia az outfittersnel?

(#425) gyuri81 válasza HaliGab23 (#423) üzenetére


gyuri81
veterán

Ha este felteszem, majd reggel leveszem a vezeték nélküli töltőről, akkor egy picit langyos..

(#426) gyuri81 válasza ForRedGlory (#424) üzenetére


gyuri81
veterán

Ott vettem még februárban! Gondolom note 9 sablonuk is van...

(#427) gyuromoj válasza ForRedGlory (#424) üzenetére


gyuromoj
veterán

dbrand esetleg?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#428) glacious válasza gyuri81 (#426) üzenetére


glacious
addikt

Nem sablonnal dolgoznak, lézerrel, lemérik a telefont és kiszabja a fóliából helyben :D

[ Szerkesztve ]

(#429) gyuri81 válasza glacious (#428) üzenetére


gyuri81
veterán

Úgy is jó...

(#430) Titana válasza seger (#420) üzenetére


Titana
tag

Szia!
Beállítások /
Felhők és fiókok / Fiókok / és ott a google legfelül, utána a fiók szinkronizálása és ott kitudod jelölni mit mentsen vagy mit ne mentsen. :K

(#431) ollie válasza seger (#420) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Menü -> Cloud and Accounts -> Accounts -> és felül lesz a google accountod -> Sync account -> kapcsoló hegyekben

mod: elkéstem.

Amúgy hihetetlen, hogy alig merül a telefon készenlétben, úgy 2 óránként megy le 1 százalékot ha nem nyúlok hozzá. Az S9+ óránként merült kb 3%-ot, pedig ugyanazok az appok vannak ezen is, és minden ugyanúgy van beállítva.

[ Szerkesztve ]

***

(#432) seger válasza Titana (#430) üzenetére


seger
addikt

Ott kerestem, de nincs...

(#433) gyuri81 válasza ollie (#431) üzenetére


gyuri81
veterán

De szerintem ez szoftveres optimalizációnak tudható be nem?

(#434) csubííí válasza seger (#432) üzenetére


csubííí
senior tag

Először kapcsold be a szinkronizálást, útánna, (vagyis akkor) jelennek meg a kapcsolók.

[ Szerkesztve ]

(#435) ollie válasza gyuri81 (#433) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg igen, hiszen nem is ugyanaz az android verzió van rajta, meg a Samsung Experience felület is újabb.

Amúgy egy kicsit részletesebb S9+ vs Note9 összehasonlítás, ha valakit érdekel.

***

(#436) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Let the fun begin :C

(#437) ollie válasza FeRRaR1 (#436) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kijelzővédő fóliáról írjál majd, hogy milyen.

***

(#438) Silent77 válasza FeRRaR1 (#436) üzenetére


Silent77
veterán

Az utolsó kettőt várom SH-tól, remélem jövőhetén megjön.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#439) Peterzon94 válasza ollie (#435) üzenetére


Peterzon94
tag

+1, köszi az összehasonlítást! :R

(#440) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Na én is kisirtam a telefont és átvettem. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#441) Silent77 válasza Silent77 (#438) üzenetére


Silent77
veterán

Most olvasom...2 héten belül.
Nagyon örülök, elsőnek nem erről volt szó. :((( Mehetek tokot nézni, legalább az legyen gyorsan.
Nem tud valaki itthoni helyet ahol van, és rendelhető?
SPG tok, és fólia kéne.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#442) Titana válasza seger (#432) üzenetére


Titana
tag

Nekem itt vannak a kapcsolók, neked olyan mintha valami nem lenne bekapcsolva a google fióknál.

(#443) erdosi


erdosi
csendes tag

SOT kinek mennyi? XDA-n van 1-2 igen durva screenshot :D

(#444) ollie válasza erdosi (#443) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem tegnap 6 óra lett, 10% maradt, de ez úgy, hogy reggel húztam le a töltőről, és éjjel 3-kor volt a 10%, amikor rádugtam a töltőre, valamint többnyire játszottam a telefonon. E melett még volt úgy másfél óra BT-s zenehallgatás, meg egy kevés telefonálás. S9+-t már töltőre kellett volna tennem késő délután ugyanilyen felhasználás mellett. Ha beáll az akku, szerintem lesz olyan 7-8 óra SoT-om átlagban.

***

(#445) ForRedGlory válasza erdosi (#443) üzenetére


ForRedGlory
félisten

5 ora 54 perc es meg van 17% (mondjuk ez wifi leginkabb).

(#446) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok a SoundAssistant nevű appot tegyétek fel a Samsung app store-ból (Samsung app!). Zseniális, külön állítható vele a hangerő minden apphoz, és időzíteni is lehet, több profil is van (pl éjszaka lehalkítsa a telefont, vagy munkahelyen és otthon más hangerő legyen, stb).

[ Szerkesztve ]

***

(#447) kchris78 válasza erdosi (#443) üzenetére


kchris78
veterán

mennyi?

(#448) erdosi válasza kchris78 (#447) üzenetére


erdosi
csendes tag

A jobb oldali durva, 56%-os akksinál már 5 órányi SOT :Y Exynos procis verzió.

[ Szerkesztve ]

(#449) gyuri81 válasza ollie (#446) üzenetére


gyuri81
veterán

Elég jó cucc! Sok ilyen app-ot kellene fejleszteniük :) Tasker lassan felesleges lesz :)

(#450) orc88


orc88
őstag

Sziasztok!
Előre is bocsánat, ha valakinek nem tetszik a próbálkozásom, gondoltam 1 misét megérhet a dolog. :B
Bizonyára hallottatok a Fortniteos promóról. Amennyiben valakit hidegen hagy a játék és nincs rászüksége, segítene megszerezni az ajándék skint annak nagyon hálás lennék. :B :R
Bocsi, hogy ide "pofátlankodtam" :DDD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.