Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) newman8929 válasza Tatu-1981 (#2900) üzenetére


newman8929
tag

Mobilon az értesítési sávban tudsz váltani.

(#2902) joey04 válasza LoGeN90 (#2885) üzenetére


joey04
titán

Nekem már a "kosárban" volt szinte a Note 9, amikor kijöttek az üzemidőtesztek, és ezek elbizonytalanítottak:

[link]
[link]
[link]
[link]

Meg aztán ugye valamelyik frissítés óta jobban is merül a Note, mint az elején.

Nincs kizárva, hogy a Note lesz, de a Mate szériát is megvárom azért. Hátha az egyértelműen jobb lesz ebből a szempontból.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2904) FőDudu válasza joey04 (#2902) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem merul jobban a frissites ota - csak nekem pl. nem hajlando almas gyorstoltorol gyorstolteni...

Nalam siman kibir 3 munkanapot - szerda reggel leveszem a toltorol es pentek este meg van benne vagy 15-20%. Azonban maximumra tolva az energia takaregossagot ilyenkor meg plusz 1 napot josol...
4 napot meg semmilyen telefon nem megy el mostanaban :)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#2905) #24536576 válasza joey04 (#2902) üzenetére


#24536576
törölt tag

Vegyél iXs-t, aztán 3 hónap múlva fogd a fejed, hogy hova lett az askiidő. Hidegben pedig ne használd, 30-on ki ne kapcsoljon.

(#2906) TODI1111 válasza joey04 (#2902) üzenetére


TODI1111
addikt

(#2907) Gergőke88 válasza #24536576 (#2905) üzenetére


Gergőke88
addikt

Lol.
Ennyi hülyeséget egy ilyen rövid mondatban. :U

(#2908) adolfo01 válasza Joe.36 (#2888) üzenetére


adolfo01
tag

Sokan mondanak sokfélét! :K
Szerintem a tutit senki nem tudja akksiügyben.Ebben a tesztben azt írja,hogy akkor bírja jobban az akksi ha nincs feltöltve teljesen és 20% környékén kell töltőre tenni!Tehát többször rátölteni nem teljesen feltölteni akkor tart tovább az akksi!?
Most akkor mi van? :F Gyorstöltés vagy nem,vezetékes vagy vezetéknélküli? :F

Szeretném ha minél tovább tartana az akksi,de akkor mit tegyek,én ezen már nem tudok eligazodni! :N

[ Szerkesztve ]

(#2909) #24536576 válasza Gergőke88 (#2907) üzenetére


#24536576
törölt tag

Tapasztalat. Mellesleg 2 mondat. :U

[ Szerkesztve ]

(#2910) #24536576 válasza adolfo01 (#2908) üzenetére


#24536576
törölt tag

Tech2-n sok dolgot beszélnek. Ha Neked elég a 80%,akkor töptsd fel addig, majd 20%-nál tedd töltőre ha tudod. Én ilyenek miatt nem idegeskednék. Gyorstöltés szerintem jobban roncsolja az aksit, nem hiszem, hogy a Samsung megoldása azért lassabb sok konkurensnél, mert nem költenek fejlesztésre. Én vezeték nélküp töltöm, sima töltéssel, éjjel. 4 óra kb amíg feltölt, végig hűvös a telefon(meleg nem tesz jót az aksinak), kevesebbet is van feleslegesem a töltőn.

(#2911) spooner81


spooner81
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tesztelte már a lasított felvételt, mert nekem valami nem kerek, de lehet én rontom el. Az összes lasított felvételem borzalmas felbontású :( Tudna valaki tanácsot adni mit nem veszek észre. Előre is köszönet érte.

Uplay: runner671_HUN

(#2912) Próféta válasza spooner81 (#2911) üzenetére


Próféta
tag

"A szuperlassítás csak a HD felbontást támogatja. Egyszeres manuális módban a videó sebessége felvétel közben kb. 0,4 mp, lejátszás közben 12 mp 960 FPS sebességnél. A többi módban a videó sebessége felvétel közben kb. 0,2 mp, lejátszás közben 6 mp (többfelvételes módban pedig akár 20 felvételt is készíthet)."

Forrás: Samsung

(#2913) ollie válasza spooner81 (#2911) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja igen, 720p a 960fps felbontása. Jelenleg csak a Sonynak van 1080p-n 960fps lassítást tudó készüléke. Valszeg az S10/Note10 fogja tudni a 1080p-t.

***

(#2914) Plazmacucci válasza spooner81 (#2911) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kapcsold be a hagyományos lassítáat, alapból el van rejtve. 1080p 240 fps.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2915) Dave69 válasza ollie (#2913) üzenetére


Dave69
tag

én úgy gondolom hogy tudja a not9 kamerája is csak szoftver frissítés kérdése az egész :D

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#2916) adolfo01


adolfo01
tag

Én egy ilyen kábelt rendeltem Kínából,ezzel tökéletesen működik a DEX és a képernyőtükrözés is!Kb.1 hónap alatt ért ide és kb.2800 Ft volt! :C

[ Szerkesztve ]

(#2917) tylerddd válasza icecave (#2893) üzenetére


tylerddd
veterán

Én eddig semmiben nem érzem rosszabbnak ezt a készüléket és a rendszert ezen a készüléken. Az animációk szokhatóak, bár tény, hogy iOS-en jobban kivitelezettek. Ráadásul ha azt nézzük, spóroltam egy rakat pénzt, mégis csúcstelefonom van. Emellett az új iPhone telók sem ingerelnek.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2918) ollie válasza Dave69 (#2915) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hiszem, mert külön memóriamodult kellett beépíteni a kameramodulba a 720p-hez is, és a memóriát nem lehet szoftverfrissítéssel növelni.

***

(#2919) kali válasza spooner81 (#2911) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Amellett, hogy az alap 0.4-hez képest a 0.2 jobb minőséget jelent, sokat segít még, ha nagyon jó fényviszonyoknál készül a felvételt - de ezt írja is közben.

(#2920) spooner81


spooner81
csendes tag

Plazmacucci, Próféta, ollie: Köszönöm mindenkinek a segítséget :R :R :R Akkor nem én rontottam el. Hozzá kell szoknom :)

Plazmacucci: Köszönöm! Ezt nem tudtam, de ki fogom próbálni.

Uplay: runner671_HUN

(#2921) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Amennyiben valaki még gondolkozik valamilyen védelemben ->

3 kijelzővédő amit próbáltam:

Spigen NeoFlex

Ez volt közülük a legrosszabb. Hibátlanul felment, jól passzol, nagyon jól véd, de a felülete túl puha, túl tapadós. Kézmosás után a letörölt kijelzőn simán elugrált akár az ujjad is, illetve a pen használatot is nehezítette.

Alinsea Ultra Slim TPU Screen Protector

Igazából ez az aminek a Spigen-t gondoltam. Ez is tökéletesen felment, viszont a felülete már félúton van az üveg és a Spiegen között. Sokkal jobban siklik, egyszerűbb tisztítani, nem ugrál el a toll... Nagyon elégedett vagyok vele.

TOZO Screen Protector Glass 3D Full Frame Premium Tempered 9H

Ez az igaz. Üveg, remekül véd és jobban működik vele az arc / írisz felismerés mint fóliával. Ott a kivágások miatt egy idő után naponta kellett takarítanom mikroszálassal, mert megült benne az ujjlenyomat zsiradék, apró szösz, por a széleken. Ehhez nincs ragasztó vagy folyadék, mégis tökéletesen sikerült felraknom. Igaz nagyon aprólékosan készítettem elő mindet, de ez magasan a legjobb. Spigen Neo Hybrid tokkal a tetején és az alján hibátlanul illeszkedik, talán 0,1mm hézag van. A széleken kb 0,5mm a tokig, de a tok pereme miatt ez csak egy szögből látható, és védett. Az érintés érzékenységet sem állítottam feljebb az elején, úgy is tökéletesen működött. Mivel a széleknél ha nagyon enyhén érintettem szinte nyomás nélkül akkor nem mindig érzékelte elsőre, ezért bekapcsoltam és utána tökéletes lett mindenhol. Egyenlőre ez marad. Remekül tisztítható, tökéletesen siklik a toll és az ujjam is. Az olcsó fóliákkal sokat romlik az élesség. A Spigennel alig észrevehetően de romlott, az Alinsea közel üveg szint, itt észre sem vehető.

Tokok ->

Spigen Neo Hybrid

Ezt vettem először, igazából remekül véd, kicsit túl sok is nekem, mivel egyszer sem volt ejtve, ezért rendeltem egy vékonyabbat a mindennapokra.

TOZO Ultra Thin Hard Cover

Holnap érkezik, jóval vékonyabb. Ennek minden előnyével és hátrányával. Viszont megmarad a Spigen is, amennyiben olyan helyre megyek gyorsan át lehet pattintani.

Spigen Liquid Air Armor

Ezt csak betettem figyelőbe, a kettő között helyezkedik el védelemben és vastagságban. Amennyiben a TOZO-t nem tartom elégségesnek védelem szempontjából berendelek egy ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#2922) Teal'C válasza FeRRaR1 (#2921) üzenetére


Teal'C
addikt

Szia

Ez a TOZO üveg mintás úgyértem van rajta négyzetes elrendezésben minta vagy full átlátszó?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2923) tipuka válasza FeRRaR1 (#2921) üzenetére


tipuka
addikt

Uram, adsz kérlek a tozo-hoz linket, hol vetted? :D :R

(#2925) FeRRaR1 válasza Teal'C (#2922) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Sziasztok,

Van rajta négyzetes minta, de csak kikapcsolt kijelzőnél, erős fényben, oldalról látszik. Szemből, vagy bekapcsolt kijelzőnél egyáltalán nem.

tipuka

Én Amazonról rendeltem, nem tudom szállítanak e M.o-ra, de itt vannak a linkek:
3D Üveg fólia & Tok

Bodrik

Rendben, köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#2926) Saccco válasza tipuka (#2923) üzenetére


Saccco
nagyúr

Közben én is találtam kettő ígéretesnek látszót... :F


Ringke Wave


Ringke Fusion X

Ha más Spigen, akkor menjen a tollhoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2927) joey04 válasza #45553408 (#2903) üzenetére


joey04
titán

Szerintem is. A 7nm nagyon sokat számít szvsz...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2928) Teal'C válasza joey04 (#2927) üzenetére


Teal'C
addikt

Hplnap kiderül! Reméljük végre őszinték lesznek minden tekintetben :F

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2929) Anulu79


Anulu79
addikt

Az okos TV-re való rácsatlakozással miért jobb a kábellel "bajlódni" mint pl. bluetooth-al kapcsolódni?

(#2930) Teal'C válasza Anulu79 (#2929) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem bluetooth on kapcsolódik hanem wifin. És a kérdésedre a válasz mert kábelen nagyobb az adatátvitel és stabilabb. Wifin néha beakadhat bár ez tv telefon függő.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2931) Taci válasza ollie (#2918) üzenetére


Taci
addikt

Valószínűleg ez csak marketingszöveg volt, mert a Note8 is megkapta ezt a funkciót, 720p-ben rögzít - bár igaz, valamennyivel rövidebb felvételt tud csak készíteni.

(#2932) Teal'C


Teal'C
addikt

Az miért van hogy ha újraindítom a telót betölt minden szart és 3,6gb ram van szabadon aztán néhány óra múlva már csak 2-2,5gb van szabadon és nincsenek a listában az előzőleg autómatikusan elindított programok sőt ha kézzel csinálok ram tisztítást akkor sem áll vissza 3,6 ra pedig elvileg minden leáll???

Ezeket tölti be így 3,2gb szabad aztán elfogy

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2933) Plazmacucci válasza Teal'C (#2932) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert a RAM azért van, hogy tele töltse. Ne essünk abba a hibába, hogy minél több szabad RAM-ot akarunk látni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2934) Teal'C válasza Plazmacucci (#2933) üzenetére


Teal'C
addikt

Nincs gondom így is pöpec és akadás mentes csak kiváncsiság, mert ha betölt minden szart és sok a szabad hely aztán kigyomlálja magát és mégis kevesebb a ram az azért fura.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2935) Plazmacucci válasza Teal'C (#2934) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem is 3,8 foglalt, és nem zárogat be semmit. Szerintem nem kell aggódni. Van egy játék folyamatosan a háttérben, közben mindenfélét csinálok, de nem zárja be.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2936) ollie válasza Teal'C (#2932) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a normális, az android egy csomó mindent beletölt a memóriába, hogy gyorsabban induljanak az appok. Minél több memóriád van, annál többet fog belőle felhasználni. Memóriát tisztítani nem érdemes, mert úgyis visszatölt egy csomó mindent, és e miatt jobban is merül a telefon (bár a mai telefonoknál már valszeg nem kimutatható módon).

***

(#2937) tylerddd


tylerddd
veterán

Jól indul a hetem. Lepattant a Dome Glass jobb alsó sarkából egy kicsi, kb. a semmitől. Működésben nem okoz problémát, esztétikailag is elviselhető, használni fogom, amíg nem lesz vele gond.

Zsebben hordom egyébként, kijelzővel a testem felé, nadrágban és kabátban is a telefont. Nem ütöttem oda semmihez, elejtve meg végképp nem volt. Utoljára egy i5s üveggel jártam így, ami akkoriban 7k volt és két hét után járt így. Utána a gagyi kínaiakkal évekig nem történt semmi.

Szerintem rendelek egy Nillkin 3D CP+ Max-et vagy valami hasonlót, az nagyon bejött i6s-en.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2938) icecave válasza tylerddd (#2937) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha rendelsz CP+MAX-ot, mindenképp számolj be róla légyszíves,hogy milyen, iPhone X-en nagyon elégedett voltam, bár igaz, körben a szélén sok por be tudott rakódni, de ez a használatot nem zavarta, csak nem kellett oldalt nézegetni a "koszcsíkot" körben :D

(#2939) Freezee válasza tipuka (#2877) üzenetére


Freezee
senior tag

Igen nekem már van ilyen. Nem jött be :(
A note9- el és az s8-al is csinálja hogy átvált pirosba és leáll a töltés. Van amikor csak 3-4% -ot tölt rá és aztán semmi ,error és nincs töltés. Beraktam a hálóba hogy ne kelljen a poros kisszekrény tetejére tenni a telefont minden este :DDD

(#2940) ForRedGlory válasza tylerddd (#2937) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Próbáld meg, hátha. (már ha a SES-ben vetted egyáltalán :D)

[ Szerkesztve ]

(#2941) tylerddd válasza ForRedGlory (#2940) üzenetére


tylerddd
veterán

Ott vettem, de ugye ez tört, erre elvileg nincs gari, szerintem el is küldhetnek a halálba. De lehet bepróbálom.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2942) tipuka válasza Freezee (#2939) üzenetére


tipuka
addikt

az szomorú, akkor jó, hogy nem vettem meg, mert van lámpás verzió a Blitzwolf BW-LT7 15k-rt (tech2 vidit is készített róla) és bár 5w-s, engem nem zavarna, mert vezetékesen ott a gyors töltés, ha kell a gyorsaság, de így akkor nem tudom megvegyem-e a vezeték nélkülli töltős lámpát

[ Szerkesztve ]

(#2943) HaliGab23 válasza Teal'C (#2932) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Email, gmail, chrome, samsung browser, messenger, üzenetek, stb. Nekem ezek elvisznek még vagy 700-800 megát.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2944) Teal'C válasza HaliGab23 (#2943) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem a Viber, Duo, Cib Bank alkalmazáson kívül amit enged állandó alvás funkcióban van az akku beállításoknál. Gmail-on kívül pedig nincs semmi más használva se Face se semmi.

De részemről ez csak felvetés mert érdekes hogyha nem fut semmi szinte akkor is lemegy 2gb re a szabad hely és benézek a ram kezelésbe kb 10 dolog fut rányomok azt írja felszabadítva 1gb majd kiírja hogy szabad hely 2,2gb vagy 2,4gb ha újraindítom akkor 3,4 3,6gb a szabad az előző kép szerinti alkalmazás áradat ellenére.

Van olyan progi ami minden ram használó progit mutat? Lehet hogy olyasmi ragad be amit nem mutat a gyári kezelő, a ma delelőtti kép készítése óta direkt nem indítottam el semmit manuálisan csak az Operát és meg is maradt 3,1gb szabad így csak arra tudok gondolni hogy valami beragad.

Az más kérdés hogy így is tökéletes a telefon :C

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2945) kali válasza Teal'C (#2944) üzenetére


kali
legenda

Nem minden folyamat indul el azonnal a telefon bekapcsolását követően, de vannak olyan rendszerfolyamatok, szinkronizációk...stb., amik mindenképpen futni kezdenek idővel automatikusan, ezért nő később akár használat, vagy külön alkalmazások indítása nélkül is a lefoglalt/használt memória értéke, de ez így természetes.

(#2946) Teal'C válasza kali (#2945) üzenetére


Teal'C
addikt

Értem de egész nap azért már betöltődött minden aminek kell és még mindíg 3,1gb a szabad valami telepített alkalmazásom lehet ludas amit ma nem használtam de ha elindítom hiába van állandó alvásban ha kilépek nem kapcsol le de nem is látszik a ram-nál.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2947) HaliGab23 válasza Teal'C (#2946) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Ez ugyanolyan lehet, mint nekem volt az akkumerülés. Semmivel nem lehetett megtalálni, hogy mi húzza lefelé..

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2948) Teal'C válasza HaliGab23 (#2947) üzenetére


Teal'C
addikt

Akkor ez így marad. Huss.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2949) Joe.36 válasza FeRRaR1 (#2921) üzenetére


Joe.36
addikt

Szia, én [ezt] használom és tökéletesen bevált nekem.

Jó hogy van, lesz összefoglaló :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2950) Joe.36


Joe.36
addikt

Spigen NeoFlex nekem sem vált be, nálam kezdett feljönni a széleken, a tol meg karcolja.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.