Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) Joe.36


Joe.36
addikt

Köszönjük az összefoglalót ! :) :R

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3052) kali válasza Joe.36 (#3051) üzenetére


kali
legenda

Éjszaka csináltam, még csak v1.0, köszönettel fogadom az ötleteket, javaslatokat, hogy mi kerüljön még bele! :R

(#3053) rstwingo válasza kali (#3052) üzenetére


rstwingo
tag

Nekem van egy módositási javaslatom :DDD

A sammobilos rom elérhetőség helyet, mondjuk a samfirm link alkalmazás sokkal jobb , de ha honlapoknál maradnánk , akkor meg itt gyorsabb a letöltés
http://samsung-updates.com/

[ Szerkesztve ]

(#3054) kali válasza rstwingo (#3053) üzenetére


kali
legenda

Köszi, betettem ezeket is.
Régebben használtam én is a Samsung Updates oldalt - sokszor linkeltem is a régebbi Samsung telefonok topikjaiban -, de a vége felé már elég nagy csúszásban voltak a másikhoz képest és ahogy nézem, ebben a tekintetben nem változtak.

[ Szerkesztve ]

(#3055) mivan80


mivan80
aktív tag

Sziasztok!

Ma rendeltem én is egy ilyen telefont a T-nél, ha minden igaz, jövő héten szerdán, vagy csütörtökön meg is érkezik. Kék színű lesz a drágaság. 😀

Szeretnék rá valami jó kis tokot, meg fóliát. Mert hát fontos a biztonság. 😁
A T-s eladó srác azt javasolta, hogy 360°-os tokot keressek rá.

Eddig a Spigentől találtam egyet, ami tetszik :
https://www.spigen.com/collections/galaxy-note-9/products/galaxy-note-9-case-ultra-hybrid-360?variant=8837791842351

Meg nézegettem Ringke tokot is, hozzá fóliával:
https://www.ringkestore.com/products/galaxy-note-9-fusion?variant=12319446466660

https://www.ringkestore.com/products/galaxy-note-9-invisible-defender-glass-frame-full-coverage-screen-protector?variant=12337433804900

Esetleg valamelyikőtöknek van-e már tapasztalata ezek közül bármelyikkel?

Valamint az is nagyon érdekelne, hogy kinek milyen tok és fólia jött be.

Végül a toktól függetlenül, van-e valami típus hiba, amire figyelnem kell, ha átvettem a telót?
Köszönöm előre is a segítségeteket!

(#3056) Joe.36 válasza mivan80 (#3055) üzenetére


Joe.36
addikt

Én [ezt] használom hozzá, annyira bevált hogy az üvegfóliából vettem most még egyet tartalékba, mert nagyon jó áron van, és nagyon jó minőség.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3057) Anulu79 válasza ollie (#3050) üzenetére


Anulu79
addikt

Soha nem volt konzolom így ez meg sem fordult a fejemben. De végülis van benne logika. :)

(#3058) 8kati


8kati
csendes tag

Sziasztok!

Jó áron találtam egy magyar shop kínálatában Note9-et. Viszont gondolom nem magyar piacra készült készülék lenne amit küldenének. 2 szín kerül ennyibe, a kék és réz. A Samsung magyar oldalán 3 színt látok, a .com oldalán 4 et , mert még van ezüst. De réz ???? Az valami ázsiai piacra készült lehet ?

Másik , h stereoban úgy néztem nem vesz fel hangot ?

Köszi az eddigi válaszokat!

(#3059) Taci válasza 8kati (#3058) üzenetére


Taci
addikt

Szia!

Metallic Copper a szín hivatalos neve, és elvileg (egyelőre) csak Indiában kapható hivatalosan.

A hangrögzítés pedig egészen biztosan sztereóban történik, videofelvételnél biztosan, mert az összehasonlító teszteken, amiben a Note-ok és az iPhone-ok is szerepeltek (X és azelőttiek), rendre kiemelték, hogy az iPhone az egyetlen, ami még mindig csak monóban rögzít (XS óta már az is sztereóban).

(#3060) kali válasza 8kati (#3058) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Sztereóban rögzít hangot (minden módban): Link
Az összefoglalóban megemlítettem a létező és a hazánkban hivatalosan elérhető színeket, a Metallic Copper valóban nem kapható itt, a kék viszont igen, de attól még abból is hozhatnak be külföldről nem XEH (Hungary) régiósat -- szerintem azt is teszik, ha már olyat is beszereznek, ami nálunk nincs, ebből azt sejtem, hogy nem hivatalos hazai viszonteladóról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#3061) mivan80 válasza Joe.36 (#3056) üzenetére


mivan80
aktív tag

Köszönöm a választ!

Én is ilyen üvegfóliát rendeltem rá.

(#3062) Joe.36 válasza mivan80 (#3061) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem hetek óta rajta van, nincsen vele semmilyen probléma, nem jön fel, rendesen érzékel, nem karcolódik, nem megy alá por, kosz.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3063) baladam86 válasza Joe.36 (#3062) üzenetére


baladam86
aktív tag

Szia,
A tapintása milyen a Spigen üvegnek? A toll siklik rajta, vagy tapad?
Köszi előre is!

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#3064) tucsok.


tucsok.
senior tag

Ezt az üveg fóliát ajánlom, tegnap raktam fel a telefonra [tempered glass] olcsó és a teljes felületén tapad. Ezért az összegért best buy.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#3065) tomee007007


tomee007007
őstag

Pénteken megérkezett az új hátlap tok. Alapvetően puch jellegű tokot használok, viszont kiránduláskor, vagy amikor sokat fényképezek, akkor nyilván jól jön egy ilyen "armor" típus, de tényleg csak alkalmanként rakom fel, szóval nem igazán akartam sokat rákölteni, így rendeltem egy "noname"-et:


Alapvetően baromi elégedett vagyok vele, nagyon masszív jók az illetések/méretezés, jók az anyagok, alul a töltőnél és a fülesnél van külön kinyitható fedél. Előző Note-omon egy hasonló Spigen volt, nyilván nem hozza azt a szintet, de közel van, és azt a 850 Ft-ot szerintem így megérte :)

(#3066) Plazmacucci válasza tomee007007 (#3065) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Utálnám, ha ekkora bumperben kéne hordanom a telefont.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3067) Joe.36 válasza baladam86 (#3063) üzenetére


Joe.36
addikt

Olyan mintha a kijelző üvegét használnád. Teljes felületen véd. Aki nem ismeri azt hiszi ez a gyári üveg rajta.
Annyi van, de ezt leírásban is benne van, hogy be kell kapcsolni a kijelző érzékenység növelését.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#3068) baladam86 válasza Joe.36 (#3067) üzenetére


baladam86
aktív tag

Rendben, meggyőzőnek hangzik, köszönöm szépen, akkor a minőségibbek közül talán ez az egyik legjobb opció, így hagyni fogom a Dome Glasst, egyébként is Spigen tokkal használnám, azzal meg nagy valószínűséggel kompatibilis a Spigen üveg, és nem fogja felnyomni ;)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#3069) szilasz007 válasza kali (#3026) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Közbe rájöttem, mi volt aturpisság. A Samsungos üzenetküldő nem regisztrált fel rá.
Leszedtem az Android Messagest, ott beregisztráltam, utána visszaváltva meg már megjelentek a kék státusz bogyeszek. Jó lenne, ha a tobbi szolgáltató is felkarolná ezt. Így azokkal is lehetne ésszerű keretek között kommunikálni, akikkel nem vagy fenn Messengeren pl.

Így még elég fapados a felhasználó bázis. Legyél T-s és engedélyezd... ami meg khm. Kissé macerás még jelenleg.:)

(#3070) tomee007007 válasza Plazmacucci (#3066) üzenetére


tomee007007
őstag

Meg lehet szokni, kiránduláskor meg azért jobb a masszivitás ;)
Mindennaposnak nyilván bumszli, de havi egyszer ki lehet bírni.

(#3071) Freddycom


Freddycom
őstag

Sziasztok!

Meg tudnátok erősíteni benne, hogy ez a Blackview W1 vezeték nélküli töltő kompatibilis a telóval?

Üdv.

(#3072) tylerddd


tylerddd
veterán

A Dome Glass-t ha esetleg le akarnám szedni, mivel menjek neki?! Így elsőre nem úgy tűnik, hogy fogom és leszedem, mint a hagyományos (nem ragasztós) üvegeket.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3073) Teal'C válasza tylerddd (#3072) üzenetére


Teal'C
addikt

Kezd meg az 1ik sarkán és óvattan kezd felhúzni.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3074) ollie válasza Freddycom (#3071) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegyik Qi töltő kompatibilis vele, szóval ez is.

***

(#3075) Kkromer


Kkromer
aktív tag

Jó lenne, ha esne már az ára a Note9-nek.

335 ezer nagyon sok érte.

Talán a Black Friday méghozzá az áttörést...

(#3076) kali válasza Kkromer (#3075) üzenetére


kali
legenda

310.000 Ft körül találni már 2 év gyártói jótállásosat.
Ilyen új típust nem nagyon szoktak BF-ben akciózni.
Mérvadó áresés inkább csak tavasszal várható, az új S típusok megjelenését követően.

[ Szerkesztve ]

(#3077) ollie válasza Kkromer (#3075) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még 2 hónapja sem jelent meg, és máris áresést akarsz? Egyébként most ingyen 512GB-s Samsung SD-t kapsz, ha 512GB-s verziót veszel SES-ben. Tessék, ez kb 90k "áresés".

Javítottam az SD természetesen 512GB-s.

[ Szerkesztve ]

***

(#3078) baladam86 válasza ollie (#3077) üzenetére


baladam86
aktív tag

Óóóóóó, ezt nem is tudtuk szerintem sokan, bár az 512MB kicsit kevéske, de legalább valamit adnak ajándékba :D
De így lehet, hogy megfontolom, max az SD-t még külön is el lehet adni..

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#3079) baladam86


baladam86
aktív tag

Utánaérdeklődtem, valóban él az akció, ajándék 512 GB-s micro SD kártyát adnak mellé ajándékba, körülbelül 60.000 Ft a kártya értéke, na most estem erősen gondolkodóba, hogy menjek a boltba, ha már azzal biztattok, hogy nem várható Black Friday akció Note 9 esetén, egyébként, ha jól rémlik, Note 8-nál sem volt.
Részletre nem veszem, rablánc meg nálam nem játszik, egyik szolgáltatónál sem.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#3080) thebear007 válasza baladam86 (#3079) üzenetére


thebear007
aktív tag

Vedd meg, én átveszem 60-ért az Sd-t.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#3081) Anulu79


Anulu79
addikt

Csak én nem látom külön megvásárokhatóként az 512-es kártyát vagy tényleg nem lehet?

(#3082) Saccco válasza Anulu79 (#3081) üzenetére


Saccco
nagyúr

Valószínűleg egyelőre promo termék a Note mellé.

Ha elég a 400GB, akkor SANDISK ULTRA A1 MICRO SDXC 100MB/s 400 GB U1 ~37eFt, ha mégis inkább Samsung, akkor SAMSUNG EVO PLUS MICRO SDXC 100MB/s Read 90MB/s Write 256GB ~16eFt.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#3083) baladam86 válasza thebear007 (#3080) üzenetére


baladam86
aktív tag

No hadd gondolkodjak ezen egy kicsit, ha megveszem, Rád gondolok majd elsőként.

Anulu79: Egyelőre a kártya külön nem vásárolható meg Magyarországon, Alza.hu-n van fent 90.000-ért, de még ott is szállítás alatt van. Amint lehet hivatalosan is kapni több helyen, jobban be lehet majd lőni az árat.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#3084) kali válasza Anulu79 (#3081) üzenetére


kali
legenda

Külön nem kínálja fel, csak olcsóbban (29.995 Ft-ért) a 128 GB-os Note9 mellé, vagy ajándékba az 512 GB-oshoz.
A neten találni azért néhány üzletben Samsung 512 GB-os SDXC memóriakártyát.

Az üzletelést légy szí’ privátban intézzétek! :R

[ Szerkesztve ]

(#3085) #24536576 válasza kali (#3084) üzenetére


#24536576
törölt tag

Már megvásárolhiz nincs akciós ár? :D (SESben vettem)

(#3086) Freddycom válasza ollie (#3074) üzenetére


Freddycom
őstag

Köszönöm!

(#3087) kali válasza #24536576 (#3085) üzenetére


kali
legenda

Nem tartom valószínűnek, hogy utólag megadnák.
Pláne azoknak lenne nagy üzlet, akik kaptak hozzá ajándékba gimbalt, most meg utólag lenne még pluszban akciós memóriakártya is.

(#3088) baladam86


baladam86
aktív tag

Sziasztok,

Meghoztam a gyors döntést, és megérkeztem Hozzátok egy 512 GB-s variánssal, SES Store vásárlás, ajándék 512 GB-os micro SD-t megkaptam hozzá, azonban a sorsa még nem eldöntött. Éppen még lakom be, Whitestone Dome Glass került rá, és még csúszik mindenhol, mint a takony a folyadék miatt, igykeszem nem leejteni..

Note 4 után kíváncsi leszek a mindennapokban hogy muzsikál, egyelőre brutál, ezt a kijelzőméretet még szoknom kell :)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#3089) #24536576 válasza baladam86 (#3088) üzenetére


#24536576
törölt tag

Magadnak raktad fel? Mert akkor nem ártana neki az UV lámpa...

(#3090) baladam86 válasza #24536576 (#3089) üzenetére


baladam86
aktív tag

Nem, nem írtam le, felrakták a Store-ban, mert így érvényes csak a garancia, kapott UV lámpát.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#3091) kali válasza baladam86 (#3088) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Használd egészséggel!
Más világ, mint a Note 4 volt, még ha a maga idejében nagyon jó volt az is, nekem legalábbis kellemes emlékek maradtak meg úgy, hogy azóta sok telefonom volt, többségében más gyártóktól.

(#3092) baladam86 válasza kali (#3091) üzenetére


baladam86
aktív tag

Köszönöm szépen! A Note 4 4 évet szolgált hűséggel (Exynos verzió), a mai napig szépen teszi a dolgát, úgyhogy tartalék telefonként mindenképp marad, eddigi legjobb telefonom volt, semmi pénzért nem válnék meg tőle, elég magasak ilyen szempontból az elvárásaim a Note 9-cel szemben.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#3093) tylerddd


tylerddd
veterán

Webes forrásból származó Android Auto-t használ valaki a készülékkel?! Működik nektek?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3094) Dave69


Dave69
tag

én nagyon vacillálok a mate 20 pro és a not9 között .... nem tudom mi lenne a jó :)

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#3095) icecave válasza Dave69 (#3094) üzenetére


icecave
nagyúr

Én már írtam, biztos nem cserélném le a Note 9-em a Mate-re. Rohadt keskenynek hat, az OS skin ami van rajta szörnyű, ahogy az is-t majmolja. Továbbá azt gondolom hogy a Kirin proci nem droidnak való, mert érthetetlen mikrolagokat tapasztaltam, olyanokat amik sak Huawei telefonok alatt fordult elő. Lehet azóta jobb a helyzet, meg biztos jó telefon, de Note 9-el szemben nem kérdés, hogy marad a Note.

(#3096) #24536576 válasza baladam86 (#3090) üzenetére


#24536576
törölt tag

Akkor érdekes a csúszás, én nem tapasztaltam.

(#3097) #24536576 válasza icecave (#3095) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nekem az élő háttereknél verte ki a biztosítékot a Mate9. A legjobb hátterek beállításaiba nem lépett be, csak alap beállításokkal voltak "használhatók", de ha kiléptem valahonnan, az animáció újraindult, nagyon zavaró volt. Fejlesztőtől azt a választ kaptam, hogy nem tudnak mit kezdeni, sz*r a Kirin.

[ Szerkesztve ]

(#3098) kali válasza icecave (#3095) üzenetére


kali
legenda

Régebbi Kirin tapasztalat lehet az, mert már a 970-en is pörög rendesen a rendszer, bizonyos opcióknál még jobban is, mint a Note9-en - én legalábbis ezt tapasztaltam, amely néhány napig együtt volt meg a Mate 10 Pro és a Note9 -, a 980-as meg gondolom még jobb lett az elődjénél.

Dave69: Az a biztos, ha megveszed mind a kettőt ( :DD ) és úgy, aztán döntöd el saját tapasztalatod alapján, mert mindegyik jó a maga módján, viszont mind a kettőnek van előnye és hátránya is a másik ellenében.
Itt nyilván nem sokan fogják a Mate-et javasolni, annak a topikjában meg ha lenne már x számú tulaj, akkor inkább az kaphatna több szavazatot, aztán megint ott lennél, mint most.
Mondjuk az is szempont lehet, hogy Note9 már forgalomban van, vannak azzal gyakorlati tapasztalatok, a Mate 20 Pro meg csak később fog hivatalosan megjelenni.

[ Szerkesztve ]

(#3099) Dave69


Dave69
tag

igazad van :D másik topikba meg lebeszélnek kb a not9-ről :D 2 évre tervezek most kivételesen !!! eddig sűrűn válogattam telokat de most 2 évre meg kell állapodnom hogy nem cserélek :D a not9 ha meg kapja az új androidot az jó lenne meg az AOD- az nagyon tetszik benne meg jó üzem idő stb... lehet ez lesz inkább :D csak egy baj van hogy a vodánál 3 hete nem kapható a készülék :( most 28-dikán tudok szerződést hosszabítani és jó lenne ha lenne a samu de ha nincs akkor meg előrendelem a huawei-t :D nagy a dilema mi lenn a jó :D

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#3100) Kkromer válasza ollie (#3077) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Bizony.Áresést!

799 euró a német Médiában.

Előrendelésben
tudták 305-ért adni. Valszeg hatalmas veszteséget szenvedtek el.

Megvannak vadulva az árakkal.

Reális értéke max. 250.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.