Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) #24536576 válasza Anulu79 (#3748) üzenetére


#24536576
törölt tag

Igazán berakhatnád legalább offba... Kérdésedre válaszolva, ha már elküldted, hiába törlöd, a másik fél megkapta, nem tudod az övétis törölni, csak ha aző azonosítójával lépsz be. Beszélgetés törlése is csak nálad okoz törlést.

(#3752) Teal'C


Teal'C
addikt

Srácok most komoly időzavarba kerültem Ma 2018.11.07 van erre küldtek egy email hogy ha a határidőn túl is használom a szolgáltatást akkor automatikusan elfogadom :W

Egyszóval: elfogadtam mint mindenki más is :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3753) tylerddd válasza Teal'C (#3743) üzenetére


tylerddd
veterán

A készülék gyökérkönyvtárába másoltam az előbb konkrétan egy képet és megjelent a Galériában.

Ha a Samsung Internettel szedem le, akkor én azt várnám, hogy az is ott legyen. Most arra jutottam, hogy van, amit betesz oda. Van viszont olyan, amit nem és csak akkor érem el a Galériából, ha a Downloadból átmásolom mondjuk a Camera mappába és az Albumok fülön belül nyitom meg, de a Képek fül alatt akkor nem látom. Ezzel az a probléma, hogy ha fel akarnék tölteni képet valahová, akkor lehet olyan alkalmazás, ami csak a Képek alatt lévő fájlokat mutatja és nem tudok váltani másik mappára, ami az Albumok fül alatt van.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3754) torma99 válasza tylerddd (#3753) üzenetére


torma99
aktív tag

Tegnap este töltöttem le képet a Samsung internettel és ott a galériában.

(#3755) Teal'C válasza tylerddd (#3753) üzenetére


Teal'C
addikt

Én pl Operát használok a telón és amikor ide a szöveghez akarok beszúrni képet akkor feljön egy ablak ahol kiválasztom hogy file-ok aztán új ablak nyílik ahol kiválasztom a képet. Egyébként az Opera is a download mappába met alap viszont itt lehet változtatni.

Az meg hogy egy alkalmazás nem tud böngészni a file-ok között az elég gáz.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3756) tylerddd válasza torma99 (#3754) üzenetére


tylerddd
veterán

Lehet oldalspecifikus, mert van, amit odatesz. Megpróbálnátok, hogy nektek ezzel mit kezd és hova teszi?! Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3757) torma99 válasza tylerddd (#3756) üzenetére


torma99
aktív tag

Simán a galéria, csak július 10-i a kép.
Elérési út: Images\Download

[ Szerkesztve ]

(#3758) tylerddd válasza torma99 (#3757) üzenetére


tylerddd
veterán

Ohh, ba***ameg! Tényleg ott a Galériában, csak lejjebb ... iOS-en hozzá voltam szokva, hogy a letöltött képeket nem a készítés dátumához tette, hanem a letöltéséhez. Itt viszont nem lehet a sorrendet változtatni, ha jól látom, hogy a legfrissebb legyen elöl. Köszi, hogy megnézted!!!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3759) Teal'C válasza tylerddd (#3758) üzenetére


Teal'C
addikt

Az Operánál mindíg a legfrissebb van elöl. Ezt viszont hogy mi határozza meg :F

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3760) tylerddd válasza Teal'C (#3759) üzenetére


tylerddd
veterán

Így, hogy tudom, rendben lesz ez, csak teljesen a megszokásokra hagyatkoztam és nem vettem figyelembe, hogy itt máshogy működhet.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3761) Dave69


Dave69
tag

Valaki el mondaná nekem hogy mi ez a világító szélek ikon? Mitcsinál ? Be van kapcsolva de semmi extra nem történik

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#3762) Teal'C válasza Dave69 (#3761) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha bekapcsolod es az alkalmazás kompatibilis akkor világító csík szalad körben a képernyő szélén értesítéskor.
Testreszabható a színe, vastagsága stb...

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3763) Dave69 válasza Teal'C (#3762) üzenetére


Dave69
tag

köszi :D akkor nem sok értelme van :D elég a ledes jelzés :D

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#3764) Teal'C válasza Dave69 (#3763) üzenetére


Teal'C
addikt

Amúgy szép nekem csak az van beállítva hogy zárolt képernyőnél jelezzen. Azonban fontos tudni hogy ez csak egyszerre egyszer jelez nem folyamatos.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3765) Anulu79 válasza #24536576 (#3751) üzenetére


Anulu79
addikt

Tessék off. :)
Amúgy nem akarom a másik félnél is törölni a képet hanem csak annyit szeretnék/szerettem volna, hogy én ne lássam őket.

(#3766) Anulu79 válasza Teal'C (#3755) üzenetére


Anulu79
addikt

Régebbi készülékeimen én is operát használtam. Milyen most? Ott működik az ujjlenyomatos belépés oldalakra?

(#3767) icecave


icecave
nagyúr

Vettem egy DEX pad-ot, simán megy vele a Note, ahogy kell. Csak rádugom és kész is. Kérdés, ha "végeztem", elég,ha lehúzom a telefont, a kapcsolat megszakad és ennyi? Nincs valami művelet befejezés, mint amikor a pendrive-ot távolítottuk el annó XP alatt?

(#3768) torma99


torma99
aktív tag

Januárban érkezik a 9-cel a One UI a készülékre. Végre lesz teljes rendszeres sötét téma alapból.

One UI demo
One UI demo 2

[ Szerkesztve ]

(#3769) icecave válasza torma99 (#3768) üzenetére


icecave
nagyúr

Bár nem tudom, a január, mint infó honnan van, de elnézve pár dolgot, inkább dolgozzanak még rajta vagy áprilisig...

(#3770) torma99 válasza icecave (#3769) üzenetére


torma99
aktív tag

Az SDC Keynoteján volt bejelentve hivatalosan.

(#3771) #24536576 válasza Anulu79 (#3765) üzenetére


#24536576
törölt tag

Hosszan nyomod, tovább, törlés.

(#3772) Teal'C válasza Anulu79 (#3766) üzenetére


Teal'C
addikt

Megmondom őszintén nem próbáltam, viszont az Opera saját fiókjában elmenti a belépési adatokat így ha fr van vagy új teló nem kell beírogatnom csak belépek a fiókommal és kész.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3773) Teal'C válasza torma99 (#3768) üzenetére


Teal'C
addikt

És még ebben a hónapban lesz DBT Német Pite

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3774) kali válasza icecave (#3769) üzenetére


kali
legenda

Nyugi, mire az ténylegesen ideér hozzánk, addigra kiadnak még rá néhány frissítést... :D

(#3775) Anulu79 válasza #24536576 (#3771) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezt írtam fentebb, hogy erre nem csinál nálam semmit.
Na de most már hagyom is ha nem jön össze.

[ Szerkesztve ]

(#3776) viera válasza torma99 (#3768) üzenetére


viera
őstag

Na,ennek nagyon örülök. :C Végre fekete téma,meg nekem amúgy is a PIE nagyon tetszik. :K

Teal'C: DBT-t fel lehet tenni TMH-s Note9-re?

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#3777) Teal'C válasza viera (#3776) üzenetére


Teal'C
addikt

Bármire fel lehet tenni. Jelenleg egyezik a verzió szám is tehát a frissítéssel sem lesz gubanc később. :C

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3778) Hitch válasza Teal'C (#3777) üzenetére


Hitch
aktív tag

Na akkor várjuk.

(#3779) Teal'C válasza Hitch (#3778) üzenetére


Teal'C
addikt

Aki szeretné a Német Pitét az még most fissítsen hogy az OTA rendben legyen mikor jön.
És miután lefrissített és megkérdezi a telefon hogy szeretnéd-e a simhez állítani a régiót (CSC) Akkor NEM

Odinban Sima CSC kell és lehet kell FR is.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3780) viera válasza Teal'C (#3779) üzenetére


viera
őstag

Köszi,akkor fel is teszem. :R Én mindig csinálok FR-t,az a biztos.Meg amúgy is szeretem nulláról belakni a telefont. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#3781) TODI1111 válasza Teal'C (#3779) üzenetére


TODI1111
addikt

Akkor ha a készülék jelenleg XEH/XEH,XEH/XEH és csinálunk egy sima odinos telepítést a DBT rommal akkor komplett átáll DBT-re? Túl egyszerűnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#3782) Teal'C válasza TODI1111 (#3781) üzenetére


Teal'C
addikt

Az utolsó xeh nem fog az mindíg az eredeti marad. A többi átáll dbt re.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3783) TODI1111 válasza Teal'C (#3782) üzenetére


TODI1111
addikt

Viszont ha az utolsó marad akkor melyik szerint kapja a frissítést?

(#3784) Teal'C válasza TODI1111 (#3783) üzenetére


Teal'C
addikt

Az első kettő a sim a harmadik a csc viszont ha mindkét sim magyar és igent nyomsza az elején akkor a 3. is átáll és akkor aszerint kapsz frissítést. Tehát a harmadik.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3785) Hitch válasza Teal'C (#3779) üzenetére


Hitch
aktív tag

Na inkább akkor megvárom míg kijön és valaki felteszi esetleg videóval vagy leírással :D
Te megléped ?

(#3786) kali válasza TODI1111 (#3781) üzenetére


kali
legenda

DBT-re könnyű teljesen átállni, mert meghatározott firmware verzióban az az alapértelmezett CSC, XEU is van ilyen, viszont magyar XEH...stb. nincs, így visszafelé már nem működik csak úgy a dolog.
Aki Telekomos, számoljon azzal is, hogy sok külföldi firmware verzióban nincs VoLTE.

[ Szerkesztve ]

(#3787) Teal'C válasza Hitch (#3785) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha haza érek felteszem. Mert kiváncsi vagyok amúgy ezzel sincs bajom.

Semmi bonyolultság nincs benne.

Telefon elment
Kikapcsol simkártya/kártyák kivesz és FR
Download mód
Odin DBT firmware feltesz sima csc vel
Újraindul végigpötyög ha kész FR
Aztán kikapcs sim/simek betesz bekapcsol
Elvileg Németül indul kikeresed a Magyart és ha kérdezi hogy szeretnéd-e a simkártyának megfelelő régiót akkor a nemre nyomsz.
Elindul belakod mentést fel kész.

Persze ennél kevesebb lépésből is meg lehet csinálni de nekem így bevállt ezért én így szoktam.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3788) TODI1111 válasza Teal'C (#3787) üzenetére


TODI1111
addikt

+ kali
Köszönöm mindkettőtöknek.

(#3789) Dave69


Dave69
tag

Na erre kiváncsi vagyok hogy a pite hogy megy rajta :D majd írjál infokat mivel jobb meg az aksi hogy birja

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#3790) viera válasza kali (#3786) üzenetére


viera
őstag

Igen,de a DBT-ben úgy tudom van VoLTE.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#3791) guminyúl válasza icecave (#3767) üzenetére


guminyúl
tag

Nincs. Lerántod és kész. Kiírja, hogy egyes alkalmazások bezáródhatnak, de nekem még sosem zárt be semmit.

(#3792) torma99


torma99
aktív tag

Jelentem megérkezett az elosztó és remekül működik.

Ez UTP csatlakozó nélküli, viszont 3 USB 5Gbps csatija van, így kettő egyéb eszközt is rá lehet dugni egy unifying csati mellé a perifériáknak.

Kicsit féltem attól, hogy ez is olyasmi lesz, mint a Windows Phone-os megoldás, de nem, érzeni, hogy nem egy PC (még) ugyanakkor abszolút jó a sebessége és az, hogy ott tudod folytatni, ahol abbahagytad szintén parádés.

Még néhány dolgot kell szerintem kimozogni és akkor full vezeték nélkül lehet majd ezt tolni.

Az elosztó jó minőségűnek tűnik, a dobozán 3000 csatlakoztatásra elég terhelhetőséget írnak. A megmunkálás és az összeszerelés jó, ilyen fémhatású műanyag, irodai környezetbe kiváló. Az USB kábel rögzítése gumigyűrűvel biztosított, tehát nem fog szétesni, mint pár éve az alis elosztók.

Bug is van, amit sikerült előcsalogatnom. 10 ujjas vakírás esetén sokszor egymásra csúszva érzékeli a SHIFT+Space kombót és átváltja a nyelvet. Ez a szövegbevitelkor nem érzékelhető, csak a képernyő közepén villan fel ugyebár a jelzés, hogy most angol vagy magyar. Ez zavaró lehet, főleg, ha nagy képernyőn dolgozik az ember, lehet máshol jár a tekintet. És gyors váltásoknál be is akad a kiírás. Értsd most nekem English(UK) kijelzés esetén ékezetes magyar, magyarnál meg tolja a pontosvesszőt az é-re.

Telefon saját töltőjéről szépen táplálkozik közben, persze nem benchmarkokat futtatgatok, a Note meg a Reminder és az Email megy, oszt jónapot, így melegedés, semmi sincs. Amit még fontos elmondanom, hogy valamiért a Toshiba TV-n, amire kitettem elsőre nem sikerült megugrani a helyes képernyőbeállítást, itt a PC és a Dex más beállítást kér (Wide vs Native), de annyi baj legyen.

USB to HDMI4K elosztó

(#3793) Kkromer


Kkromer
aktív tag

Sziasztok!

A Bestmarkt-nál a Note 9 akciósan 272 ezer Ft.

Honlapjuk szerint 24 hónap gyári garit adnak.

. Megbízható üzlet?

(#3794) adolfo01


adolfo01
tag

Sziasztok!

Reménykedhetünk benne,hogy az android 9 -ben a samsung is beleteszi a készülék időzített ki-be kapcsolásának lehetőségét?Vagy ehhez hardveres változtatás kell? Azért fura ez így mert minden kínai telefonban ez benne van,nagyon hasznos tud lenni,mert pl. jómagam is éjszakára ki kapcsolnám a készüléket,de akkor nem tudok ébrsztőt beállítani!Ezért kénytelen vagyok bekapcsolva hagyni!
Ez egy nagyon hasznos funkció,készülék kikapcsolva,ébresztőt akarsz 6 órára előtte 5:55-re bekapcs beállítva és kész!Szerintem alap beállítás kellene ez legyen minden androidos készüléknél! :KNem gondolom,hogy ez olyan nagy többlet költséggel járna a gyartónak!

[ Szerkesztve ]

(#3795) Teal'C válasza adolfo01 (#3794) üzenetére


Teal'C
addikt

Miért nem elég a ne zavarjanak funkció minden appot értesítést be tudsz állítani ahogy szeretnél. Es full olyan mintha ki lenne kapcsolva csak mégsem.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3796) adolfo01 válasza Teal'C (#3795) üzenetére


adolfo01
tag

Valóban elég lehet,de ha lekapcsolom akkor 0 akksi fogyasztás éjszakánként és egyébbként is ennyire bonyolult lenne ezt megoldani? A bixbyt persze bele tudták tenni!

(#3797) Teal'C válasza adolfo01 (#3796) üzenetére


Teal'C
addikt

Bixby :P

Tedd éjszaka töltőre mint pl én is akkor nem merül az tuti. Es nem lesz baja sem.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3798) FіkuszKukіsz válasza adolfo01 (#3794) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Tudtommal csak a MediaTek procis telefonok tudják. A kínai dzsunkán általában azt raknak bele.

Romanes eunt domus

(#3799) ollie válasza FіkuszKukіsz (#3798) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, az összes Snapdragon-os xiaomi is tudja, bár csak pár éve. A samsungnak (és általában a nyugati gyártóknak) nem fontos ez a funkció, így nincs a telefonban.

***

(#3800) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Végül Spigen Thin Fit tok lett, kék színben, nem bántam meg.
Nagyon jó a fogása, jól illeszkedik, a színe szép, nem szedi az ujjlenyomatokat.
Karc elleni védelemre nekem megfelelő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.