Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Anulu79


Anulu79
addikt

A Chrome tiltása után a google kereső widget is a Samsung böngészőben nyílik meg? Nincs össze akadás?

(#3652) kali válasza Anulu79 (#3651) üzenetére


kali
legenda

Igen, megnyílik a Samsung Internetben és semmi működési probléma nincs.

(#3653) Teal'C válasza seger (#3650) üzenetére


Teal'C
addikt

A gmail értesítési felületén van egy olyan hogy egyéb értesítés próbáld meg azt kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3654) Anulu79 válasza kali (#3652) üzenetére


Anulu79
addikt

Amint kikapcsoltam el is tűnt a keresősáv widget. Létezik ezek szerint chrome-os. Most kiraktam egy google-öst és tényleg működik rendesen. :)

(#3655) kali válasza Anulu79 (#3654) üzenetére


kali
legenda

Lehet, hogy direkt ahhoz volt címezve és való igaz, nekem a Chrome eltávolítása előtt nem volt kint, utólag tettem ki próba gyanánt a Samsung Internet mellé, de a lényeg, hogy működik.

(#3656) thebear007 válasza Tybike81 (#3645) üzenetére


thebear007
aktív tag

Nekem Spigen van rajta a saját tokjával, észre sem veszem.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#3657) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Tudtok valami olyan tokot, amit felrakva viszonylag vékony marad a teló és védelmet is ad? Nekem a Spigen Neo Hybrid tok tetszik kékben, de attól jóval nagyobb lesz.

(#3658) icecave válasza nokia3650365 (#3657) üzenetére


icecave
nagyúr

Esetleg Nillkn frosted, vagy ha megjelenik végre, akkor pitaka.

Bár engem már minden tok zavart, körbefóliáztam, displayen meg dome glass és ennyi.

(#3659) tylerddd válasza nokia3650365 (#3657) üzenetére


tylerddd
veterán

Ezt a TOZO-t ajánlom akkor. Karcvédelmet nyújt elsősorban, elejtésnél nem sokat ér. Viszont valamit valamiért alapon tényleg nagyon vékony, jó a fogása, precízek a kivágások. A fekete inkább erős sötétszürke, a kék is jóval sötétebb, mint a képeken.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3660) Anulu79 válasza nokia3650365 (#3657) üzenetére


Anulu79
addikt

Vékony tokkal maximum karcolás elleni védelmet tudsz nyerni.

(#3661) Tybike81 válasza thebear007 (#3656) üzenetére


Tybike81
őstag

Nem válik fel, tapad rendesen?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#3662) Anulu79


Anulu79
addikt

Az összefoglaló valamelyik pontjában olvastam, hogy lehet plusz garanciát venni a készülékre. Viszont korábban olvastam, hogy a Samsung ezt megszűntette. Most akkor melyik a valós?

(#3663) HarleyCustom válasza Anulu79 (#3662) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hívd fel őket.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3664) kali válasza Anulu79 (#3662) üzenetére


kali
legenda

Az összefoglalóba a Samsung kapcsolódó tájékoztatóinak a linkjét tettem csak be, azon kívül más nem olvasható, de beidézem a gyártó által a témával kapcsolatban írtakat:

Kiterjesztett jótállás szolgáltatás:

2018. május 25-től megszüntetjük kiterjesztett jótállás értékesítését. Az addig megkezdett tranzakciók a korábbi szerződési feltételek alapján végrehajtásra kerülnek, sikeres tranzakció esetén pedig a jótállás meghosszabbodik. Ezzel kapcsolatos személyes adatait szintén a korábbi feltételeknek megfelelően kezeljük, a tranzakció lezárása utáni egy hónapon belül töröljük. A korábban megvásárolt, de még nem aktivált kiterjesztett jótállás kuponokkal kapcsolatban kérjük, vegyék fel a kapcsolatot Ügyfélszolgálatunkkal az ingyenesen hívható 06 80 SAMSUNG/06 80-726-7864 telefonszámon.

Forrás: [link]

(#3665) Saccco


Saccco
nagyúr

Sikerült két UV ragasztós üveget is elrontanom...
Az elsőnél nem terült meg rendesen a ragasztó. A másodiknál napfény alatt csináltam, hogy jól lássam a szöszöket, így ez megterülés közben megkötött... :W :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#3666) Anulu79 válasza kali (#3664) üzenetére


Anulu79
addikt

Valahogy az összefoglaló által jutottam el oda az tuti. :) Lehet akkor, hogy csak kint maradt valahol a Samsung oldalán. Na sebaj akkor nem lesz több garanciám. :)

(#3667) icecave


icecave
nagyúr

TypeC - HDMI adapterekkel hogy állunk? Többen linkeltek olyat, amin van 2 USB is, meg tápnak is, stb. Gondolom azóta megjöttek, akinek igen, kérem írjon róla és linkelje melyik is pontosan. Én is vennék egy olyat, amin van még 2 USB egy Bill-egér kombónak.

Egyébként régebbi dex station-el is megy a Note 9? Akár a kerek állóval vagy az újabb fektetettel?

[ Szerkesztve ]

(#3668) Teal'C válasza icecave (#3667) üzenetére


Teal'C
addikt

Én még várom az enyémet a napokban meg kell érkeznie.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3669) torma99


torma99
aktív tag

Ha már Dex Station, tokkal együtt szerintetek a gyáriba [Link bele lehet majd tenni a telefont? Értem én, hogy a design mindenek felett, de ritka átgondolatlanra sikeredett ez a megoldás.

Van egy sanda gyanúm, hogy ez felejtős lesz, esetleg valaki próbálta már?

(#3670) Anulu79


Anulu79
addikt

Ilyet használ, használt már valaki? PC-hez gondoltam. Jobb lenne szerintem a sima kábelhez képest. Meg legalább játék közben is mindig látnám, hogy mennyi az idő. :D

(#3671) thebear007 válasza Tybike81 (#3661) üzenetére


thebear007
aktív tag

Nincs vele semmi gond.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#3672) guminyúl válasza torma99 (#3669) üzenetére


guminyúl
tag

A Baseus Wing fantázianevű tokjával együtt használható a Dex station.

(#3673) torma99 válasza guminyúl (#3672) üzenetére


torma99
aktív tag

Ha megkérlek leméred a szélességét, illetve, hogy kb. milyen maximális szélességű mehet bele? Nagyon megköszönöm!

(#3674) tylerddd válasza Teal'C (#3668) üzenetére


tylerddd
veterán

Az ilyen eszközöknél egyébként hogy kell állítani, hogy a Dex induljon vagy a kijelző képét tegye ki?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3675) Teal'C válasza tylerddd (#3674) üzenetére


Teal'C
addikt

Ahogy olvastam ha kompatibilis akkor megjelenik a statusbar-ban és ott lehet váltani.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3676) guminyúl válasza torma99 (#3673) üzenetére


guminyúl
tag

Nem a szélessége a probléma (legalább 7-8 mm hely van mindkét oldalon) , hanem az, hogy egy vastagabb tok miatt az usb csatlakozót nem tudod rendesen rádugni. Bár ez nem is olyan nagy gond, mert ha vastagabb tokkal bele tudnád tenni, akkor tok nélkül csak az usb csati tartaná a telefont, az meg nem lenne túl biztonságos.

Nézd meg a Dex padot, bár egy vastagabb tokban ott sem biztos, hogy stabilan rámegy a csatlakozóra (szerintem ez kb. minden dokkolónál így van).

(#3677) torma99 válasza guminyúl (#3676) üzenetére


torma99
aktív tag

Teljesen logikus, erre nem is gondoltam. Így meg sem próbálom, mert kb. 3,5 mm-t kellene áthidalni, aminél tuti nem érne be a dugó.
Jól értem, hogy a 3rd party megoldásokkal maximum 720p az elérhető? Tehát a FHD-hoz kell a gyári Samu?

(#3678) guminyúl válasza torma99 (#3677) üzenetére


guminyúl
tag

Ezt nem tudom, nem nézegettem más megoldásokat.

(#3679) Teal'C válasza torma99 (#3677) üzenetére


Teal'C
addikt

Youtube-on van fenn több video teszt különböző adapterekkel a legtöbb engedi a full hd felbontást.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3680) torma99 válasza Teal'C (#3679) üzenetére


torma99
aktív tag

Köszönöm, megnéztem néhány videót, esetleg van tipped olyanra, ami TV-vel és monitorral is biztosan működik?

(#3681) Teal'C válasza torma99 (#3680) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha az enyém megjön referálok addig én is csak a videókból és fórumokból táplálkozom.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3682) Taci


Taci
addikt

Nektek hogy tetszik/tetszene fehérben?
Twitterről, Evan Blass (@evleaks), és egyelőre még nem tiszta, hogy "eredeti render-e".

(#3683) Anulu79 válasza Taci (#3682) üzenetére


Anulu79
addikt

Így kép alapján nekem sehogy. :D

(#3684) kali válasza Taci (#3682) üzenetére


kali
legenda

Érdekes, vagy inkább furcsa, mondhatni szokatlan lenne ez a telefon fehérben, pedig én nem vagyok adott szín ellen, anno volt is például fehér N97-em, mert előtte besokalltam a sok fekete és sötét színűtől.

(#3685) gyuri81 válasza Taci (#3682) üzenetére


gyuri81
veterán

Nem tök mindegy a színe ha úgyis egy gumi bugyiba tesszük rá ? Nekem arany színű a note 8, de kb 1 napig ha láttam a hátulját mivel ment rá egy bőr skin matrica.

(#3686) Teal'C válasza Taci (#3682) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát ez elég érdekes, a fehér note4 jut eszembe róla már az is fura volt. De vajon elöl is full fehér és hogy mutatna rajta a kamera kivágások. Na találtam képet.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3687) Anulu79 válasza gyuri81 (#3685) üzenetére


Anulu79
addikt

Én is pont emiatt nem értem sokak vélemenyét akik sokszor sírnak, hogy műanyag a hátlap meg a keret meg stb.... Az emberek 90 %-a úgyis tesz rá valami tokot. Mellesleg szerintem a Note 3-4 sokkal minőségibb érzést adott kézben a bőrhatású műanyag hátlappal mint ezek az üveg hátlapú készülékek. :)

(#3688) ollie válasza Teal'C (#3686) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegyik samsung telefon előlapja fekete az S8/Note8 óta. Pont a sok szenzor miatt, mert hülyén nézne ki a sok lyuk a kijelző felett.

***

(#3689) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Sziasztok!

Friss tulajként kérdem, hogy az összefoglalóban található tok ill. fólia kombó még mindig a "legjobb" ajánlott termék(ek)?
(dome glass-t hanyagolnám a kereső által adott keresések alapján. Sima szilikontokot látom fentebb is linkeltek, azt tudnék is választani, tetszene is viszont nem tudom, hogy szükségem van-e egy nagyobb, de plusz védelmet adó tokra.)

[ Szerkesztve ]

(#3690) baladam86


baladam86
aktív tag

Ahoj!

Nem tudom, más is felfedezte-e már, én tegnap találkoztam a következővel:

Be van állítva az intelligens azonosítás, illetve az ujjlenyomat olvasó, ha mondjuk például asztalon van a telefon, ugye vagy fel kell emelni az ujjlenyomat olvasáshoz, vagy meg kell nyomni a bekapcsológombot az íriszszkennerhez.

Viszont, ha a kijelző le van zárva, és a kijelző alját kicsit erősebben megnyomjuk, akkor rezzen kettőt a telefon (olyasmi, mint a zájfónnál a taptic engine), és fölé hajolva már megy is az íriszszkenner, evés közben haszos tud lenne :)

Nagyon titkos dologra jöttem rá, vagy Ti is találkoztatok már ezzel a lehetőséggel?

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#3691) Teal'C válasza baladam86 (#3690) üzenetére


Teal'C
addikt

A Note 8 as fórumban volt már szó róla de sokan kifogásolták hogy fölé kell hajolni. :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3692) Teal'C válasza ollie (#3688) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát elég szarul nézne ki a fehér telefon fekete előlappal, mondjuk így sem szép.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3693) baladam86 válasza Teal'C (#3691) üzenetére


baladam86
aktív tag

Köszi, azt a fórumot nem olvasom, akkor nem tettem túl nagy felfedezést :-)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#3694) newman8929


newman8929
tag

Telekomosra megjött az októberi frissítés! ;)

(#3695) kali válasza newman8929 (#3694) üzenetére


kali
legenda

Igen, alig ébredtem fel és nyúltam a telefonhoz, azzal kezdte, hogy frissítés elérhető, telepítettem is, aztán wipe cache és kezdődhetett a nap. :DD

(#3696) baladam86 válasza kali (#3695) üzenetére


baladam86
aktív tag

Nincs is annál jobb, mint a napot egy jó erős wipe cache-sel indítani :DD

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#3697) Teal'C válasza baladam86 (#3696) üzenetére


Teal'C
addikt

:D

Amúgy csak most esett le nem a Novemberi következne már :Y

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3699) Dave69


Dave69
tag

Nekem azt irja oktobe 01 frissités van rajta :) 1 hete vettem akkor 2 ő is jött rá

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#3700) kali válasza baladam86 (#3696) üzenetére


kali
legenda

Mivel az semmi érdemit nem töröl, de sok későbbi hibalehetőséget kizár a frissítés után, így mindig rányomom ilyenkor, megéri azt a 1 percet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.