Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) tomee007007 válasza Plazmacucci (#2069) üzenetére


tomee007007
őstag

Most nálam 1 nap 20 óra készenlétnél volt 5óra 15perc kijelzőidőm (ennek a fele játékkal), ha ez marad, elégedett leszek :)
Tesztelek most pár játékot, hogy mennyit fogyaszt velük a Note, majd írok egy összegzést....

(#2102) ollie válasza tomee007007 (#2101) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha már játszol, egy tanács. Sokat lehet akkuval spórolni, ha a Game Launcherben bekapcsolod, hogy apponként állíthasd az optimalizációt, mert úgy akár az FPS-t is tudod korlátozni, és az rengeteget számít (a felbontás csökkentése mellett).

***

(#2103) tomee007007 válasza ollie (#2102) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszönöm szépen, azt már alapból beállítottam :R
Ahogy eddig tapasztaltam, a közepes energiatakarékos beállítással (kijelző HD+on), kb 25%-al kevesebbet merít egy adott alkalmazás....
Érdekes, hogy egy erősebb grafikájú játék olyan 20%-ot merít óránkét (eddig talán a Reckless Racing 2 volt ami 23-25% körül merített), de mondjuk egy hidden object típusú játék vagy pl egy Hill Climb Racing2 megáll 10% merítésnél óránként.
Azért gondolom ezek az adatok nagyban függenek a játékok optimalizációjától is...

(#2104) nbukta77


nbukta77
addikt

Hasznal valaki nilkin super forested tokot? Velemenyre lennek kivancsi. Kb ez olyan mint a pitaka csak nem kevlar.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2105) ollie válasza nbukta77 (#2104) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem majdnem minden telefonomra volt Frosted Shield, kifejezetten jó minőségű cucc. Pont most gondolkodok rajta, hogy Note9-hez is rendeljek.

Más.

iPhone XS Max vs Note9 kamera összehasonlítás

***

(#2106) Plazmacucci válasza ollie (#2105) üzenetére


Plazmacucci
félisten

N9 all day.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2107) FőDudu


FőDudu
addikt

Sziasztok!

Valami vekony kemeny tokot keresnek.

Vettem egy ilyet, de otletem sincs hogyan lehet ezt telefonalasra hasznalni. Kinyitva nem fer el egy kezben, becsukva a hangero szabalyzo gombok nem erhetok el. A fedelet nem lehet hatrahajtani - egyszeruen nem ertem hogyan lehetne normalisan hasznalni.

Egy olyasmi kemeny muanyagbol keszult tokot keresnek mint ennek a belseje ami a telefont tartja. Ha mas nem lesz kiszaggatom belole - szinte tokeletes amire nekem kell (ne karcolodjon szarra a hatlap).

Koszi!

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#2108) nbukta77 válasza FőDudu (#2107) üzenetére


nbukta77
addikt

Nilkin super forested

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2109) Teal'C válasza ollie (#2105) üzenetére


Teal'C
addikt

85/15 arányban a Note a nyerő szerintem.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2110) FőDudu válasza nbukta77 (#2108) üzenetére


FőDudu
addikt

Koszonom!

Ez az amire vagytam :)

FőDudu

(#2111) ollie válasza FőDudu (#2107) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Samsung összes fliptokjával tudsz telefonálni becsukott állapotban, sőt fel is tudod úgy venni a telefont, mert mindegyik érintés érzékeny kívülről.

***

(#2112) nbukta77 válasza FőDudu (#2110) üzenetére


nbukta77
addikt

En edig pitakat hasznaltam az iphonekon, s8, s9+, note 8 on. De 9- re meg nincs. Az nagyon minosegi ilyen kevlar tok volt mint a nilkin. Most nekem is ez lesz. Ma rendeltem.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2113) FőDudu válasza ollie (#2111) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez nem Samsung es rajottem, hogy nekem nem jo a flip tok.
Tegnap probalgattam oket (a felig atlatszotol kezdve mind az 5 fele Samsung tokot ami a BigBang-ben volt 59-89 Euro kozotti aron) - nem gyoztek meg.

Gondoltam beletszek egy bankkartyat es ugy jarkalok - de ha mar a kocsi taviranyitoja nalam van akkor bankkartya is elfer :)

Kocsi nelkul ugysem megyek kb sehova.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#2114) FőDudu válasza ollie (#2111) üzenetére


FőDudu
addikt

Amugy a fo gond a nagysag. Oriasi vele a telefon, az mar tul sok.
Oltony zsebebe sem ferne mar be vele.

A vekony tokkal meg pont elmegy - ha torik lesz masik. Nem biztonsagra jatszom.

FőDudu

(#2115) ollie válasza FőDudu (#2114) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De akkor miért kell tok? Tegyél rá egy Dbrand skint, és legalább a hátlap nem karcolódik.

***

(#2116) FőDudu válasza ollie (#2115) üzenetére


FőDudu
addikt

Csuszos a hatlap - kell ra valami.
Lakkozott asztalon kb csuszik mint a jegen :)

A skin nem rossz otlet, de nem csipem az ilyen raragasztos mutatvanyokat.
Az a vekony muanyag ami a mostani tokban van kb tokeletes amire nekem kell.
Fogja a sarkat ahogy az iPad tokok - jol tart, kemeny es megis vekony.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#2117) tylerddd válasza nbukta77 (#2108) üzenetére


tylerddd
veterán

Múlt hét óta van meg, ez lesz a fő tok úgy néz ki, nagyon f***a!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2118) nbukta77 válasza tylerddd (#2117) üzenetére


nbukta77
addikt

Szerintem nekem is jo lesz. Most gyari szilikon van rajta. Olyan, mint az apple tokok, de nekem meg ebben is vastag.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2119) icecave


icecave
nagyúr

Na, elmentem az akciós starter kit-ért, szóval elvileg másnak is meg kellett volna kapni, aki megrendelte a nagyon akciós 3000 forintos áron: [link] Azt mondták, mikor rendeltem, már csak győrben volt raktáron, így át kellett szállítani oda, ahol átvettem. Kár,hogy nem a vez. nélküli töltősre tudtam rámenni. Bár, már ezzel sem tudok mit kezdeni sajnos, a powebank miatt vettem volna, erre megjött addigra a Blitzwolf powerbankom az aliról.

(#2120) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Hova lett a 2001-2050-es oldal tartalma? Egyetlen hozzászólás sincs.

(#2121) seger válasza DDA40X (#2120) üzenetére


seger
addikt

Én látom őket

(#2122) nbukta77


nbukta77
addikt

En is.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2123) HUTCHDB válasza ollie (#2105) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nagyon jó a note képélességben, videókban aláz!

(Az viszont hozzátartozik a dologhoz, hogy a színhűség nem annyira klappol. Amikor egy harmadik kamera veszi a tesztelőt az íróasztalnál, látható, hogy a bőrének a színét inkább az iphone adta vissza helyesebben. Ugyan ezt látom, amikor az aszfaltot rögzíti a készülékekkel, a samsung sajnos rózsaszínesebb, barnásabb képet ad vissza.)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2124) #24536576 válasza icecave (#2119) üzenetére


#24536576
törölt tag

Durva, hogy én reklámoztam be, aztán rajtam kívül mindenki kapott. :D

[ Szerkesztve ]

(#2125) icecave válasza #24536576 (#2124) üzenetére


icecave
nagyúr

Úgy,hogy rendeltél, mielőtt szóltál volna, mégsem kaptad meg? :Y

(#2126) #24536576 válasza icecave (#2125) üzenetére


#24536576
törölt tag

Jaja. Jóval előtte megrendeltem. :D

[ Szerkesztve ]

(#2127) vodrosjozsi válasza HUTCHDB (#2123) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Jaj ez a rózsaszínes dolgod kezd unalmas lenni. Sehol se rózsaszínű, hagyj már ezzel fel, hogy a saját igazadat tolod a samsung topicokban és fogadd el, hogy nem rózsaszín egyik aszfalt se.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#2128) HaliGab23 válasza vodrosjozsi (#2127) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Azért érdekes, tudni kellene, hogy eredetileg milyen a színe:

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2129) HUTCHDB válasza vodrosjozsi (#2127) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ha unalmas számodra, ha nem, láthatóan jelen van.
Vagy egyáltalán megnézted a videót?
Azzal, hogy ajnározol valamit, attól még nem lesz tökéletes.

Nyilván én tévedek, és te pedig prímán látod, hogy az általam jelzett aszfalt színét a samsung jelenítette meg helyesen:

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2130) HaliGab23 válasza HUTCHDB (#2129) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Lehet a Note9-nél esett az eső :DD

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2131) HUTCHDB válasza HaliGab23 (#2130) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nagyon megszeretem a telefonomat (s9plus) de realisan probalom latni tudasat, foleg fotos teren, hiszen ott objektiven lathato, hogy mit fotoztam, videoztam, es "mi lett" belole.
A forumtars minden kritikus megjegyzesemet tamadja, kb. hasonlo modon, mint itt az iment olvashato volt.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2132) HaliGab23 válasza HUTCHDB (#2131) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Én is szeretem, de ha valami nem jó szerintem, akkor nekem az nem jó.
Ahogy Te is írod a videóra.

Más máshogy látja, a fórumon leírhatjuk, hiszen azért van, megosztani, amit gondolunk.
Ezért támadni nem szép dolog...

Én pl. pénteken céges rendezvényen voltam, és átraktam az S8-ba a kártyát inkább, mert ez bazinagy, és kényelmetlen lett volna abban a ruhában (öltöny és ing). Az S8 kisebb, könnyebb..

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2133) Anulu79 válasza HUTCHDB (#2129) üzenetére


Anulu79
addikt

Ránézésre nekem az Iphone képe tűnik valóságosnak. De mivel olyan nincs ami szinte mindenben jó (na jó van :D) így soha nem lesz legjobb. Mindenkinek más a jó.

(#2134) Silent77 válasza HaliGab23 (#2128) üzenetére


Silent77
veterán

X beégett, túlexponált.
Túl sok a maszk.
Note jobban tetszik.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2135) Anulu79 válasza Silent77 (#2134) üzenetére


Anulu79
addikt

Én ezekkel a tesztekkel úgy vagyok, hogy semmi értelme róluk vitázni. Mindenkinek másak az igényei. Ráadásul sokan úgy vannak a készülékeivel, hogy teljesen mindegy, hogy milyen képet csinál akkor is az a legszebb fotó. :D

(#2136) Silent77 válasza Anulu79 (#2135) üzenetére


Silent77
veterán

Egyetértek.
Nem is használom a telefont, nagyon ritkán fényképezek, vagy videózok vele.
A legtöbb ilyen tesztel így vagyok. Nálam toll a lényeg, és a nagy kijelző.
Ezzel le is szűkítettem a kört. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2137) Helltak


Helltak
őstag

Sziasztok!
Mától csatlakozom én is, még nem 100%, hogy marad, az majd a következő napokban derül ki.
Pixel 2 XL-t váltana.
Ha valakit érdekel működő Gcam app, akkor itt a link: GCam_5.1.018.177470874.41362666_N6_1.8.apk
Apertúrát is lehet benne állítani és tényleg működik is. Mindent nem teszteltem, de majd holnap próbálok hozni pár képet összehasonlításra, a gyári appal, illetve Pixel-el.

Vivo X100 Pro

(#2138) #82022144 válasza #24536576 (#2076) üzenetére


#82022144
törölt tag

Hiei11, Freezee telenornal rendeltem elo, illetve szolgaltatos volt az S8-am es kijelzot is kellett rajta cserelni. Holnap bemegyek a SESbe es megkerdezem mi a helyzet, mert lassan mar egy honapja leadtam az S8at.

(#2139) HaliGab23 válasza Helltak (#2137) üzenetére


HaliGab23
senior tag

A vaku nem müxik...

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2140) Anulu79 válasza Silent77 (#2136) üzenetére


Anulu79
addikt

Fényképezni én azért szoktam a készülékekkel rendesen. De soha nem mondaná., hogy mindig az aktuálisom a legjobb. Ilyen ugyanis szerintem nincs. :) De hát nem vagyunk egyformák.

(#2141) #24536576 válasza HaliGab23 (#2128) üzenetére


#24536576
törölt tag

De szép az égbolt, meg a felhők. :D Szerintem ha fényesebbre van állítva, a Note is világosabban veszi fel az aszfaltot.

De, hogy egy YT videóra alapozzon az ember... No komment.

[ Szerkesztve ]

(#2142) Helltak válasza HaliGab23 (#2139) üzenetére


Helltak
őstag

Azt nem is próbáltam..
Több verziót próbáltam, ez volt eddig a leghasználhatóbb.
Az auto-exposure-t, érdemes Slow sbutter-e állítani, kevés fénynél nagyon sokat számít. Sokkal alacsonyabb ISO-val fotóz.

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

(#2143) FuRiONight válasza HaliGab23 (#2128) üzenetére


FuRiONight
őstag

Jó lenne egy komolyabb gèppel kèszult kèp mintakèpp, amihez lehetne hasonlítani. Ilyen tesztet viszont nem talàltam, pedig règebben voltak ilyenek.

(#2144) vodrosjozsi válasza HUTCHDB (#2129) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ööö.. elnézést. Amit anno fotóztál azon nem volt semmi ilyen rózsaszín árnyalat (és ha jól tudom az s9+ volt), de am jobb lenne ha egy itthon készült képet rakna ki az ember, mert mint tudjuk a youtube-on lévő képek nem mindig fedik az igazságot.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#2145) DDA40X válasza seger (#2121) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Hujjuj. Akkor itt nálam mivan? :F

(#2146) Cha05


Cha05
csendes tag

Sziasztok,

Láttam, hogy már korábban volt téma, de konkrét megoldással-tapasztalattal nem nagyon láttam hozzászólást. Esetleg valakinek sikerült jó minőségű fóliát találnia, ami tokkal is rajta marad a telefonon és az S Pen-nel is kényelmes a használata?
Én egyelőre sikertelenül érdeklődtem GSM boltokban, 1-2 helyen mondták a Whitestone Dome Glass-t, de kicsit drágának tartom és nem vállalták volna a felhelyezését sem.
Esetleg valami helyet valaki tud, ahol normális minőségű fóliát tudnak tenni Note 9-re (Budapesten)?
Köszi előre is.

(#2147) sanyijedi válasza Cha05 (#2146) üzenetére


sanyijedi
őstag

itt többen feltetettük a Whitestone Dome Glass-t
samsung experience store-ban felteszik és még garancia is van rá ha feljönne. nem olcsó de nagyon jó, én is azt használom. gyári tokkal is kompatibilis, nem jön fel (clear cover)

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2148) sanyijedi


sanyijedi
őstag

ha valaki displayport kábellel használná a telefont (dex vagy screen mirroring) annak ajánlom ezt a kábelt:
AKASA USB 3.1 Type C DisplayPort Átalakító

mind a két opció tökéletesen működik

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2149) Ákkk válasza sanyijedi (#2147) üzenetére


Ákkk
addikt

Majd feljön sajnos..

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#2150) Cha05 válasza sanyijedi (#2147) üzenetére


Cha05
csendes tag

Köszönöm szépen, akkor ezek szerint ez marad... és köszi a tippet, pont a Samsung bolt nem jutott eszembe :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.