Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) DDA40X válasza kali (#2449) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Még valami eszembe jutott. Tegyük fel hogy függetlenítik. Onnantól mi van a frissítésekkel? Milyenekre kell számítani? Telenoros hálózathoz valóra, vagy úgy jönnek mint az alapból függetlenekre? Lehet hogy hülye kérdés.. :U :B

(#2452) kali válasza DDA40X (#2451) üzenetére


kali
legenda

A függetlenítéssel a firmware milyensége nem változik, ezért utána is adott szolgáltatósat fogja kapni a készülék. (Van lehetőség a módosításra, minimális hozzáértést igényel persze.)

[ Szerkesztve ]

(#2453) johnnyjungle


johnnyjungle
tag

Na MOST megveszem életem első Samsungját. Eddig csupa 100e Ft alatti gépet használtam, jelenlegi
egy Honor 8-ast, aminek lassan 2 éve nem találok trónfosztót, mindegyre visszatérek... (Igaz, sokat telefonálok, fontos /volt/ a kezelhető méret.)

Most úgy döntöttem, nem új laptopot veszek (HP360/2 óriási minőségi csalódás volt, ment is vissza telekomhoz 14 napon belül) kisebb vágásokhoz, ingatlan- és családi fotókhoz, "excelezéshez", hanem ezt. A telekom KKV árlistáján egyszerűen most ez a legjobb. Huawei bekaphatja (amiért nagy arccal áraz, meg amiért így elkúrta a Honor 8 utániakat, meg amiért giccsparádé "blink-blink" mindene, kivéve talán a Mate 10 Pro-t, amiből épp nincs DS a T-nél)..

Ez az Alice jó csaj? Izgalmas lehet a poszt kisugárzása alapján... ;) Mázlisták lehetnek az MA-s srácok, hogy rájuk sugároz ki :)

[ Szerkesztve ]

(#2454) johnnyjungle válasza johnnyjungle (#2453) üzenetére


johnnyjungle
tag

/...a kisugárzása a post alapján... - így lenne helyes a mondatom/

(#2455) thebear007 válasza DDA40X (#2448) üzenetére


thebear007
aktív tag

Van olyan ismerős, akinek 6. hete van bent feloldásra.

[ Szerkesztve ]

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#2456) seger válasza thebear007 (#2455) üzenetére


seger
addikt

Az durva. Nekem s7e telekomos még korlátozva volt. Kértem a feloldókódot, este 9kor, másnap 10kor jött sms-be

(#2457) ollie válasza thebear007 (#2455) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Note9?

***

(#2458) Joe.36 válasza adolfo01 (#2416) üzenetére


Joe.36
addikt

Tok az nagyon jó, mindig ha van ezt a fajtát használom, a fólia nekem nem jött be, hiába rakták ott fel, maradt pár kis buborék, és a jobb szélen nem tapadt le rendesen.
Azt mondták várni kell, de szerintem szerdám viszem vissza vagy rakják fel jól vagy adják vissza a pénzt.
Erősen gondolkodom a Samsung Uv-s 15K fólián, láttam S9+-on nagyon szép, csak nem tudom hogy jó e ezzel a tokkal ?
A telefon nagyon jó egyébként :) eddig a legjobb !

Ezt a [töltőt] használom hozzá, olcsó a célnak megfelel, éjszaka szépen feltölti.

Tmobil-vettem erre most 1 év a garancia ? Vagy regisztrálni kell a +1 évért a Samsungnál ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2459) Joe.36 válasza seger (#2456) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is pont így volt ! :) meg is lepődtem !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2460) ollie válasza Joe.36 (#2458) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szolgáltatós készülékre automatikusan jár a 2 év a Samsungnál, nem kell (és már nem is lehet) regisztrálni. Ettől függetlenül lehet, hogy maga a szolgáltató csak 1 év garanciát ad, ilyen esetben csak a Samsunghoz viheted a második évben (bár már az elsőben is oda célszerű).

***

(#2461) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Független mediamarktos

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2462) thebear007 válasza ollie (#2457) üzenetére


thebear007
aktív tag

S9

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#2463) Teal'C válasza Plazmacucci (#2461) üzenetére


Teal'C
addikt

Ó már jön is. :R És nem kellett 2 hét :C

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2464) thebear007 válasza Joe.36 (#2458) üzenetére


thebear007
aktív tag

Nekem mindig azon bukik meg az üvegfólia is, hogy cserélgetem a tokokat, és valamelyik felnyomja.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#2465) Helltak válasza thebear007 (#2455) üzenetére


Helltak
őstag

Én a múlt héten vettem hozzá egy jól bevállt helyről, 18$ volt és 15 percen belül megkaptam.

Vivo X100 Pro

(#2466) Saccco válasza Plazmacucci (#2461) üzenetére


Saccco
nagyúr

Telenoros is megkapta. :C

szerk.:
Ez melyik téma?

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2467) DDA40X válasza thebear007 (#2455) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Most jöttem rá, hogy van egy Telenoros ismerősöm. Ő azt mondta, hogy nem kell beküldözgetni, ez hülyeség. És hogy kb 4-5 nap és megjön a kódja.

[ Szerkesztve ]

(#2468) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Teamviewer dex modban valo inditasarol van valami otlet? Vagy valami hasonlo jo megoldas tavoli elereshez?

(#2469) seger válasza Saccco (#2466) üzenetére


seger
addikt

Telekom semmi....

(#2470) kali válasza seger (#2469) üzenetére


kali
legenda

Úgy tűnik, mostanság mindegy, melyik gyártóról van szó, a Telekom nem kapkodja el...

(#2471) #24536576


#24536576
törölt tag

Hát eddig nálam is jobban merül ezzel az update-tel. Remélem visszaáll.

(#2472) #24536576 válasza kali (#2470) üzenetére


#24536576
törölt tag

Odin? Ha ennyire fontos...

(#2473) kali válasza #24536576 (#2472) üzenetére


kali
legenda

Annyira nem fontos, Telenoros vagy bármi más - jelenleg elérhető - firmware verziót meg pláne nem fogok feltenni.
TMH vagy XEH jöhet csak szóba a VoLTE és hasonlók miatt.

(#2474) seger


seger
addikt

Ha jobban merül az update után, fel sem teszem!

Szürke note 9? Szép szép, de nekem a fekete bejön....

(#2475) HaliGab23 válasza #24536576 (#2471) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Mondtam én.
Nekem nem bír ki egy napot ezzel!!!
A korábbival bírta végig.

Rakom is vissza, mert ez így F.O.S.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2476) newman8929 válasza HaliGab23 (#2475) üzenetére


newman8929
tag

Nekem is jobban merül. Pc hiányában várom a következő frissítést és remélem azzal helyre jön.

(#2477) adolfo01 válasza FeRRaR1 (#2419) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.

Ok.Rendben,várom a tapasztalatokat,főleg,hogy a ceruza használat milyen? :R Ez a TOZO kijelzővédő kérdés,hogy kompatibilis-e a spigen tokkal,ez szintén egy fontos kérdés!
Mert ugye pont az a baj,hogy nem mindegyik hajlított kijelzővédő üveg kompatibilis.
A nano folyadékot dicsérik,csak az nem véd leejtés ellen,csak karcok ellen.De arra viszont nagyon jónak mondják!

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#2478) nbukta77 válasza adolfo01 (#2477) üzenetére


nbukta77
addikt

Hat nem tudom mennyire lehet hinni ezeknek a nano lotyiknek. Nekem is van itthon. Meg nem kentem fel. Egyenlore uveg van a kijelzon.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2479) HaliGab23 válasza newman8929 (#2476) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Tudja valaki, hogy lehet letiltani azt, hogy ne is keresse az új firmwaret?

Nem a menüben gondolom, mert az semmit nem ér, akkor is jelezni fogja...

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2480) HaliGab23 válasza HaliGab23 (#2479) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Fejlesztői beállításokban elvileg van egy ilyen kapcsoló... ott kikapcsoltam, kíváncsi leszek, hogy próbálja-e rámtolni ennek ellenére.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2481) ollie válasza HaliGab23 (#2479) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha én átállítom, hogy csak manuális frissítést akarok, akkor soha nem jelez magától.

***

(#2482) HaliGab23 válasza ollie (#2481) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Visszaraktam a régit, még arra sem volt időm, hogy szinte a jelszót beírjam, már ott van a beállításokban felül.
Pedig mindenhol kikapcsoltam, ahol lehet...

Vicc.

Néhány dolog hibával le is állt... bizt. mappa, meg valami call menedzser.

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2483) HaliGab23 válasza HaliGab23 (#2482) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Na mára befejeztem..

Nem értem, hogy ezt miért csinálja meg újra és újra a samsung, hogy kiad olyan frissítést, amiben az akkuidőt elcseszi.
S6, S7, S8.. gear S3.. mindenhol.
A gear S3 mint a nyeletlen balta úgy merült egy frissítés után.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2484) kali


kali
legenda

Az imént volt végre időm meghallgatni és tesztelni a telefont a saját fül- és fejhallgatómmal, azt kell mondanom, kifejezetten tetszik a hangja, az meg pláne nem semmi, amit a Csöves erősítő Pro opció bekapcsolása nyom rajta.
A Technics DJ fejhallgatómat is jól meghajtja, bár azzal csak kíváncsiságból próbáltam ki.
A telefonhoz gyárilag adott AKG fülhallgatót nem bontottam még ki, de lehet, hogy arra is sort kerítek majd, már csak azért is, mert jót és rosszat is hallottam és olvastam azzal kapcsolatban, bár valaki rosszat írt és később korrigált, hogy jobb lett a hang, amikor a megfelelő méretű gumiharangra cserélte az alapban rajta lévőt.
Annyiból mindegy a gyári AKG, hogy inkább a sajátomat szándékozom használni a telefonhoz, annak a hangját szoktam meg és szeretem, a mindenem a mély és direkt azért vettem XTRA BASS szériás Sony fülhallgatót.

[ Szerkesztve ]

(#2485) Plazmacucci válasza HaliGab23 (#2483) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Még egy factory resetet sem próbáltál meg sw update után?
Nekem egyáltalán nem merül jobban és le sem állnak az alkalmazások. Ne pánikolj.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2486) HaliGab23 válasza Plazmacucci (#2485) üzenetére


HaliGab23
senior tag

FR-t nem akartam.. pont az lenne a lényeg, hogy ne kelljen mindig újra beállítani a telót.

Nem pánikolok, bosszankodok.

Csináltam már sok mindent telóval - ROM főzéstől kezdve, Omniánál TMC előcsalogatása egy kis drótozgatással, stb.
De azóta már öregebb lettem.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#2487) Plazmacucci válasza HaliGab23 (#2486) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Értem, de semmi nem utal arra hogy globális hiba van a frissítésben. Factoryt nem akarsz de odinnal szarakodsz hogy visszatedd a régit? Ezt már nem értem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2488) Anulu79 válasza Plazmacucci (#2487) üzenetére


Anulu79
addikt

De az is lehet, hogy egy cache törlés is segítség lenne a probléma megoldására.

(#2489) dodoroli


dodoroli
tag

Na én megszívtam alig 1hónapos Dome glass üveggel,történet reggeli sietség telefon hozzáfogtam kijelzővel a szerszámos láda fogantyújához apró reccsenést hallottam.Tanulság, tok nélkül nem szabad használni ezt a telefont ilyen védőüveggel.Ugyanis a tok kilógó része is védi a kijelző felőli részt.

(#2490) Saccco válasza dodoroli (#2489) üzenetére


Saccco
nagyúr

Végül mi törött?

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2492) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

(#2493) ollie válasza Saccco (#2490) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel nem írta mi törött, gondolom az ujja. :DDD

***

(#2494) #24536576 válasza ollie (#2493) üzenetére


#24536576
törölt tag

Vagy a szerszámosláda. :DD

(#2495) nbukta77


nbukta77
addikt

Vissza terve a tegnapira. Hasznal valaki ilyen nano lotyit? Nyilvan tores ellen nem ved. De karcok ellen?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2496) #24536576 válasza nbukta77 (#2495) üzenetére


#24536576
törölt tag

Egy nagy sz*r. Tech2 tesztet néztem, semmit nem ér.

(#2497) Saccco válasza #24536576 (#2496) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én margarinnal szoktam megkenni minden telefonom, délig véd kb.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2498) szilasz007 válasza SütiGTi (#2468) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Standard Googlis, Remote Desktop?

Telefonon rendszeresen hasznalom... Dexbe meg nem neztem.

(#2499) Saccco válasza szilasz007 (#2498) üzenetére


Saccco
nagyúr

DEX-hez van ajánlott csatlakozó/kábel/adapter? Esetleg az első Ali/Ebay-es megteszi?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2500) Anulu79 válasza Saccco (#2497) üzenetére


Anulu79
addikt

Az nem jó mert a kutya lenyalogatja róla és akkor már oda is a védelem. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.