Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) Sgarrista válasza apaszka (#13650) üzenetére


Sgarrista
tag

Nekem mind kettő sima matt ,olyan “bőr” hatású . De nekem ott nincs mágnes ahol neked , nekem csak a csat résznél van mágnes , mind kettő toknál. Se baj marad a régi tok aztán ha marad a telefon akkor nézek valami frankó tokot hozzá . Köszönöm a tippeket azért .

(#13652) apaszka válasza Sgarrista (#13651) üzenetére


apaszka
veterán

Attól függ miként bánsz a telefonnal?
Én az s3 at dobtam el utoljára. Vagy is kiesett a zsebemből.
Szóval alig észrevehető tokokat szeretem. Van üveg rajta jó ideje ami nálam bevált. Többet próbáltam belőle és 2 fóliát is.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13653) ollie válasza apaszka (#13650) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az biztos, hogy mágnes volt? Ez nem gyári tok?

***

(#13654) Sgarrista válasza apaszka (#13652) üzenetére


Sgarrista
tag

Elég jó bánok vele/lük mindre vigyáztam,mindig zsebre van vágva .
Pedig gumi szerelőnél dolgozok ahol azért van minden ami kell ( por, víz , nehéz felnik ,stb ) de soha nem volt karcos egyik sem , most is csak biztonság miatt vettem rá tokot . Igaz hogy eddig minden telon volt tok meg kijelzővédő . Amúgy jó a régi tok is egyelőre csak , az új jobban tetszik .

(#13655) apaszka válasza ollie (#13653) üzenetére


apaszka
veterán

Igen.
Kivettem belőle aztán jó is lett.
Sajnos itthon nem tudtam lemágnesezni, és a hevítés se játszott.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13656) sanyijedi válasza Pxs (#13640) üzenetére


sanyijedi
őstag

note 9 hez nincs gyári fólia.
és nem karcolja a toll, ahogy Ollie írta, még fém se: link

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#13657) kali válasza mjani1172 (#13621) üzenetére


kali
legenda

Nem annyira követem, mert nincs szükségem a hívások rögzítésére, de többen is írták itt a Thai SIM kártyával eszközölt regionális váltást, mint alternatív megoldást.

(#13658) Pxs válasza sanyijedi (#13656) üzenetére


Pxs
aktív tag

Telekomos előfizetéshez kapott készülék, és nekem volt rajta gyárilag egy alap fólia (kb. 2 napig tűrtem meg rajta).

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#13659) MrCsiT válasza apaszka (#13631) üzenetére


MrCsiT
addikt

"Tegnap elött rendeltem Baseus tokot vékonyat megint" - honnan rendelted, tudnád linkelni kérlek? :R

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#13660) sanyijedi válasza Pxs (#13658) üzenetére


sanyijedi
őstag

:D az a szállításhoz használt vékony ideiglenes fólia, hogy ne sérüljön. ahogy hátul és körbe.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#13661) apaszka válasza MrCsiT (#13659) üzenetére


apaszka
veterán

10809 hsz ben ajánlották.link

Innen rendeltem újra mert az elsőm nem volt eredeti és törötten is jött meg.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13662) gyuri81


gyuri81
veterán

Van megoldás a Package Disabler-re akinél nem működik.
Sajnos meg kell venni újra....( sztem én most vettem meg harmadjára az évek alatt)
[https://www.packagedisabler.com/]
ezen az oldalon kell megvásárolni, majd emailben küldik a telepítő apk-t.

(#13663) tylerddd válasza MrCsiT (#13659) üzenetére


tylerddd
veterán

Ez itthonról is rendelhető minimális felárral Bolt #1; Bolt #2, de google is dob sok magyar elérhetőséget és nem kell rá sokat várni. Persze van szállítási díj, de nem egy hónap, mire ideér. Valamit, valamiért.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#13664) MrCsiT válasza tylerddd (#13663) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nagyon szépen köszönöm a kedvességed, és hogy utána néztél. :R

Viszont, visszaolvasva rájöttem, hogy ami most van TOZO tokom, az az, ami igazán tetszik (nálam jó helyen vannak a gomb feletti takarók, nem nyúlik, max. kopni fog) így a fentebb ajánlott TOZO akció keretében az ingyenes szállítással még rendeltem is gyorsan tartalékot :)

Fólia az, amiből jelenleg ilyen Baseus van, és az nálam jól működik a tokkal. (bár most ahogy végigsimogattam a kijelzőt, felül nyomásra kicsit zörgős hangja volt, ennek ellenére, a touch-teszt (tárcsázóban *#0*# - nél) rendben van az eszközön.)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#13665) S e t h válasza gyuri81 (#13662) üzenetére


S e t h
nagyúr

Aztán lehet megvenni negyedszer, ötödször.....

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13666) icecave válasza tylerddd (#13663) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudnám, ezek közül melyik az, ami nem csúszós... A legtöbb tokkal pont ez a bajom, hogy semmit nem segít a "kopasz" telefon csúszósságán (már,ha van ilyen szó egyáltalán :D).

(#13667) kekedi


kekedi
senior tag

Sziasztok,

Elgondolkodtam egy Note9 megvásárlásán. Remélhetőleg megy most le az ára, hogy kijött a 10-es széria.

Nem volt soha sem note-om, így sokat nem tudok az S-pen-ről.
De amit tudok:
-sokat jegyzetelek (nincs eszem ezért kell egy notesz :) )
-sokat használom a naptárat is (nem tudom ebben tud e segíteni valamit a pen)
-böngészésnél kiakasztó mikor újjal kell egy szöveget kimásolni (ezt éppen tudom, hogy pennel egyszerűbb lenne)

Lelkes jelentkezőt várok, aki tudna nekem pár hasznos funkciókat mondani, hogy mitől tudja még kényelmesebbé tenni az élet egy s-pen. :) :D

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#13668) Pxs válasza kekedi (#13667) üzenetére


Pxs
aktív tag

A 9-nél még nem tudom, de a korábbi Note 4-emen a Pen tudott olyat a naptárban, hogy az adott napra ráállva (de nem lenyomva) megjelenítette az akkori találkozókat. Illetve olyat, hogy pl. üzenetküldésnél (SMS, Messenger, Skype...) kézírással is be lehetett írni az üzenetet, gyönyörűen és gyorsan átalakította aztán gépelt írássá, és már lehetett is küldeni, számomra gyorsabb volt, mint az egyenkénti bepötyögés. Ennek is utána kell néznem, hogy tudja-e még, de elvileg előre fejlesztik és nem vissza, tehát a régi funkciók nagy részének meg kellene lennie. :) Úgy általában hatalmas előny egy "normál" telefonhoz képest a Note ezen funkciója, pl. lehet vele azonnal jegyzetelni bármelyik fotóra is, ami sokszor jön jól.

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#13669) Pxs


Pxs
aktív tag

Ezt a [link] tokot próbálta már valaki? Baromi szimpatikus, hogy alapból van hozzá csuklópánt.

Amúgy asszem most röhögtem az eddigi legnagyobbat a fordítói karrierem során gépi fordításon:
"Csuklópánt lyuk - Beépített akasztófakötél lyuk lehetővé teszi, Hogy csatolja accessories"

[ Szerkesztve ]

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#13670) kekedi válasza Pxs (#13668) üzenetére


kekedi
senior tag

Köszönöm! pont ilyenekre voltam kíváncsi. :)
Ezek tényleg hasznosak és jó funkciók.

(#13671) tylerddd válasza icecave (#13666) üzenetére


tylerddd
veterán

Az említett Baseus szerintem pont csúszós egyébként, a nem átlátszó feketéje legalábbis biztos. Amiket fentebb írtam, a most újított két olcsó tok közül a szilikon biztos nem csúszik, de nem is tapad úgy, mint az Apple-féle szilikon, amire a Samsung gyári szilkonja hasonlít, te írtad még anno. Az iPaky van most rajta, ez tökre tetszik most és igazából totál szép, a carbon mintázat ilyen kis keskeny vonalas, apró, nem a megszokott vastagabb szürke-fekete megoldás. Az idő dönti majd el, hogy meddig bírják ezek vagy elnyúlnak-e stb.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#13672) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hú srácok, nagyon fasza lett a Note10+, már pár órája nyomogatom. A Note9-et meg már el is vitték.

***

(#13673) apaszka válasza ollie (#13672) üzenetére


apaszka
veterán

Használd örömmel!
Én azt gondolom ,11 lesz a 9 után.
Bár ismerve magam ..

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13674) apaszka válasza kekedi (#13670) üzenetére


apaszka
veterán

link Samu féle segítség

link és a pcworld.

De sok minden van a neten is.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13675) gyuri81 válasza ollie (#13672) üzenetére


gyuri81
veterán

Ez ezt az érzést vártam mikor nyomogattam a MM-ben...de nem jött

Kb mennyi lehet most a piaci értéke egy karcmentes használt Note 9-nek?
Gondolkodom h leváltom a 8-ast az akksi miatt.

(#13676) kekedi válasza apaszka (#13674) üzenetére


kekedi
senior tag

Köszönöm szépen!

(#13677) sanyijedi


sanyijedi
őstag

én is most lakom be a 10et és megy fel a 9

elsőre:
gomb hiánya és ujjlenyomat elég fura (igaz, még csak 6 órája van meg)
méretre jó, kamera lyuk engem nem zavar de szokatlan
értesítési led-re leszek kíváncsi, eddig állandóan "használtam", nem tudom mennyire lesz rossz nélküle (egyenlőre többet nézegetem, így nem tűnik fel hiánya)
nagyobb kijelző érezhető, pl 1 sorral több ikon fér el

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#13678) ollie válasza gyuri81 (#13675) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

160-180 ezer Ft körül lehet egy hibátlan Note9 6/128.

***

(#13679) #24536576


#24536576
törölt tag

Pont akkor kell kirakni a N10 tesztet amikor szervizben a a 9em. 😤 :D Szerencsére nem tudok olyan indokot amiért lecserélném a 9-est. Végén mindig ott lyukadok ki, hogy 270k ráfizetéshez nem vagyok elég balf*sz. Túl jól sikerült a 9-es. :C 10-es meg van amiben visszalépés, szóval majd talán a 11.

[ Szerkesztve ]

(#13680) LalaApo


LalaApo
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődnék hogy a jó ....-be lehet bekapcsolni download módba, mert a főkapcsoló+bixby+hangerő le gombok együttes nyomására nem megy?
A válaszokat előre is köszönöm!

(#13681) TODI1111 válasza LalaApo (#13680) üzenetére


TODI1111
addikt

Bixby+hangerő le és közben rádugod a gépre.

(#13682) LalaApo válasza TODI1111 (#13681) üzenetére


LalaApo
csendes tag

Csak ez a kettőt kell nyomva tartani+ amikor nyomom rádugni a gépre? Oks sikerült, köszi.
A régiek nem így müködtek.

[ Szerkesztve ]

(#13683) TODI1111 válasza LalaApo (#13682) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen. Persze a készülék kikapcsolt állapotában.

(#13684) cdl


cdl
senior tag

Sziasztok Én is bejelentkeznék a topikba.
Atter030 készüléke lett az enyém.
2 hónapos, hibátlan.
Most lakom ép be, szeretni fogom.

(#13685) bigkokas


bigkokas
tag

Egy hete én is váltottam Note 8 ról egy dual kék 128 as készülékre egy watch 46 BT óra társaságában..szuper kis szett..remélem ez is hű társam lesz még legalább 1 évig..

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#13686) daninet


daninet
veterán

Sziasztok
Mennyi lehet a kamera modul cseréje telemaxnál? 5ezerért akarják megmondani ha beadom.
a második kamera nem tud fókuszálni. Gari nekem nincs.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13687) #24536576 válasza daninet (#13686) üzenetére


#24536576
törölt tag

Próbáld meg valamelyik SES-t, +átha ott tudnak válaszolni. Google első találata 22k, szóval ennyi minimum, de inkább több a tmxnél.

(#13688) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

[link] Ez a memóriakártya sebességre jó vagy van nála acélosabb ekkora tároló kapacitással?

(#13689) gerner1 válasza Anulu79 (#13688) üzenetére


gerner1
veterán

Például a Sandisk Extreme Pro gyorsabb (a telóban is).

(#13690) Anulu79 válasza gerner1 (#13689) üzenetére


Anulu79
addikt

Érezhetően gyorsabb vagy csak az adatok alapján?
Ha jól nézem akkor árban ez a duplaja a linekeltemnek?

[ Szerkesztve ]

(#13691) gerner1 válasza Anulu79 (#13690) üzenetére


gerner1
veterán

Amennyiben játszol, és azok nagyméretű komponensei (*.obb) onnan töltődnek be, akkor érzékelhető a különbség, + ha mondjuk arra/arról másolok USB3.0(+) -án bármit PC -re/ről, egyébként szerintem nem észrevehető. 4K/60fps -hez (+ esetleg a jövőre is gondolva..) például a random írási minimum képesség miatt, én gyorsabbat vennék, de ez szubjektív.

(#13692) Anulu79 válasza gerner1 (#13691) üzenetére


Anulu79
addikt

Értem, köszi!
Akkor jól néztem, hogy az Exrreme Pro kétszerese a Samsungnak?

(#13693) gerner1 válasza Anulu79 (#13692) üzenetére


gerner1
veterán

Amennyiben a sebességre gondolsz, akkor nem tudom pontos választ, mert nem tudom hogy a linkelt EVO mennyit tud a Note9 -ben. Kollégám N9 -ében van az említett Sandisk (nekem nincs, én egy 128 -as Samsung Pro+ használok...). A különböző mérőprogramok általi írási maximum, átlag 78-84MB/s közötti értékeken mozognak. Nekem a Pro+, 68 -at tud. A random írási minimum, ezektől kevesebb.

(#13694) cdl


cdl
senior tag

Valakinek nincs véletlenül egy pót üvegfóliája, amitől megválna?
Rendeltem az Ebay-rő, de az még 1 hónap legalább.
Persze postázni kellene Debrecenbe.
Köszönöm.
Amúgy hatalmas ugrás az LG G6 után.
Persze nem egy kategória, de most élvezem nagyon.

(#13695) apaszka


apaszka
veterán

Mire hazajöttem munkából, m r az 5g s net fogadta a note9 em!👍
A régi hálózat gyenge volt már így újítani kellett


.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13696) Plazmacucci válasza apaszka (#13695) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ezt nem értem. Behúzták dróton az 5G-t? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13697) gyuri81 válasza Plazmacucci (#13696) üzenetére


gyuri81
veterán

Nem hinném :) Max a routere tudja az 5G-t.

(#13698) sanyijedi válasza Plazmacucci (#13696) üzenetére


sanyijedi
őstag

5Ghz lesz az

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#13699) icecave válasza gyuri81 (#13697) üzenetére


icecave
nagyúr

Az enyém is tudja csak nem használom, ha kimegyek a klotyóra ott már nem jön át a falon a net :D

Szerk.... és igen, 5 GHz.

[ Szerkesztve ]

(#13700) HaliGab23 válasza icecave (#13699) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Én ha a klotyóajtóhoz tartom a telót, akkor nekem átjön, úgy egyel kevesebb fal van :DD

Egyébként le lehet fogni a wifi antennáját elég durván.. Vettünk egy dji tello drónt, és ahogy fektetve a kezemben két oldalról fogom a telót, lerontja a wifi jelet, és mikor távolabb a drón, akkor bal oldalon el kell engedjem szinte a telót (egy ujjal támasztom csak), hogy legyen jel.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.