Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) V@ns válasza kali (#13042) üzenetére


V@ns
aktív tag

Köszönöm a választ! :R
Úgy rémlik nekem is, hogy amikor bejelentik a telefont, már rendelheted is elő a szolgáltatónál aznap, vagy másnap.
Augusztus 7-én bejelentik, 8-án megyek is a Telekomba, hátha. :D

(#13053) Capella válasza #24536576 (#13050) üzenetére


Capella
senior tag

Érdekes a kérdés. Kapásból nem tudom.
Ez az auto disconnect dolog a közvetlen kábeles töltésre van belőve.
Ha a kábellel nem a telót, hanem a vezeték nélküli töltőt tápláljuk, akkor kérdés, hogy mennyiben lesznek mások a feszültség és áramértékek a töltés végén a kábelen. A töltő pad is fogyaszt.
Van régről egy vezeték nélküli töltőm, amit nem használok, de kapásból ki se tudnám próbálni, mert microUSB csatlakozós, nem Type C.
Kellene egy adapter Type C-ről microUSB-re. Eddig csak fordított irányút láttam, pedig a kici kínaiak minden elképzelhető és elképzelhetetlen adaptert legyártanak.

(#13054) apaszka válasza V@ns (#13015) üzenetére


apaszka
veterán

link 600 dolcsit ér.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13055) V@ns válasza apaszka (#13054) üzenetére


V@ns
aktív tag

Ebben az esetben ultragáz a 260 ezres ár egy 512-es Note9-ért. Vagy nem?

(#13056) #46922752 válasza fRooStzzZ (#12957) üzenetére


#46922752
törölt tag

Kipróbáltam.
Nálam is ugyanígy kotyog a kamera.
Akármennyire nem tetszik, es sajnos ilyen.
Nem hiba.
Meg azt is vegyük alapul, hogy a user nem úgy videóz, hogy rángatja a telefont.
De ha ennyire zavaró add le szervizbe.

(#13057) gyuri81 válasza #46922752 (#13056) üzenetére


gyuri81
veterán

Mindenki nyugodjon meg...a Note 8 kamerájának is van hangja:D (de a büdös életben nem néztem eddig, de ezután sem fogom)

(#13058) robi30


robi30
tag

Sziasztok,

Nektek is zummog a kamera mikor zummoltok? 1,5x nagyitas felett folyamatosan es nem all le

(#13059) szokelaszlo válasza robi30 (#13058) üzenetére


szokelaszlo
tag

Igen,nekem is .
Hétvégén viszem a szervizbe.

(#13060) tylerddd válasza robi30 (#13058) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#13061) -Gerzson- válasza BerekSzilard (#13044) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Nem értem miért nem rakták be a menübe, hogy beállíthasd hány százaléknál álljon le a töltés.
A Tab4-en most a héten dobott fel egy ablakot nekem, hogy hosszú távon nem jó 100%-ig tölteni mert csökkenti az élettartamot. Akarom-e, hogy csak 85-ig töltse. Akartam. Csak az nem tetszik benne, hogy mostantól ezt a 85-öt veszi 100%-nak és azt jelzi ki.

[ Szerkesztve ]

(#13062) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Most, péntek este kicsit meglepődtem. Kedden jöttünk haza nyaralásból és még csak a saját töltőmet pakoltam ki mivel naponta kell.
A fiam aki elég sokat mobilozik (YT) most jött oda hozzám, hogy hol a töltője mert lemerült. Az asszony viszont még nem is kereste az övét pedig ő meg a FB-ot nyomja.
OnePlus 6 és 5T telefonuk van ... Az 5T még a Note8 elött az enyém volt.
Most tudatosult bennem, hogy elvoltak 3 teljes napot töltés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#13063) petymeg válasza apaszka (#13054) üzenetére


petymeg
addikt

"A Verizon már felajánlotta, hogy minden Galaxy Note10+ 5G-hez hozzácsap egy sima Galaxy Note10-et is"

Azért ez elég jól hangzik, de az ördög biztos az apróbetűs részben lakozik. ;]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#13064) Tybike81 válasza petymeg (#13063) üzenetére


Tybike81
őstag

Vagy az árában :)

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#13065) icecave válasza petymeg (#13063) üzenetére


icecave
nagyúr

Ott is van egyik videóban, hogy "With unlimited Plan". Mármint ami az 5G-s elérésre vonatkozik, ami k*rva drága lesz, mivel új technológia ugye.

(#13066) petymeg válasza -Gerzson- (#13062) üzenetére


petymeg
addikt

Gyakran kell tölteni az enyémet is. 4-5 óra Sot a jellemző nálam, ebbe beletörődtem már. Sajnos éjszaka standby módban is sokat fogyaszt 1% óránként. Más telefonok egész éjszaka fogyasztottak 1-2%-ot.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#13067) kali válasza #46922752 (#13056) üzenetére


kali
legenda

Teljesen normális jelenség, ha lötyög/kotyog a kamera, hiszen hardveresen olyan a felépítése: [link] (Más gyártóknál is így működik: [link], [link])
Akinek persze a fentiek mellett fókuszálási vagy egyéb problémája van, az már más kérdés.

(#13068) kali


kali
legenda

XEH frissítés elérhető - ebben a hónapban már a második, ez ne tévesszen meg senkit -, OTA még nem látja, de a Smart Switch már igen: [link]

(#13069) Plazmacucci válasza kali (#13068) üzenetére


Plazmacucci
félisten

biztonsági?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13070) kali válasza Plazmacucci (#13069) üzenetére


kali
legenda

Nem, az a hónap első felében érkezett, a biztonsági szint ebben is júliusi, ezért ez funkcionális frissítés lesz.
A SamFirm alkalmazással is letölthető, így Odin által telepíthető, ha valaki nem akarja OTA kivárni.

[ Szerkesztve ]

(#13071) Saccco válasza kali (#13070) üzenetére


Saccco
nagyúr

Elképzelhető, hogy babráltak a térerőn? Mert a legutóbbival szerintem lejjebb ment, de simán lehet, hogy a Telenor döglődik.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13072) kali válasza Saccco (#13071) üzenetére


kali
legenda

A lakás adott tekintetben legproblémásabb helyén (cm-re és irányra azonosan), egy héttel korábbi és mostani térerő a pálcikák tekintetében: [kép] kontra [kép]

[ Szerkesztve ]

(#13073) kali válasza kali (#13072) üzenetére


kali
legenda

Megnéztem több helyen is a mai frissítés után, mindenhol jobb térerőt mutat a készülék.

(#13074) Lezl válasza Saccco (#13071) üzenetére


Lezl
tag

Nekem a legutóbbi telekomomos frissítés óta a térerő nem mutat eltérést de a mobil adat szinte sose működik normálisan és a Bluetoothal is újra gondok vannak....már tele a ... A samsunggal komolyan soha többet Sonynál ennyi szoftveres problémám 4 készülék alatt nem volt még megvan még a Sony xz prémium és az a készülék kb 3-4 készülék óta átrakott rendszerrel megy kb szerint én Android 6 óta upgradelgetve soha 1x nem lett reszetelve és működik minden ez meg szinte minden frissítés után meghal

[ Szerkesztve ]

(#13075) #24536576 válasza Lezl (#13074) üzenetére


#24536576
törölt tag

Adjak még pár pontot? Tessék:..................
Mondjuk ebből kiindulva, valószínűleg user error lesz a dolog mögött.

[ Szerkesztve ]

(#13076) kali válasza Lezl (#13074) üzenetére


kali
legenda

Valami nagyon nem stimmel akkor nálad, ennyi gond nincs a telefonnal, sőt!
Nekem a Sony Xperia Z negatív rekordot döntött anno, 3 hónapig sem volt meg, a Note9 meg pozitív rekord lesz, mert nem is emlékszem rá, hogy mikor volt utoljára telefonom, ami 10 hónapnál tovább volt meg, még a Mate 10 Pro is lecserélődött már ilyenkor, pedig azt is szerettem, de a Note9 helyett nem tudnék most mit venni, amivel ennyire elégedett lehetnék.

[ Szerkesztve ]

(#13077) Lezl válasza kali (#13076) üzenetére


Lezl
tag

Nekem sincs most más lehetőség, de ez a bluetooth egyszerűen az agybajba kerget, lehet hogy a kínai cuccokat nem bírja ennyire mert DJI és Xiaomi cuccokkal van folyton bajom a sony füles pl mindig hibátlanul csatlakozik, de ugyanúgy ezek a DJI és Xiaomi cuccok is mindig csatlakoznak a sonyhoz, lehet hogy csak a sony bluetooth eszközök kompatibilisek mindennel más márkák meg utálják egymást nem tudom...
A net probléma viszont új a legutóbbi frissítéssel jött, persze az is lehet hogy a telenornál van valami gáz (telekomos a készülék de telenorral használom)

[ Szerkesztve ]

(#13078) tylerddd válasza Lezl (#13074) üzenetére


tylerddd
veterán

Olvass vissza. Az elmúlt hetekben sokan vergődtek a kamerán, de szerintem elhanyagolható a hibákkal foglalkozó kommentek száma.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#13079) kali válasza Lezl (#13077) üzenetére


kali
legenda

Huawei, Sony és Samsung bluetooth eszközökkel használom a telefont, azokkal nincs gond.
Volt egy rövid időszak, amikor a Huawei órám bluetooth kapcsolata makacskodott, de akkor a Huawei cseszte el az Egészség alkalmazást egy frissítéssel - más gyártójú készülékek tulajdonosai is panaszkodtak azon időszakban - és csak később tették rendbe, előtte rendben volt és az alkalmazásuk frissítése/javítása óta is okés, a többi cuccal meg sosem volt gond.
A mobilinternetes gondodat egyszerűen tesztelheted, kipróbálva másik SIM kártyával, esetleg másik szolgáltatójúval, vagy a meglévőnél nyomsz hálózati beállítások visszaállítását.
Nekem azzal sosem volt gond, korábban Telekom + Vodafone SIM kártyákkal használtam, egy ideje meg két Telekomossal, a mobilinternet felváltva, egyszer a privátról, máskor meg a cégesről megy.

[ Szerkesztve ]

(#13080) gerner1 válasza kali (#13079) üzenetére


gerner1
veterán

Nálam is hasonló a helyzet. 👍 Én DJI Osmo gimbal -t használok, évek óta. Sosem volt gondom, most is nagyszerűen működik.

(#13081) Lezl válasza #24536576 (#13075) üzenetére


Lezl
tag

Lehet hogy user error az ha nem akarok vesződni mindenféle cache törléssel reseteléssel stb az ha egy frissítés után lehal valami ami addig ment az nem user error hanem a frissítés hibája nem szoktam használni semmi extra dolgot csak olyan szoftvereket amiket milliószámra használ is más lehet hogy fent van sok sw a telón szerintem simán 100 progi fent van de az hogy mondjuk akarok használni kamerákat órát egyéb bluetoothos eszközöket rendszeresen, nehogy már a legcsúcsabb Samsung készülék ettől behaljon, miért van az hogy mint mondom szerintem olyan 8 éves android rendszer még mindig működöképes a Sony XZ premiumon míg a fél éves samsung már ennyi hibát csinál én belakom az adott oprendszert és kibaszottul nem szeretem újrainstalálni mert hetek mire mindent újra beállítok rajta, laptopomon is ami 7 éves az eredeti oprendszer megy felfrissítve win10re és tökéletesen működik, ha nincs szemét aplikációkkal teletelepítve akkor nem kéne meghalnia egy oprendszernek még a szarrá szidott Windows se teszi azt...
Mind1 itt szerintem most meg fogom tenni ezt a resetet mert ugye ez a Note 9 is úgy megy azzal a rendszerrel amivel kijött a gyárból (a megjelenés napján vettem)

[ Szerkesztve ]

(#13082) Lezl


Lezl
tag

Ehhez kapcsolódóan kérdés:

Mivel nem használtam még nem tudom milyen beállításokat lehet szinkronizálni samsung fiókba vagy másképp lementeni?
Képernyőbeállítást háttérképet, témát stb egybe, ceruzával írt jegyzetek?
Netflix, egyéb program beállításait (jelszavak stb el tudja menteni?)
Lehet-e ezt szelektáltan valamiképp megtenni (hogy csak kiválasztott programok beállításait mentse)

(ugye ezért szerettem a sony-t mert azt készülékcserénél is úgy át tudott vinni mindent hogy minden ment tovább mintha mise történt volna)

[ Szerkesztve ]

(#13083) #46922752 válasza Lezl (#13081) üzenetére


#46922752
törölt tag

Ha ennyi problémád van a Samsunggal, eladod, veszel Iphone-t vagy Sony-t. Nem is értem. :)
Nekem még soha nem volt problémám Samsung telefonnal.
A cash ürítés meg minden android telefonon ajánlott, update után.

A samsung fiókkal a galériát, kezdő képernyőt,
Névjegyzéket, üzeneteket, hívás listát lehet szinkronizálni, de az appok beállításait nem.
Ha kihagytam volna valamit sry.

[ Szerkesztve ]

(#13084) Lezl válasza #46922752 (#13083) üzenetére


Lezl
tag

iPhonet soha az biztos az Xperia 1 meg még túl drága nem vagyok hajlandó 300kt adni érte majd ha lemegy 240 alá akkor...csak az a baj hogy nincs másik ilyen telefon mint a note, a ceruza az jó dolog azt el kell ismerni és ha nem lenne ezek a frissítési anomáliák akkor olyan nagy bajom nem lenne a készülékkel csak tényleg nem az első dolog hogy a bluetooth szarakodik...annó az első 9-es verziónál is rossz volt a köv frissítés megoldotta majd párral utáni megint elcseszte aztán megint megjavult és most ez már megint ez a 3. alkalom
közbe az is fáj hogy kivették az manual módot a videófelvételnél, jó azt külsö appal meg lehet oldani, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#13085) #46922752 válasza Lezl (#13084) üzenetére


#46922752
törölt tag

Értem én, de mint mondtam minden androidos telefonnál ajánlott frissítés után újrarakni a telót.
Nem kötelező, de ajánlott. Pont ezen anomáliák elkerülése miatt.
Ahogy az Iphone OS-nek, úgy az androidnak is vannak nyűgjei.
Apropó Iphone. Használtál már Iphone-t, hogy ilyen masszívan elutasítod? :P
A Note széria ezidáig az egyetlen épkézláb telefon, ami digitális ceruzát kínál.
Olyan telefon meg nem létezik, hogy tökéletes, és nem is lesz. Mert mindenkinek mások az elvárásai, és a rigolyái.

[ Szerkesztve ]

(#13086) baladam86


baladam86
aktív tag

XEH OTA frissítés megérkezett, tölthető.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#13087) HaliGab23 válasza baladam86 (#13086) üzenetére


HaliGab23
senior tag

"Sikertelen szoftverfrissítés. Látogasson el a samsung szervizbe"

Ezt írta ki :F

Jajj ez a samsung, ennyire nem kellene tolni, hogy váltsak.
Csinálhatok FR-t.
Megy a teló, de pl. az 5Ghz wifit nem látja..

Szerk: látja a wifit, de közelebbről csak, mint eddig. "Szuper".

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#13088) apaszka válasza HaliGab23 (#13087) üzenetére


apaszka
veterán

Hűha

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13089) HaliGab23 válasza apaszka (#13088) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Valami összeakadhatott még a júliusi frissítésnél, mert jobban merült, néha akadozott..
Tegnap pl. 3óra 10perc waze 100%-ról 18%-ra húzta le..

Majd ma este FR.

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#13090) icecave válasza baladam86 (#13086) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk jobban jártam volna, ha nem teszem fel. Odinnal feltoltam, mikor kali írta, hogy már lehet, de látványosan jobban merül az akku. Remélem, gyorsan orvosolják majd.

HaliGab23: Esetleg, ha a FR segít, írd meg kérlek, akkor lehet én is csinálok egyet.

[ Szerkesztve ]

(#13091) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Ez mióta ilyen? Én még nem láttam most vettem észre . Én egy sorosra emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#13092) Plazmacucci válasza Zsolaf (#13091) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem nincs lezárási mód.
Egyébként nekem nem lett rosszabb az üzemidő, sőt az utolsó feature update óta jobb. Igaz minden frissítés után nyomok egy cache törlést.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13093) icecave válasza Plazmacucci (#13092) üzenetére


icecave
nagyúr

Cache nekem is mindig megvan. Mindegy, meglátom, hogy alkul, nem gond az FR sem, 1-2 óra alatt belakom úgy,hogy kb. az aquamail és nova beállításokat hozom csak vissza backupból.

(#13094) HaliGab23 válasza icecave (#13093) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Most értem fel Bp-re Paksról, reggel 7 óra körül vettem le töltőről 100%-al.
Felment az update, azután volt 93%, naviztam 5 percet, hogy M0 vagy 6os út, és most 77%-on van.
Hát ez elég siralmas...

Szerk: Oké, holnap jelzem, hogy FR után mit mutat!

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#13095) ollie


ollie
MODERÁTOR

Még valakinek rosszabb lett a SoT a mostani update-tel?

***

(#13096) tylerddd válasza HaliGab23 (#13087) üzenetére


tylerddd
veterán

Nekem ilyet azután írt, ahogy feltettem a júniusi (Telekom) frissítést. Úgy nézett ki, hogy szépen lement a frissítés és amikor a szoftverfrissítés menübe léptem a beállításokban, ez fogadott. Aztán néhány másodpercig gondolkodott és helyreállt. Írta, hogy Bizt. jav. szintje június 1, de az Utolsó frissítés menübe nem lehetett belépni és nem írt ott semmit, pedig ugye látszik a frissítés pontos időpontja, ha belépsz, akkor meg írja, hogy miket tartalmazott.

Nálam az akku rendben van, viszont a cella készenlétben-nél most 8%-ot ír, reggel vettem le töltőről. Ez eddig nem tűnt fel, hogy ennyit enne.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#13097) HaliGab23 válasza ollie (#13095) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Szerintem sokan még nem rakták fel.

Nekem most 59%-on van, és 1 óra 15 perc a kijelző idő.. Alig csináltam vele bármit is, valamiért merül nagyon, az akkustatban semmi kirívó nincs.

Korábban 50-60%-al mentem haza 16-17h-kor, ráadásul Pakson, ahol rossz a munkahelyen a térerő. Most meg Bpn vagyok még.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#13098) HaliGab23 válasza tylerddd (#13096) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Este lehet nem is csak FR-t csinálok, hanem odinnal a teljeset felrakom egyben, ha fent lesz a sammobile-on már.

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#13099) gerner1 válasza ollie (#13095) üzenetére


gerner1
veterán

Nálam minden olyan, mint eddig volt. Semmi problémát nem tapasztaltam, üzemidő sem változott.

(#13100) Saccco válasza ollie (#13095) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezzel most jobb.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.