Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) seger válasza seger (#14219) üzenetére


seger
addikt

Erre valaki? Nincs semmi beállítás, vagyis nem találtam semmit!

(#14252) BalaG válasza kazanka (#14250) üzenetére


BalaG
aktív tag

nemtudom mert nem kaptam hozza garpapairt de a LINK szerint 2-év van rá
(nemtom hol lehet hivatalosan megtudni mennyi is van még rá)
...Aztán fene tudja.... mind1 is aztán reménykedem hogy nem lesz rá szukseg!

(#14253) kazanka válasza BalaG (#14252) üzenetére


kazanka
őstag

Papírok nélkül nincs garancia a Samsungnál.

(#14254) Mo Bill válasza icecave (#14159) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Maga a teló ki kellene írja, hogy vezeték nélküli gyorstöltés?
Mert nem írja ki.
Mindig kikapcsolt állapotban töltöm a telókat!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#14255) gerner1 válasza Mo Bill (#14254) üzenetére


gerner1
veterán

Igen, nálam kiírja, amikor a töltőpadra helyezem. Teljesen kikapcsolt állapotot nem tudom, úgy még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#14256) gerner1 válasza gerner1 (#14255) üzenetére


gerner1
veterán

Kipróbáltam. A készülék, teljesen kikapcsolt állapotban, egy grafikus körben csak azt írja ki, hogy éppen hány % -nál tart .

(#14257) icecave válasza Mo Bill (#14254) üzenetére


icecave
nagyúr

Ki kellene, de bekapcsolva.

Más téma: Samsung mail: jó lenne, de random jönnek a mailek, van,hogy fél órával később, van, hogy azonnal. Pedig ez van beállítva, elvileg így kellene azonnal megkapnom: [link]

(#14258) vadászcsiga válasza Mo Bill (#14254) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lehet hogy egyszerűen csak ki van kapcsolva. Nézz be az akkumulátor beállításaiba.

(#14259) kaisers válasza icecave (#14257) üzenetére


kaisers
aktív tag

Használd az outlook alkalmazást.
A céges e-mail-hez használom.
Szinkronizálás bekapcsolás nélkül is azonnal megkapom az e-mail-eket.

(#14260) BalaG


BalaG
aktív tag

hy all :R
Lehet nem ide tartozik de nem tudtok olyan programot vagy programokat amik eltuntetik statusbarbol az orat? google/youtube-t mar vegig neztem es semmi ertekelheto.
(el lehet tuntetni amugy ? ROOT nelkul persze)

[ Szerkesztve ]

(#14261) #24536576 válasza BalaG (#14260) üzenetére


#24536576
törölt tag

Playről a nicelock, sammobileról a Quickstar [link] . Nicelock egy keretprogram, amihez telepíteni kell a QC-t. Ez gyári megoldás, csak nem elérhető itthon.

[ Szerkesztve ]

(#14262) BalaG válasza #24536576 (#14261) üzenetére


BalaG
aktív tag

koszi, igy mar jo! :C :R

(#14263) #24536576 válasza BalaG (#14262) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nincs mit. :D Érdemes kipróbálni a többi modult is, jó kis beállítások érhetők el velük.

(#14264) petymeg


petymeg
addikt

A védőüveg ragasztásából rászáradt az UV ragasztó a fém keretre. Mivel tudom leszedni? Mi oldja? Mechanikus úton nem akarom, nehogy megsérüljön a festés.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#14265) #24536576 válasza petymeg (#14264) üzenetére


#24536576
törölt tag

Label off szerintem leviszi. De ha elkezded kapirgálni a körmöddel, szerintem akkor se lesz baja a festésnek. Legalábbis elég ciki lenne.

(#14266) Saccco válasza petymeg (#14264) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha megkötött körömmel lejön. Hasonló a meleg ragasztóhoz.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14267) tylerddd


tylerddd
veterán

Bementem MM-ba megnézni a Watch Active 2-t, nagyon fáj a fogam egy 44mm-es feketére, barna bőrszíjjal. Az első olyan okosóra, ami külsőre (ez nekem nagyon fontos egy óránál) és tudásra is szimpatikus, meg ugye ha már Samsung a telefon ...

A lényeg viszont az, hogy gyors pontot tettem egy időre az USB-C kábel dolognak, 4190-ért vettem egy Samsung dupla pakkot, 1,5m-es verzióban, szerintem ez teljesen korrekt, várnom se kell rá, itt van, használom.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14268) #24536576 válasza tylerddd (#14267) üzenetére


#24536576
törölt tag

Az a baj, a gyári kábellel, hogy nagyon alja minőség... Ugreen szövetes kábeléhez képest meglepő, hogy mennyire.

(#14269) tylerddd válasza #24536576 (#14268) üzenetére


tylerddd
veterán

Ha kibír 1 évet úgy, mint a telefonhoz kapott, már jó szerintem. Aztán lehet megszívom :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14270) apaszka válasza #24536576 (#14268) üzenetére


apaszka
veterán

Van több típus nekem is belőle. Nagyon szeretem főleg a 90 fokosakat!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14271) Capella válasza #24536576 (#13050) üzenetére


Capella
senior tag

"Ez vajon működik vezetékmentes töltővel is? Úgy értve, hogy azt is lekapcsolja? 🤔 "

Jó rég volt, amikor az Mcdodo kábellel kapcsolatban ezt kérdezted.
Akkor ezt a választ okoskodtam ki, de végül nem lett igazam. A gyakorlat más, pontosan és tökéletesen lekapcsolja. :K

Most nagy sokára megérkezett az eBayről a Type C -> microUSB adapterem, és ki tudtam próbálni a régi egyszerű kínai 5 V - 1 A vezeték nélküli töltővel is az Mcdodo kábelem.
Természetesen gyorstöltést nem tud ez a töltőpad, de a töltés végén szépen lekapcsolja a kábel. Előbb átvált a kábel a zöld LED jelzésre, majd később teljesen megszakítja a kapcsolatot, így a töltőpad is teljesen lekapcsol, már nem világít annak kék LED-je.
Sőt ezen a vezeték nélküli módon még jobb is ebből a szempontból, mint vezetékesen töltve, mert akkor éjszakára folyamatosan rajtahagyott töltéssel, ha kicsit lecsökken a töltöttség, akkor vissza-vissza kapcsol, hogy teljesen feltöltse a telót, majd ismét kikapcsolja a töltést.
Viszont vezeték nélküli töltéssel ha egyszer már lekapcsolta a töltőpadet, az már nem tud visszakapcsolni, csak ha újracsatlakoztatom a töltőfejet. Nincs semmi visszacsatolás a kikapcsolt állapotú vezeték nélküli töltő és a telefon között, míg kábeles csatlakozásnál van.
Ezzel a még Note 3-hoz vett töltőpaddel egyáltalán nem melegszik töltés közben. Az 1 A ugye nem túl sok, de lassú éjszakai töltésnek pont jó és kényelmes. :)

(#14272) gerner1 válasza Capella (#14271) üzenetére


gerner1
veterán

Vannak nekem is ilyen kábelek (micro, és C -s is), és működik vele a gy.töltés is, samu töltőpadokkal. Az általad leírtak miatt kedvelem, én is. 👍

(#14273) Capella válasza gerner1 (#14272) üzenetére


Capella
senior tag

Hát igen, magával a kábellel működne a gyorstöltés is, csak hozzá a töltőpad nálam azt nem tudja. Venni meg nem akarok olyat.
Egyébként a vezetékes gyorstöltés is ki van kapcsolva a telón, nekem általában nem hiányzik. Ha meg nagyritkán mégis, akkor addig visszakapcsolom.

Ez a kínai olcsó vezetéknélküli töltő egész megtetszett így. :) A Note 3-nál nem használtam egyáltalán, csak megvettem, hogy jó lesz, legyen ilyen is. Ott még kellett az akkuhoz berakni egy tekercset, ami alapból csinált pici dudort a hátlapon, és emellett melegedett is jócskán emlékeim szerint.
Most a Note8-cal így tök jó, egyáltalán nem melegszik, és praktikus. Kellemes gumírozott fogása van, és egy alig kisebb lekerekített téglalap, mint maga a teló.
Csak rádobom a ClearView tokban, és gond nélkül tölti. Most már fogom használni, eddig eszembe sem jutott volna, ha nem jön elő az auto disconnect téma.
Pedig sima microUSB kábellel eddig is használhattam volna, csak az nem kapcsolt volna le a töltés végén.

(#14274) #24536576 válasza Capella (#14271) üzenetére


#24536576
törölt tag

Köszönöm az infót! :R Be is nevezek egy ilyen kábelre. :D

(#14275) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a segítséget, de nem szemrehányásként mondom, pusztán kiegészíteni, pontosítani szeretném a vezeték nélküli töltést!

Először is, a telefont bekapcsolt állapotban kell a gyorstöltő padra tenni, mert csak így fog megjelenni a beállítások menűben, az eszközkarbantartó pont alatt a vezeték nélküli gyorstöltés!

Másodszor, csak zárolt képernyővel való padra helyezéskor írja ki alul, hogy a vezeték nélküli gyorstöltés hány %-on áll!

Mostmár nekem is frankó minden!👍👍👍

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#14276) tylerddd válasza tylerddd (#14269) üzenetére


tylerddd
veterán

És még valami, utána nem lovagolok ezen :DDD Ugye azért az utángyártott kábelekkel előfordulhat, hogy nem tölt vagy adat nem megy rajta vagy esetleg mégsem tudja a gyorstöltést mondjuk. Elvileg itt ez nem történhet meg.

Azt a life hacket csinálta már valaki közületek, hogy tollból kiszerelt rugót odaapplikálta a kábel nyakához, hogy az ne tudjon megtörni? Akármilyen gagyi is, de hatásos. A kollégáim utálnak is, mert a tollakból elkezdtek eltünedezni a rugók ...

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14277) gerner1 válasza Mo Bill (#14275) üzenetére


gerner1
veterán

A lényeg, hogy megvan, működik. Néha, szorult helyzetben hasznos tud lenni.👍

"... - az eszközkarbantartó pont alatt a vezeték nélküli gyorstöltés!" … ⇒ezt posztolta petymeg is...
Amennyiben eredeti Samsung a töltőpad (lehet, hogy utángyártottnál is kiírja itt..), akkor a másik menüpont, ahol megtalálható:
Beállítások ⇒Speciális funkciók ⇒Tartozékok ⇒Vez. nélküli gyorstöltés

Bekapcsolt kijelzővel pedig nem írja, mert bekapcsolt -aktív- kijelzőnél nincsen gyorstöltés (így pl autóban navi közben sem...).

(#14278) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Van arra valami lehetőség, hogy mint az iCloud-nál, a Samsung notes-t, emlékeztetőket, naptár stb. elérjem webes felületről és szerkeszteni is tudjam?! Olvasgattam kicsit, de nem igazán találtam megoldást.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14279) kali válasza tylerddd (#14278) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nem pont olyan, de az összefoglalóban van link a Samsung profilhoz, ha oda bejelentkezel, akkor elérhetők bizonyos funkciók, továbbá átléphetsz a Samsung felhőbe, vagy direktben lépj be ide: [link]
Mindjárt beteszem utóbbi linket is az összefoglalóba.

[ Szerkesztve ]

(#14280) BalaG


BalaG
aktív tag

hali :R

Tudnátok olyan helyet mondani Pesten ahol tesznek fel minosegi foliat ami s-pen kompatibilis es tok melle is felmegy?
(Illetve van olyan folia ithon ami monosegi es nem ebayes 300ft-os "csoda") :U

(#14281) juuzer válasza vadászcsiga (#14237) üzenetére


juuzer
addikt

Szerintem ez a stock androidra vonazkozik. (Ott tényleg tudod húzogatni a home sávot.)

Vamos a la playa.

(#14282) vadászcsiga válasza juuzer (#14281) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itt is működik, pont úgy ahogy leírtam.

(#14283) kerubin válasza BalaG (#14280) üzenetére


kerubin
csendes tag

XPRO
xprotector.hu

Garay Üzletközpont és Piac
(Garay Center Üzletház)
1076, Budapest, Garay tér 20.
+36203421081

Edzett üveg.
Nem olcsó. 10eFt körül. 8-9 hónapja van fenn a telefonomon. A srác felteszi profin. Még a gyári hajtogatós tok alá is elfér.
Csak azért tetettem rá mert néha kiveszem a gyári tokból (mikor a Waze-t használom az autóban) és jobb a békesség.
Hajlított, de nem fed teljesen. Engem nem zavar. Jól véd!

(#14284) juuzer válasza BalaG (#14280) üzenetére


juuzer
addikt

Én most spigen fóliát rendeltem, elvileg holnap jön. Majd meglátjuk...

A.300 forintos alis egy nap.alatt elválik a kijelzőtől és még tükröződik is nagyon :( :D

Vamos a la playa.

(#14285) Saccco válasza juuzer (#14284) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az UV-s nem. :P

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14286) juuzer válasza Saccco (#14285) üzenetére


juuzer
addikt

True, de azt még nem mertem bevállalni. Nincs még elég skillem az edge-fóliák felrakásában :D :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#14287) tylerddd válasza kali (#14279) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Kár, hogy ez nem tudja az adott funkciókat.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14288) m1lan


m1lan
őstag

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de... nálatok is "akad" a Bixby Home, amikor először odalapoztok? Ha egyszer végiggörgetem, utána már szép folyékony az animáció. Volt már a kezemben S10, S9, de még S8 is, azokon mintha nem lett volna ilyen probléma. :Y

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#14289) petymeg válasza juuzer (#14284) üzenetére


petymeg
addikt

A fóliával az a baj, hogy hamar bemattul és nem csúszik rajta a stylus.
Én tegnap vettem le a 6000 ft-os spigen szélén ragasztott üveget, kb két hónap alatt tönkrement, megrepedt, bement alá a por is, nagy csalódás. Feltettem helyette egy 1000 ft-ot uv-st, nagyon jól sikerült, pedig mindkét kölyköm a nyakamon lógott közben. Nem lett levegős, volt már rajta uv-s, csak a szélén levegős volt, ott el is tört pár hét után.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#14290) icecave válasza m1lan (#14288) üzenetére


icecave
nagyúr

Érdekelne, mire használod a Bixby home-ot, de tényleg. Nekem ugyanis az első, amit kikapcsolok és komolyan érdekel, más mire használja :R

(#14291) apaszka válasza icecave (#14290) üzenetére


apaszka
veterán

Teljesen jó lehetne ha fejlesztenék úgy amint kellene!
Néha elindítom, de nem napi szinten!
Egy jó ötlet szerintem, de hulladék fejlesztés!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14292) juuzer válasza petymeg (#14289) üzenetére


juuzer
addikt

Lehet, hogy majd a Spigen után kipróbálom. Igaz most nézem, hogy neo flexet rendeltem.... na mindegy. :D :D

Vamos a la playa.

(#14293) m1lan válasza icecave (#14290) üzenetére


m1lan
őstag

Nem használom komolyabban én sem semmire, csak néha végiglapozom, és azért elég rendesen odaver a prémium érzésnek, amikor jobbra legyintek, és némi lagg közepette előjön. Megadtam neki pár engedélyt, így látom bizonyos alkalmazások legutóbbi értesítéseit, a Spotify is ajánlgat, plusz esténként felhívja a figyelmemet, hogy másnapra állítsam be a szokásos ébresztőt. :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#14294) Foszlock00


Foszlock00
csendes tag

Van már valakinek tapasztalata a legújabb frissítéssel kapcsolatban? Havi biztonsági frissítésnek elég nagy, kíváncsi vagyok titkon mit tartalmaz még :) :C

(#14295) Saccco válasza Foszlock00 (#14294) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hát valamit biztos, hogy tartalmaz, mert javult a SoT nálam.
4,5 óra kijelző idő mellett megállt 32%-on.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14296) kali válasza Foszlock00 (#14294) üzenetére


kali
legenda

Ahogy a leírásban is szerepel, a kamera szoftverén is csiszoltak például.

(#14297) tylerddd válasza m1lan (#14293) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam első volt, hogy kikapcsoltam a Bixby oldalt. Szokásos ébresztőt pedig be lehet állítani, nem kell kapcsolgatni. Nálam is be van lőve, hogy melyik napon mikor ébresszen meg van egy random nevű, amit minden téren beállítok, csak az időt módosítom, amikor kell. Spotify heti rendszerességgel e-mail-ben küld ajánlásokat. De persze nem azt mondom, hogy minek, ha te úgy érzed, hogy neked kell, akkor OK.

Most próbaképp bekapcsoltam, megnézem nálam akad-e!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14298) BalaG válasza kerubin (#14283) üzenetére


BalaG
aktív tag

Köszi meglatogatom oket!
huzos az ára de megeri! En nem allok neki ezzel "szenvedni" hogy doblajm ki sorba a tobb ezer forintos foliakat!
...olcsot f*st meg nem akarok ra rakni csak azert mert en teszem fel es ugy occob! :U
kosz az infokat skacok

(#14299) kerubin válasza BalaG (#14298) üzenetére


kerubin
csendes tag

Pont így gondoltam én is. A 8-ason próbálkoztam mással nem volt teljes siker. Még garanciát is vállal. Meggyőző biztonsággal és ügyesen teszi fel. Gondolom már jó sok tapasztalata van. Érdemes megfogadni a tanácsát.

(#14300) Saccco


Saccco
nagyúr

Valami biztos, hogy van az új frissítésben... :K

Mostanában inkább csak 4,5 körül ment el...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.