Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) anadroid válasza tylerddd (#14700) üzenetére


anadroid
senior tag

Az elméletekben én sem, csak a gyakorlatban. K. még valamikor az ezredforduló körül váltott irányt, akkor még csak szóban, egy sajtóbeszélgetésben mondta Hannoverben, a CeBIT-en. Ott voltam.

Jogi okok: a világ értelmesebbik felében nincsenek jogi okok? Felnőttnek kellene tekinteni a felhasználót, nem pelenkázni való kis trottyosnak, aki el tudja dönteni, hogy mi számára a fontosabb: mások vélt személyiségi jogának megsértése (egyébként csak akkor követné el, ha nyilvánosságra hozná, mint a Borkai-videót), vagy a saját hátsójának megvédése. Ugyanez igaz a néhány országban dívó idióta szokásra, a menetrögzítő kamerák tiltására. Ausztriában pl.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#14702) Capella válasza tylerddd (#14697) üzenetére


Capella
senior tag

Nem csak a hívásrögzítés. Egyesek jelezték, hogy a korábbi Package Disabler se ment, ha 9.0-ra frissítettek.
A Gmail értesítést nem mondom, mert úgy tudom beállítással megoldható.
Az új gesztusvezérlés se biztos, hogy mindenkinek bejön, de ez azt hiszem visszaállítható.
Lehet, hogy volt még egy két apróság, vagy nem.

(#14703) kali válasza Phülöp (#14694) üzenetére


kali
legenda

Egy biztonsági frissítés még csak ráér valamennyire, de amikor javítanak a kamera szoftverén, jönnek új funkciók...stb., akkor azt sokan szeretnék mihamarabb megkapni - az előző havi frissítés is ilyen volt.

(#14704) tylerddd válasza Capella (#14702) üzenetére


tylerddd
veterán

Akkor én nagyon szerencsés vagyok, hogy nekem semmi nem tűnt fel. Nem tudom, mi a Package Disabler, a gyári e-mail app nekem mindenre elég. A gesztusvezérlés extra funkció, ami bekapcsolható. Tehát még csak át sem váltott a rendszer arra a frissítés után. Én se használom.

A felvétellel én továbbra sem értek egyet. Én magánszemélyként nem is tudnék olyan szituációt mondani, amikor jól jött volna ez a funkció.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14705) seger


seger
addikt

Telekom frissítés megjött. Okt 1.
751.36MB

[ Szerkesztve ]

(#14706) Zitta válasza gyuri81 (#14685) üzenetére


Zitta
őstag

Spigen usbc HDMI kábel a spigen.hu oldalról?

Az megoldás szerintem - főleg 4990-ért.(?)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#14707) mivan80 válasza Saccco (#14693) üzenetére


mivan80
aktív tag

Nekem is megjött az előbb! :DDD

Valóban érdemes volt hőbörögni! :DD

(#14708) #24536576 válasza Capella (#14702) üzenetére


#24536576
törölt tag

PD ment 9.0-n,csak a fejlesztő úgy gondolta, hogy ideje újból megvetetni. Az oldalán van is működő verzió.

[ Szerkesztve ]

(#14709) Zitta


Zitta
őstag

Sziasztok - 2 napja csatlakoztam és nagyon elégedett vagyok.

Lenne egy észrevétel és két kérdésem.

A fólia témára javaslom a Media Markt által felhelyezett és 24 óra alatt regenerálodó fóliát ami úgy tűnik a széleken sem fog feljönni.

Kérdés pedig, hogy a most megrendelt 4K UHD Spigen usbc-hdmi kábel automatikusan életre kelti a dex funkciót illetve a másik kérdésem, hogy a Samsung Pay kezeli e rendesen a Visa kártyás fizetést - mivel a simple nem kezel Visa-t és a Google Pay meg nem elérhető nálunk?

Válaszokat előre is köszönöm. :R

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#14710) gyu70 válasza Zitta (#14709) üzenetére


gyu70
tag

Szia, udv itt :)
Sajna a kerdeseid vegere tudom a valaszt, sem a google sem a samsung pay nem mukodik egyelore magyarorszagon.

(#14711) gyu70 válasza gyu70 (#14710) üzenetére


gyu70
tag

En az otp-s kartyat hasznalom simple- vel.
Mindig eszembe jut valami, ha van garmin orad ami nfc-s akkor a garmin pay mukodik itthon is.

[ Szerkesztve ]

(#14712) Zitta válasza gyu70 (#14711) üzenetére


Zitta
őstag

Van Garmin órám a 3HR de szerintem az nem tud ilyet csak az 5 és társaitól kezdve...(?) :F

Simple meg nem megy Visa-val.

Sebaj. Azért köszi.

Uccsó kérdés: hol állíthatom be az energiatakarékos mód automatikus bekapcsolását pl 15% hátralévő kapacitástól?

Régen mintha lett volna ilyen opció de most nem találom. Illetve más telefonjaimon van ilyen.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#14713) Anulu79 válasza Zitta (#14709) üzenetére


Anulu79
addikt

Tok van rajta neked a fólia mellett?

(#14714) Zitta válasza Anulu79 (#14713) üzenetére


Zitta
őstag

Igen ez: [link]

Nagyon rendben van és most akciós is féláron.
A tok nem érinti a fóliát - ha arra gondolsz. :N
Ez a tok megáll pont az üvegnél, utána 1mm és utána érkezik a fólia.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#14715) gyuri81 válasza Zitta (#14714) üzenetére


gyuri81
veterán

Nekem volt ilyen tokom, nem ajánlom.
A szelei full csúszós fényes műanyag, illetve a baromi nagy lesz tőle a telefon.
Nekem a Spigen Thin Fit vált be. Szinte tapad a telefon a kézbe es nem lesz nagyobb tőle.

(#14716) tylerddd válasza gyuri81 (#14715) üzenetére


tylerddd
veterán

A Neo Hybriddel nincs tapasztalatom, de Thin Fittem volt. Na, azért azzal sem karcsú a készülék + nekem el is repedt a széleknél, mint ahogyan minden kemény felpattintós tok (Spigen, Nillkin, Xpro) elpattant valahol (szél, csatlakozót körülölelő részeknél stb.) a Note 9 esetében. Én nem is próbálkozom ezekkel.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14717) Yager01


Yager01
senior tag

Ígértem hogy írok. Tegnap este megjött az izraeli SIM. Letúrtam a gyári THM romot és odinnal feltoltam a legfrissebb gyári függetlent. Ezután boot az israeili kártyával majd miután felállt a rendszer vissza a magyar SIM.Ekkor variálni akart a tel de nem hagytam neki így ILO/XEH AUT/TMH ... A gyári tárcsázóban ott a hívás rögzítés ami tökéletesen müködik. :C

Még egy kérdés. Van ennél frissebb szoftver jelenleg?

Szoftverfrissítés adatai Jelenlegiverzió: N960FXXU3CSI3/N960FOXM3CSI1/N960FXXU3CSH5
Biztonsági javítás szintje: 2019. szeptember 1.

[ Szerkesztve ]

(#14718) gerner1 válasza Yager01 (#14717) üzenetére


gerner1
veterán

"Még egy kérdés. Van ennél frissebb szoftver jelenleg? ….. "
- Van.

(#14719) Yager01 válasza gerner1 (#14718) üzenetére


Yager01
senior tag

:) Lehet érdemesebb lett volna megnézném odinozás elött hogy mi van a samifirm-en. A frissitésekkel nem vagyok képbe... Gondolom jönni fog majd automatikusan nem érdemes újra raknom a rendszert ?

(#14720) Zitta válasza tylerddd (#14716) üzenetére


Zitta
őstag

Az olyan tokok ahol a készülék alja nincs védve - alapból kiesik nálam. (Pl gyári tokok és thin fitt és társai...)
Azok mindegyike egy rossz tréfa.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#14721) kali válasza Yager01 (#14719) üzenetére


kali
legenda

Az általad korábban írt vegyes kódokra nem biztos, hogy megkapod OTA a frissítést.

(#14722) anadroid válasza Yager01 (#14717) üzenetére


anadroid
senior tag

Nekem is pozitív tapasztalatom van a thai SIM-mel, mivel az enyéim nem szolgáltatósak, így nem kellett Odinnal játszani, utána 3 lépcsőben frissült is (először februári 9-re, majd szeptemberire és most októberire). Van egy Samsung alkalmazás, ami csak thai nyelven jelenik meg, de nem zavar. THL/XEH,XEH/ATO, a másikon az ATO helyén is XEH. Végre megy a hívásrögzítés, nekem ez volt a lényeg.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#14723) gyuri81 válasza Zitta (#14720) üzenetére


gyuri81
veterán

Spigen thin fit alul is véd:D

(#14724) Yager01 válasza kali (#14721) üzenetére


Yager01
senior tag

Ezt érted vegyes kód alatt? "ILO/XEH AUT/TMH"
Mire alapozod hogy nem lesz frissítés?

(#14725) Yager01 válasza Yager01 (#14724) üzenetére


Yager01
senior tag

Látom ez a legfrissebb. PDAN960FXXS3CSI5CSCN960FOXM3CSI1 - Az enyém Szeptemberi verzió. Érdemes váltani erre az újra vagy felesleges? Nem laktam még be a készüléket annyira, DE ha érdemes akkor inkább még most van értelme letolni... mik a különbségek?

(#14726) gerner1 válasza Yager01 (#14719) üzenetére


gerner1
veterán

Szerintem érkezni fog, elvégre a posztodban leírt kódsorok a szept.13 -án kiadott release -hez tartoznak. De, ha letöltöd SamFirm, vagy Frija -val a legfrisebb firmware -t, akkor a HOME_CSC -t használva mindjárt felrakhatod, mintha update érkezett volna.

(#14727) tylerddd válasza gyuri81 (#14723) üzenetére


tylerddd
veterán

A Thin Fit 360 igen , de a sima nyitott alul, tehát nem védi a készülék alsó élet, amire Zitta gondolt.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14728) Yager01 válasza gerner1 (#14726) üzenetére


Yager01
senior tag

Jól értem hogy ebben az esetben nem bukom a beállításokat? Csak a Home-ot rakom az Odinba és mehet? :F

(#14729) gerner1 válasza Yager01 (#14728) üzenetére


gerner1
veterán

Így van. A HOME_CSC -t használva + az összes többi komponens.

[ Szerkesztve ]

(#14730) Yager01 válasza gerner1 (#14729) üzenetére


Yager01
senior tag

:R

(#14731) kali válasza Yager01 (#14724) üzenetére


kali
legenda

Igen, amiatt írtam, ilyen összetett kombónál kérdéses az OTA frissítés.
Az októberi csak biztonsági frissítés, a szeptemberi fontosabb, mert abban javítottak például a kamerán is.

(#14732) Zitta válasza gyuri81 (#14723) üzenetére


Zitta
őstag

Hmmm érdekes.
Eddig ami thin-t láttam alul ki volt hagyva a védelem... :U

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#14733) gyuri81 válasza Zitta (#14732) üzenetére


gyuri81
veterán

Igazatok van ! Note 8-on tök más az alja. Nem gondoltam hogy a note 9-re másabb lesz a koncepció. Ezt jol elcseszte a Spigen...

(#14734) tylerddd válasza Zitta (#14732) üzenetére


tylerddd
veterán

Jól láttad, nincs alul semmi, volt ilyen tokom! Én egyébként csak a karcvédelemre gyúrok elsősorban, nem zavart, hogy nem volt alul védve, ill. amik alul zártak, előfordulhat, hogy nem úgy fér az ember a dolgokhoz, ahogy szeretne. Felülre kell, mert úgy tolom be általában minden zsebbe.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14735) Zitta válasza tylerddd (#14734) üzenetére


Zitta
őstag

Ok csak a leejtés nem tudja mi van fent és lent és tuti oda fog koppanni ahol a nincs védelem rész van.

Noha Samsung gyári tokkal reptetős ismerősömnek így is úgy is betört a sarok része - szóval azoknál a fantasztikus de ugyanakkor nem olcsó tokoknál max mázlija lehet a usernek.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#14736) tylerddd válasza Zitta (#14735) üzenetére


tylerddd
veterán

Én most egy ilyen Ipaky-t használok, én 2k-ért vettem és hihetetlenül bejön, vicc, hogy a 2x-3x drágább tokokkal nem voltam ilyen elégedett. Ez véd mindenhol, kellemes a fogása, rohadt jól mutat élőben. Egyedül a ceruza kivétele lehet macerás egyeseknek, de nekem nem okoz gondot.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14737) kazanka válasza tylerddd (#14736) üzenetére


kazanka
őstag

(#14738) kazanka


kazanka
őstag

Én ezt használtam.

(#14739) tylerddd válasza kazanka (#14737) üzenetére


tylerddd
veterán

Én TOZO-ból ezt használom, ha vékonyítani akarok. Nagyon minőségi, ennyiért meg ajándék.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14740) Yager01 válasza tylerddd (#14739) üzenetére


Yager01
senior tag

Mennyi a szállítás ha itt rendelek?

(#14741) tylerddd válasza tylerddd (#14739) üzenetére


tylerddd
veterán

Én úgy emlékszem ingyenes volt, Kínából jön, 3-4 hét alatt van itt.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14742) petymeg válasza tylerddd (#14739) üzenetére


petymeg
addikt

Ez kemény tok igaz? Én hasonlót használok, az valami MVSII vagy milyen márka (most pont nem az van fent) nagyon jól néz ki csak rideg és könnyen törik. Ez a Tozo hogy bírja?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#14743) tylerddd válasza petymeg (#14742) üzenetére


tylerddd
veterán

Annyira kemény, amennyire egy 0,35mm vastag műanyag tok az tud lenni. Ez törni nem fog. Ezeknek egy baja szokott lenni, amit korábban az iPhone telefonjaimon használt pl. Ozaki márkájú hasonló ultravékony tokoknál volt, hogy nem érdemes sokszor leszedegetni, mert ki tud nyúlni. Nem Note 9 videó, de elég jól kivehető, hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14744) apaszka válasza tylerddd (#14739) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem 2 van egy fekete és egy áttetsző fekete.
Nagyon jó mert szinte semmi sincs a telefonon.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14745) kazanka válasza petymeg (#14742) üzenetére


kazanka
őstag

Szerintem jól,egy hétig volt fenn,aztán eladtam a telefont.Bocs,nem tőlem kérdezted.

[ Szerkesztve ]

(#14746) #24536576


#24536576
törölt tag

Módosítanám az Xpro-ról alkotott véleményem. Egész jó az érintés/toll mozgás is, szerintem ragacsos volt csak. Azt nem tudom, hogy mennyi idő után lehet ajánlani, hogy fenn marad, de eddig jó. :D

(#14747) Anulu79 válasza Zitta (#14735) üzenetére


Anulu79
addikt

Sajnos már én is többször leejtettem a készüléket. A zsebem mellé raktam amikor azt hittem, hogy bele rakom. :DDD Most nekem is allis olcsó tok van rajta. Igaz én még használok "beledugós" műbőr tokot is. Az is sokat véd ilyenkor. Amúgy ezzel a mostani olcsó tokkal kisebbnek meg kónnyebbnek érződik a készülék mint a Spigennel. :)

(#14748) gyuri81 válasza Anulu79 (#14747) üzenetére


gyuri81
veterán

Honnan rendeltél beledugos tokot?

(#14749) Zitta


Zitta
őstag

Megjött a Spigen kábel.
Kép királyság de azért ez a dex téma eléggé gyerekcipőben jár.
Az egér szaggat - mindegy hogy androidos Samsung egérrel nyomom vagy másikkal.
Azért a dex pad verziónál nem volt ilyen bénázás és maga a felület és használata kb ugyanott tart mint az S8 idején - kb sehol.
Ez most egy kicsit csalódás... :(((
Valami ötlet? Esetleg van valami settings lehetőség? Két ez így kakakupac! :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#14750) tylerddd


tylerddd
veterán

4K/60fps-nél működik valamilyen képstabilizálás?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.