Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) bacus válasza gyuri81 (#14347) üzenetére


bacus
őstag

kapcsolgatom vele a bluetooth-t, wifit, nfc -re reagál, kapcsolgatom vele a hangerő profilokat. Pittyeg, ha 95% töltöttség van, hogy lehúzhatom a töltőről.

pl motorozom, elfelejtem bekapcsolni a bt-t, kesztyűbe nem megy, de tasker be tudja kapcsolni, ha billegtetem a telefont.

még a note4-n beolvasta az intercomba a whatsapp üzeneteket.

ha összekapcsolódott az intercommal, akkor gps loggerben indítja a logolást.

naptár bejegyzést csinál, mikor bemegyek az irodába, illetve mikor eljövök onnan, ilyesmi..

Samsung Routines az a bixbys? vagy ez más app?

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#14352) petymeg válasza baladam86 (#14339) üzenetére


petymeg
addikt

"Tollat egyébként lehet külön venni az összes létező színben"
Hol? Én csak három színt találtam, (fekete, lila, sárga), vagy így értetted?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#14353) iceQ! válasza bacus (#14350) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem 2 sim van. 1 Voda 1 Telenor. Ha a telenor be van kapcsolva akkor rettentesen merül a teló. Ha a Voda van egyedül bekapcsolva akkor teljesen normális az akku fogyasztásom.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#14354) kali válasza tylerddd (#14342) üzenetére


kali
legenda

Csak amiket korábban is írtam a Google és Samsung szolgáltatások kapcsán.

iceQ!: Valóban számíthatnak még akár ilyen "apróságok" is, hogy melyik szolgáltató milyen frekvenciája...stb.

(#14355) baladam86 válasza petymeg (#14352) üzenetére


baladam86
aktív tag

Ezek mellett lehet még barna és kék színben is venni.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#14356) kali


kali
legenda

Ja, engem addig kerülgetett a szomszéd kislány kutyája, hogy óvatosan bár, de megharapott ( :DDD ) tegnap és váltanom kellett más gyártójú készülékre, mert nagyon hosszú volt már ez az egy év, amennyit a (két) Note9 nálam töltött.
Az utóbbi években ez rekord egy típust nézve, de bármennyire is jó egy készülék, egyszerűen cserélnem kell idővel másmilyenre, mert megunom.
Most a még sötétebb oldalon vagyok (ismét, bár ezt mindegyikre elmondhatom :) ), aztán ha ezt is cserélni akarom majd, akkor talán Note 10+, de most nem akartam Samsung -> Samsung, pláne nem Note -> Note váltást, mert akkor nem sok változatosság lett volna.

(#14357) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!
Manuálisan szoktam rendszerfrissítést keresni, tegnap észrevettem ( és azóta is ) , hogy nem tud keresni....csak pörög, póróg, majd pár perc után kiírja, hogy nem tud kapcsolódni hálózati vagy szerverhiba miatt!
Nálam van csak probléma, vagy nálatok is?

/ Javítás, mobilnettel gond nélkül keres /

[ Szerkesztve ]

(#14358) Hoes válasza Hoes (#14357) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nem értem WiFivel miért nem keresi, eddig semmi baja nem volt, WiFi beállítások sem lettek módosítva!

(#14359) kali válasza Hoes (#14358) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Lehet akár szolgáltatói DNS probléma is, megpróbálhatod módosítani másmilyenre a szolgáltatói/saját eszközön, például Google: 8.8.8.8 és 8.8.4.4

(#14360) gerner1 válasza Hoes (#14358) üzenetére


gerner1
veterán

Nálam is ilyen (ismét), digi -n. Szerintem megint valamit "állítgatnak", mert már 1x volt hasonló a nyáron. MobilNET -tel viszont a szokásos idő alatt lefut a keresés.

(#14361) icecave válasza kali (#14356) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem is viszket a kezem, de nem tudom mi legyen. Nyilván az okos döntés,hogy még egy évig maradok Note 9-el (már az egy év is rekord nálam egy telefonnal). Note 10 sajnos kamerában hulladék a 9hez képest, és fene tudja, javítják-e szoftveresen. Apple vonalon meg az újak árát inkább hagyjuk, ami még talán belefér és nem ölném meg magam,hogy megveszem, egy XS vagy még inkább XS max. Ott meg nincs csomó minden, amit használok, de legalább szuper smooth oprendszer, csodás idling fogyasztás és normális gyári e-mail kliens, ami úgy kezeli az e-maileket, hogy azonnal megjönnek mégsem meríti az akkut, mint állat. Droidon ilyet még nem találtam. Legutóbbi Aquamail is elkezdte enni rendesen az akkut, ha be volt állítva,hogy azonnal megkapd a leveleket.

(#14362) tylerddd válasza icecave (#14361) üzenetére


tylerddd
veterán

Érdekes az e-mail dolog. Én ugye a gyárit használom, ahogy korábban írtam. Rendesen jönnek a push üzenetek és nem szívja az akksit komolyabban. Most 14 óra körül vagyunk, 1%-ot ír a beállításokban és kb. 6-kor vettem le töltőről.

Megjegyzés: én most úgy vagyok vele, hogy kb. mindkét rendszerrel megcsinálom ugyanazt, csak másképp kell, tehát totál kellemes élmény az Android. Ugyanakkor iPhone téren hardveresen vannak aggályaim, túl drága és kompromisszumos is ráadásul. Ugyanakkor a Note 10-et sem venném jó szívvel. Igaz van előlapi, kijelzőbe szerelt ujjlenyomat-olvasó, de a jack hiányzik és a bevágásos előlapi kamerától is el tudnék tekinteni. Szóval igazából jó, hogy nem vagyok telefonvásárlás előtt, mert nem tudnék dönteni. Ráfogni nem akarom ennyi pénzekért.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14363) icecave válasza tylerddd (#14362) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem nem... be van állítva automatikus fogadásra, ami elvileg egyből jelez,ha jön mail. Ehhez képest gmail-es címemre csomószor van,hogy órákkal később jelzi... és ki van szedve az akku optimalizációból, meg minden...

(#14364) Hoes válasza gerner1 (#14360) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nekem is DIGI, várok akkor, mást nem tehetek!

Kali: köszönöm, megnézem mi van beállítva a routerben! Legfeljebb módosítom a DNS-t. Legjobb lenne előfizetni DDNS-re!

(#14365) kali válasza icecave (#14361) üzenetére


kali
legenda

A Note 10+ ha később jó/jobb lesz szoftveresen például a kamera tekintetében, akkor biztos benevezek majd arra is, de most kellett a változatosság.
Az a baj, hogy mindegy, melyik rendszerről és/vagy gyártóról vált másikra az ember, kompromisszumok maindig lesznek, nekem is jött elő néhány, ami most hiányzik, mert a Note9 tudta, persze van fordított is, amiben az XS Max jobb, de ilyenekkel számoltam, ez az ára az ugrálásnak, olyan telefon meg nincs, ami mindenben a legjobb.

(#14366) Kanashii Rei


Kanashii Rei
friss újonc

Sziasztok.
Nem rég vásároltam egy Note 9 készüléket (N960F, dual sim 512gb-os verzió), ami eddig óriási csalódás a Samsung márkanév irányában, egy eddig számomra megoldhatatlan probléma miatt.
(sajnos hiába garanciális a készülék, a bolt szervize, ahol vettem nem tud mit kezdeni vele /gondolom tudás hiányában/ a hivatalos Samsung szerviz pedig nem fogadja a készüléket, mert nem Magyarországról származik a készülék)
A problémám, amivel hátha valaki már találkozott és létezik rá megoldás, a következő : a build számon kattintgatva elő kéne jönnie a fejlesztői beállítások lehetőségnek, ami mégsem történik meg (a telefon pedig kiírja, hogy mostmár elérhető). Egyszer sikerült elhozni, még az első indítás közben, mikor a knox még nem konfigurálta be magát, de az usb hibakeresés (amire szükségem lenne) akkor is inaktív volt, és nem lehetett bekapcsolni, amikor a knox végzett ismét elnyelte a menüt az ismeretlen.
A neten semmi értelmeset nem leltem ezzel kapcsolatban, és ennek hiányában használni sem nagyon tudom a készüléket.
Gondoltam firmware cserére is (jelenleg osztrák van rajta), de ahhoz is kéne az usb hibakeresés...
A rootolás gondolata is felmerült bennem, talán az megoldaná a gondot, bár szeretném egyenlőre kihagyni, ha nem muszáj.

~~ Rei^^

(#14367) telefonmágus válasza Kanashii Rei (#14366) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Csinálsz egy resetet és happy

Milyen osztrák CSC van benne,ATO vagy szolgáltatós?

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14368) Kanashii Rei válasza telefonmágus (#14367) üzenetére


Kanashii Rei
friss újonc

Sajnos a reset nem oldotta meg eddig a gondot, már kb 10x volt resetelve, telepítve pedig semmi nincs rá.

A csc kódja AUT (és most látom csak, hogy Svájc és nem Ausztria, elnézést)
A szolgáltatói szoftverver. - nél
AUT/AUT/TIM van.

További adatok :

CSC verzió : N960FOXM3CSI1
PDA verzió : N960FXXU3CSI3
Bootloader verzió : N960FXXU3CSI3
Baseband verzió : N960FXXU3CSH5
Kernel verzió : 4.9.59-16685647
Android Pie 9 SDK 28 van rajta.

(#14369) kazanka válasza Kanashii Rei (#14366) üzenetére


kazanka
őstag

Egy évig van gyári gari magyarországon is, ha hívatalos Samsungpartnertől való,ha nem onnan,akkor nagy a baj.Az alap hogy bolti garanciás telefont meg sem nézünk,megvenni meg pláne nem veszünk.

(#14370) telefonmágus válasza Kanashii Rei (#14368) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ez nem svájci ,hanem olasz TIM szolgáltató

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14371) kali válasza Kanashii Rei (#14366) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A firmware cseréjéhez nem muszáj az USB hibakeresés.
Ne a Samsung irányában csalódj, a kulcs az, hogy megfelelő forrásból vásároljon az ember.

(#14372) Kanashii Rei válasza telefonmágus (#14370) üzenetére


Kanashii Rei
friss újonc

Elnézést, én az AUT alapján gondoltam, hogy Svájc.

(#14373) telefonmágus válasza Kanashii Rei (#14372) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Eredetileg ez egy TIM szolgáltatós Single SIMes Note9

Csak már valahol rátettek egy OXM független szoftot

Lehet újra kell csak írni

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14374) Kanashii Rei


Kanashii Rei
friss újonc

Szia kali

Nem gondoltam, hogy egy mobiltelefon viszonteladással foglalkozó cég nem megfelelő forrás, viszont a külföldi firmware még nem kéne, hogy akadály legyen a fejlesztői menü előtt. (legalábbis szerintem)

USB hibakeresés mód nélkül hogyan van lehetőség a firmware cseréjére? (Én Odin-os leírásokat láttam, de annál azt írták kell.)

>>>telefonmágus
"Lehet újra kell csak írni"

Ezt hogyan lehet? És a fejlesztői menü meglétét ez befolyásolja?
Kíváncsiságból a mediamarktban megnéztem egy kiállított note 10et,de azon ugyanígy csak írja, hogy elérhető a menü, de a beállítások közt nem jelenik meg.

(#14375) telefonmágus válasza Kanashii Rei (#14374) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Note10plus 5G van nekem,de rámész a buildre 7x utána visszalépsz és a telefon névjegye alatt ott van,igaz fel kell húzni

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14376) kali válasza Kanashii Rei (#14374) üzenetére


kali
legenda

Amelyik üzlet/webshop külföldről hoz(at) be olyan készüléket, amit eredetileg nem ebbe az országba szántak és hoztak forgalomba, ott már több hibalehetőség adott.
Sokszor frissítettem/cseréltem már firmware verziót az Odin használatával, de sosem kapcsoltam be külön a fejlesztői menüt.
Az összefoglalóban megtalálod a friss hazai firmware verziók linkjét, a konkrétat kiválasztva, ott lesz a jobb oldalon az Odin linkje is és a kapcsolódó leírások.
Download mód leírása az összefoglalóban, a második/utolsó verzió lesz a megfelelő.
A Samsung USB illesztője legyen telepítve.

(#14377) Kanashii Rei válasza kali (#14376) üzenetére


Kanashii Rei
friss újonc

Köszönöm a segítséget, akkor megpróbálom így az odint, már mindent leszedtem hozzá a gépemre, csak a leírás miatt, amit olvastam, álltam meg benne.

(#14378) iceQ! válasza kali (#14354) üzenetére


iceQ!
addikt

Számít bizony úgy tűnik.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#14379) BalaG


BalaG
aktív tag

Lehet hülye kérdés .. de mikor érdemes cserélni az S-PEN hegyét?
...nyilván amikor már kopott de kérdés mennyire?
..mennyire észre vehető? s hogy?
...teljesen egyenes lesz a hegy vége vagy csak "nem fog"?
..vagy pár havonta évente?
nyilván függ a használattól... sose volt ilyenem azért érdekelne :U :R

[ Szerkesztve ]

(#14380) telefonmágus válasza BalaG (#14379) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Amikor már kifogyott a tinta...

:DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14381) BalaG válasza telefonmágus (#14380) üzenetére


BalaG
aktív tag

jaaaaaa értem! igaz is...de f*sz vagyok! :DDD ..köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#14382) ollie válasza BalaG (#14379) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha minden nap órákat használod, akkor mondjuk 1 év múlva biztos cserélni kell.

***

(#14383) Hoes válasza Hoes (#14364) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nekem még most sem működik! Írnom kellene a DIGI-,nek?
Csak fura, hogy az internet amúgy meg jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#14384) Szpisti


Szpisti
addikt

Sziasztok!
Lehet, hogy láma a kérdés, de melyik az ehhez a telóhoz való gyári Samsung vezeték nélküli töltő, amelyikkel a leggyorsabban lehet tölteni a telót? (12Watt)
Típusszáma érdekelne, esetleg link...
Előre is köszi a választ!

(#14385) Pug


Pug
veterán

Ujabb szosszenet Samsung garanciaval kapcsolatban. Az uj, gyari hibas keszulekemnel a kijelzocseret (keszulek csere helyett) eszkozoltek egy het alatt, kozben sikerult a hatlapi uveget ket helyen elpattintani...

(#14386) Nigér válasza Hoes (#14383) üzenetére


Nigér
őstag

Mobilnettel keresd a frissítést, ha talált akkor a mobilnetet cseréld meg a wifivel és töltsd le azon keresztül.

(#14387) BalaG válasza Szpisti (#14384) üzenetére


BalaG
aktív tag

Nekem (EP-PG950B) ajanlottak itt... :U
de aztmondtak samu boltba szinte mindegyik feltölti.
..persze nemind1 milyen sebessegel :B

Ollie:
kosz a valaszt :R

[ Szerkesztve ]

(#14388) kazanka válasza Pug (#14385) üzenetére


kazanka
őstag

Felhívnám a Samsungot,elmondanám a problémámat,kérnék cserekészüléket és visszaküldeném nekik,hogy b@sszák meg.

(#14389) Hoes válasza Nigér (#14386) üzenetére


Hoes
aktív tag

Így csinàlom, de inkàbb maga a hiba forrása zavar, ugyanis nem tudom mi okozza!

[ Szerkesztve ]

(#14390) gerner1 válasza Hoes (#14389) üzenetére


gerner1
veterán

Idővel majd helyre áll. Én éppen ma próbáltam upc -s WiFi -n, és azon is rendben van.

(#14391) Nigér válasza Hoes (#14389) üzenetére


Nigér
őstag

Neken is digi van, ugyanezt a jelenséget tapasuzalom.
kib@szott szőröstalpú cég)

[ Szerkesztve ]

(#14392) petymeg válasza Hoes (#14383) üzenetére


petymeg
addikt

Átérzem a problémádat. Évekkel ezelőtt nekem hasonló problémám volt egy kis helyi szolgáltatóval, annyival volt durvább, hogy egyáltalán nem működött a wifi semmilyen eszközzel, pedig router csere is volt, többször is kipróbáltam. Az okára nem tálaltam választ, itt a ph-n se találkozott senki hasonlóval. Aztán szolgáltató váltással megoldódott.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#14393) Yager01


Yager01
senior tag

Üdv. Tudtok ajánlani jó minőségügyi autós vezeték nélküli gyors töltőt? Kipróbált jobb minőség érdekel nem a 2e Ft-os. Persze felszállni sem akarok. Olyat szeretnék ami a szellőző rácsba rögzíthető

(#14394) Reverting válasza Yager01 (#14393) üzenetére


Reverting
őstag

Gyari samsung...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#14395) Yager01 válasza Reverting (#14394) üzenetére


Yager01
senior tag

Lehet én nem vagyok képben de úgy tudom azt nem lehet rögzíteni a szellőzőnyílás réseibe :N

(#14396) Reverting válasza Yager01 (#14395) üzenetére


Reverting
őstag

Jaaa bocs azt hittem h csak a szivargyujto tolto, beneztem... ;)
Viszont ha nagyon akarod azert az beferne... :DDD ;]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#14397) gerner1 válasza Yager01 (#14395) üzenetére


gerner1
veterán

A samu nem gyárt ilyet. Utángyártott létezik (pl ebay -n találsz), de azokkal is csak akkor működik a vezeték nélküli gyors töltés, ha a kijelző ki van kapcsolva. Bekapcsolt -tehát aktív- kijelzővel ezen a készüléken is inaktív a gyorstöltés (vezetékesen is...) .

[ Szerkesztve ]

(#14398) Yager01 válasza gerner1 (#14397) üzenetére


Yager01
senior tag

Pont az ilyenek miatt érdeklődöm hogy valaki esetleg rendelte már olyat ami normálisan működik és nem 20000 Ft

(#14399) Pug válasza kazanka (#14388) üzenetére


Pug
veterán

Szerinted mivel kezdtem mar akkor mikor kiderult, hogy gyari hibas az uj keszulek...
A Samsung perpill szarik ra es ul a panaszom kivizsgalasan...

(#14400) tylerddd válasza Pug (#14399) üzenetére


tylerddd
veterán

Biztosítás nincs rá?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.