Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) Stospam válasza tylerddd (#13248) üzenetére


Stospam
tag

Továbbá a használható mezők száma sem korlátozódik 1 db névhez 1 db telefonszámra... fénykép, minden elérhetőség, születésnap, minden-ami-kellhet és annál több :DD

[ Szerkesztve ]

(#13252) ancsako válasza tylerddd (#13248) üzenetére


ancsako
tag

Tudom,a fiókban megvan! Csak az a bajom,hogy minden más szeméttel együtt teleportálja a telefonra. :N Egymillió e-mail cím... pfff. És nem tudom úgy szelektálni hogy jó legyen.

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#13253) ancsako válasza Stospam (#13251) üzenetére


ancsako
tag

Tudom,tudom... a privát így szuper! A cégeshez nem kell más,csak a szám! Nem kell a rizsa :D csak a szám.

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#13254) tylerddd válasza ancsako (#13252) üzenetére


tylerddd
veterán

Van olyan beállítás, amivel csak a hívószámos kontaktokat mutatja.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#13255) ancsako válasza tylerddd (#13254) üzenetére


ancsako
tag

Igen,ezt is tudom. Ám valamiért hatalmas katyvasz van a számaimmal,adataimmal,fiókjaimmal... és ezzel nem tudom jól beállítani.

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#13256) icecave


icecave
nagyúr

Samsung unpacked eseményt követni fogja valaki? Este 10kor kezdődik, bár egyelőre nem találtam stream-et, de szerintem a yt-on lesz Samsung közvetítés.

(#13257) anadroid válasza icecave (#13256) üzenetére


anadroid
senior tag

Samsung főoldalról nyílik.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#13258) ollie válasza icecave (#13256) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, nézni fogom.

Amúgy jó lesz az új Exynos, 30%-kal kevesebbet fogyaszt, mint az S10-ben levő. Plusz az UFS3 modulok is kevesebbet fogyasztanak a mellett, hogy gyorsabbak is.

[ Szerkesztve ]

***

(#13259) viera válasza icecave (#13256) üzenetére


viera
őstag

Én is nézem. :C

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#13260) Plazmacucci válasza ollie (#13258) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Minden évben kevesebbet fogyaszt, a közép kategóriának már termelnie kéne az áramot. De nem így van :DDD

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13261) HaliGab23 válasza ollie (#13258) üzenetére


HaliGab23
senior tag

A kijelző cserébe meg többet fog fogyasztani :D

Nézem én is!

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#13262) ollie válasza Plazmacucci (#13260) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Az S10-ben levő Exynos azért fogyaszt sokat, mert 8 nm-en készült, mint a tavalyi. A mostanival viszont áttértek 7 nm-re.

***

(#13263) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy az "Az eszköz karbantartása/akku" menün kívül valahogy meg tudnám nézni, hogy mi szívja az akkumat? Akár 3rd party appal?

Egyszerűen kiéget, hogy egy napot se bír ki a telefon max 2-3 SOT-vel. Igaz nekem se megy nagyon a térerő 2 csík fölé. :/ :(

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#13264) Sera26


Sera26
aktív tag

Sziasztok!

Telekomos note 9-re valóban csak 1 év garancia van? Az oldal ezt írja. Hol a 2 év gyári Samsung gari?

(#13265) gerner1 válasza Sera26 (#13264) üzenetére


gerner1
veterán

1+1év a szolgáltatós készülékekre is. A +1év feltételei (mivel azt -önként- a Samsung vállalja ...) nem azonosak az első évre vonatkozóakkal.

[ Szerkesztve ]

(#13266) Sera26 válasza gerner1 (#13265) üzenetére


Sera26
aktív tag

Köszönöm szépen!

(#13267) #46922752 válasza icecave (#13256) üzenetére


#46922752
törölt tag

Megnézem én is. Kíváncsi vagyok, mit tesznek le az asztalra. Már az eddig kiszivárgott dokgokon túl.

[ Szerkesztve ]

(#13268) kazanka válasza Sera26 (#13266) üzenetére


kazanka
őstag

A második év a tartozékokra nem vonatkozik,egyébként ugyan az

(#13269) #24536576 válasza ollie (#13262) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem a nm miatt rosszabb az Exynos fogyasztása, mint a Snapi, hanem mert valamilyen vezérlő szoftverük kuka. Ez volt már az előzővel is a probléma. Azt meg hagyjuk már, h 1nm miatt majd áramot generál. Minden marketing maszlagot elhiszel a Samsungnak, hihetetlen.

(#13270) ollie válasza #24536576 (#13269) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a samsung írta a kedvezőbb fogyasztást.

***

(#13271) #24536576 válasza HaliGab23 (#13261) üzenetére


#24536576
törölt tag

Dehogy, az is minden évben egyre kevesebbet szokott. :DD

(#13272) #24536576 válasza juuzer (#13263) üzenetére


#24536576
törölt tag

Sajnos root nélkül nem nagyon mennek az aksis appok. 2 csíkkal is elég gyér a 2-3 óra. Kijelző nem megy full fényerőn? Wipe cache volt már?

(#13273) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Na lassuk mit talaltak ki a jubileumi Notera.🤔😉

(#13274) LoGeN90 válasza LoGeN90 (#13273) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Tech2 Laci ismét gyors volt.

https://youtu.be/K7hrYgebofI

(#13275) HaliGab23 válasza LoGeN90 (#13274) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Marad Note 9.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#13276) sanyijedi


sanyijedi
őstag

háát.. ez a note 10.. AI érdekes, de kb 10 perc játék után soha többet nem használnám. többi plusz feature nem győzött meg igazán.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#13277) Ati007


Ati007
őstag

nincs ledes visszajelző :U , marad a note9

(#13278) #46922752


#46922752
törölt tag

Ez engem se fogott meg.
Kössek kompromisszumokat, ha a kisebb méret tetszik? Miért?
Mindegy... Marad a 9.

(#13279) juuzer válasza #24536576 (#13272) üzenetére


juuzer
addikt

Meh :/ pedig reménykedtem :/

Nem, csak felénk nem túl jó a Telekom hálózata. Igaz néha Szentendrén és Budapesten is csak 2 csíkom van...

AOD megy a max fényerején (ezt levettem már mjuk) meg nagyon sokat hallgatok zenét Spotifyon. a BT a Huawei Watch GT miatt aktív. De kb ennyi. De ezen kívül messenger/insta/böngészés szokott lenni.

Vamos a la playa.

(#13280) Plazmacucci válasza juuzer (#13279) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Aod sokat zabál kapcsold időszakosra.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13281) #24536576


#24536576
törölt tag

Nem semmi a Note10... 50 ezer forintot sikerült drágulni, mert kihoztak mellé egy nyamvadt klónt. Ráadásul most olvasom, hogy max 142.000ft-ot ér a beszámított telefon. 😂😂😂 Hát oké.

(#13282) icecave


icecave
nagyúr

Vegyesek az érzéseim. A Note-ot magát megszerettem, szóval nagy eséllyel a következő is Note lesz, csak az a kérdés, hogy mikor. :D

Itt amúgy kifejtettem a dolgot: [link]

(#13283) tylerddd


tylerddd
veterán

Note 10/10+

Nagyon jó az előlapi dizájn, de nem értem, hogy hátul miért nem maradtak az egysoros, vízszintes elrendezésnél. Alá mehettek volna a szenzorok. Így nagyon szokványos lett, hiszen rengeteg telón állnak így a kamerák. Nekem hiányzik a jack, nem hiszem, hogy ez eddig kiszorított volna valamit és ha megnéztek egy videót, a SIM tálca is foglal el annyi helyet belül, amit ennyi erővel cserélhettek volna eSIM-re, ha annyira kell a hely valaminek. Nem is tudom, hogy van-e mmég olyan csúcskészülék, amiben van jack?! A BT fülesük miatt kukázták szerintem ők is. Az viszont jófejség, hogy normális fülest adnak hozzá USB-C-vel. Reméltem azt is, hogy tévednek a kisebbik 1080-as kijelzőjét illetően, de nem. Érthetetlen számomra a ki/bekapcs gomb bal oldali elhelyezése. ~2010 óta vagyok az okostelefon bizniszben, de én még bal oldalon nem t alálkoztam ezzel a gombbal. Vagy ha már összeboronálták a bikszbivel, úgy voltak vele, hogy "jó van az ott"?! Engem ezek a tollal levegőben hadonászós dolgok sem hatnak meg.

Most ez nagyon fikázós hozzászólásnak tűnhet, pedig biztos vagyok benne, hogy nagyon komoly telefont rarktak össze! Egyszerűen nekem ezek furcsák és hiányosságok, amik a Note 9-re jellemző kompromisszummentességet csorbítják és ha most kellene új telót vennem, nem tudnék olyan egyértelmű döntést hozni, mint tavaly augusztusban.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#13284) S e t h válasza tylerddd (#13283) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez nem fika, hanem a véleményed.
Én azt veszem észre, hogy egyre inkább kompromisszumokat várnak el tőlünk, ami egy flagshipnél azért furcsa.
Egy 300-400 ezres készüléknél tuti nem férne be egy átalakító, ha már nincs jack.
A bekapcsoló gomb variálására mi a magyarázat?
Olyan érzése van azt embernek, hogy lényegi újítások hiányában ilyen semmiségekkel akarják elterelni a figyelmünket és elhitetni velünk, hogy ez vmi más, ez új.
Arrébb tolják a notchot, megváltoztatják a kamerák elhelyezését, átrakják a gombot.
Nem néztem a bemutatót, elkezdtem, de nézhetetlen volt a tömény erre onanizáljatok plebejusok attitűd miatt, viszont esett arról szó, hogy miért variàlják a notchot, kamerákat, bekapcsoló gombot?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13285) #24536576 válasza S e t h (#13284) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szerintem elképzelhető, hogy ez az optimális elrendezés. A nagyobb aksi és az spen így fér meg egymás mellett. Közben lehet, hogy csak másolták a többieket.

(#13286) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Szerintem túl kompromisszumos mindkettő. Túl jó ez a kilences .

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13287) sanyijedi válasza S e t h (#13284) üzenetére


sanyijedi
őstag

+ USB-C/USB-C kábelt adnak hozzá, szóval egy átlag user rá se tudja dugni pl a gépére,
vehet külön kábelt

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#13288) fRooStzzZ válasza sanyijedi (#13287) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Miért ne tudná?
Gondolom a dobozban van hozzá az is.

(#13289) sanyijedi válasza fRooStzzZ (#13288) üzenetére


sanyijedi
őstag

nincs. ezért írtam. ha lenne, nem írtam volna.
doboz tartalma

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#13290) sanyijedi


sanyijedi
őstag

ha valakit érdekelne, TMX felvásárlás:
112 000 Ft ha tökéletes a kijelző, akkumulátor jó, hátlap/keret jó, hibátlanul működik, és független
ha karcos a keret már csak 89 600 Ft-ot adnak érte

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#13291) Plazmacucci válasza sanyijedi (#13290) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Note9-ért?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13292) icecave válasza sanyijedi (#13289) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem spec. pont jól jönne, ott a hálózati adapter, olyan kábel, type C mindkét végén, mert a laptopomon és a gépem alaplapján is van ilyen kivezetés. Persze, az is igaz,hogy nem vagyok átlag user. :D

Viszont ha meg az lennék, akkor hálózatról tudom tölteni, gépre meg minek dugjam rá, ott van millió program, amivel wifin keresztül látom a teljes struktúrát. Viszont akkor meg azért lehet necces, mert odinnal frissítés az kábelen kell,hogy menjen, de az már megint nem átlag felhasználás, hisz az az, ha megvárja az illető az OTA-t.

(#13293) sanyijedi válasza icecave (#13292) üzenetére


sanyijedi
őstag

pl autókban bár már kezd elterjedni a C, de sok helyen még bőven A-van, power bankok, repülőterek, másodlagos hálózati adapterek.. szóval fognak azért hozzá venni kábelt

(#13291) Plazmacucci
igen, note9-ért

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#13294) icecave válasza sanyijedi (#13293) üzenetére


icecave
nagyúr

Jogos. Mondjuk mint írtam én emiatt nem hisztiznék (saját igényeimnek megfelelően), sőt, örülnék, mert lenne egy kábelem, ami még nincs a repertoárban. Jack hiánya annál inkább para, de leginkább az átalakító miatt, hogy azt külön kell venni. Ok, a gyári headset az USB-C-s, csak épp nekem van másik, sokkal jobb, amit eddig simán bedugtam a telefonba.

(#13295) Plazmacucci válasza sanyijedi (#13293) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pont az egyharmada :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13296) tylerddd válasza icecave (#13294) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem lenne para ez az USB-C-s fül/fejhallgatós dolog, ha mindenen lecserélnék a jack-et erre, mint hangkimenet és a fülesek/fejesek is USB-C csatlakozóval jönnének (laptopomon nekem van egy). Ha ennyire elavult a jack és jövőbemutató az USB-C, akkor miért nem megy az átállás?! Gyakorlatilag minden eszköz, ami hangot ad ki magából, rendelkezik jack csatlakozóval (tévé, erősítő, keverők, soundbar, mp'akárhány lejátszó, sok autós fejegység, BT-hangfalak, hangszerek stb.) Ez egy nagy blama volt az Apple részéről, akik az AirPods-nak csináltak ezzel piacot és a többi meg majmolja őket. Most néztem meg MKBHD prezijét az új telókról és azt mondta, hogy f***ság, hogy nem fér el benne ... Az egy dolog, hogy a nagy többség valóban BT-hangfallal és fülessel használja, de egy csomó mindenre nem lehet így rádugni amire meg rá lehetne és van, akinek kellene is. Az meg nekem nem opció, hogy húzom magammal az átalakítót. És ha nincs nálam és pl. egy buliban nagy hangrendszerről menne a zene, nem BT-hangfalról, akkor nézek hülyén a 300k+ -os telefonommal?! Nem beszélve ugye arról, hogy az alsóbb kategóriába akkor hogy a büdös francba fér bele fizikálisan?! :DDD Agyrém, komolyan mondom! :O

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#13297) gyuri81 válasza Plazmacucci (#13295) üzenetére


gyuri81
veterán

Annyiért én is megveszem tőletek :)

(#13298) apaszka válasza tylerddd (#13296) üzenetére


apaszka
veterán

Jól megfogalmazott és az én véleményemet is tükrözi a témában.
Köszönöm!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13299) icecave válasza tylerddd (#13296) üzenetére


icecave
nagyúr

Pont azon gondolkodtam, hogy még akarom a JACK-et, akkor vagy még úgy húzom az időt, hogy veszek később egy 512-es Note 9-et 8 GB rammal, vagy egy S10+ 5G-t, abban is van még, sőt, még nagyobb, 4500-as akku is.

(#13300) ollie válasza icecave (#13299) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az S10 csak akkor opció, ha nem kell a pen. Amúgy az S10 5G is nagyon drága, kb Note10+ árban van, és hivatalosan valszeg nem is lesz nálunk.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.