- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Geller72: Az MS Seed szervert üzemeltet a gépeden és lehet hogy nem is tudsz róla?
- sziku69: Szólánc.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Meggyi001: Szekszárdi pumpa pálya
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- bitpork: Meglátjuk mit hoz a jövő
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
-
2400 - 2301
14853 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2022-05-13 22:04 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
telefonmágus
senior tag
Ahogy megy lefele az ára,úgy hagynak ki dolgokat
Lassan a headsetet is elhagyják,ahogy beesik az ára 260000 alá
-
Oposzumtoszó
senior tag
-
Mikulásbá
nagyúr
Igen,én még mindig fogom a fejem,ezt mégis hogy gondolták,ki találta ki így.
-
telefonmágus
senior tag
Mert az csak júliusban járt hozzá
-
Oposzumtoszó
senior tag
Sziasztok!
Ma vettem át a készüléket (10+) és meglepődve tapasztaltam, hogy a kis otg átalakító nincs a tobozban, ami a korábbi szériákhoz járt. Hivatalos forrásból származik a készülék. (Samsung) Más se kapott hozzá?
-
Sys85
veterán
Nálatok is bohóckodik néha a proximity szenzor,vagy csak nálam?
Tiszta a kijelző,a fólia is gyári rajta,de néha feloldásnál úgy érzékeli,mintha valami takarná a szenzort.
Újra lezárom,utána gond nélkül felold.
Akkor még megértem amikor koszos a kijelző,törölgetés után fel is old,de amikor tiszta kijelző és ezt írja ki... -
Zeban58
tag
A frontkamera körüli pixelek értesítő LED-ként történő használatára van korrekt és hibátlan megoldás? Tehát olyan, ami a gyári alap AOD funkciókat kiegészítve (és nem helyettesítve) nem tesz mást, mint addig villogtatja a fenti pixeleket, amíg nem láttam az adott értesítést?
-
ollie
MODERÁTOR
-
Zeban58
tag
-
telefonmágus
senior tag
-
Gyula84
veterán
ez a gyári samsung 45wattos töltő?
-
ollie
MODERÁTOR
-
barcsajani
tag
-
Zeban58
tag
-
Mikulásbá
nagyúr
Nincs nálam állandóan bedugva soha semmi,sőt,olyan elosztókat használok,amin kapcsoló van,azzal áramtalanítok mindent.
A lámpa,amiben van QI töltő,na az megy egyedül állandóan,azaz nincs áramtalanítva.
Arra gondoltam,hogy kisebb feszültséggel tölt a vezeték nélküli,ez a lassabb töltés jobb lehet az akkunak-de ezek szerint az is mindegy.A felhomályosítást köszönjük-azt írhatom mások nevében is.Kellett már egy ilyen,az összefoglalóba be lehetne tenni egy utalást erre a hsz-re.
-
TpS
őstag
-
Nekton
aktív tag
Ki mondta, hogy nem jó a vezeték nélküli töltés a telefonnak? Forrás? (hiteles, nem femcafe.hu)
Miért lenne rossz? A töltőpad és a telefon között van egy rosszabb hatásfokú energiaátvitel, ezért a töltő kényszerhűtést igényel. A telefonban a tekercsen megjelenő váltakozó feszültségből már a töltésvezérlő csinál olyan jelalakot, amilyet akar és onnantól a fent leírtak ugyanazok. Semmivel sem rosszabb/jobb, mint a vezetékes töltés. Melegszik a telefon? Majd akkor lekapcsol a töltő. Ennyi.
Más kérdés, ha globálisan nézzük a kérdést és hirtelen üzembe helyezünk 5Mrd ilyen töltőt, ami folyton bedugva marad, az ugye rosszabb, mint 5Mrd hagyományos bedugva hagyott töltő, de ez már nem a te telefonod gondja, hanem a Földé. Töltés közben a difi még nagyobb.
Sorry a hosszú posztért! Offba akartam tenni, de kidobott a rendszer és másodjára elfelejtettem. De! Azért is írtam az első sor után, hogy TLDR! (Too Long! Don't Read!), hogy akit nem érdekel, ne olvassa.
-
Zeban58
tag
Sziasztok!
Nálatok működik mostanság a szoftverfrissítés opció a telón? Nálam napok óta nem megy N10+-on és S10+-on sem, csak annyit ír a teló, hogy "Frissítések keresése", illetve "Eszköz regisztrálása", de nem történik ezután semmi. (wifin van a két mobil)
Köszi!
F. -
Picur882
csendes tag
Igaz

Ezért nem is értem. A szeptemberiben volt pl pár hasznos javítás, nem csak sima biztonsági frissítés, mert bár az is fontos, de azt még el tudnám engedni. Kicsit bosszantó -
telefonmágus
senior tag
-
Mikulásbá
nagyúr
-
Picur882
csendes tag
-
Teal'C
veterán
-
Nekton
aktív tag
Tehát errő a cikkről van szó: JÓT TESZ AZ AKKUNAK, HA GYORSTÖLTÉST HASZNÁLUNK?
TLDR!!!
Rögtön az elejétől:
"A legtöbb gyorstöltés úgy működik, hogy első körben gyorsan pumpál sokat a készülékbe, majd a második fázisban lentebb kerül az áramerősség és lassabban folytatódik a töltés. Az első fázisban nincs is baj a gyorstöltéssel, a másodikban viszont már stressz éri az akkumulátort, hiszen ilyenkor erőltetett lesz az anódban a lítium-ionok fogadása. Miután elérte a telep a kb. 50%-os töltöttségi szintet, életbe lép a csepegtetés, a lassú töltés, hisz gyorstöltéssel a cellák csak félig töltődnek fel."Ott kezdődik, hogy nem pumpál senki semmit sehova. Az akkumulátorcella kapcsaira megfelelő feszültséget kapcsol a töltésvezérlő elektronika és ez a feszültség hozza létre azt a jelenséget az akkumulátorban (és az egész áramkörben), amit villamos áramnak nevezünk. Ez a villamos áram az akkumulátorban úgy jelenik meg, hogy a két ellentétes töltésű elektródához az elektrolitban szabadon és rendezetlenül lévő töltött ionok a velük ellentétes töltésű elektródához vonzódnak, ezért arrafelé megindulnak. Az akkumulátorok töltése változó feszültséggel, de állandó áramerősséggel kezdődik (áramgenerátoros táplálás, CC, Constant Current cycle). Ez egészen addig folytatódik, míg az akkumulátorcella kapocsfeszültsége eléri a 4.2 V-ot. EZ nem 50%-nál következik be! Ezen küszöbfeszültség fölé nem szabad menni. Ekkor kezdődik az állandó feszültségű táplálás 4,2V feszültséggel (CV, Constant Voltage cycle), melynek során az akkumulátoron áthaladó áram erőssége folyamatosan csökken. Nem csökkentik! Csökken az akkumulátor fizikai és kémiai tulajdonságai miatt (az anódon és katódon felhalmozódott töltéssel rendelkező ionok egyre kisebb szabad felületet hagynak szabadon az elektrolitban még szabadon lévő ionok számára, vagyis megnő az akkumulátor belső ellenállása. Amikor az áramerősség megfelelően alacsony, az akkumulátort feltöltöttnek tekintjük, ekkor lekapcsol a töltő elektronika. Ez az áramerősség általános szabály szerint a kapacitás 10-ed részével arányos, vagyis egy 4000mAh-ás akkumulátornál 400mA (C=0,1). Ez után nincs további töltés. Nincs feszültség kapcsolva az akkumulátor kapcsaira.
"Stressz": Bullshit! Ezek üzemszerű állapotok. Nem éri semmilyen stressz az akkumulátort. Stressz akkor érné, ha rákapcsolnánk 1000V-ot, vagy rövidre zárnánk a kapcsait. Ez olyan áramerősséggel és hőfejlődéssel járna, mely egészen rövid úton tönkretenné, fel is robbantaná az akkut.
"Erőltetett lesz az anódban a lítium-ionok fogadása": Hát ehhez mit szóljak? Bullshit! Miért is? Mitől? Mint fent. Ez üzemszerű állapot
"Miután elérte a telep a kb. 50%-os töltöttségi szintet...": 50%? Honnan? Miért? Melyik jellemző 50%-a? Bullshit!
"...életbe lép a csepegtetés...: What?? Legnagyobb bullshit! Lítiumos akkumulátorokat TILOS csepptöltéssel tölteni!
Az akku kifáradásában három tényező játszik szerepet: Magas hő, töltés, kisütés
A hőmérséklet pontosan mérhető, ennek megfelelően a töltés szabályozható illetve megszakítható
A töltés és kisütés pedig az akkumulátor üzemszerű működése. Lehet ezekkel variálni. Főleg a kisütés mértékével, mert kisebb kisütésnél (DoD, Depth os Discharge, %-ban megadott érték, ahol 100% a teljes kisütés) jelentősen növelhető az akkumulátor töltési ciklusainak száma, viszont csökken a kihasznált kapacitás. Ennek egy telefon életciklusában igazából nincs jelentősége, tehát a telefonokat nyugodtan lehet akár állandóan teljes feltöltöttségen (rövidebb üzem, de több töltési ciklus) is tartani, de nyugodtan le is meríthetőek (hosszabb üzem, kevesebb töltési ciklus) , mert az akku tovább bírja mindkét esetben, mint a jellemző telefon élettartam (2-4 év!).
A cikk végkövetkeztetése:
"Amíg az akkumulátor töltés közben nem hevül fel túlságosan, addig véleményem szerint használható a gyorstöltés."
tech2 Laci véleménye szerint???
Ha az user úgy ítéli meg, hogy jó a hőmérséklet???
A hőmérséklet mérése nem user feladat! Azt a vezérlő elektronika folyamatosan méri megfelelő pontossággal. Ennek megfelelően beavatkozik, ha kell.Mit is tudtunk meg a cikkből? Egyáltalán megválaszolta a címben feltett kérdést a szerző?
-
TpS
őstag
-
gyuri81
veterán
-
sanyijedi
őstag
-
Picur882
csendes tag
-
Sys85
veterán
-
telefonmágus
senior tag
-
Picur882
csendes tag
Tudnátok egy linket dobni független gyári romról? Gondoltam felteszem a telóra, hátha időben jönnek meg utána a frissítések. Telekomos vagyok, és még mindig aug 1 a legfrissebb. Köszi előre is
-
barcsajani
tag
Én Ausztriából vettem a Note 10 Plusom, ebben volt OTG, én bontottam ki a dobozt.
-
TpS
őstag
Mivel szeretem a témákat csereberélni, ezért kiraktam az ikonját a főképernyőre a téma beállításokban. Viszont időnként eltűnik az ikon, annak ellenére, hogy a téma beállításban be van kapcsolva. Tapasztalt más is ilyet, illetve ilyenkor hova tűnik el, mert sehol sem találom?
-
Capt.Obvius
aktív tag
Szomorú ez a inkompatibilitás. És még OTG adapter sem volt a csomagban...
-
Capt.Obvius
aktív tag
-
barcsajani
tag
Gyári fülest még én se bontottam ki.
S10+tól származó AKG-vel próbáltam volna, maradt egy type C to jack adapterem egy P30 Pro-tól csak sajnos nem működik vele. :( -
Sys85
veterán
A gyári fülest ki sem bontottam,nálam egy JBL Live 650 BTNC a zajkeltő.
Ha járt volna hozzá egy type c-jack adapter,egy AKG N20 fülessel kipróbálnám,azzal van csak tapasztalatom. -
beteg
őstag
-
Capt.Obvius
aktív tag
Sziasztok!
Ebben a témában tudtok nekem segíteni? Vagy csak én érzékelem rosszabbnak?
Köszi
-
Redpeter
csendes tag
Sziasztok,
jó pár év csendes év után visszatértem.
Nagyon sokáig Jobs bácsi termékeinek hithű usere voltam, ám egyre több gond lett.
Nos, beszereztem egy fincsa Note 10 Plust, meg vagyok vele elégedve; jó készülék.
Próbálom feldolgozni a tippeket és tapasztalatokat, tök jó, hogy ilyen aktív a fórum!
Egy kérdés merült fel. A privát és céges kártyát is a készülékben használom és szeretném időzíteni a céges kártya elérhetőségét-működését. (este és hétvége OFF) Van rá valamilyen lehetőség, mert csak manuális lekapcsolást találtam? -
fojtviki
őstag
-
Mikulásbá
nagyúr
-
beteg
őstag
Nálam Note 10 Plus-on az üzemidő rosszabb, mint az S10+ -on volt. Én a kijelzőt kevesebbet használom, de sok Tidal, Spotify, Youtube megy rajta. Napi 15-20 rövidebb telefon. Este meg 1-2 óra futás, amikor az órám használja a Live Track-et.
Nem azt mondom, hogy rettenetesen rossz, de nincs olyan nap, hogy ne töltenék rá, vagy a kocsiban, vagy a melóhelyen. Különben nem bír ki egy napot. Ha nem töltök rá, akkor este a tv előtt ha megnéznék pár weboldalt, már bemegy 15% alá.
Szóval szerintem az aksija pont még nem elég.A kijelzője azért sokkal használhatatlanabb, mint az S10-é volt, mert ezen még rajta van a gyári fólia. Baromira töri a fényt, napsütésben sokkal olvashatatlanabb, mint az S10 volt már fólia nélkül. De ez meg holnaptól megoldódik pár hónapra.
-
Sasa WRC
csendes tag
-
Sys85
veterán
Én az S10 Plus-t cseréltem Note 10 Plus-ra.
Elsösorban a toll miatt,de a többi része is előrelépés (kivéve a jack csati...).
Üzemidőben sokkal jobb,ujjlenyomatolvasója szerintem pontosabb és gyorsabb,a 256GB tárhely több mint elég.
Nekem a formája is jobban tetszik,de nagyobb is,amit azért szokni kellett.
Teljesítményben viszont nincs érezhető különbség,a 12gb ram és a 8gb ram között átlagfelhasználással nem érzek nagy különbséget.
Én leginkább a toll miatt választottam,csak emiatt cseréltem,munkámhoz nagy segítség. -
NavySeal
senior tag
Sziasztok!
S10+ és a sima Note 10 között vacillálok a Voda-tól hoznám ki.
A Note 10 tulajoktól kérdezem, hogy ténylegesen olyan jó akksiidőt lehet elérni vele, mint amit a gsmarena-n írtak/mértek?
Igazából az S-penre nincs szükségem (bár soha nem próbáltam
), ami fontos, az a jó üzemidő, szép kijelző, előlapi ujjlenyomat olvasó működése és a sztereo hangzás.
Van valami "nyűgje" a telefonnak?
Köszönöm!!
-
#13085696
törölt tag
-
Nekton
aktív tag
-
ollie
MODERÁTOR
-
delta1017
aktív tag
-
Greenm86
csendes tag
Na én irtam a Telekomnak hátha eljut az illetékesnek. Nem egy 20000ft os telefonról van szó. Minnél több a panasz annál valószínűbb hogy változik valami.
Szép napot. Panasszal szeretnék élni, vásaroltam egy galaxy s10+ készüléket és vannak hibái amiket a samsung által kiadott frissítések javítanak. Minden más szolgáltató kiadja ezeket időben, a Telekom valamiért visszatartja.
Panaszodat/jelzésedet rögzítem .Ehhez szükségem lenne egy elérhetőségi számra és email címre illetve egy névre.
-
nylacika
aktív tag
Nekem az a kedvencem, hogy a mai napig azt hallom új telefon vásárlásakor, hogy az aksksit három alkalommal töltőn hagyni 12-16 órán át és akkor tuti lesz... Valahogy ez belerögzült az emberekbe, mint a retinámba a menzás kaja...

-
Teal'C
veterán
-
Nekton
aktív tag
TpS és delta1017!
Köszi, de ezek nem források. Jesszusom!
ilyen dilettáns retteneteket! Bullshit az egész! Nem látjátok, hogy egyáltalán nem értenek hozzá? Minden szó és perc pazarlás. Ilyenkor lenne jó egy internet szűrő szakmai bizottság, ami kapásból leszedi az ilyen értelmetlen tartalmakat. Ehhez nem tudok mit hozzáfűzi , annyira távol áll a valóságtól. Ezekre írtam, hogy nők lapja online és femina.hu.

-
Joachim21
őstag
A 3D szkennerrel láttam többen is próbálkozunk. Az a tapasztalatom, hogy sok fény kell hozzá, lehetőleg minden oldalról be kell világítani a tárgyat, és matt felületre kell helyezni amit szeretnél digitalizálni. Próbálgattam az animálását is a szkennelt tárgyaknak, néha nem sikerül a végtagokat azonosítani, és a nyúlnak a füle mozog a "keze" helyett
. Jól néz ki, de nem tudom mennyire lesz mindennapos a használata a funkciónak. -
ljs
tag
-
Memmaao
addikt
Na ez aztán a tudományos cikk! Amúgy meg egy olyan termékről beszélünk, amit az átlag júzer max 2 évre vesz. Nekem a note 4 még 4 év után sem vesztett lényegesen az akku kapacitásból. Note 8at kb csak qi töltöttem, semmi akku problémát nem tapasztaltam két év alatt. A Tab S alaplapján megadta magát az usb port a töltésektől 6 év alatt.
-
Mikulásbá
nagyúr
-
ollie
MODERÁTOR
-
Mikulásbá
nagyúr
-
Nekton
aktív tag
-
Nekton
aktív tag
-
Mikulásbá
nagyúr
Én azért nem fogom erőltetni(használni) a gyors töltést,az nem igazán jó az akkunak.
A vezeték nélkülit is a lassúsága miatt használom-na meg kényelmes is.
Most vettem egy olyan asztali lámpát,amiben van QI töltés(vezeték nélküli),nagyon praktikus. -
telefonmágus
senior tag
20:49 100% feltöltve
Szóval,nem olyan rossz ez
-
telefonmágus
senior tag
-
Gyula84
veterán
azt hittem többet hoz, meg akartam én is venni
-
telefonmágus
senior tag
-
barcsajani
tag
-
nokia123
aktív tag
-
hanti
senior tag
-
doooo
veterán
-
Mooka-Miki
senior tag
-
hmb
aktív tag
-
ollie
MODERÁTOR
-
hanti
senior tag
Note 4 volt az utolsó ahol még a tesztek szerint is jobb volt az Exynos, de azóta is voltak problémák a Snapragonokkal, túlmelegedés behalás (Note 4) Én még amerikai tervezésű eszközt nem láttam amelyik hosszú távon jól működött, ha van ilyen az minden esetben Európából vagy Ázsiából importált tudósok készítették. Az Apple processzorokról is kiderült hogy az utolsó 2-öt kivéve mind hibás tervezés és javíthatatlan támadási felületekkel rendelkezik. Az F35- ös helyből felszálló képességét sem tudták megoldani 20 évig, végül angol segítséggel sikerült.
-
F_Gergely
őstag
Én használtam a gyári fülest de ilyen hibát nem tapasztaltam.
-
Mooka-Miki
senior tag
Sziasztok!
Egy jó ideje már használom a nem kicsi kedvencem, viszont a hozzáadott type-c csatlakozós AKG fülessel valami gond van. Ilyet hibát én még fülhallgatóval nem tapasztaltam: A mély hangok erősebbek a bal oldalon, a közép tartomány a jobb oldalon, a magassal viszont nincs gond "középen hallom".
Telefonnal nincs gond mert BT fejhallgatóval minden a helyén van.A kérdésem az lenne, hogy lehet külön gariztatni a fülest?
-
telefonmágus
senior tag
-
Joachim21
őstag
Elhiszem ha mondod, de a 8k 30fps nekem nem ad hozzá vagy vesz el a telefon értékéből. Fontosabb volt a GPU, ahol az adreno 640est hozták ki erősebbnek, valamint a SOC maga ha csak minimálisan is, de kevesebbet fogyasztott. Ebből ne legyen itt hitvita, nem emiatt írtam, csak ami teszteket én láttam és olvastam, ott kivétel nélkül a snapi győzött. Ahogy írták előttem többen os, megvan a maga kockázata a nem EUs készülékeknek, aki ilyet vesz, az bizonyára mérlegeli ezeket.
-
ollie
MODERÁTOR
-
hanti
senior tag
Az amerikaiak és a kínaiak nagyon érzékenyek arra hogy a náluk forgalmazott termékek mindig egy kicsit jobbak legyenek mint a világ többi része kap.( Ez a nevelésük része, mi vagyunk a legjobbak, mi kapjuk a legjobbat ) Régebben a Samsung nem fogta vissza a saját processzorait és ebből mindig tech lázadás lett a két országban és visszaestek az eladások. Tanulva belőle, manapság a beállítások mindig a Snapragont teszik a tesztek elejére. Viszont mostanában egyre többször jelenik meg cikk a 8K 30fps videózásról és lám lám kiderült hogy üzleti megfontoláson kívül van más oka is hogy az S10, Note10 - ből kimaradt, még pedig az hogy a Snapragon 855 gyenge hozzá. A mobil processzorok közül csak az Exynos 9820 és 9825 tudja.
-
Joachim21
őstag
Teljesen jól működik, ismeri az összes itthon használt frekvencia sávot. Reklám miatt ide nem írom ki én hol vettem. Volt erre is frissítés, nekem a kamerával sincs különösebb bajom, plus ez volt fehérben amin talán kevésbé látszódnak az ujjlenyomatok. Egyébként Snapdragonosból is több fajta van, az ázsiai 9750, és az amerikai 975U1, de itt is érdemes pontosan utánajárni, hogy az USA variánsból melyik a független, és az is tudja-e az itthoni sávokat kezelni.
-
kovacs65
őstag
-
viera
őstag
-
Joachim21
őstag
-
Kasya
nagyúr
-
Sys85
veterán
Sziasztok!
Melyik régiós szoftvert érdemes a frissítések miatt felhúzni a Note 10 Plus-ra?
A Telekomos szoftverre mindig elég nagy csúszással jönnek a frissítések...
Máshol már rég a szeptemberi SPL van fent,de ez még mindig az augusztusin áll. -
Sgarrista
tag
-
joey04
titán
Leszarom lendület? Ki szerettem volna próbálni a snapdragonos verziót, és mivel tisztában vagyok vele, hogy itthon nem forgalmazzák és ezáltal nem lesz gari és alkatrész, ezt bevállalnám, mert nem szeretnék csak azért kizárni egy eszközt, mert ebben a régióban nem elérhető. Nem ajánlottam másnak, nem mondtam, hogy ezt érdemes venni. De ezek szerint te ilyen kötekedős gyerek vagy, felétek biztos az a menő. Hát felénk nem, szóval hanyagolj a továbbiakban.
-
PeteePeti
őstag
-
TODI1111
veterán
-
Sgarrista
tag
Sziasztok!
Ha egy email vagy sms jön akkor beugrik az a fej ikon , azt hol tudom ki kapcsolni ?
Előre is köszönöm a választ!
Új hozzászólás Aktív témák
-
2400 - 2301
14853 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
! Tilos a hirdetés, keresés, kí-
nálás, amelyek helye itt van :
- hardverApró
- Video digitalizálás
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- iPhone topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- EU: senki ne használjon Huawei és ZTE hálózati berendezéseket!
- További aktív témák...
- Apple iPhone 14 Pro 128gb - Jó állapot, akku 100%, tokkal és fóliával, akár beszámítással
- Samsung Galaxy S26 Ultra 12/256gb Cobalt Violet - Új, bontatlan, garanciális, akár beszámítással
- Apple iPhone 16 128gb - Makulátlan, akku 100%, garanciális, tokkal, akár beszámításal
- Samsung Galaxy A13 4g
- Samsung Galaxy S20 Ultra (SM-G988B) - 12/128GB, Black, Független
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Ha az user úgy ítéli meg, hogy jó a hőmérséklet???


