Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) Batawanga válasza norakrisz (#4100) üzenetére


Batawanga
tag

Első körben megnézném, hogy a Biometrikus azon. és biztonság /Hely menüben a pontosabb helymeghatározás be van-e kapcsolva. Ha minden rendben, akkor lehet hogy csak egy kis idő kell hozzá, amíg újra beáll a GPS pontossága.

(#4102) norakrisz válasza Batawanga (#4101) üzenetére


norakrisz
csendes tag

Köszönöm a tippet, a holnapi futás előtt bekapcsolom.

(#4103) ShadySzasza válasza Batawanga (#4097) üzenetére


ShadySzasza
csendes tag

Automatikusan frissíti saját magát a 9, jönnek rá havonta biztonsági frissítések?

(#4104) Sungoo válasza Sanyi.mTs (#4099) üzenetére


Sungoo
addikt

:N

(#4105) Batawanga válasza ShadySzasza (#4103) üzenetére


Batawanga
tag

Persze, ugyanúgy. Mondjuk nekem eddig nem jöttek havonta frissítések, max. negyedévente. Amúgy ez a módszer ugyanaz, mintha szervizben rakták volna fel (ott használják az Odint), semmi gond vele, még a garancia is megmarad.

(#4106) ShadySzasza válasza Batawanga (#4105) üzenetére


ShadySzasza
csendes tag

:R

(#4107) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Míg a 8-ast használtam pár hete frissült a chrome. Kicsit fura volt, mert a felső részről lentre került az új lap megnyitása, hozzáadása és a 3 pöttyös menü, de megszoktam. Most frissítettem 9-re chrome is frissült és megint fent vannak, amik 8-as alatt lentre kerültek.
Most ez mi? Tökre megszoktam a lenti elhelyezkedést.

(#4108) DrDobos


DrDobos
őstag

Udv!
Ezerszer leragott csont, de hatha van valami fejlemeny. Ki milyen foliat/uveget hasznal?
Az enyem lassan megadja magat :(

Samsung Galaxy A55 5G

(#4109) csaba1203 válasza DrDobos (#4108) üzenetére


csaba1203
addikt

Semmi nincs rajta és előzőn sem volt.Gorilla üveg elég volt idáig.

(#4110) Atos23


Atos23
senior tag

Olvastam, hogy sokan említitek, hogy síkos a telefon, könnyű kiejteni a kézből.

Én vettem hozzá egy eredeti Samsung tokot a Speedshopban, azzal tökéletes a fogása.

Megjegyzem, ez a sokadik telefontokom innen, és csodálkozom, hogy sokszor féláron adják az eredeti tokot mondjuk egy MM-hoz, ED-hoz képest. Pedig még a csomagolása is szép és elegáns. :)

(#4111) Atos23 válasza DrDobos (#4108) üzenetére


Atos23
senior tag

MediaMarktban raktak fel egy ClearPex nevű, puha tapintású fóliát.
Sajnos elég drága, 5.990 Ft, de nagyon meg vagyok vele elégedve.

Nem fizettem érte, belealkudtam a telefon árába, mikor a MM-ban megvettem a telefont.

(#4112) Atos23 válasza norakrisz (#4102) üzenetére


Atos23
senior tag

Mindenképp mondd meg, hogy mire jutottál. :R Ugyanez volt a jelenség a régi telefonomnál, egy Samsung J5-nél.
Bármelyik sportolásra használt program a térképen olyan krixkraxot rajzolt, mintha egy 3 éves gyerek csinálta volna zsírkrétával. Soha nem jöttem rá a megoldásra.
Előtte bármely, nem Samsung telefonomon hibátlanul működött.

(#4113) Atos23 válasza Atos23 (#4112) üzenetére


Atos23
senior tag

Bocs a floodolásért, de találtam egy jó példát, ezek szerint úsztam is. :D

(#4114) Batawanga válasza Atos23 (#4113) üzenetére


Batawanga
tag

Érdemes olvasgatni a Runtastic oldalán. [link] Legtöbb esetben a bekapcsolt akkukímélő üzemmód a hibás. A pontos nyomkövetés nagyon erőforrás igényes, lehet hogy akkukímélő módba rakja a rendszer az appot, ezt ki kell kapcsolni.

(#4115) DrDobos válasza Atos23 (#4111) üzenetére


DrDobos
őstag

Tudsz kepeket loni a telefonrol, akar privátban pls? :B marmint hogy milyen lett a vegeredmeny

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#4116) Atos23 válasza Batawanga (#4114) üzenetére


Atos23
senior tag

Jó ötlet, köszönöm :R

DrDobos: Sajna most csak ez az egy telefonom van, nincs más eszközöm, amivel lefényképezhetem :(

(#4117) Mágus2 válasza Atos23 (#4116) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Marad a fürdőszobatueükrös szelfi. :DDD

(#4118) Bohus válasza DrDobos (#4108) üzenetére


Bohus
aktív tag

Én az utóbbi években a család összes telefonjára (L90, Mot.G5, Red.4X) kínai üvegfóliát tettem, mindegyikkel meg voltam elégedve, nem kopnak mint a hagyományos fólia, szinte észrevehetetlenek. A nemrég vásárolt A8-ra ezt rendeltem az aliról, de nem tudom ajánlani.
Ezt megelőzően csak sík kijelzőre tettem fel üveget, és a felhelyezésnél mindig szépen lehetett látni ahogy a levegő kiszorul a kijelző és a védőüveg közül. Ennél a - 10D volt amikor vettem, most már ugyanaz 11D(!) - üvegnél viszont ez nem történt meg, csupán a kijelző szélén körben tapadt össze a két felület, vagyis légrés maradt kijelző és a védőüveg között. Ennek két hátrányos hozománya van. Egyrészt nem olyan kontrasztos a kép, ami főképp kültéren okoz problémát. Másrészt a felső részen a fényérzékelő-, kamera-, ill. hangszórónyílás mentén a por bejut a két réteg közé, ami idővel egyre zavaróbb és csak az üveg levételével tisztítható.
Ha valakinek volt szerencséje olyan üvegfóliához, ami teljes felületen feltapad a kijelzőre, az kérem ossza meg velem a beszerzési forrást.

A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

(#4119) DrDobos válasza Bohus (#4118) üzenetére


DrDobos
őstag

Nekem keretes, egesz feluleten tapado van, xpro. Mocskos draga, finoman szolva..most adta meg magat nekem

Samsung Galaxy A55 5G

(#4120) Atos23 válasza Mágus2 (#4117) üzenetére


Atos23
senior tag

A fürdőszobás pózerkodást kihagynám :D

(#4121) Hanz válasza Atos23 (#4113) üzenetére


Hanz
tag

A gps-szel nekem is gondjaim voltak, de van rá egy egyszerű megoldás hogy megint tökéletesen működjön. Ahhoz lekell "nullázni" a gps-t a telefonon, majd újracsatlakoztatni a műholdakhoz. Tölsd le az áruházból ezt az ingyenes appot [link]. Menj ki a szabadba és kapcsold be a telón a gps-t. Az appot elindítod és a bal felső sarokban lesz a menü. Megkeresed az A-GPS kezelés-t. Abban pedig először megnyomod az alapállapotot, majd a letöltést. És ennyi. Lehet hogy kell majd neki 1-2 km hogy beáljon, de tökéletesen müködni fog abban biztos lehetsz :)

(#4122) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Az ébresztőórából kikerült a fokozatos hangerő emelkedés? (Pie)

(#4123) Atos23 válasza Hanz (#4121) üzenetére


Atos23
senior tag

Köszi a tippet! :R

(#4124) GEPESZ66 válasza Sanyi.mTs (#4122) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Igen.
Én hangszerkesztővel csináltam egy fokozatosan erősödő csengőhangot, s így tökéletes.

(#4125) bencsyp18


bencsyp18
csendes tag

" Megjelennek a töltési információk, amelyekből látszik, hogy mennyi idő van hátra a teljes feltöltésig. " Ezt hol tudnám bekapcsolni ? Pitere írta ujdonsagkent

(#4126) jupp008 válasza bencsyp18 (#4125) üzenetére


jupp008
senior tag

Ez automatikusan megjelenik frissítés után.

(#4127) bencsyp18


bencsyp18
csendes tag

Hát nálam nem írja ki

(#4128) bencsyp18 válasza jupp008 (#4126) üzenetére


bencsyp18
csendes tag

Nálad igen ?

(#4129) Sungoo válasza bencsyp18 (#4127) üzenetére


Sungoo
addikt

Ha rá van dugva a töltőre, zárd le a telefont, majd nyomd meg a power gombot. Alul ki fogja írni.

(#4130) bencsyp18 válasza Sungoo (#4129) üzenetére


bencsyp18
csendes tag

Simán csak % ba írja

(#4131) Sungoo válasza bencsyp18 (#4130) üzenetére


Sungoo
addikt

Pedig Pie-val meg kell jelennie automatikusan.

(#4132) bencsyp18 válasza Sungoo (#4131) üzenetére


bencsyp18
csendes tag

Pedig nekem nem írja ki és volt már fent elején SER utána XEH is S egyikben sem írta

(#4133) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Csinálja nálatok is, hogy ha hívnak, akkor kiírja a hívó számát, majd 1-2 mp-vel később a hozzárendelt nevet jeleníti meg a hívószám helyén?

(#4134) Batawanga válasza bencsyp18 (#4132) üzenetére


Batawanga
tag

Neked hogy sikerült a XEH telepítése? Mert amit letöltöttem a sammobile-ról, hiába írta az oldalon hogy XEH, nekem SER lett belőle. (előtte TMH volt a telefonon)

(#4135) GEPESZ66 válasza Batawanga (#4134) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A XEH Firmware SER lesz, de az aktív CSC XEH!

(#4136) Batawanga válasza GEPESZ66 (#4135) üzenetére


Batawanga
tag

Nekem SER/SER/TMH

(#4137) szoszo75 válasza Batawanga (#4136) üzenetére


szoszo75
aktív tag

SER/XEH/PAN :U Kijöhetne végre a telenor sajátja... :U

DIGI 500 ról 1000-re

(#4138) turtle72


turtle72
csendes tag

Sziasztok! Most vennék új telefont. A paraméterek alapján az A8 lenne a legoptimálisabb számomra. Legalább 2 évig szeretném használni. Érdemes még ezt választanom? 70e körül

(#4139) bencsyp18 válasza turtle72 (#4138) üzenetére


bencsyp18
csendes tag

Meg

(#4140) csaba1203 válasza turtle72 (#4138) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#4141) Atos23 válasza turtle72 (#4138) üzenetére


Atos23
senior tag

Én meg vagyok vele elégedve, kellemes tapintású, szép formával bíró telefon. Nálam ez a fő szempont. Ha négymagos lett volna, akkor is megveszem, mert jó kijelzője van, és ez egy szép tárgy.
Egy hónapja vettem újonnan.

Amikor keresgéltem, a hasonló árkategóriás H P20 Liteot és a S Galaxy A7-et majdnem elhajítottam a boltban, hiszen olyanok voltak, mintha egy szappantartót szorongatnék.

[ Szerkesztve ]

(#4142) bwoay válasza turtle72 (#4138) üzenetére


bwoay
nagyúr

olyan szó amúgy nem létezik, hogy legoptimálisabb, de ha úgy érzed, hogy számodra ez az optimális készülék, akkor azt hogyan tudná megcáfolni innen bárki is?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4143) GEPESZ66 válasza turtle72 (#4138) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én az A50-en elgondolkodnék még!

(#4144) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Úgy látom,hogy XEH-re megjelent az áprilisi frissítés,de a telefonom OTA-n még nem ajánlja fel.

(#4145) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#4144) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A Smart Switch felajánlotta és telepítette.

(#4146) prisz válasza GEPESZ66 (#4145) üzenetére


prisz
aktív tag

Ha majd tapasztalsz valami különbséget, oszd meg velünk. Gondolom a jövő héten kikerül OTA-ra is, akkor majd lekapom.

(#4147) GEPESZ66 válasza prisz (#4146) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ha a tárcsázóban a névjegyzékre kattintottam, s onnan próbáltam jobbra húzással hívni valakit, akkor nem mindig működött ez.
Most próbálgattam, s eddig működött.

(#4148) turtle72 válasza bwoay (#4142) üzenetére


turtle72
csendes tag

szerintem nem érdemes 11-ig aludnod és békönszalonnát reggelizned mert megfexi a gyomrod

(#4149) turtle72 válasza Atos23 (#4141) üzenetére


turtle72
csendes tag

Köszi szépen!

(#4150) DrDobos válasza GEPESZ66 (#4145) üzenetére


DrDobos
őstag

Hany MBos volt?

Samsung Galaxy A55 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.