Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) svbela


svbela
csendes tag

A Telekom begyorsult

(#4302) csodavas válasza András1980 (#4287) üzenetére


csodavas
tag

Szia!

Az én telefonom független, és dual verzióban van probléma a hívás fogadással. Telenoros net kártya és egy telekomos kártya van benne amin a hívásokat indítom és fogadom. Sajnos itt van amikor nem jelez a telefon, a másik fél szokott panaszkodni, hogy olyan mintha ki lenne kapcsolva. Szóval igen, nálam van probléma. Mondjuk én mai napig nem birok megbékélni például azzal, hogy a kijelző alja sokkal sárgásabb mint a többi része, amire a szervízben azt mondták hogy semmi baja, hát a fekete témánál is kivehető a sárgulás de mindegy. Illetve most este például wifi kapcsolattal nem képes megnyitni semmit a böngészőben mobilnettel viszont igen. Ilyenkor azért visszasírom a kis xiaomit.. :U

(#4303) Hatvan9 válasza csodavas (#4302) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Hol vetted?

(#4304) csodavas válasza Hatvan9 (#4303) üzenetére


csodavas
tag

Sajnos az euronics-ben, de a hivatalos samsung szervízben voltam vele a kijelzövel, holnap is oda viszem vissza csak most a wifi miatt. Ékezetek miatt, bocsi, régi xiaomin china rom van. :D

(#4305) Hatvan9 válasza csodavas (#4304) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Kirakati utolsó darab volt?
Az Euronics hivatalos viszonteladó és az egyik legjobb áron operálnak, nekem nem volt rossz tapasztalatom.
Ha gond van a készülékkel, hivatalos Samsung Store-ba vidd.

(#4306) csaba1203 válasza Hatvan9 (#4305) üzenetére


csaba1203
addikt

:K
Összes Samut náluk vettem.

(#4307) doongoo válasza svbela (#4301) üzenetére


doongoo
addikt

meg is lepődtem rendesen...

(#4308) gps76


gps76
őstag

Sziasztok!
Kinek mi a tapasztalata a 9-es droiddal, jobb lett vagy rosszabb a 8-ashoz képest?

(#4309) csaba1203 válasza gps76 (#4308) üzenetére


csaba1203
addikt

Nagy változások nincsenek benne.Ha rosszabb lenne már itt tele lenne a topik a problémákkal. :D :DD
A gesztusvezérlés talán,ami nagy újdonság és én használom is na meg az adaptív dark mode.

(#4310) gps76 válasza csaba1203 (#4309) üzenetére


gps76
őstag

Felraktam én is telenoros a szoftver, de mintha akadósabb lenne, meg lassabban indulnának a programok. Most vagy felrakom a legutolsó tmobilost(mert ezzekkel még sose volt bajom más Samsungnál se), vagy csinálok egy gyári visszaállítást, teljes törléssel, mivel főverzió váltás volt.

(#4311) csodavas válasza Hatvan9 (#4305) üzenetére


csodavas
tag

Nem kirakati utolsó darab volt. Visszavittem hivatalos samu storeba, elküldték a budapesti szervízbe. Jövőhét közepére talán lesz belőle valami. Írok majd, hogy mi lett a vége. Tapasztalatok miatt is jól jöhet.

(#4312) Hatvan9 válasza gps76 (#4310) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Én is lassabbnak érzékelem, nem hiszem hogy a régión függene a dolog.Gyári visszaállítás nálam sem történt.

(#4313) DrDobos válasza gps76 (#4310) üzenetére


DrDobos
őstag

En lassulast, es semmi negativumot sem tapasztalok.

Samsung Galaxy A55 5G

(#4314) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

A lassuláson, túlteszi magát, 1-2 nap! De az üzemidő, nálam gyér lett, egy jó óra hiányzik!
Persze, lehet csak nálam áll fent, eme hiba!
Nem volt gyári vissza, mert eddig sosem volt ilyen gondom!

Telenyomor.

Gazember

(#4315) csaba1203 válasza gps76 (#4310) üzenetére


csaba1203
addikt

Nekem gyári független nem csináltam gyári visszaállítást de nem veszek rajt észre semmi lassulást.
Üzemidőm is hasonló nálam AOD nem játszik az plusz 1 óra képernyőidő ha nem aktív.

(#4316) gps76 válasza Mr.Franczy (#4314) üzenetére


gps76
őstag

Felraktam Odinnal az utolsó TMH romot, igaz DTM lett a CSC de nem igazán érdekel, viszont újra gördülékeny lett a telefon. Lehet elég lett volna egy gyári visszaáálítás is, de a tmobilos szoftverek naprakészek és gondom nem volt még velük.

[ Szerkesztve ]

(#4317) ilyenezalaci válasza Mr.Franczy (#4314) üzenetére


ilyenezalaci
tag

Nekem is rosszabb az üzemidő. Szerintem a helymeghatározás szívja az akksit. Az állandó GPS lehet a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#4318) szoszo75 válasza ilyenezalaci (#4317) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Szintén azt tapasztalom hogy rosszabb az üzemidő. Elég bosszantó hogy nem lehet a GPS-t kikapcsolni/akkukímélőbb üzemmódba rakni/ mint régen. :((

DIGI 500 ról 1000-re

(#4319) Batawanga válasza gps76 (#4316) üzenetére


Batawanga
tag

Nekem is DTM lett, szólj ha sikerült TMH-ra állítani (factory reset nélkül), mert engem eléggé idegesít, hogy a Bixby-s kártyák németül vannak, valamint a Flipboard kártya nem is érhető el.

(#4320) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Nem tudom, hogy a frissítés miatt van-e, de nálam meg az fordult elő, hogy hívtak, a hívó félnél a normális hívó hang hallatszott, mintha tényleg kicsengene, nálam meg semmi, nem jelzett a telefon.
Kipróbáltam egy másik telefonról felhívni a saját számomat, ugyanez, én hallottam, hogy hívja a telefont, de az meg ott előttem az asztalon meg sem mukkant.
Egy újraindítás után már rendben volt, már jelzett, ha hívtam.
Egyébként én csináltam gyári visszaállítást a frissítés után, de úgy látszik, már ez sem garancia semmire.

(#4321) Sanyi.mTs válasza zolmesz (#4320) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

hívás után volt "nem fogadott hívás" értesítésed?

(#4322) gps76 válasza Batawanga (#4319) üzenetére


gps76
őstag

Ezeket nem használom, nem is foglalkozok vele.
A GPS-t ki lehet kapcsolni az Biometrikus azon. és biztonság menüben legalul.
Meg a térkép alkalmazásban én kikapcsoltam mindenféle nyomonkövetés, stb. marhaságokat.

[ Szerkesztve ]

(#4323) ilyenezalaci válasza gps76 (#4322) üzenetére


ilyenezalaci
tag

A GPS-t külön nem lehet kikapcsolni, csak a helymeghatározást kompletten. Hiányolom a korábbi akksikímélő módot.

(#4324) szoszo75 válasza ilyenezalaci (#4323) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Osztom a véleményt.

DIGI 500 ról 1000-re

(#4325) csodavas


csodavas
tag

Sziasztok!

Tegnap készen lett a telefonom, kaptam egy új wifi modult, egy új sim kártya tartót és 14db csavart. Wifire tökéletesen csatlakozik, a hálózat problémákat pedig tesztelem, remélem csak ennyi volt a gond, de nem hinném. Egyébként, összesen a hétvégét nem számolva 4 munkanap volt az egész. :R

(#4326) gps76 válasza szoszo75 (#4324) üzenetére


gps76
őstag

Igazatok van, leesett mit akartatok mondani...

(#4327) Sanyi.mTs válasza csodavas (#4325) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

kijelzőt hagyták "sárgán"?

(#4328) zolmesz válasza Sanyi.mTs (#4321) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Nem volt, a telefon semmit nem érzékelt a hívásokból.

(#4329) Ryser


Ryser
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap jutottam hozzá egy ilyen készülékhez, minden tökéletesen ment amíg a 7-es androidra rá nem frissítettem, így a legújabb OneUI és Android került fel. Mivel sose volt semmi problémám ilyenkor, benne hagytam az SD kártyát frissítéskor, és azóta nem ismeri fel. Azt írja a kezelőben, hogy sérült kártya, de másik telefonba rakva semmi probléma az olvasással, tehát a frissítés cseszett el valamit. Próbáltam újraindítani, meg ki be rakosgatni tízszer...Volt valakinek hasonló tapasztalata ezzel kapcsolatban?

iPhone 12

(#4330) GEPESZ66 válasza Ryser (#4329) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szerintem formázd le PC-n, s úgy rakd vissza!

(#4331) Sanyi.mTs válasza GEPESZ66 (#4330) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

előtte azért mentse le róla az adatokat :DDD

(#4332) csodavas válasza Sanyi.mTs (#4327) üzenetére


csodavas
tag

Igen, kijelző is maradt, illetve a hálózat probléma sem oldódott meg. Ma megint hívtak reggel és nem tudtak elérni. Én már nem tudom mi tévő legyek...

(#4333) GEPESZ66 válasza csodavas (#4332) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Dupla SIM-el használod?Kollégám mondta,hogy nála az A40-nél is van hívás gond.
Én egy SIM-el használom,így nincs gond.

(#4334) csodavas válasza GEPESZ66 (#4333) üzenetére


csodavas
tag

Igen, dupla sim-el használom. Hát holnap nekifutok még egyszer, visszaviszem. Aztán majd látjuk mi lesz. Nem bánnám ha kicserélnék egy újra. Van egy érzésem, hogy ez a telefon a továbbiakban nem lesz hosszú életű nálam.

(#4335) GEPESZ66 válasza csodavas (#4334) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ahogy írtam, nem a telefonnal van gond, jó a telefon!
A dupla SIM-es telefonoknál ilyem probléma többször olvasható.
Nem mindegy, hogy milyen kártyával használod!
Illetve arra is oda kell figyelni, hogy 4G-3G-t melyik kártyánál, hogyan állítod be.
Kollégám A40-es telefonjánál ez megoldotta a problémát!
Mit, hogyan állított be, azt nem tudom most megmondani!

(#4336) csodavas válasza GEPESZ66 (#4335) üzenetére


csodavas
tag

Tegnap este állítgattam is egyből, ahogy írtad. Telenor kártyát (csak net) 3G-re, telekom kártyát (hívás, stb.) maradt alapértelmezetten. Kíváncsi vagyok, hogy így jó lesz e?! Köszi a tippet!

(#4337) zolokas


zolokas
aktív tag

Üdv! Be lehet úgy állítani a telefont hogy, ne lehessen kikapcsolni zárolt állapotban? Hiába van smart lock meg arc felismerés, meg új lenyomatos lezárás, simán ki lehet kapcsolni a telefont a jobb oldali gombbal hosszan nyomva!

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#4338) fil válasza zolokas (#4337) üzenetére


fil
őstag

Szerintem nem. Mivel ez akkor is ki kell ,hogy kapcsolja ,ha pl. lefagy és nem reagál semmire. Hiszen az akkut már nem veheted ki ilyenkor ,mint a régiekben.

(#4339) fil válasza fil (#4338) üzenetére


fil
őstag

A Pie alatt a call blockerben nem lehet beállítani azt, hogy a rejtett számokat blokkolja. Csak olyan van ,hogy az ismeretlen számokat, amiben az én olvasatomban benne van minden ami nincs a contact-jaim között.
Jól gondolom?

(#4340) zolokas válasza fil (#4338) üzenetére


zolokas
aktív tag

Királyság el lopják telefont kikapcsolják aztán futhatsz a telefonod után jó megoldás!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#4341) Hatvan9 válasza zolokas (#4340) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Android.
Ilyen téren csak az iOS van.

(#4342) Tuomas válasza zolokas (#4340) üzenetére


Tuomas
addikt

Zárold a telefont, azzal minden újraindítás után kér egy kódot.

We were here

(#4343) Hatvan9 válasza Tuomas (#4342) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Factory reset esetén az megmarad?

(#4344) Tuomas válasza Hatvan9 (#4343) üzenetére


Tuomas
addikt

Factory reset esetén is meg kell adni a feloldókódot, nekem úgy rémlik.
Beállítások-> biztonság -> biztonságos indítás

[ Szerkesztve ]

We were here

(#4345) csaba1203 válasza Tuomas (#4342) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam amúgy is mindig bekéri a mintát.Minden újraindításkor.

(#4346) Tuomas válasza csaba1203 (#4345) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem a képernyőt lezáró kódról/mintáról beszélek

We were here

(#4347) csaba1203 válasza Tuomas (#4346) üzenetére


csaba1203
addikt

Akkor ez teljesen hozzáférhetetlenné teszi a készüléked?

(#4348) fil válasza zolokas (#4340) üzenetére


fil
őstag

Nem értem. Ennek - a telefon ellopásának - mi köze a rejtett számok blokkolásához.

(#4349) Tuomas válasza csaba1203 (#4347) üzenetére


Tuomas
addikt

Igen, úgy tudom, mert fr esetén is kéri a kódot, valamint minden egyes újraindításkor, mielőtt a rendszer betölt.

We were here

(#4350) Hatvan9 válasza Tuomas (#4346) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Ok, picit ironikus mert a youtube -ról pár perc alatt megvan bypass, a legfrisebb Pie rendszerrel is.Vagyis mind1 mit csinálsz kb 5 perc a teljes reset egy lopott telefon esetében is.Android.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.