Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) GEPESZ66 válasza DrDobos (#3350) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ide is felrakták már:
napidroid.hu

(#3352) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

A bluetooth kapcsolat esetében masnak is volt már olyan hiba, hogy egyes eszközökkel nem megfelelően működik a készülék? Nálam van olyan, hogy kapcsolódik a készülék ugyan, de media lejátszás akadozik van nem is megy. (Pl. Bluetooth külső hangszóró, autós bluetooth kapcsolat). Telefonálás során nem jön elő csak média /zene lejátszásnál és nem is minden esetben. Gondolom valami protocoll dolog lehet vagy kékfog verzió.
Volt már ujrahúzva, frissítve, resetelve a készülék. Ezek nem segítettek. Remélem Ti annál inkább a megoldásban, mielőtt szerviz lesz ebből.
Köszi.
Boldog Karácsonyt Mkinek! 🎄

[ Szerkesztve ]

(#3353) kelly416 válasza D-Phrag (#3352) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem tökéletesen együttműködik akár egyszerre több eszközzel is.

(#3354) D-Phrag válasza kelly416 (#3353) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Köszi, de ezzel most nem lettem okosabb..
Olyan érdekelne, aki hasonló problémával talkozott.
Amúgy nekem se az eszközök csatlakoztatásával van a baj, hanem a média atjátszással.

(#3355) kelly416 válasza D-Phrag (#3354) üzenetére


kelly416
veterán

Értem, hogy ezzel nem mész sokra, csak leírtam, hogy biband2 használata mellett s-cross fejegységen kihangosítá, vagy zenelejátszás megy folyamatosan, bluetooth hangszórón zene, vagy akármi, tehát nem általános hiba ami Veled történt.

(#3356) D-Phrag válasza kelly416 (#3355) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Még egyszer köszönöm a kimerítő tájékoztatást, de ha minden A8 tulaj leírja, hogy mennyire jól megy a készülék bluetoothon keresztüli zene/mádia lejátszása és 10 másik eszközzel is tökéletesen párosult, akkor lenne 50 poszt a semmiről és az én problémám megoldása sem lesz előrébb.. :R
Másrészről azt is tudom, hogy nem általános hiba, mert ilyennel még én sem találkoztam korábban. Két lehetőség van nagy eséllyel. Egyik, hogy szoftveres jellegű másik, hogy hardveres a gond. A második lenne elsőre a logikusabb, de mivel vannak eszközök (pl. ilyen az én autós SYNC fejegységem is), ahol tökéletesen megy minden hiba nélkül a zene átjétszás, valamint szinte minden esetben tökéletes a hang/telefonálás átjátszás, így elképzelhető hogy valami spec hiba van és sokat segítene, ha valaki találkozott már ilyennel és tud rá gyógyírt..

[ Szerkesztve ]

(#3357) kelly416 válasza D-Phrag (#3356) üzenetére


kelly416
veterán

Mi az az eszköz, amivel nem működik a telefon? Nem lehet, hogy azzal van a baj és nem a telefonnal?

(#3358) Mágus2 válasza D-Phrag (#3356) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Néha vacakol, de egy telefon újraindítás megoldja a dolgot. Van, hogy hetekig nem indítom újra, ezalatt sokmindenhez csatlakozik a telefon ;)

(#3359) svbela válasza D-Phrag (#3356) üzenetére


svbela
csendes tag

Ha senkinek nincs ez a hibája, ezért nem válaszolnak, akkor meg azon morogsz, hogy nem válaszol senki. Örülj, hogy valaki vette a fáradtságot és tájékoztatott, hogy egyedi hibád lehet.

(#3360) D-Phrag válasza svbela (#3359) üzenetére


D-Phrag
senior tag

:R :U

(#3357) kelly416
(#3358) Mágus2

Köszi a tippeket. Sajnos ennel bonyolultabb a probléma, ill. nem az eszközökkel van gond amivel csatlakozik, mivel más telóval nincs ilyen hiba. Mint már utaltam is rá ez inkább a bluetooth verzióval van vagy lehet összefügésben, ill. az A2DP vagy AVRCP profilokkal. Ezek felelnek a média átjátszásért.
Sajnos az itteni userek száma amúgy sem magas, valamint kevésbé geek-ek és lehet tök feleslegess kérdés volt. Talán egy S8 topikkal jobban járok, mivel nem típus függő hiba.

Köszi mindenkinek a válaszokat még egyszer.

(#3361) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Van valakinek palladium készülék biztosítása?

(#3362) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Vissza lehet rakni a 7.1.1 XEH 8.0.0 van most rajta Független telefonra?

[ Szerkesztve ]

(#3363) DrDobos válasza gyuri2008 (#3362) üzenetére


DrDobos
őstag

Miert akarod visszatenni? Amugy nem tudom hogy lehetseges:(

Samsung Galaxy A55 5G

(#3364) gyuri2008 válasza DrDobos (#3363) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szerintem jobb volt a 7.1.1.

(#3365) fil válasza gyuri2008 (#3362) üzenetére


fil
őstag

Szerintem Odinnal simán. Bár én nem próbáltam ,nem szoktam visszafelé menni.

(#3366) palee69


palee69
senior tag

:)

(#3367) csaba1203 válasza gyuri2008 (#3364) üzenetére


csaba1203
addikt

Miben volt jobb?

(#3368) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ez a telefon nem számolja a lépcsőzést,ha elindítom az edzés programot?

(#3369) viewdetails


viewdetails
addikt

Sziasztok,

UPC Connect Boxos hálózatokon visszaolvasva többen is találkoztak a wifi van, internet nincs jelenséggel. Érdeklődni szeretnék, hogy akit érintett, annak - a statikus IP-n túl - mi lett a megoldás? Volt már minden, telefon/router reset, de csak ideig-óráig javul meg.
Ha így visszaviszi a tulaj a telefont, attól tartok nem fognak vele érdemben foglalkozni.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#3370) RBJ válasza viewdetails (#3369) üzenetére


RBJ
addikt

Dettó ugyanaz. Van megoldás?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#3371) Szabcsizz válasza palee69 (#3366) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Kiégtem..😂🤣👍

(#3372) doongoo válasza viewdetails (#3369) üzenetére


doongoo
addikt

Ugyanazon a néven (SSID) van a connect box beállításaiban a 2,4 GHz-es és az 5 GHz-es hálózat? Nálam más néven van a két sávszélesség és nincs semmi netes (nethiányos) gondom. A céges Galaxy J6 nem tudta az 5GHZ-es netet és azzal rendszeresen volt gondom, hogy amikor Bluetoothon csatlakozott vmi eszköz a telóhoz, akkor a net értékelhetetlen volt, mert mindkettő a 2,4 GHz-es sávot használja és összeakadtak. Ilyenkor Bluetooth kikapcsolva azonnal okés volt a net. Nem ez lehet esetleg a gond? Csak tipp, de egy próbát megérhet.

(#3373) viewdetails válasza doongoo (#3372) üzenetére


viewdetails
addikt

Köszönöm az ötletet, de külön néven van a két hálózat, mert az előző Huawei csak a 2.4-et látta. A Bluetooth sincs bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#3374) Zool1981


Zool1981
tag

Hello! Néhány hete az alábbi hibát produkál a telefonom.Fotózás után minden ok az elkészült képpel,de néhány perc/óra után olyan hiba fogad, hogy a kép egy vagy teljes része szürke lesz. Kép mellékelve. Találkozott valaki ilyen hibával?

[ Szerkesztve ]

(#3375) Sungoo válasza Zool1981 (#3374) üzenetére


Sungoo
addikt

Na ilyenről sem hallottam még...

(#3376) DrDobos válasza Zool1981 (#3374) üzenetére


DrDobos
őstag

Beirtam angolul googlebe egy par szavas tok random angol szoveget a problemaddal, es feldobott egy forumot, ahol ugyanerrl a problemarol irtak. Olvasgatva egy kicsit sokaknak masik sd kartyaval megoldott a dolog. Probald ki. Sajnos nincs most sok idom az egesz forumot vegigolvasni, de ha erdekel belinkelem holnap az oldalt

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#3377) Zool1981 válasza DrDobos (#3376) üzenetére


Zool1981
tag

Köszönöm szépen! Megnézem!

(#3378) #72630400 válasza Zool1981 (#3374) üzenetére


#72630400
törölt tag

Nem.Viszont szürke képhez tudok szürke hangot adni.(gyári lejátszó) :DD

(#3379) svbela válasza Zool1981 (#3374) üzenetére


svbela
csendes tag

Próbáld a képeket a belső memóriába menteni. Ha ott jó, akkor SD kártya hiba.

(#3380) gondoni


gondoni
csendes tag

Kedves Fórumtársak!

Vagy fél éve néztem utoljára az aktuális kínálatot, azóta már esedékesebb a meglévő telefonom cseréje.
Akkor még ez az A8 telefon brutál-drága volt, 160k-s magasságokban, messze a fájdalomküszöböm felett.
Na de most! 80-90e között szórják őket szinte mindenhol, igencsak BEST-BUY-nak látom, van egyáltalán alternatíva?
Meg tudtok erősíteni: ennyiért ez egy nagyon jó telefon, ugye? :DDD

(#3381) csaba1203 válasza gondoni (#3380) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen bátran megveheted! :K

(#3382) gyuri2008 válasza gondoni (#3380) üzenetére


gyuri2008
veterán

A válasz IGEN.
Látod,hogy a fórum sem valami aktív,nem sírnak az emberek,hogy ez a hiba az a hiba.
Megveszik és használják.
Ennyi..........

(#3383) bwoay válasza gondoni (#3380) üzenetére


bwoay
nagyúr

persze azért van alternatíva, mert mondjuk egy Pocophone F1 is beszerezhető már hasonló áron, és az hw terén lényegében egy csúcskategóriás ajánlat. Cserébe pl. a kijelző gyengébb, meg nem IP68, és a ház is műanyag.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3384) RBJ válasza bwoay (#3383) üzenetére


RBJ
addikt

Meg nuku nfc

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#3385) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A3 2016-on tudtam a KHB bank app-jában, a mobiltárca résznél a bankkártyámat digitalizálni.
Itt nem sikerül.
Az app azt írja, hogy nem sikerült, a netbank-om pedig az írja az üzeneteknél, hogy digitalizáltam.
Az Ügyfélszolgálat-nak hiába jeleztem, Ők is csak az üzeneteknél azt látják, hogy sikerült.
Használtok-e KHB appot, azon belül a mobiltárcát?

(#3386) RBJ


RBJ
addikt

Én meg simple őrűlt lettem. Azelőtt még kártyát se használtam soha évekig. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#3387) DrDobos válasza gondoni (#3380) üzenetére


DrDobos
őstag

Igen. Talan egy kis plusz penzt rateve meg jo lehet szerintem a mate 20 lite:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#3388) csaba1203 válasza bwoay (#3383) üzenetére


csaba1203
addikt

Ezeket a csingcsung Xiamomi vackokat ha fizetnének sem tudnák rám sózni.
Bele kell olvasni a topikjaiba milyen hulladékokat gyártanak de ócó és ez kell a dolgozónak és meg is érdemli,aki ilyen szemetet vesz.
Előbb vennék még használt Iphone-t is,mint egy ilyet. :D

(#3389) bwoay válasza csaba1203 (#3388) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem nem az volt a kérdés, hogy te vennél-e Xiaomi telefont. aki A8-at használ, annak vélhetően valamilyen szempontból az volt a legjobb vétel, de ettől még nem lesz egyetemes igazság, hogy ebben az (ár)kategóriában ez A best buy. több alternatívája is van, én mondtam egyet. mondhattam volna az S7-et is, az is egy alternatíva, és természetesen abba is bele lehet kötni többféle módon.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3390) kelly416 válasza csaba1203 (#3388) üzenetére


kelly416
veterán

Ne is vegyél, ha így indulsz neki. De ne akard mindenkire ráerőltetni az előítéletedet. Nekem több, mint egy évig volt Redmi Note 4-em, nagyon szerettem. Feleségem és Édesanyám mindjárt 2 éve használnak szintén RN4-et megelégedéssel. Én le akarom cserélni az A8-at, feleségemnek felajánlottam a RN4 helyett, köszöni szépen, elégedett a Xiaomival. Fiam bő fél éve egy Mi A2 lite-ot használ, boldog vele. A RN4 topikot hivatalból is olvasom, nagyon sokan elégedettek.

Szóval tök jó, hogy véleményt alkotsz egy gyártóról tapasztalat nélkül, de ne kiabáld szét azt a nagyvilágba, mint tényt.

(#3391) seniman válasza Zool1981 (#3377) üzenetére


seniman
addikt

Szutyok sd-vel nekem is csinált ilyet egy teljesen más Samsung típus.Sőt még a rajta tárolt zenékben is zavarok keletkeztek.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#3392) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#3385) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Senki sem használ KHB mobiltárcát?

(#3393) #72630400 válasza GEPESZ66 (#3392) üzenetére


#72630400
törölt tag

Nem. . . én special Bank of párnaciha-t használok. ill. hasitasit ,mert az nem kér kódot. :DDD

(#3394) prisz válasza csaba1203 (#3388) üzenetére


prisz
aktív tag

+1
ksziamiau, meg húvejje, nincs az az isten... Persze rohadt olcsón nyomják őket, de nem véletlen. Ha valaki egy picit is gondolkodik, lehetetlen ezeket a kínai vackokat ennyiből kihozni. Az állami támogatás vastagon benne van a piacszerzés végett. Persze ez qrvára nem érdekelne az alacsony árak miatt, de az már rohadtul fájdalmas, hogy a f@szom tudja milyen szerverre küldik az adatainkat. Mert, hogy küldik az biztos... :((

(#3395) csaba1203 válasza kelly416 (#3390) üzenetére


csaba1203
addikt

Sajnos volt velük tapasztalatom és nem ok nélkül írogatom,amit írtam.Tudom van akinek bejön és szerencséje van használja nekem nem volt sajnos de a Huawei sem sokban különbözik.
Bocsánat,hogy kicsit harapós lett a véleményem. :R

(#3396) Sungoo válasza prisz (#3394) üzenetére


Sungoo
addikt

És ha megtudja Stang Lee, hogy voltál a mamával a tescóban, akkor mi van? :) Biztos Rád kíváncsi a kínai hírszerzés itt Közép-Európa pöcegödrében. Egyébként melyik Huawei az olcsó vacak?

(#3397) bwoay válasza prisz (#3394) üzenetére


bwoay
nagyúr

még szerencse, hogy a google nem küld semmit sehova...
amúgy a Huaweinek nem kell ám készüléket gyártania ahhoz, hogy megszerezze az adataid, ha a hálózatodat ők építették

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3398) prisz válasza Sungoo (#3396) üzenetére


prisz
aktív tag

És ha megtudja Stang Lee, hogy voltál a mamával a tescóban, akkor mi van? :)
A mamával a lidl-be szoktunk járni. És nincs azzal semmi baj, ha valamilyen "kínai Lee" követi az adataimat, amíg ezt nem tárolja. És pedig tárolják...
Egyébként melyik Huawei az olcsó vacak?
Nem feltétlenül vacak egy Húdevej telefon, de sokszor gyanúsan olcsó. Ami gyanúsan olcsó, az pedig általában kínai. Ha pedig kínai és az ár gyakran a gyártási költségek alatt van, akkor nagy valószínűséggel valami nem stimmel. Két lehetőség van. Vagy komplett idióták, vagy vastagon benne van a kormányzati támogatás, ami nem feltétlenül biztató...

[ Szerkesztve ]

(#3399) kelly416 válasza csaba1203 (#3395) üzenetére


kelly416
veterán

Nem lett harapós, nem az a baj, de úgy írtad, hogy soha, mintha soha a kezedbe sem vettél volna egyet.
Én tettem rá egy custom romot, Feleségem, Édesanyám gyári rendszerrel érzik jól magukat. Biztosan volt az az időszak, amikor nem voltak jók a Xiaomik, a RN4 pedig kiemelkedően jó volt azt is aláírom. Az én meglátásom, hogy mára igen nagyot fordult a dolog és nem minden kínai gagyi-vacak. Nagyon nem. Szerintem.

prisz:
A Huawei-el ne hasonlítsuk már össze, majdnem Samu árban adnak mindent. Katasztrófálisan megdrágultak. Nem is tudom, honnan veszed, hogy olcsó készülékeket árulnak. A Xiaomi üzletpolitikájáról meg elég sokat lehetett olvasni, nem reklámoznak sokat és minimális hasznot tesznek csak a telefonokra (legalábbis állítólag, de mivel 1000+1 lábon áll a cég, ezt akár el is lehet hinni, mivel minden másból is van hasznuk, cipőtől a robotporszívón át a fogkefékig...), ezért tudnak ennyire olcsóak lenni.
Annak az oka, hogy én custom romot tettem a telefonra, két dolog volt. Egyrészt el akartam kerülni a MiCloud-ot (nem, mintha a google nem tárolná felhőben Anyám nevét hat példányban, csak elég egy felhő is), másrészt és ez volt a nyomósabb ok, nagyon agresszív a Miui memóriakezelése. Ha ez a második nem lett volna, az elsővel megbarátkozom és nem cserélek romot én sem. De nem a kémprogramok miatt döntöttem így, hidd el. Már többször elmondták sokan, akik nyakig turkálnak a romokban és majdnem papírnehezékeket hoznak vissza a halálból pár pillanat alatt, semmiféle kém és egyéb cucc nincs a Miui-ban, nem küld semmit a rendszer sehová. Persze ez csak a Xiaomi és csak a Miui, ettől még természetesen igazad van, sok dzsunka gyártó telefonja, karkötője, vibrátora, és bármilyen okos eszköze adatot küldhet "haza", de még egyszer mondom, a RN4 esetében nyomát sem találták ennek olyan emberek sem, akik elég jók szoftverben.

Egyébként meg el ne képzeljétek, hogy a Samu meg az almás nokiáék meg sok mindenki más nem monitorozza a felhasználók szokásait és nem gyűjti be az adatokat, amit csak megtehetnek bármilyen engedélyekkel. A Bixby, a Samsung cloud, meg a sok minden más szerintetek miből tanul és miből gyűjt adatot? Abból, amit Ti megengedtek nekik. És mit engedsz meg nekik? Ha a kamerához kell a kamera tárhely hozzáférése, engedélyezed. De nem egy mappára engedélyezted, hanem az egészre. És már kész is minden. Ugyan, hagyjátok már a sok nyavalygást. Ha nem akarjátok, hogy tudjon Rólatok az a sok ember, ne használjatok mobilt, meg semmilyen telefont, számítógépet, közösségi oldalakat, TV-t, semmit. Költözzetek tanyára, ahol villany sincs... ja? Az sem jó, mert az önkormányzat is nyilván tart mindenkit. Akkor menjetek lakatlan szigetre... de a drónok meg ne lássanak. ;] Vagy nyugodjatok bele, éljetek úgy, mint a legtöbb kispolgár, és higgyétek el, nem a Ti adataitokra kíváncsi senki. Egy szám vagytok max. egy-egy statisztikai rendszerben és ennyi.

(#3400) prisz válasza bwoay (#3397) üzenetére


prisz
aktív tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.