Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5056) Fecy


Fecy
tag

Helló!

Egy olyan problémám lenne, hogy a gyerek tok felrakása közben előhozta a recovery menüt és valamit elnyomott. Egy downloading felirat volt a képernyőn.
Újraindítottam azóta minden ikon és gomb körül amira rá nyomunk kék keret van, plusz kétszer kell nyomni hogy induljanak az alkalmazások vagy a menü.
Ja és nyomkodás közben mindenféle csilingelő és zenélő hangot ad ki :)
Szerintetek ezt ki lehet kapcsolni. Néztem mindent, de nem találtam semmi erre utalót.
Vagy ez valami kisegítő lehetőség?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#5057) Fecy válasza Fecy (#5056) üzenetére


Fecy
tag

Közben sikerült. A képernyőolvasó be volt kapcsolva, az csinálta ezt :)

(#5058) bringasisti


bringasisti
őstag

Nem tudom él e még a topik, de egy számomra nagyon komoly probléma történt. 8 as droid után a frissítést nem telepítettem, hogy a telefon rögzítés megmaradjon. Mindig mikor feldobta, a később opciót választottam. Ma megint megjelent a választási lehetőség, és mivel volt néhány zavaró porszem a kijelzőn, a kezemmel letöröltem, és erre elindult a telepítés. Nyomkodtam minden gombot hátha ki tudom kapcsolni a telefont, de nem sikerült. Így már nem működik a hívás rögzítés. Idegen nyelvet nem beszélek, a rögzítés létfontosságú, nem értek a telefonhoz, örülök ha önállóan egy sms küldés sikerül. OTP számlám
a telefonon van. Ha tud valaki biztonságos megoldást a droid 8 visszaállítására, vagy más megoldást akkor segítsen, még úgy is ha pénzbe kerül!

BENEFON DELTA--------N8

(#5059) bringasisti


bringasisti
őstag

Azt meg tudja valaki oldani, hogy a 8-as verziót vissza lehessen tenni?

BENEFON DELTA--------N8

(#5060) jupp008 válasza bringasisti (#5059) üzenetére


jupp008
senior tag

Sajnos nem lehet visszaraknia korábbi főverziókat.

Esetleg próbáld ki ezt a hívásrögzítőt: Cube ACR. Nem lesz olyan jó mint korábban de a semminél talán jobb. A hívott fél hangja néhány hívásnál teljesen érthető - néhány hívásnál azonban nagyon halk .

[ Szerkesztve ]

(#5061) bringasisti válasza jupp008 (#5060) üzenetére


bringasisti
őstag

Köszi, de hol lehet leszedni a Samsung vagy a droid

BENEFON DELTA--------N8

(#5062) gjoco1 válasza jupp008 (#5060) üzenetére


gjoco1
addikt

Bocs , hogy beleszólok , de évek óta haszálom a Cubet - t és tökéletesen rögzít mindent . ( manual módban használom ) .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5063) bringasisti válasza gjoco1 (#5062) üzenetére


bringasisti
őstag

Üdv. Honnan van letöltve, és már a 9 verzió van a telefonon. Mert most véletlenül telepítettem a 9 verziót, és az addig működő rögzítő a másik fél hangját nem rögzíti.

BENEFON DELTA--------N8

(#5064) gjoco1 válasza bringasisti (#5063) üzenetére


gjoco1
addikt

Keresd meg a 2.3.219 et . Én azt használom. . :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5065) bringasisti


bringasisti
őstag

Köszi, de hol keressem Samsung, vagy a kugli, vagy alternatív oldal?

BENEFON DELTA--------N8

(#5066) jupp008 válasza bringasisti (#5065) üzenetére


jupp008
senior tag

Alapesetben Google Play 2.3.224 verzió az aktuális, én is ezt használom (S9). Azért írtam, hogy nem tökéletes minden.

Ha régebbi verzió kell bármilyen programból akkor az APK Mirror oldalról.

(#5067) gjoco1 válasza bringasisti (#5065) üzenetére


gjoco1
addikt

Kuglin is nézheted . Suerintem Én is onnan kerestem.
Itt warez . :D
jupp008 is adott 5letet . :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5068) bringasisti válasza gjoco1 (#5067) üzenetére


bringasisti
őstag

A fizetős prémium be van nálad kapcsolva?

BENEFON DELTA--------N8

(#5069) gjoco1 válasza bringasisti (#5068) üzenetére


gjoco1
addikt

Nem is látok olyan opciót . :U :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5070) bringasisti


bringasisti
őstag

Gyerekek, és tők hülye vagyok az angolból, és az informatikából. Egy képernyő mentéssel fűszerezett elérési útvonalat tudtok adni?

BENEFON DELTA--------N8

(#5071) gjoco1 válasza bringasisti (#5070) üzenetére


gjoco1
addikt

Írtam . :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5072) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

Úgy látom a topic halott lett.Kár érte.Én még mindig ezt a telót használom.Igaz már túl vagyok egy akksi cserén.Amíg megy és nem adja be a kulcsot addig használni fogom.Jó teló az A8.

(#5073) gjoco1 válasza Zsoltinho24 (#5072) üzenetére


gjoco1
addikt

Igen , eléggé besült . Szerintem sokan váltottak . Nekem még megvan , de kizárólag a korizáshoz használom . Távolság mérésre , illetve , ha új figurát gyakorlok és állványról felveszem magam . Valóban jó kis telcsi . Használható . Igaz Én is Samu Note 10 + ot használok amúgy .

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#5074) Milánka


Milánka
csendes tag

Sziasztok!

Várható még valami security patch a (semi-annual támogatásban) vagy a 2021 novemberi volt az utolsó?

Neten találtam inókat, hogy pl. dél-amerikai régióban jött ki 2022-es is, de ha ide még mindig nem gyűrűzött át, hát...

Köszi!

(#5075) Zsoltinho24 válasza Milánka (#5074) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Hát szerintem már nem lesz rá security patch sem.Én még használom a készüléket és még mindig nagyon jó.Amúgy simán mehetett volna rá az android 10 is.

(#5076) Zsoltinho24 válasza Milánka (#5074) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Utána néztem a neten hogy kapunk e még valamikor security frissítést és sajnos nem kapunk már semmit.A Google play áruházban az alkalmazások még szerintem még támogatottak de már nem sokáig.

[ Szerkesztve ]

(#5077) Milánka válasza Zsoltinho24 (#5076) üzenetére


Milánka
csendes tag

Hát köszi!

Sajnálom, mert még mindig jó kis teló!
Viszont így már nem foglalkozom akksi cserével bele, mert úgyis másik után kell néznem (bár az már tepsi méret lesz, horror áron, ahogy látom).
Tartalék telónak, stb. jó lesz.

Sziasztok!

(#5078) Zsoltinho24 válasza Milánka (#5077) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Én horror áron cseréltem ki az akksit.15.000ft volt.Gyári akksit raktak bele olyan tavaly tavasszal.
Bőven ki bír 1 napot.Egy adott telefonnál max 1akksit érdemes bele rakni mert utána már necces az akksi kapacitása.És még valami.Azt tapasztaltam hogy a frissítések csak rontják a telefon használatát.A kamera pocsék lett miután frissítgettem.Nem érdemes frissítgetni a telefont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.