Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) Tuomas válasza Hatvan9 (#4350) üzenetére


Tuomas
addikt

Szupi!

We were here

(#4352) Hatvan9 válasza Tuomas (#4351) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Ilyenem van, ne értsd félre imádom de tisztában vagyok az iOS előnyeivel is.

(#4353) Tuomas válasza Hatvan9 (#4352) üzenetére


Tuomas
addikt

Én pedig az árával :DDD

We were here

(#4354) zolokas válasza Tuomas (#4342) üzenetére


zolokas
aktív tag

Hiába zároljuk ha ellopták, már úgy se kerül elő + ha rootolja a telefont simán tudja utána használni!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#4355) Tuomas válasza zolokas (#4354) üzenetére


Tuomas
addikt

Na várj. Akkor vegyük ketté a dolgot. Ellopták, ok. De az már gondolom nem mindegy, hogy ha ellopják valahogy hozzá tudnak férni a saját cuccaidhoz, vagy sem. Nem?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#4356) zolokas válasza Tuomas (#4355) üzenetére


zolokas
aktív tag

Sajáthoz nem tud hozzá férni! De az számít hogy ha ellopják nem fogom soha megtalálni, és bukom a telefon árát! Vagy gps alapján meg tudják keresni a telefont nem?

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#4357) Hatvan9 válasza zolokas (#4354) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Root? Ne rögögtess, sima app ahogy a többi droidhoz, gép se kell hozzá.
Nem kell aggódni, megtalálni se fogod mivel az acountod eltávolítodik, de nem szóltam semmit.

[ Szerkesztve ]

(#4358) Hatvan9 válasza zolokas (#4356) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Ha nincs titkosítva a microSD akkor afelől ne legyen kétséged hogy egyszercsak egy kiálításon véletlenül belefuthatsz a saját otthoni privát felvételeidre.

(#4359) Hatvan9 válasza zolokas (#4356) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Ezeknél semmit nem ér a gps, imei alapján tudják esetleg tiltani, de ahoz már hülyének kell lenni mivel az is pár perc alatt módosítható, hallottál már arról hogy fekete piac? Nem újkeletű dolog a mobiloknál sem.
Egyenlőre egy márka tudta kijátszani ezt, az Apple.Ha azt ellopják abban bíztos lehetsz hogy az már csak papírnehezéknek jó.Esetleg a kijelzőt tudják kivenni de ahoz meg elég vadbaromnak kell lenni mert macerásabb a dolog mint amenyit ér..(+ azt tényleg bemérheted ha mered és a rendőrség foglalkozik veled)

(#4360) bwoay válasza Hatvan9 (#4359) üzenetére


bwoay
nagyúr

a Blackberry is meg tudta oldani, ha bekapcsolva maradt a készülék, és be volt állítva rajta a BB Protect, akkor távolrol is le lehetett nullázni, illetve meg is lehetett keresni emlékeim szerint, ha pedig kikapcsolta a tolvaj az eszközt, akkor bekapcsolásnál kérte a jelszót, vagy törölt mindent magától. szeretném hinni, hogy ezt Android platformra is áthozták, de erről nincs információm.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4361) Hatvan9 válasza bwoay (#4360) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Igen a BB az más, nem véletlen hogy olyat használtak biztonsági és felsővezetők az iT szektorban.De androiddal a bb -t is kukázhatod ha félted az adataid vagy félsz hogy ellopják.
Hiába kapja meg, olyan mintha a fagyiból átennéd a rolot egy tál sz*rba és utána lenyalnád, de ezt a témát inkább hagyjuk ez már nagyon off.De ha akarsz fogadni én benne vagyok, 15 perc alatt beállíthatsz bármit ujjlenyomattól, jelkódig de ha saját müholdad van a horizonton az sem számít mert garantáltan egy új telefonként fog fogadni a mobilod 15 perc után ha szeretnéd.Itt ezeknek a funkcióknak annyi a haszna hogy a "részeg haver" ne tudjon hozzáférni a telefonodhoz, az már csak extra hogy ujj, arc, jelkóddal teszed ezt.Valódi védelem itt nincs. :(

(#4362) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Nehogy félre értse valaki, a Samsungal semmi baj nincs, sőt, az elöző relatíve nagyon olcsó megvett (én naív smucig) Xiaomi telefonom ami egy A1 volt, elvileg teljesen szűz google rendszerrel egy ótvar hulladék volt ahogy megjelent rá a Pie.A kis Samsung A8 ugyan lassúlt egy kicsit és nincs hiváshangrögzités de teljesen korrekt és használható, anyaghasználat és design pedig a mostani Samsungoknál is jobb.(Ez még Brit formatervű)

(#4363) csaba1203 válasza Hatvan9 (#4362) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem vettem észre semmilyen lassulást a frissítés óta ugyanolyan gyorsan végzi a feladatokat sőt azt kell mondjam az Iphone 7-em néha többet gondolkodik,hogy megnyisson valamit,mint az A8.
Mindkettő napi használatban van.

(#4364) Hatvan9 válasza csaba1203 (#4363) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Nálam érezhető lassúlás történt de nem eget verő vagy lassú, így is korrekt, az akkumlátor ideje is rövidebb valamivel de nem sokkal, áprilisi update van fenn, legújabb mivel kedves Telenor nem sieti el így Június elején sem a Májusi frissitést.Visszaállítás még nem történt a telefon megvétele óta, lehet hogy ez nálad megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#4365) csaba1203 válasza Hatvan9 (#4364) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem volt visszaállításom.
Ha nagyon kell csak akkor csinálom meg.Egyszer kellett mert valamelyik alkalmazás nagyon beragadt és az újraindítás sem volt megoldás de az 8.0 alatt volt.

(#4366) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Még mindig patent ez a készülék! A lassulás, nem eget rengető, nekem csak az "eltűnt" kijelzőidő hiányzik!

Gazember

(#4367) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

használja valaki VoLTE funkciót? mindegy milyen szolgáltató.
status bar-on jelzi ezt külön ikonnal, értesítéssel? (párom huawei p smartján van erre külön értesítés)

(#4368) GEPESZ66 válasza Sanyi.mTs (#4367) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nekem céges a telefon, Telekom-os kártyával használom.
Híváskor a tárcsázó felületén írja ki, hogy "HD" a hívás.

(#4369) Sanyi.mTs válasza GEPESZ66 (#4368) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Neked minden hívás "HD"-ban megy? Mert asszonyt felhívtam, nálam visszaváltott az adatkapcsolat H+ -ra, nála viszont VoLTE volt a hívás és ment maradt 4G-n. (huawei p smart)
Azt hittem mindkét félnél működnie kell a VoLTE-nak, hogy HD legyen a hang.

(#4370) GEPESZ66 válasza Sanyi.mTs (#4369) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én is úgy tudom, hogy mindkét félnél működnie kell!

(#4371) Sanyi.mTs válasza GEPESZ66 (#4368) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

tudnál képernyőképet felrakni a beállítások/A telefon névjegye/szoftver adati részről?
Elég ha a képen felül az Alapsáv verziója látszik, alul nem fontos az android bizt. javítási szintje.
köszi.

(#4372) GEPESZ66 válasza Sanyi.mTs (#4371) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Tegnap frissítettem PC-n:

(#4373) DrDobos válasza GEPESZ66 (#4372) üzenetére


DrDobos
őstag

Mi lett a biztonsági frissítés időpontja?

Samsung Galaxy A55 5G

(#4374) GEPESZ66 válasza DrDobos (#4373) üzenetére


GEPESZ66
veterán

2019. május 1.
A kép alján is ott van.

[ Szerkesztve ]

(#4375) csaba1203


csaba1203
addikt

Tegnap este megjött a függetlenre is a májusi frissítés!

(#4376) DrDobos válasza csaba1203 (#4375) üzenetére


DrDobos
őstag

:R

Samsung Galaxy A55 5G

(#4377) prisz válasza csaba1203 (#4375) üzenetére


prisz
aktív tag

Az a májusi kb. már május közepén megjött, ez teljesen más volt. 2 napja töltötte le nekem is ez a ki tudja mocsoda rendkívüli frissítést. Mondjuk nem tudom mit javítanak, ha minden tökéletesen megy. Gyanítom, hogy ez inkább az új Digi mobil kompatibilis profil VoLTE,VoWiFi frissítés volt XEH-ra.

(#4378) csaba1203 válasza prisz (#4377) üzenetére


csaba1203
addikt

Meglehet,mert nekem is úgy rémlett mintha már jött volna rá egyszer. :D

(#4379) #72630400 válasza csaba1203 (#4378) üzenetére


#72630400
törölt tag

(#4380) szoszo75 válasza #72630400 (#4379) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Telenor is összekaphatná már magát. Mindig úgy le van maradva mint a borravaló.

DIGI 500 ról 1000-re

(#4382) csaba1203 válasza BerekSzilard (#4381) üzenetére


csaba1203
addikt

Mindenkinél más.Nekem ugyanannyi az üzemidő,mint 8.0 alatt volt.
Függvénye persze sok minden a felhasználói szokások is.

(#4383) prisz


prisz
aktív tag

Az új XEH-s frissítés után, szinte nem lehet lemeríteni az akksit. :DD
Ha valaki érez még késztetést, akkor tesztelhetné az akkuidőt.. Qrva jó telefon ez, nincs mese....

(#4384) csaba1203 válasza prisz (#4383) üzenetére


csaba1203
addikt

Látom lógtál neten rendesen. :D

(#4386) prisz válasza BerekSzilard (#4385) üzenetére


prisz
aktív tag

A felhasználói szokásaim nem változtak. Itt egy kép oreo-ról:

Ez meg most:

Átlagban kb. Ugyanannyi. Nem érzem, hogy gyengébben muzsikálna üzemidőben a pite.

(#4387) csaba1203 válasza BerekSzilard (#4385) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez kemény,amiket felsoroltál de benne lehet vastagon,hogy az alkalmazásokkal van a gond és nem a pitével.
Ami előtte nem zabálta az akksit az most eszi rendesen.
Ha akkora gondok lennének tele lenne vele itt fórum de nem ezt tapasztalom.
Valami nálad lehet de ilyen intenzív felhasználás mellett nehéz kinyomozni mi okozhatja a mínusz 20%-ot.

(#4388) Mr.Franczy válasza prisz (#4386) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Ezzel, nem vagy egyedül! Gyűröm én is rendesen, és igen, hiányzik nekem is a kraft! Ezt lehet, csak mi szívtuk be! 😁

Gazember

(#4389) Hatvan9 válasza Mr.Franczy (#4388) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Én Telenoros vagyok, Április update a legfrisebb jelenleg nálam, megfigyelésem szerint olyan ~10 max 15% -al kevesebb a kraft, némi játék használata melett, kevés böngészés és email melett.

Szerintem érdemes lenne egy email-t írni a Telenornak hogy mi van a frissítésekkel.(Már 2-vel vagyunk lemaradva)

partnerpalyazat@telenor.hu
adatvedelem@telenor.hu
sajto@telenor.hu

Vagy ürlap kitültéséve is lehet kérni a segítségüket.

(#4390) Mr.Franczy válasza Hatvan9 (#4389) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Hát nem tudom, ebben már, nem bízok!
Várni kell, aztán talán, megtörténik a csoda! 😂

Gazember

(#4392) csaba1203 válasza BerekSzilard (#4391) üzenetére


csaba1203
addikt

Attól még,hogy naprakész nem biztos az,hogy jól is van optimalizálva minden droidos telefonra.
Lehetnek és vannak is hibák hiszen ezért is adják ki a frissítéseket.
Nehezebb arra rájönni melyik alkalmazás okozhatja az akku gyorsabb merülését akár.

(#4393) prisz válasza BerekSzilard (#4391) üzenetére


prisz
aktív tag

És még egy szavunk sem lehet. Asszony kapott céges s10-et, amit kb. 2 hét után vissza is adott. Nevetséges az akkuidő. Kb 15-20 órát bírt ki, a régi A5 2017 pedig elment simán ugyan azon felhasználás mellett 1.5-2 napot. Engem b@szogatott, hogy csináljak valamit. Nem volt mit, ennyit tudott normál felhasználás mellet. Visszamentünk A5-re. Azóta nincs gond, én is nyugodtabban alszom, ő is elégedett :)
Ráadásul normál felhasználás mellett az a vicc, hogy qrvára nem éreztem, hogy az s10 jobban teljesített volna. A játékok nem érdekelnek, az antutu és a többi semmitmondó tesztek, pedig rohadtul nem tükrözik az átlag felhasználói szokásokat.

(#4394) csaba1203 válasza prisz (#4393) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#4395) Hatvan9 válasza Mr.Franczy (#4390) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Telenorosoknak írtam.Minnél inkább piszkálják őket annál inkább tesznek valamit.

[ Szerkesztve ]

(#4396) Ryser


Ryser
csendes tag

komolyan nem hiszek a szememnek ilyen 5-6 óra kijelzőidőket linkeltek itt 50%on... :D
nekem ma pl. 1 óra 16 p és 67%-on van a telefon, de általában nagyon max 3 óra a SOT...két kártya, nulla wifi only mobilnet, és automata fényerővel ez nagyon nem mondható extrának, sőt.... :U

iPhone 12

(#4397) DrDobos válasza Ryser (#4396) üzenetére


DrDobos
őstag

Nezz bele az mik hasznaljak az akksit, kb ugyanezzel a toltottseggel vagyok 2:15p kijelzoidonel:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#4398) csaba1203 válasza Ryser (#4396) üzenetére


csaba1203
addikt

Ezek 1 sim-es SOT-ok valószínűleg.
De nálad valami nagyon nyalja az akkut az biztos.

(#4399) bencsyp18


bencsyp18
csendes tag

Sziasztok, mivel vízálló a készülék így próbálta valaki megfurdrtni a medencében ? Illetve beazasra hogy van a garancia ?

(#4400) csaba1203 válasza bencsyp18 (#4399) üzenetére


csaba1203
addikt

YouTube-on vannak róla videók én nem próbáltam de elméletileg bírja a vizet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.