Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jól néz ki, tetszik. A5 utódnak megfelelő lenne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Tetszik ez a telefon, de azért a független árnak csökkennie kell még jócskán, hogy igazán jó ajánlat legyen.

(#3) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Mi ez az árképzés? Samsungnál elgurult a gyógyszer? Úgy látszik elkezdik feltolni az árát a teljes palettának.
Félő, hogy a piac követni fogja. :(

https://utdetailing.hu/

(#4) Notalab


Notalab
tag

Jó teló lett, megyek megnézem valahol, de ennyiért baromi drága, és innen biztos sokára fog lecsúszni 100e alá. Kár érte! Most cserélném az S4 esemet, de ennyiért inkább az S7 edge-t veszem.

...

(#5) batai15


batai15
félisten

Nagyon tetszik a telefon. Ami melette szól hogy kb 3 hónap múlva esedékes telefon cserekor valszeg a mostani árnál már lentebb lesz. Maga a kraft és kb minden bőségesen elég nekem, csak a Káva nem tetszik annyira és nincs edge panel. Emiatt viszont használt s8ban gondolkodom bár mivel már nincs függő telefon, kérdéses hogy rizikós e venni használtan.

(#6) OCTAMD válasza batai15 (#5) üzenetére


OCTAMD
őstag

Hogyne lenne függő

PAN és VDH függők

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#7) Anulu79


Anulu79
addikt

Optikai képstabilizátor nélküli kamera? Elég vicces ez a Samsung. :DDD

(#8) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Nagyon pofás telefon lett, tényleg csak az árába lehet belekötni. :R Az meg idővel úgyis korrigálódik..

(#9) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Akit érdekel a telefon, most pont akciós az Emagon. 143.000 ft-ért elvihető, ami nagyon jó ár érte!

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem szoktam Samsungra azt mondani, hogy tetszik ,de ez bejön.

Kivéve az ára, mert azért ennyiért ez a hardver gyenge, habár mindenre elég lehet.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) noro79


noro79
tag

Jó telefon csak drága egyenlőre és az a vastagság.... :Y

(#12) fornettisuti válasza leslieke (#1) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ez is A5, csak már az új nevezéktan szerint.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#13) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Korrekt középkategóriás teló,kicsit eltúlzott,samsungos áron.Viszont majd szolgáltatóknál ha bejön valami jó konstrukcióban,akkor tarolhat,mert átlag felhasználóknak ennél nem kell több.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#14) ClioRS


ClioRS
őstag

Nem rossz, nem rossz, de 1,5 éve majdnem ugyanezt (kisebb, és IPS kijelzővel) a Honor 8, hajszálnyival olcsóbban.

Az optikai képstabilizátor meg egy nagyon nagy hiba ennyiért. :U

(#15) Jassz


Jassz
tag

Vártam ezt a telefont, de nagyot csalódtam.

"az A8 által megcélzott ársáv gyakran a multimédiára koncentrál" azaz 160 ezerért kapunk egy stabilizálás nélküli 1080p 30fps felvételt tudó telefont. :U
4K-t még az Mi A1 is tud, és teljesen mindegy hogy víz vagy porálló-e mellé, mert a kettő között semmi összefüggés nincs.
Kár, nálam csak ezen múlott. Remélem lesz minél előbb v10 vagy mix2 európai verzió nálunk.

(#16) ollie válasza tibcsi0407 (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs semmi baj az árával.

***

(#17) Yany


Yany
addikt

Hm... nagyon alapos lett a bevezető, ezért külön köszi, de mi az érv emellett, mikor ennek a 2/3-áért S7-et is kapsz optikai stabival és még pár finomsággal, azon túl, hogy az csúcskészülék, nem csak megjátssza (mégha picit öregebb is). :)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#18) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Találtam egy apró hibát a 6. oldalon: "Specifikáció (Samsung Galaxy S8)"

Amúgy szerintem korrekt teló lett, és a kezdő ár sem túlzó -mindenki tudja, h egy-két hónapon belül menyit fog csökkenni. Illetve a legtöbben úgyis vmelyik szolgáltatónál veszik majd.

[ Szerkesztve ]

(#19) punky10 válasza ollie (#16) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem meg egyedül az árával van baj... :)
De szolgáltatóknál,kedvezménnyel valóban jó ajánlat lehet.Részemről plussz pont,hogy nem edge,és ha nem is nagy,de mégis van káva.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#20) SkyLine3000 válasza noro79 (#11) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Mert aztán hú de vastag. A G3-am 8,9mm+tok és még így sem érzem vastagnak, pedig nincs nagy kezem. Én meg pont a 2mm vékony telefonoktól kapok agyvérzést...
Egyébként nem rossz a teló, de nem is kéne.

[ Szerkesztve ]

(#21) judas13


judas13
addikt

Biztos elírták az árat, nem hiszem.

bulikavagyok

1-2 hónap múlva térjünk csak vissza rá.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#22) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Pont most néztem meg a MM-ban.Tetszetős,jól összerakott telefon.Lőttem vele 1-2 képet,sajnos az OIS nagyon hiányzik belőle.Ennyi pénzért beleférhetne már.

(#23) atike


atike
nagyúr

Ez mind nagyon szép és jó, de gsm-es beszerzésből ennyiért van zsír új Galaxy S8 is... :U

Ha 120-130 körül lenne az a nyitóár akkor teljesen jó lenne. De így? Mi értelme ezt venni a nagytesóval szemben? ....és akkor nem beszéltünk a más gyártók ajánlatairól....

(#24) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

"amihez 1,6 GHz-re húzott Cortex-A53 szextett tartozik"
Az a csúnya, tanítható autocorrect igaz? :P
Trollmode off

(#25) Juhaszatti válasza atike (#23) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A cikk is többször leírja, hogy szolgáltatói kínálatban lesz ez igazán kelendő. Ott mindig olcsóbb lesz mint az S8, vagy a hasonló flagshipek, pláne valami jó konstrukcióban. Az emberek többsége pedig még mindig ott vesz új telefont.

(#26) *RLaci* válasza Juhaszatti (#25) üzenetére


*RLaci*
addikt

Onnan vinni fogják mint a cukrot.Most,hogy láttam szinte biztos vagyok benne, hogy sikerre van ítélve.

(#27) OCTAMD válasza Juhaszatti (#25) üzenetére


OCTAMD
őstag

127ezer a nagykerben a kicsi duos

Lesz az olcsóbb is

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#28) atike válasza Juhaszatti (#25) üzenetére


atike
nagyúr

A szolgáltatói árazást hagyjuk... :) Alap csomagokkal sajnos a legtöbbször drágábban adják őket, mintha bemegy az ember megveszi valahonnan függetlenül. Persze lehet olcsóbban venni telót, hogyne. Kellően magas havidíj mellett... Éppen ezért - a környezetemben - egyre kevesebben vesznek már telefont szolgáltatótól. Az más kérdés, hogy ez mennyire nem jó így, de attól még igaz. Ki lehet fogni jó ajánlatokat... De arra várni....

(#29) Térerő


Térerő
csendes tag

160 ezer forint kellett hogy beleférjen egy értesítési led a samsungba. :D
Inkább egy túlárazott Sony Xzs ami olcsóbb. Hahaha.
Erre az árazásra még aludni kell párat...

(#30) #46922752


#46922752
törölt tag

500 euro kicsit sok tekintve, hogy az S8 sem sokkal több. Igaz annyival nem tud többet. Szép telefon lett ez. Köszönjük a tesztet.

(#31) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Akik 1-2 hónap múlva tippelt mély ár esésére várnak, csalódni fognak, lesz az legalább ~6 hónap is.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#32) kbyte1024 válasza Notalab (#4) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony! Én is azt mondom,hogy az s7edge jobban megéri.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#33) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ez talán az S6 szintjén van nem?
Annyiért már inkább egy s7 edge

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34) Aurig@


Aurig@
őstag

Azt írja a cikk végén, hogy "túl régi Androidot futtat". Miért régi a 7-es (Nougat) Android? A mai napig is jelennek meg még 6-os rendszerrel is telefonok. A 8-as (Oreo) még eléggé gyerekcipőben jár, ráférne néhány frissítés, addig meg minek frissítse le az ember?!
A 7-es is tökéletesen megy.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#35) balgab84


balgab84
aktív tag

Ennyiert telefont veszek😀😀😀

(#36) Bossyy


Bossyy
tag

Egyszerűen értelmezhetetlen lépés ezt választani egy S7 helyett. De még egy S6 is jobb vétel lehet az infrájával, OIS sel, Qi-vel,4K-val,pulzus szenzorral, QHD felbontású kijelzőjével ugyanezzel az Android főverzióval. Sok tekintetben nem éri el az A8 egy lassan három (!!!) évvel ezelőtti csúcsgép paramétereit. (Nemrég láttam január elején kiárusításon az új IKEA melletti MM - ban 82 ezerért S6-ot, kvázi fele árban, mint ez)

[ Szerkesztve ]

(#37) forgonati válasza kbyte1024 (#32) üzenetére


forgonati
őstag

Logikus hogy jobban megéri. Olcsóbban kapsz erősebb hw-t, jobb kijelzőt, qi töltést, és bőven jobb kamerát. Tuti inkább egy S7-et vennék, annak még az ujjlenyomatolvasója is normális helyen van. Ezért a telefonért még a 140 is sok szerintem.

Keelah Se'lai!

(#38) WhiteWalker válasza atike (#28) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szolgáltatonal elhozhatod részletre is, míg sufni GSMnel ki kell csengetni kp-ba...
Ezt elfelejtetted.

(#39) #77081088 válasza Juhaszatti (#25) üzenetére


#77081088
törölt tag

Én tavaly decemberben vettem meg a 2017-es A5-öt. Megnéztem szolgáltatóknál is,és mindenhol drágább volt csomagban hűséggel,mint az MM-ben függetlenül. Persze tudom,az egy 1éves telefon...
Ettől függetlenül szép és jó telefon. (a tavalyi és az idei A5 is :) )

(#40) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Az árnak csökkenie kéne úgy 30-40ezer forintot, amúgy egy nagyon frankó készülék!

Minden szavam magánvélemény!

(#41) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Remek találat lett ez az A8, főleg az új középkategóriás SoC miatt. Az ára szépen beesik majd és egy vállalható készülék lesz.

Finn the human

(#42) zola96


zola96
senior tag

Találtam egy elírást.
Bár 5,4”-en aligha szükséges, a megnyújtott képernyőn azért kapóra jön az osztott, dupla ablakos elrendezés.

5.6 inches a készülék.

(#43) Fred23


Fred23
nagyúr

Szimpatikus készülék, 140 körül is kapható, viszont ami engem illet, inkább 20k-val olcsóbban egy Moto X4.

(#44) atike válasza WhiteWalker (#38) üzenetére


atike
nagyúr

Nem csak a sufni gsm boltokra gondoltam, hanem a nagy elektronikai áruházakra is - ott is van részlet. Kamatmentes is akár. Részemről semmiképp nem vennék valamit részletekben drágábban, mint egy összegben olcsóbban... :)

(#45) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Az első oldalon lévő háttérképnek nem tudja valaki a forrását? Mármint mikor a Note 8-on fekszik az említett készülék.

(#46) Ricardo válasza atike (#44) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem rossz,de az ára vicc. Nincs olyan logikus érv ami mellette szólna egy s7 edge-vel szemben.

(#47) rep3at


rep3at
őstag

Egész jó kis teló lett, majd ha bekerül szolgáltatói kínálatba akkor csak kitalálnak rá valami jó konstrukciót. Nekem igazából az optikai stabilizátor hiányzik, nagyon jó szolgálatot tud az tenni alkonyat után, a többi részével igazából nincs bajom. Igen, más tényleg jobb hardvert ad ezért a pénzért, ezt elismerem. Viszont ha ebben a kategóriában kéne választanom akkor komolyan gondolkodóba ejtene egy A8+ (más kérdés hogy bár nem vagyok igazából fanboynak mondható, mostanában csak Samsungot veszek, jók a tapasztalataim).

Forward thinking. كرر

(#48) koshmar


koshmar
őstag

Alig 3 TIZED milliméterrel vékonyabb, mint a Redmi 4X, ebbe akkor miért nem tudnak belerakni egy legalább 4000 mAh-s akksit???

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49) tothmaxy182 válasza koshmar (#48) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Gondolom azért, amiért már a Redmi 5-be sem raktak akkorát... Mer így óccsóbb!!!

Minden szavam magánvélemény!

(#50) ben11 válasza Ricardo (#46) üzenetére


ben11
őstag

Talán az edge hiánya.. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.