Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Gyári kamera app-ban be lehet valahogy állítnai, hogy az időbélyeget rárakja a fotóra?

(#4852) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Köszi a válaszokat. Akkor biztos nálam lesz a gond. :F

DIGI 500 ról 1000-re

(#4853) Sdi válasza szoszo75 (#4852) üzenetére


Sdi
addikt

Próbálj meg egy gyári visszaállítást.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#4854) GEPESZ66 válasza RBJ (#4850) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Kár hogy a 10-es droid erre már nem jön.
Amikor majdnem 2 éve megkaptam céges telefonnak, az A6 helyett választottam ezt.
Az meg megkapja majd.
Igaz eddig ez szerintem számomra jobb volt, mint az A6 lett volna.

(#4855) szoszo75 válasza Sdi (#4853) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Lehet az lesz.

DIGI 500 ról 1000-re

(#4856) RBJ válasza GEPESZ66 (#4854) üzenetére


RBJ
addikt

a6 ehhez képest alatta van mégis megkapja. Én a6 ot hagytam el az után lett ez.
De nem is értem, hogy egy alacsonyabb rendű telefon miért kap magasabb frissítést.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4857) Hatvan9 válasza RBJ (#4856) üzenetére


Hatvan9
senior tag

S8-sem kapja meg.

(#4858) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

Nekem több mint 2éve meg van az A8 és tökéletesen szuperál.Szerintem a 10es is rá mehetett volna de sajnos nem kapjuk meg,ami egyben vérlázító.Kiadták a megjelenésekor 2016os szoftverrel.Ehez csak gratulálni tudok.Holott hardverileg megegyezik az A7 2018-al.A Note 8 tulajok is megszívták mert közel 300ezerért meg vették és nem támogatják.Biztonsági frissítéseket ne számoljuk ide mert az szerintem értelmetlen.

(#4859) GEPESZ66 válasza Zsoltinho24 (#4858) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nekem is az a problémám ezzel, hogy az A6 pár hónappal később jelent meg csak, de már 8-as droiddal, s így megkapja.
Mondjuk tökéletes így is.
Augusztusban kaphatok A51-et cégesnek, ezt meg megkapja a feleségem.
Karcmentes, mintha új lenne.
Feleségemnek tökéletes lesz, Ő nem nyüstöli úgy, mint én céges telefonként.

(#4860) RBJ


RBJ
addikt

SZerintem olyan jól sikerült a telefon mert nekem is ez az első ami majd 2 éves nemsokára, hogy gyanítom azért nem kap 10 verz. ót, hogy aki techfüggő esetleg emiatt váltson más készülékre.
Azon se csodálkoznék ha 3. évet is kibírna.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4861) gyborsos válasza RBJ (#4860) üzenetére


gyborsos
csendes tag

Honnan gondoljátok hogy nem lesz rá Android10?

(#4862) GEPESZ66 válasza gyborsos (#4861) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Mindenütt ezt írják,pl. a Sammobile-n is.

(#4863) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Ha mondjuk felraknám a Telenoros telómra odinnal a legújabb XEH független frissítést akkor utána még vissza lehet rakni a korábban rajta levő telenoros verziót, ami viszont még régebbi mint a mostani függetlenes, vagy az már bukta és meg kell várjam amíg a telenorra is kijön az új frissítés :F :U

[ Szerkesztve ]

DIGI 500 ról 1000-re

(#4864) Sdi válasza szoszo75 (#4863) üzenetére


Sdi
addikt

A telenoros telók függőek. Nem tudom, hogy független cucc felmenne-e rájuk.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#4865) fil válasza gyborsos (#4861) üzenetére


fil
őstag

Mert ez a Samsung - és egyébként a legtöbb androidos gyártó - hivatalos frissítési politikája. Két fő verziót frissít ,utána már nem. Ez pedig 7-essel jött ki. megkapta a 8-ast és a 9-est és itt a vége. Talán csak a Oneplus tér el ettől. Az Apple addig frissít amíg a hw bírja. Már én is elgondolkodtam, hogy esetleg érdemes lenne legközelebb arra váltani. Értékállóbb és lassabban avul el. Pedig én androidos vagyok mióta a HTC Magic kijött, és az nem tegnap volt :)

(#4866) gyborsos válasza szoszo75 (#4863) üzenetére


gyborsos
csendes tag

Visszafelé nem lehet downgradeleni. Ha csinalsz twrp-vel backupot, azt vissza tudod majd tenni. Ha XEH-t teszel fel akkor független lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4867) szoszo75 válasza gyborsos (#4866) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Na ehhez sajnos nem értek, nem tudom hogyan kell csinálni. De ezzel a módszerrel ha ezt megcsinálnám akkor vissza tudnám rakni a telenorosat ami rajta volt?

DIGI 500 ról 1000-re

(#4868) gyborsos válasza szoszo75 (#4867) üzenetére


gyborsos
csendes tag

Igen, de a gari ugrik egyből, amikor bootloadert cserelsz a Twrp-re. Meg lehet csinálni, de ha nem szoktál ilyenekkel játszani, akkor nem biztos hogy ezzel kezdj.

(#4869) szoszo75 válasza gyborsos (#4868) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Értem. Akkor inkább hagyom a fenébe. :) Mondjuk már rég nem garis a teló de inkább nem vágok bele. Viszont azt olvastam már korábban hogy aki XEH-re frissítette a telenóros telót , annak a sam members alkalmazás átváltott oroszra, vagyis az orosz hírek, kedvezmények jelentek meg , régiót váltott vagy mi a fene. Ezt lehet orvosolni hogy ismét a magyar members legyen? :F :U

[ Szerkesztve ]

DIGI 500 ról 1000-re

(#4870) gyborsos válasza szoszo75 (#4869) üzenetére


gyborsos
csendes tag

Sztem ez akkor fordul elő, ha egy másik régió ROMját töltöd rá. Egy magyar XEH val nem kellene ilyet csinálnia.

(#4871) Ludovicus válasza szoszo75 (#4869) üzenetére


Ludovicus
aktív tag

Nálam is ez történt, vettem egy használt, függetlenített készüléket, a sammibile-ről töltöttem le XEH romot és tele volt pakolva orosz alkalmazásokkal.

(#4872) szoszo75 válasza Ludovicus (#4871) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Na erről beszéltem. :F

DIGI 500 ról 1000-re

(#4873) RBJ


RBJ
addikt

Na úgy látom nem éli meg a 2 évet a telefon. Mai nap elkezdett recsegni ropogni elnémulni a hangszóróm.
Szerintem maradok a kínai vonalon.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4874) Impair1980 válasza gyborsos (#4839) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Szia! Valamit lehet hallani, hogy mikor lesz javítva? Skoda fejegységgel használhatattlan a bluetooth kapcsolat! Esetleg valami más megoldás? Nagyon köszönöm!

(#4875) gyborsos válasza Impair1980 (#4874) üzenetére


gyborsos
csendes tag

Vissza kell rakna a régi romot.
Ha S8-on nem javítják egy éve, akkor ezen sem fogják.
Ha van rá igény akkor csinálhatok egy twrp backupot, amit vissza tudtok tenni.

(#4876) Impair1980 válasza gyborsos (#4875) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Azt nagyon megköszönném!

(#4877) RBJ


RBJ
addikt

Nekem mostanában elkezdett hülyéskedni a hangszoró. Elkzedek beszélni az elején jó a hangminőség majd menet közben elkezd berecsegni, dobozhangú lenni majd megint elmúlik.
Azt hittem az elején hálózatprobléma de rájöttem fizikai.
Kíváncsi vagyok, hogy tisztítás megoldaná vagy ennek annyi.
Csak az a baj ilyenkor se idő szervizre az embernek meg főleg rajta van az ember élete lassan a telefonon.
Kontak, bank, stb.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4878) bringasisti válasza RBJ (#4877) üzenetére


bringasisti
őstag

Nekem volt egy garanciális ami úgy halt be hogy előtte nem tudtam még egy gyári visszát se csinálni

BENEFON DELTA--------N8

(#4879) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Sammobile-n látom,hogy XEH-re is megjött az áprilisi javítás.Nálam még nem jelzett a telefon ennek ellenére.

(#4880) Impair1980 válasza Impair1980 (#4876) üzenetére


Impair1980
aktív tag

A legújabb frissítéssel megoldódott a bluetooth kapcsolat hibám! Ma töltöttem le az áprilisi frissítést!

[ Szerkesztve ]

(#4881) Hatvan9 válasza Impair1980 (#4880) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Nagyszerű a Samsung hogy még javítják a kis A8 hibákat. :K

[ Szerkesztve ]

(#4882) tghwinner


tghwinner
csendes tag

Telekom, most kaptam meg a frissítést én is. Nem bánom, hogy nem kapott Android 10-et a telefon. Legalább nem lassítják a telefont. Jövő hónap végén lesz 2 éve nálam, első tulaj :)

(#4883) GEPESZ66 válasza tghwinner (#4882) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Délután olvastam, hogy megjelent erre a telefonra a májusi javítás.
Pedig még csak most jön le az egyes régiókra az áprilisi.

(#4884) Impair1980 válasza GEPESZ66 (#4883) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Áprilisi biztonsági frissítés jelent meg, nem a májusi!

[ Szerkesztve ]

(#4885) Sdi válasza Impair1980 (#4884) üzenetére


Sdi
addikt

Áprilisi jött telenorra is.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#4886) GEPESZ66 válasza Impair1980 (#4884) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A májusi is, csak még nem terjesztik.
[link]

(#4887) Impair1980 válasza GEPESZ66 (#4886) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Jogos!

(#4888) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

Sziasztok.Megosztanám veletek a tapasztalataimat.Nemrég tulajdonosa lettem egy Galaxy A50 telefonnak.A helyzet az hogy az A8hoz képest sebességileg nem volt semmilyen különbség.Mindaddig amíg le nem frissítettem android 10re.Ebből csak azt akarom kihozni hogy az A8 ha megkapná a 10est akkor sokkal pattogósabb sokkal fürgébb lenne.Higgyétek el hogy a 10es rendszer miatt az A50 sokkal gyorsabb lett.És itt jön az hogy sajnos az A8 ebből kimarad.Valaki itt írta hogy lassítaná.Hát nem.Szerintem gyorsítaná.Csak ezt akartam mondani.Illetve még valami hogy az A8 2018as lapka készlete (Exynos 7885)simán vinné a 10es rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#4889) Forestjo válasza Zsoltinho24 (#4888) üzenetére


Forestjo
senior tag

Persze hogy vinné!
Nekem A7 van (mától A71 is), és az megegyezik hardverben a 8-al, tényleg sokkal jobb lett.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#4890) DrDobos


DrDobos
őstag

Pont ezen gondolkoztam a minap, hogy na mit vennek ha most le kene cserelni az A8at. Hozzatennem semmi problémám nincs, egyedul talan az akksi gyengusz mar, de ezt siman orvosolni tudtam egy kulso akksival. :) Raneztem mediamarktba, hogy mik vannak ~80-100e Ftert, es hat..egy telefonra se tudtam azt mondani hogy na erre nyugodt szivvel tudnam lecserelni a telefonomat.. semmi forradalmian jobb SoC, semmi..ti hogy vagytok ezzel? :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#4891) Sdi válasza DrDobos (#4890) üzenetére


Sdi
addikt

Én is keresgettem mostanában mik lennének a lehetőségek, ha az enyém megadná magát, de nem túl nagy a választék az igényeimhez igazítva :) Ha holnap meghalna a telóm talán egy Huawei P30 Lite-ot vennék.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#4892) DrDobos válasza Sdi (#4891) üzenetére


DrDobos
őstag

Háát, [ezek] alapján lehet nem megéri rá váltani :B Bár kétség nem fér az sem rossz telefon

Samsung Galaxy A55 5G

(#4893) Sdi válasza DrDobos (#4892) üzenetére


Sdi
addikt

Nem cserélném le rá :) , ez a lehetőség csak a telóm tönkremenetele esetén lenne opció :) A mérete / nem túl nagy / és a meglévő FM rádió miatt / nincs korlátlan netem /.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#4894) monti0222w


monti0222w
addikt

Asszonynak is mostanában jár le a csomagja, hűsége a vodánál, elkezdtük nézegetni mi legyen az utóda, hát nem könnyű! Mivel a táskában hordja a telefont a méret lehet nagyobb, jobban is látná, na meg a tartalom fogyasztás is élvezhetöbb lenne. Szeretne a Samsungnál maradni, de nem szeretne nagyon sok pénzt kiadni, ezeket nézzegetük: S10 Lite, Note 10 Lite, S10 plusz, P30 Pro.
Az én telefonom méretben megfelelne neki, Realme X2 Pro-ról van szó, de nem szeretne ismeretlen màrkàt, Xiaomi-t sem, és jó fotókat lőhessen vele. S tudja használni zavartalanul újabb 2 évig. :K

(#4895) DrDobos válasza monti0222w (#4894) üzenetére


DrDobos
őstag

Írj a melyik okostelefont vegyem topicba ;)

Samsung Galaxy A55 5G

(#4896) monti0222w válasza DrDobos (#4895) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi, csak a voda ajánlatán is múlik a választás, és abban a topicban ebben nem tudnak segíteni.
Voltunk már a vodánál, csak míg nem jár le a hűség addig nem tudnak adni ajánlatot és az ehhez kapcsolódó kedvezményt se megmondani. :N
Én tudnám a választ, de ez a teló az asszonyé lesz! 2 évvel ezelőtt nagyon jó ajánlat volt az A8, de már sajnos nem a régi már! :N

(#4897) #72630400 válasza monti0222w (#4894) üzenetére


#72630400
törölt tag

Samsung A71?

(#4898) monti0222w válasza #72630400 (#4897) üzenetére


monti0222w
addikt

Néztük azt is benne volt a kosárba. Szerintem a jővő hét végén bemegyünk a vodához, és megnézzük mi az ajánlat. :K

(#4899) tghwinner


tghwinner
csendes tag

Telekom, kijött a májusi biztonsági frissítés.

(#4900) zolokas válasza tghwinner (#4899) üzenetére


zolokas
aktív tag

Telenor is!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.