Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Sdi


Sdi
addikt

Megérkezett a Telenoros biztonsági friss is, most már ápr.1.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#1252) AMD Power


AMD Power
titán

A "zarolt" kepernyo hatteret,hol tudom allitani??

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1253) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

hol van az a menü, ahol az alkalmazásokat lehet altatni, ha x napig nem használom?

(#1254) atosan válasza AMD Power (#1252) üzenetére


atosan
addikt

Galéria/kép kiválaszt/jobb felül három pötty/rákatt a beállítás háttérképnek és azután kínálja fel a lehetőséget, hogy zárolt képernyő.

Maine coon

(#1255) Pano válasza Hallosz (#1246) üzenetére


Pano
addikt

Hali!

Volt csatlakoztatva.
Igazából nekem megoldódott már a problémám, de hogy melyik segített, nem tudom, de a következőket csináltam:
Első körben is gmail app száműzve
Második körben ez: [link]

Gmail webes felületén beállításokba kikapcsoltam a POP3-at és az IMAP-ot, az IMAP-ot újra engedélyeztem, lecseréltem a Chrome-ban található e-mail értesítőt.
Az, hogy melyik oldotta meg, nem tudom, de azóta működik rendesen. Amúgy szerintem szerver oldali probléma a google-nál ez.

(#1253) Sanyi.mTs: Eszköz karbantartása -> akku

(#1256) Multi13


Multi13
tag

Normál mód (sajnos egy picit kellett tömörítenem, mert 5 megánál nagyobb volt)

[letöltés]

Étel fotó mód

[letöltés]

[ Szerkesztve ]

Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

(#1257) Drughi válasza Multi13 (#1256) üzenetére


Drughi
addikt

Szvsz jobb a normál. Nagyon "műanyag" hatása lett szegény epreknek

(#1258) zolmesz


zolmesz
aktív tag

És a Telekom-os frissítés (430 MB) is befutott.
Igaz, hogy nekem nem dobta fel automatikusan, csak kíváncsiságból nyomtam rá a frissítés menüre a beállításokban.

(#1259) kreg


kreg
tag

Üdv mindenki! Tegnap óta magam is A8 tulaj v.ok,eddig elégedetten. Illetve,nem értem hogy van ez de most elmúlt az Always On Displays...szimplán nrm mutat semmit,es nrm nyultam hozzá.. az egyik legjobb feature,ne már...

(#1260) atosan válasza kreg (#1259) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Beállítások/zárképernyő és védelem/AOD-ra rákatt és ott beállíthatod mettől meddig működjön, vagy azt hiszem állandóea is lehet.

Maine coon

(#1261) kreg válasza atosan (#1260) üzenetére


kreg
tag

Ez ódáig rendben van,müködött is szépen,csak most még nem...Na mindegy,ráraktam a töltötte,hátha utána jó lesz

Uhi,eddig...érthetetlen.

(#1262) atosan válasza kreg (#1261) üzenetére


atosan
addikt

Ja, akkor passzolom, egyébként én nem használom

Maine coon

(#1263) Pano válasza kreg (#1261) üzenetére


Pano
addikt

Értesítési sávban, a gombsoron nem kapcsoltad ki véletlenül? Van ott is gombja.
De amúgy alapértelmezetten azt hiszem reggel 7-től este 7-ig van beállítva a beállításokban.

Galaxy Apps-on belül is csekkold a frissítéseket, mert van az AOD-hez szoftver frissítés, de az onnan települ.

[ Szerkesztve ]

(#1264) kreg válasza Pano (#1263) üzenetére


kreg
tag

Nem,ez rendben van Szimplán fogta magát és most nem müxik. Nem értem..

(#1265) Sanyi.mTs válasza kreg (#1264) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

app-ot tiltottál le?

(#1266) kreg válasza Pano (#1263) üzenetére


kreg
tag

Nem,ez rendben van Szimplán fogta magát és most nem müxik. Nem értem..

(#1267) kreg válasza kreg (#1266) üzenetére


kreg
tag

De azóta megoldottam,szimplán én vagyok a hülye mostmár müxik ,csak állitgatni kellett kicsit

(#1268) kreg


kreg
tag

Egyébként így három nap használat után csak felsöfokon tudok nyilatkozni a cuccról...Nagyon jó,eddig igazan elégedett v.ok.

(#1269) Rataxes


Rataxes
csendes tag

Sziasztok!
Nemrégiben rendeltem egy A8-ast a telenortól ajándék gear fit 2 pro-val. Nos nemcsak hogy az óra nem jött meg mellé, a telefon is szarozik. Párszor hívás után amikor letettem a telefont, nem reagált semmire, resetelnem kellett. Az imént meg már hívás közben némult el kétszer is egymás után, úgy, hogy se kép, se hang, csak a reset segített. Nálatok nem volt ilyen? Lehet megnyomok valamit a fülemmel? Köszi előre is a segítséget.

(#1270) Pano válasza Rataxes (#1269) üzenetére


Pano
addikt

Hali!

Sose. Masszívan szoktam nyűni, de hasonlót nem produkált egyszer sem, ami miatt resetelni vagy újra indítani kellett volna.
Minden rendszer frissítés fenn van? (bár látom telenoros, az lehet le van maradva)

[ Szerkesztve ]

(#1271) Rataxes válasza Pano (#1270) üzenetére


Rataxes
csendes tag

Most nyomtam rá egy manuális frissítést, úgy nézem tölt valamit.

(#1272) atosan válasza Rataxes (#1271) üzenetére


atosan
addikt

Azt várd meg, telepítsd, utána reset az egész mindenségnek. Ha utánna is fenáll a probléma, nézd meg, hogy bontatlan csomagolást kaptál e. Vagyis azt már nem látod, de valami biztonsági ragasztásnak kellett rajta lenni, nézd meg nincs e átragasztva. Mindenképp kulturált hisztit csinálnék, már csak a tartozék végett is.

Maine coon

(#1273) Rataxes válasza atosan (#1272) üzenetére


Rataxes
csendes tag

Reset mindent? Azaz teljes visszaállítás? Azzal nem áll vissza a frissítés előtti állapotra?

[ Szerkesztve ]

(#1274) Pano válasza Rataxes (#1273) üzenetére


Pano
addikt

Nem, alap helyzetbe áll, de a frissítés az megmarad.

(#1275) Rataxes válasza Pano (#1274) üzenetére


Rataxes
csendes tag

Az normális hogy megmaradt minden alkalmazásom, az ujjlenyomatom, de még a hátterem is? Én azt hittem hogy olyan lesz ettől mintha most vettem volna ki a dobozból.

(#1276) atosan válasza Rataxes (#1275) üzenetére


atosan
addikt

Olyannak kéne lenni. Előtte esetleg töröld az ujjlenyomatot, bár az alkalmazásoknak akkor sem szabadna megmaradni.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#1277) Drughi válasza Rataxes (#1275) üzenetére


Drughi
addikt

1, Telefonon mindent lementesz ami fontos
2, telefon kikapcs
3, power+hangerő fel gombokat egyszerre nyomva tartva indítasz
4, itt megjelenő menüben formatálsz, törlöd a cachet is.
5, telefon restart

Ha ezeknután is csinálja esetleg Odinnal is próbálkozhatsz, de inkább vidd vissza.

(#1278) AMD Power


AMD Power
titán

Egy kis Kastelyszallos vizi teszt! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1279) Zeth


Zeth
csendes tag

Sziasztok! :D
Pár hete írtam hogy baj van a telefonon ujjlenyomatolvasojával. Csináltam egy resetet úgy tűnt hogy rendbe lesz a dolog. De csak eddig. Ha egy picit is izzadt vagy vizes az ujjam nem old fel. De olyan is van ha párás helyen vagyok és csak az időt akarom megnézni egyből írja hogy törölje az olvasót. Vagy olyan is volt hogy random esetekben is kiírja a hibát. Ez vmi típus hiba lenne?
Vagy tényleg ilyen gyengus az olvasója ?
Előre is köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#1280) atosan válasza Zeth (#1279) üzenetére


atosan
addikt

Igen, úgy tűnik ez ilyen. Nem is gyengeségnek mondanám, inkább túlérzékenységnek a nedvességre. Lehet a vízállóság miatt. A5 2017-en folyton azt írta ki nekem, hogy nedves az usb aljzat, ne tegyem töltőre. Volt hogy egy órán keresztül ott fityegett a figyelmeztetés. Kisujjammal ott támasztom a telefont, ennyi is elég volt.

Maine coon

(#1281) Zeth válasza atosan (#1280) üzenetére


Zeth
csendes tag

Hát ez akkor is kellemetlen. Főleg így nyáron. Szerinted a szervizbe tudnak ezzel valamit kezdeni?

(#1282) ollie válasza Zeth (#1279) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A nedvesség torzítja az ujjlenyomatot. Ez nem gyenge, hanem ez a normális.

***

(#1283) Zeth válasza ollie (#1282) üzenetére


Zeth
csendes tag

Értem. Hát akkor ez van.
Azért köszönöm a segítséget! :D

(#1284) AMD Power


AMD Power
titán

Vizesen is jol hasznalhato a telefon. LG G6 szinte kezelhetettlen volt vizesen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1285) Zeth válasza AMD Power (#1284) üzenetére


Zeth
csendes tag

Hát akkor én már nem tudom mi lehet ezzel :D
Ma például a buszon fel se bírtam oldani mert kicsit (épphogy csak) izzadt volt a kezem. Mondom oké. Erre kb 2perc múlva érzem hogy rezeg, mert csóró próbálta volna feloldani magát de nem sikerült neki.
Nem hiszem hogy ez full természetes jelenség lenne.
De ilyet máskor is csinált. Nem bírtam feloldani. Töröltem az érzékelőt. Akkor se sikerült. Ráhagytam, majd pár perc és az asztalon feküdve próbálta feloldani magát.

[ Szerkesztve ]

(#1286) Zsoltinho24 válasza Zeth (#1285) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Valòban èrzèkeny az ùjlenyomat olvasò.Nem hasznàlom.Kicsit felemàs èrzèsem van.Jò is meg nem is ez a telefon.A5 2017ről váltottam de lehet felesleges volt.

[ Szerkesztve ]

(#1287) ollie válasza Zeth (#1285) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem az ujjlenyomat olvasóról írt.

***

(#1288) Zool1981


Zool1981
tag

Valaki használ rajtam kívül Boomerang programot? Amikor lementem a videót, ilyen lesz a videó,nem igazán értem, mi lehet a baj.Valami ötlet? Eddig Honor 8-al semmi gond nem volt...

[ Szerkesztve ]

(#1289) kreg


kreg
tag

5 nap használat után továbbra is nagyon tetszik ez a készülék,egy dolog azonban komoly csalódásnak tünik egyelöre,ez pedig az akkus üzemidö. A készüléket a gyári allapállapotában (vodás) használva+feltelepítve a Galaxy J5(2016)-on használt cuccokat,az üzemidö messze van az egy naptól...Oké,akkor jócskán megritkitottam a választékot,de még mindig leesik kb 15%-ra este 6-7-re. Meló sok,tehát telefonálgatás minimalis,némi internet, pár messenger üzenet,egy két foto+emailek,meg a mindig aktív kijelzö(tudom hogy sokat zabál de tetszik). Tudtam hogy nem akku bajnok a cucc,de azért húzza már ki kb este 10-ig.Eddig ez nem sikerült. Ez egyéni probléma,vagy másnál is ennyit bír?

(#1290) kreg válasza kreg (#1289) üzenetére


kreg
tag

Alapból fönnt volt egy Smart Things menü cucc,ez egész nap csatlakozni akart minden Samsung tévére (ott dolgozom,van egypár...),hiába volt kikapcsolva a wifi meg a BT. Azt hittem ő a főbünös,le is szedtem,de nemigen javult a helyzet.

(#1291) Pano válasza kreg (#1289) üzenetére


Pano
addikt

Sajnos nem egy akku bajnok, ez tény.
Meg kell 1-2 hét mire beáll. Az always on display sokat fogyaszt (kb 20%), azzal számolj. Az eszköz karbantartás -> akku alatt tedd mindig alvóba azokat az alkalmazásokat, amiket nem használsz rendszeresen, vagy nem kell folyton aktívnak lenniük. Azzal nyersz még némi üzemidőt.

(#1292) Bass


Bass
addikt

Sziasztok tetszik ez a telefon egy Honor 8-m van amit le szeretnék cserélni. Érdemes lehet erre váltani? Használta itt valaki esetleg mind kettőt?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1293) AMD Power válasza kreg (#1289) üzenetére


AMD Power
titán

En egy csomo alkalmazast alvoba raktam. Azota sokkal jobb az aksi idom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1294) kreg válasza Pano (#1291) üzenetére


kreg
tag

Köszi a választ,az Allways on Display elöbb vagy utóbb megy a levesbe,ettöl függetlenül remélem tényleg beáll egy kicsit erösebb szintre. Nincsenek nagy igényeim,reggel 5-töl bírja ki este 9-ig,max 10-ig,alapesetben.

[ Szerkesztve ]

(#1295) kreg válasza AMD Power (#1293) üzenetére


kreg
tag

Azt már megléptem...

(#1296) kreg válasza kreg (#1294) üzenetére


kreg
tag

Ja de hogy valami pozitívat is mondják,a töltő piszok jó...nem méregettem de félelmetesen gyorsan tölt.

(#1297) dave987 válasza kreg (#1296) üzenetére


dave987
aktív tag

Ha az előző telfonon használt dolgaidat backupból allítottad vissza esetleg,az is néha okozhat problémát. Legjobb tisztán újratenni mindent. De ha igy csináltad akkor nem szóltam.

(#1298) kreg válasza dave987 (#1297) üzenetére


kreg
tag

A Samsung Cloudból állítottam vissza a dolgokat,nem gondoltam hogy ez ilyen problémát okozhat. Ha nem javul a helyzet törlök minden onnan származó dolgot,biztos ami biztos. Kösz a tippet!

(#1299) dave987 válasza kreg (#1298) üzenetére


dave987
aktív tag

Mármint akkor csinálj fr-t és lakd be 0ról újra a telefont. Az a legbiztosabb bármiféle anomália kiküszöbölésére.;)

(#1300) AMD Power válasza kreg (#1294) üzenetére


AMD Power
titán

Nalam nem eszik sokat AOD.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.