Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Pano válasza AMD Power (#1300) üzenetére


Pano
addikt

Attól függ hogy használod a telefont.
Ha sokat van a zsebedben/táskában, akkor egyértelmű, hogy nem fogyaszt sokat, mert olyankor kikapcsol. De ha mondjuk folyamatosan kinn van az asztalon/kezedben stb, akkor bizony beleharap az akkuba. Én ha bekapcsolom, a 100%-os akkuidőből simán megeszik 20%-ot, mert folyamatosan kinn tartom az asztalon.

(#1302) AMD Power válasza Pano (#1301) üzenetére


AMD Power
titán

Zsebben sokat van igen. Amúgy olyan napi 5-6 órát igy is megy az AOD.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1303) ollie válasza kreg (#1290) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kapcsold ki a BT és Wifi folyamatios scannelést (igen, akkor is scannel, amikor a BT és a Wifi ki van kapcsolva).

***

(#1304) AMD Power válasza ollie (#1303) üzenetére


AMD Power
titán

Ez is egy jó ötlet. Én ma folyamatosan nyomatom az AOD. Estére kíváncsi leszek mennyit fog enni igy....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1305) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A gyors töltés vajon nem amortizálja le előbb az akkut?
Szerintetek érdemes használni azt a programot? [link]

A program azt írja,hogy max 80% kell tölteni az akkut így lehet megnövelni az akku élettartamát.

(#1306) ollie válasza gyuri2008 (#1305) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a gyorstöltés, hanem a meleg árt az akkunak. És mivel gyorstöltés közben jobban melegszik a telefon, ezért értelemszerűen árthat (azért csak feltételesen, mert ugye sok mindentől függ, hogy mennyire melegszik fel a telefon töltés közben). Szerintem ha csak 1-2 évre veszel mobilt, akkor nem kell félni tőle, ennyi idő alatt valszeg nem igazán kimutatható, hogy mennyit "rongált" rajta a gyorstöltés.

***

(#1307) Pano válasza gyuri2008 (#1305) üzenetére


Pano
addikt

Én kikapcsoltam a gyors töltést. Nem is igen keveredek olyan helyzetbe, hogy kellene. Ha meg igen, visszakapcsolom :)
De számomra a normál töltés is megfelelő idő alatt megy végbe.

(#1308) gyuri2008 válasza ollie (#1306) üzenetére


gyuri2008
veterán

Azt az applikációt érdemes használni amit be linkelte?

Köszi a válaszokat.

(#1309) Pano válasza gyuri2008 (#1308) üzenetére


Pano
addikt

Szerintem semmi ilyesmi cuccot nincs értelme használni.
Nem kell azért hímes tojásként bánni az akkuval, ennyire nem érzékenyek. Ha meg gyárilag hibás/gyenge akku került a telefonba, azt semmi nem fogja javítani. De a 2 éves gari időszakban úgyis ki fog jönni, ha így van.

[ Szerkesztve ]

(#1310) AMD Power válasza gyuri2008 (#1305) üzenetére


AMD Power
titán

Simán mehet a gyors töltés. 1-2 év múlva úgyis veszel másik telefont. Nekem pl sokszor tök hasznos ,hogy gyorsan tölt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1311) Pano


Pano
addikt

Aki használ normál facebook appot: Nektek is elkezdett durván akadni a appon belüli görgetés? Ha újra telepítem az appot mindenféle törléssel, akkor ideig-óráig oké, de aztán megint elkezdi.

(#1312) kreg válasza ollie (#1303) üzenetére


kreg
tag

Ezt a"Keresési beállitások"-ban kell,igaz?

(#1313) atosan válasza Pano (#1311) üzenetére


atosan
addikt

Igen, de ez már akkor fura, ha nem csinálja.

Maine coon

(#1314) Pano válasza atosan (#1313) üzenetére


Pano
addikt

Ez már a megszokottnál is sokkal durvább :) Olyan, mint ha 100%-on menne a proci.

(#1315) AMD Power


AMD Power
titán

Ez aztan minden csak nem sok fogyasztas. Reggel 7 ora ota. :U Szinte semmit nem evett az AOD.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1316) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Dupla koppos képernyő ébresztés van a készüléken?
Mert én nem találom.
Vagy valami megoldás,hogy az oldalsó bekapcsoló gombot ne keljen használni.

[ Szerkesztve ]

(#1317) Pano válasza gyuri2008 (#1316) üzenetére


Pano
addikt

Az a klasszikus dupla kopp amit keresel nincsen. De az Always on Display alján van egy kis négyzet, amire ha duplán tapicskolsz bekapcsolja a kijelzőt.

(#1318) gyuri2008 válasza Pano (#1317) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ.

(#1319) Czeri32


Czeri32
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a telefon ára mennyire változik?
Telefoncsere előtt állok, Z5 Premiumot cserélném erre, csak nem tudom, hogy ez az ár amennyiért most van, 127.900 Ft (2 év gyártói garanciával) mennyire lehet jó, nem figyeltem eddig a készülék árának a változásait.

Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!

(#1320) AMD Power válasza Czeri32 (#1319) üzenetére


AMD Power
titán

Ennél sokkal olcsóbb függetlenül már nem nagyon lesz. Vodásan 117eFt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1321) Sanyi.mTs válasza gyuri2008 (#1318) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

vagy az ujjlenyomat olvasót használd, egyből feloldja.

(#1322) gyuri2008 válasza Sanyi.mTs (#1321) üzenetére


gyuri2008
veterán

Használnám de mivel szilikon tok (gyári)van rajta így nem érzékeli rendesen.
Azt írja ki,hogy a házirend szerint adjam meg a feloldó kódot :F

(#1323) Pano válasza gyuri2008 (#1322) üzenetére


Pano
addikt

Ööö.. gyári szilikon tok? Van neki olyanja?:)
Mondjuk érdekes, mert gyári tokkal pont nem kéne ilyeneket csinálnia. Smartlockot próbáltad esetleg?

(#1324) gyuri2008 válasza Pano (#1323) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen a Smartlockot próbáltam az működik.
A tok elég vastag nem a gagyi cucc szerintem vastag egy kicsit és nem fekszik fel az újjam rendesen.

Az MM-be vettem a tokot is hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#1325) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Azt hol lehet beállítani,hogy a beszélgetés vége után visszaugorjon a kezdő képernyőre?
Nálam vissza kell lépni.

(#1326) atosan válasza gyuri2008 (#1325) üzenetére


atosan
addikt

Ha vársz egy kicsit, akkor sem lép ki? Nálam kb 3 másodperc után teszi, de nekem ez így jó, legalább látom mennyit beszéltem.

Maine coon

(#1327) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ezt nem értem :F
Regisztráltam az ujjlenyomatomat rendesen el is fogadta.
De amikor azzal akarom feloldani,hiába teszem oda a regisztrált ujjam ezt írja ki.

A biztonsági házirend előírásai szerint az ujjlenyomatainak használata helyett adja meg a Pin-kódot.

Ráadásul hozzá van adva a gear fit2 pró is,mint megbízható eszköz,akkor sem kéne kérnie sem az ujjlenyomatot se a pin-kódot.

Most akkor lehet az oka?

Ez egyáltalán mit jelent biztonsági házirend előírásai ?

Vagy hibás lehet a vadonatúj telefon?
Mert akkor viszem vissza az MM-be.

[ Szerkesztve ]

(#1328) ollie válasza gyuri2008 (#1327) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem használsz valami képernyő lezáró appot/ikont?

***

(#1329) gyuri2008 válasza ollie (#1328) üzenetére


gyuri2008
veterán

A nova appot használom abban benne van a dupla koppos képernyő zár.
Amúgy van azen a készüléken dupla koppos lezárás?
Hogy ne a bekapcsoló gombbal keljen lezárni?

Most csináltam egy full resetet a novát nem raktam fel így működik az ujjlenyomat feloldás.
De én szeretném használni a nova-t ezek szerint nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#1330) ollie válasza gyuri2008 (#1329) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A miatt a dupla kopp miatt kéri a kódot. Ez egy viszonylag új biztonsági előírás az androidban, mert amelyik app le tudja zárni a képernyőt, az fel is tudja oldani, ezért kell a pin kód. Gyárilag nincs ilyen dupla koppos lezárás. A novát ettől még használhatod, cak ha nem akarsz kódot megadni, ne használd ezt a dupla koppot.

Van amúgy olyan app, hogy úgy oldja meg az ilyen lezárást, hogy átállítja a screen off time-ot pár mp-re, majd vissza az eredetire, miután kikapcsolt, így gyakorlatilag magától kapcsol ki a kijelző, vagyis nem lép életbe ez a biztonsági előírás. Van ilyen launcher is, de ne kérdezd, hogy melyik, mert nem tudom fejből.

[ Szerkesztve ]

***

(#1331) gyuri2008 válasza ollie (#1330) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ :R

(#1332) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az AOD megy a zsebben is?
Vagy ha éjszaka mondjuk megfordítom a telefont kijelzővel lefelé.

(#1333) Pano válasza gyuri2008 (#1332) üzenetére


Pano
addikt

Nem.
De amúgy beállíthatod, hogy mettől meddig ne menjen, pl este 7-től reggel 7-ig, vagy egyéb intervallum, amíg alszol.
Értesítési sávban a gombsoron is megtalálod a ki/be kapcsolását.

[ Szerkesztve ]

(#1334) AMD Power válasza gyuri2008 (#1332) üzenetére


AMD Power
titán

Nem. A kozelseg erzekelo kikapcsolja. Az meg,hogy meddig menjen be tudod allitani.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1335) KTony


KTony
tag

Sziasztok az előbb vettem át a futártól az A8 mat normális az hogy a telefon doboza szikével fel volt vágva a garanciajegy mellete volt a csomagban lepecsételve Edigital

(#1336) atosan válasza KTony (#1335) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Hát szerintem nem, bár ha a garijegy le van bélyegezve, lehetséges hogy az végett bontották a csomagot. Mivel futár hozta, gondolom neten rendelted, így a 14 napos elállási joggal élhetsz ha valami kibukna.

Maine coon

(#1337) ollie válasza KTony (#1335) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel a dobozban van a garanciajegy, ezért csak úgy tudják lepecsételni, ha felbontják.

***

(#1338) Padre81


Padre81
csendes tag

Sziasztok, van valaki aki Android Auto-val használja ezt a készüléket? Van egy Honor 8-am de a Huawei köztudottan nem teszi rendbe az ismert AA hibákat (kimenő hívásnál nem kapcsol át az autó képernyőjére illetve hangrendszerére, egy darabig működik a kapcsolódás, aztán egyszer törölni kell minden adatot az AA app-ból és előlről kezdeni, hogy újra működjön, stb). Szóval arra gondoltam beleugranék egy ilyen készülékbe, de félek, hogy a Samsungnál is lehetnek ilyen gondok. köszi szépen!

(#1339) KTony válasza ollie (#1337) üzenetére


KTony
tag

Ez ok de aki felbontja [Bravophone] annak a saját matricájával vissza kellene ragasztani ill vissza volt de az is fel volt vágva lehet hogy vissza küldöttet kaptam vkinek nem tetszett a orhid grey mindegy este hazaérek elkezdem belakni

(#1340) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Én meg adom el :((
Nekem nem jött be.
Meg is hirdettem a Ph-n

(#1341) KTony válasza gyuri2008 (#1340) üzenetére


KTony
tag

Mi volt vele a gond?

(#1342) gyuri2008 válasza KTony (#1341) üzenetére


gyuri2008
veterán

Semmi gond nincs vele.
Én vártam el többet a telefontol.
Elegem van a Samsungból.

Ráadásul adtak hozzá egy vodafon tuti kártyát ami bontatlan be sem üzemeltem.
Van a telefonon valami vodafon applikáció amit nem birok törőlni.
Ez egy nagy szemétség az MM-től,hogy így árulják a független A8-at.

Azért azt nem értem,hogy miért nem veszik vissza. :F
Csak kipróbáltam.
Nem tudom,hogy mit találjak ki hogy visszavegyék.

[ Szerkesztve ]

(#1343) AMD Power válasza KTony (#1339) üzenetére


AMD Power
titán

Nem. Nem a nagykerben pecsetelik le a garanciat... hanem a forgalmazo.

Gyuri2008 Te a hasznalt telefont megvenned? Miert ia vennek vissza ha nem hibas. Ne viccelj mar.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1344) gyuri2008 válasza AMD Power (#1343) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igazad van.
Nem kellett volna megkérdezni.

De a vodafon applikáció akkor sem jogos egy független készüléknél.

Azért mert adtak egy vitamax tuti kártyát a készülék mellé. :((
Törölni nem lehet csak inaktiválni

[ Szerkesztve ]

(#1345) OCTAMD válasza gyuri2008 (#1342) üzenetére


OCTAMD
őstag

Az eredeti 2 kártyás függetlenen nincs voda app

75 körül talán el tudod adni

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1346) gyuri2008 válasza OCTAMD (#1345) üzenetére


gyuri2008
veterán

Akkor ez a telefon miért írja ki azt,hogy aktiváljak valami vodafon applikációt?

(#1347) Pano válasza gyuri2008 (#1342) üzenetére


Pano
addikt

Ha bementél az üzletbe és ráböktél, ez kell, akkor nem tudsz elállni a vásárlástól. Ilyenkor csak akkor van erre jogod, ha 72 órán belül (munkanap) hibás a készülék és azt az értékesítőhely nem tudja cserélni.
Ha első lépésként neten rendelted meg, de a kiválasztott boltban vetted át, akkor élni lehet náluk a 14 napos elállással.

[ Szerkesztve ]

(#1348) gyuri2008 válasza OCTAMD (#1345) üzenetére


gyuri2008
veterán

Csinálok majd egy képernyőképet,és majd beillesztem.

(#1349) gyuri2008 válasza OCTAMD (#1345) üzenetére


gyuri2008
veterán

Te ezt most nem írtad komolyan :F

(#1350) AMD Power válasza gyuri2008 (#1344) üzenetére


AMD Power
titán

Azt a Vodas aplikaciot en sem ertem igazan.

100e korul el lehet adni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.