Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#702) ollie válasza manokaki (#701) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A8 2018-ra még nem jelent meg az oreo. Talán beta már lehet, de biztos, hogy nem úgy jött ki a gyárból.

***

(#703) Tannen


Tannen
tag

Az A8 szerintem egy szuper jó kis telefon, sokáig hezitáltam én is rajta.
A piaci időzítés sikerült nagyon rosszul, mert pont a felső kategória, az S8 félidejében jött ki, amire az már annyit esett, hogy reális alternatívája lett az A8-nak. Az S7 pedig kb. ugyanannyi, viszont nem azonos kategóriák.
Szerencsésebb lett volna, ha nagyjából együtt jön ki a felső kategóriával, így együtt csúszna is az ára.

(#704) gaborm69


gaborm69
aktív tag

Aki esetleg S7-ről váltott,milyen utána az A8-at használni?Mik a tapasztalatok?

Samsung Galaxy S20 FE

(#705) Tuomas válasza Tuomas (#672) üzenetére


Tuomas
addikt

"Sikerült" újra előhozni a hibát, ismét töltés közben jött elő, nem alkalmazás vagy videó függő, most spotifyban kezdődött a hiba, 75 % feletti toltottségnél. Nekem kicsit olyan, mintha hőmérsékleti tényező lenne, vagy a töltésnek lenne valami "bugja".
Samsung support annyit válaszolt, csináljak gyári visszaállítást, és ha jelentkezik a hiba újra, vigyem szervízbe, mire én mondtam, hogy megcsinálom a resetet (nem fogom), de szerintem 2 napos telefonnál nem ezen múlik.
Telekom rugalmas volt, cserét kértem, ha lesz készleten teló, szólnak és cserélik x nap után is, a kérelmet rögzítették.

We were here

(#706) Dave1984 válasza gaborm69 (#704) üzenetére


Dave1984
őstag

Én is az S7 est gondolkodom lecserelni az A8 ra. Látnom kell kiprobalnom. Az S7nagyon elkényeztetett 2ev alatt semmi akadas fagyás,ezért félek levaltani bármire is, de a nagyobb kijelző kéne.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#707) gaborm69 válasza Dave1984 (#706) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Én is ugyanígy vagyok.Illetve nekem nagyon bejön ez az új dizájn.Legjobb lenne S9+ de háromszor annyit nem hiszem hogy ér.

Samsung Galaxy S20 FE

(#708) Dave1984 válasza gaborm69 (#707) üzenetére


Dave1984
őstag

Számomra biztos nem. Ha ma megveszem 300ezerert jövőre lesz 350ezer mert a hülye így is megveszi. És a többség tényleg :(

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#709) floatr


floatr
veterán

UPC Connect Box használatakor eldobálja a wifi-t. Pontosabban wifi van, csak nincsen routolva kifelé. Korábban A5 2016 és A3 2016 is csinálta ezt, de azok kaptak frissítéseket, és eltűnt a probléma. Ez egyelőre csak statikus IP-vel nem fut csöcsre, DHCP-n 5 percenként wifi-szakadás.
Elég kellemetlen ez egy ennyire "szépen" árazott telefonnál, bár úgy látom az S8-nak is vannak/voltak hasonló bajai.

(#710) katokacaj


katokacaj
tag

Sziasztok.
1 hetes tulaj vagyok es osszessegeben nagyon meg vagyok elegedve a keszulekkel. Elso samsung telom, eddig elegge tartottam toluk. P9-et valtott, egyedul a kameraban eszlelek visszalepest. Szolgaltatotol 70ert ki tudtam hozni, ami szerintem egy nagyon jo ar erte. Kivancsian ismerkedtem a samsung feluletevel, es meglepoen kenyelmes es hasznos funkciokat veltem felfedezni. Pedig en imadtam a p9-em es az emuit is, az egyetlen ok hogy a samsungot valasztottam, hogy most eloszor nem a tudast, hanem a kinezetet helyeztem eloterbe, mert rajottem, hogy a P9-nel sem hasznaltam ki az extrakat.
Eddig csak egy bumszli tokot sikerult ra vennem, ami nagyon megnagyitja, de a kijelzoje igy is szepseges marad. A konnyu torhetoseget es azt figyelembe veve, hogy a P9-em is repedt kijelzovel hasznaltam masfel evig, mindenkepp akarok ra valami nagyon jo foliat. Neztem azt a full uveget ami sok helyen szinezettkent kaphato, az jonak tunik, de Bp-n belul tudtok mondani helyet ami hetkoznap este nyitva van, szemelyesen megveheto ra es fel is teszik?

Zarszokent pedig itt hagynam az alabbi kepernyofotot az akkumulator hasznalatrol. Azert az meglepo,hogy wifi hianyaban vegig mobilnetrol es kozepesen magas fenyerovel hasznalva 8 ora feletti a kijelzoido!! Es meg benne van masfel ora ezzel a a hasznalattal... :R :Y

(#711) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugodtan ráteheted te is. Az üvegfólia rácuppan buborék sehol,sokkal könnyebb rátenni mint a sima fóliát.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#712) katokacaj válasza pusszycat (#711) üzenetére


katokacaj
tag

Inkabb nem szorakozom vele.. ha elrontom kidobtam a kukaba a penzt, marpedig en kepes vagyok nem pontosan felrakni. Plusz akarhanyszor raktam fel ebayrol vasaroltat, a legnagyobb tisztitas ellenere is ott maradt egy porszem es tiszta levego volt az egesz.. :(

[ Szerkesztve ]

(#713) manokaki válasza katokacaj (#712) üzenetére


manokaki
őstag

Gondolom ehhez a kijelzőidőhőz olyan mint Always on Display ki van kapcsolva ? Felraknál esetleg egy akkumlátor használatrol egy fotot amin mnden szerepel %-ban ,köszönöm

Attila

(#714) katokacaj válasza manokaki (#713) üzenetére


katokacaj
tag

Nappal be szoktam kapcsolni, ejjelre kikapcsolom az always on displayt. Azzal 7 ora szokott kijonni, de most valoban kikapcsoltam. Mar toltore tettem azota a telefont.. :)

(#715) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most olvastam, hogy hamarosan lesz A6(+), kistestvérei az A8(+)-oknak.

***

(#716) manokaki válasza ollie (#715) üzenetére


manokaki
őstag

Én is felkaptam rá a fejem , de sajnos az Infinity Display-t nem kapja meg , pedig nagyon vártam az A3-at is piciben . Az A6 is elég szegényes hardver-t kap mondjuk az A5 2017-hez viszonyitva előrelépés szempontjábol....

Marad az A8 ! :)

[ Szerkesztve ]

(#717) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Nagyon agyalok egy ilyen A8-n. Jó lenne a 6X valami szebb kijelzős és újabb mobilra lecserélni. Mennyire vagytok megelégedve vele?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#718) manokaki válasza AMD Power (#717) üzenetére


manokaki
őstag

Tökéletesen , ha mondhatok ilyet némi tapasztalattal . Samu S8 után is bátran.. Nem fogod megbánni , ha 100-110,000 körül betudod szerezni ..

(#719) AMD Power válasza manokaki (#718) üzenetére


AMD Power
titán

90e körül vannak már használtak 1-2 hónaposok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#720) manokaki válasza AMD Power (#719) üzenetére


manokaki
őstag

Tudom , én is ugy vettem ! Zsir újra gondoltam...

[ Szerkesztve ]

(#721) Szpity


Szpity
csendes tag

Sziasztok,

Lehet valahogy skinelni az alwas on displayt? Nem a gyári beallításokra gondolok, hanem s8ban láttam, ott lehet szoftveresen témázni. Vagy majd esetleg később kerül be?

(#722) manokaki válasza Szpity (#721) üzenetére


manokaki
őstag

ezen konkrétan mit értesz ? A skinelni az mit takar ( bocsi a kérdésért ) ?

U.I.

Akinek fekete szinü van annak az oldala is fényes fekete vagy matt fekete, ha leveszi róla az oldalso foliát ??

Attila

(#723) espi38


espi38
őstag

Sziasztok A8 tulajok!!!
Sokat gondolkodtam mit csináljak telefonommal bő egy hétig hirdettem de alig volt rá érdeklődő.
Úgy gondolom a teszt nagyon lehúzta a készüléket így nagyon kevesen mernek belevágni a vételbe.
Inkább megveszik a 2 éves S7 EDGET mert,hogy jobb a kamera processzor meg sorolhatnám.
Én ha veszek egy készüléket nem visszafele tekintek ha nem előre,az edigital oldalán is úgy állítom be a keresőt hogy a legújabbal kezdje.
Úgy gondolom annyival nem jobb az EDGE,hogy aki mostanság készüléket akar váltani azt vegye,lassan sőt már kifutóban van támogatásban a 8.0 a végső.
Mivel a készülék szinte eladhatatlan ha el is viszik közel olyan árban lehet eladni mint az A5 2017-et és azért valljuk be kategóriákkal jobb az A8 ettől.
Tisztában vagyok azzal is hogy megjelenés után nem sokkal mindegyik készüléknek megy le az ára de ennél a típusnál úgy gondolom,hogy ez drasztikusan csökkent.
Nem sírni akarok csupán a száraz tényeket közöltem minden kedves A8 tulajjal, :R :R :R

(#724) AMD Power válasza espi38 (#723) üzenetére


AMD Power
titán

En pont azt neztem,hogy a neten alig par hetesek mar 80-90e Ft eladok. Ahhoz kepest,hogy 130-160e Ft fuggetlenul ujonnan...

Melyik tesztben lett ennyire lehuzva?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#725) mottt válasza Tuomas (#705) üzenetére


mottt
csendes tag

Helló!
Ugyan ez a hiba fordult elő nálam is, amit Te leírtál.
Ebben a postban írtam róla:
https://prohardver.hu/tema/re_samsung_galaxy_a8_2018_aki_s8_akart_lenni/hsz_509-509.html

Amikor még ezt a linkelt hozzászólásomat írtam, akkor az a legelső készülék volt, azóta kértem ugyabból a boltból egy csere készüléket. Sajnos ennek a másodiknak is ugyan ez volt a problémája.
És még azóta vásároltam egy harmadik ugyanilyen telefont is egy második-boltból, de ennek a harmadiknak is ugyancsak ez volt a baja.

Most mindegyik telefont visszaadtam, és várom vissza a pénzeket.

Próbálj meg egy cserét kérni, hátha, de készülj fel arra hogy ez sem lesz jó. Ez tuti valami szériahiba.
Nálam azonnal jelentkezett mindegyik telefonnál ez a szakadozás a beépített hangszórón (20-30%os hangerőn), amint töltőre dugtam a telefont.

Sőt, azóta voltam egy samsung márkaboltban, az első kiállított készüléknél amihez odamentem ugyan ilyen "hiba" volt a beépített hangszórón lejátszott hangon. Az eladó csak félrebeszélt, hogy ez egy kiállított próbatelefon, ez alapján ne vonjak le következtetéseket, stbstb.

[ Szerkesztve ]

(#726) espi38 válasza AMD Power (#724) üzenetére


espi38
őstag

mobilarena???

(#727) AMD Power válasza espi38 (#726) üzenetére


AMD Power
titán

Draga az teny! De nem rossz telefon!!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#728) espi38 válasza mottt (#725) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Ez nem széria hiba,most néztem az én készülékemnek semmi baja-valami szoftveres nyavaja lesz a hiba oka :R :R :R

(#729) espi38 válasza AMD Power (#727) üzenetére


espi38
őstag

Egyáltalán nem rossz sőt ,ha hozzájutsz 80-85 ezer forintért nem is beszélve.

(#730) manokaki válasza mottt (#725) üzenetére


manokaki
őstag

Én nem tudom ezt a hibát előidézni !

Attila

(#731) manokaki válasza espi38 (#729) üzenetére


manokaki
őstag

Milyen szinü neked ???? :)

(#732) espi38 válasza manokaki (#730) üzenetére


espi38
őstag

Én sem tudom előhozni-bármit csinálok vele.
Lehet szolgáltatói darab és ez valami szoftver hiba lehet mert az enyém gyárilag független és dual simes

(#733) espi38 válasza manokaki (#731) üzenetére


espi38
őstag

fekete

(#734) mottt válasza espi38 (#728) üzenetére


mottt
csendes tag

Hát nem tudom, mekkora az esélye annak hogy négy telefon (ebből három az én tulajdonomban volt, egy pedig kiállított) három különböző hivatalos (nem "sufni gsm") eladóhelyen is ugyan ezt a hibát produkálja?
És a három "sajátomnál" a gyári visszaállítás sem segített.

Reprodukáláshoz: töltőre dugott telefon, alacsony hangerő, és valamilyen folyamatos beszéd lejátszva, ahol feltűnik ha egy pillanatra kihagy a hang (nem megakad hanem kihagy a hangszórón lejátszott hang.).

(#735) mottt válasza espi38 (#732) üzenetére


mottt
csendes tag

Amikkel én próbáltam mindhárom független dual sim-es telefonok voltak. Nem szolgáltatótól vásároltak.

(#736) manokaki válasza espi38 (#733) üzenetére


manokaki
őstag

és milyen az oldalsó káva , fényes lakkozott fekete vagy mat fekete ??

Attila

(#737) espi38 válasza manokaki (#736) üzenetére


espi38
őstag

na most megfogtál ebben is van különbség?

(#738) espi38 válasza espi38 (#737) üzenetére


espi38
őstag

ha jól láttam az itthoni fényben szerintem matt fekete az oldala,miért van különbség valamiben?
mottt:
Ismét kipróbáltam ezt az akadást de az enyém hibátlan nincs gond vele :C :C

[ Szerkesztve ]

(#739) mottt válasza espi38 (#738) üzenetére


mottt
csendes tag

Örülök neki, hogy nálad jó a telefon, nem tudom mi lehetett az én készülékeimmel.

(#740) espi38 válasza mottt (#739) üzenetére


espi38
őstag

Nem tudom,hogy jöttél elő erre a hibára és soha nem tapasztaltam volna mert ha hallgatom a telefont azért jóval nagyobb hangerőn is nem töltővel :R :R :R

(#741) manokaki válasza espi38 (#740) üzenetére


manokaki
őstag

a youtube-n mintha lenne fényes oldalu is , mint az S8-nak....az olfdal folia levétele után is..

itt

(#742) espi38 válasza manokaki (#741) üzenetére


espi38
őstag

ugyan ilyen az enyém is nincs két fajta A8:)))
Neked milyen van?

(#743) AMD Power válasza espi38 (#729) üzenetére


AMD Power
titán

Annyit meg meg is erne. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#744) manokaki válasza espi38 (#742) üzenetére


manokaki
őstag

szerintem van , a dual matt fekete, a szimpla egy Simes fényes fekete ! :) Nekem matt fekete !

Attila

(#745) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Lassan várhatjátok az orejot is

Note8nál ma délelőtt elindult,nekem jött OTA-n

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#746) espi38 válasza OCTAMD (#745) üzenetére


espi38
őstag

Azt olvastam hogy csak nyáron lesz 8.0 a típusra

(#747) manokaki válasza espi38 (#746) üzenetére


manokaki
őstag

engem érdekelne a tied ha lakkfekete az oldal !

(#748) Szpity válasza manokaki (#722) üzenetére


Szpity
csendes tag

Szia,
Ismerősömnek sima s8-a van, és a háttérképek, téma beállítása mellé neki van egy aod (always on display) menüpont is, ahol le lehet tölteni külön témákat hozzá, értem itt ezalatt, hogy lufik vannak mellette stb stb. Ez érdekelne hogy vajon ezt az A8 is megkapja vajon? Igazából sztem ez csak szoftveres feature, csak akkor nem értem ebben miért nincs (még?)
Itt láthatod: https://www.samsung.com/us/support/answer/ANS00062634/

[ Szerkesztve ]

(#749) manokaki válasza Szpity (#748) üzenetére


manokaki
őstag

Ezen is tudod állitani ,hogy mit mutasson az AOD , naptár, digitis óra vavy analog, stb..

(#750) Szpity válasza manokaki (#749) üzenetére


Szpity
csendes tag

Fusd már legalább át a kérdésem pls :D direkt leírtam hogy nem a gyári beállítások érdekelnek hanem a themes menüpontból elérhetőek :D no mindegy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.