Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Pano válasza Czeri32 (#1399) üzenetére


Pano
addikt

Hali!

Elkezded használni és kiderül, hogy neked jó-e :D Minőségileg biztos nem lesz vele baj.

a kétkártyás hívás kezelő hogy működik? minden hívás előtt ki tudom választani melyik kártyáról hívjon?

Beállíthatod, hogy melyik legyen az alapértelmezett SIM kártya a hívásokhoz, üzenetekhez és mobilinternethez. Alap esetben így az általad megadottakat fogja használni, de külön választhatsz hívás előtt is, névjegyeknél stb, hogy melyikkel akarod lebonyolítani.

Ilyen:

[ Szerkesztve ]

(#1402) Czeri32 válasza Pano (#1401) üzenetére


Czeri32
csendes tag

Köszönöm szépen a képet és a választ. Arra voltam kíváncsi igen, hogy menthető-e névjegyhez, illetve kérdezi-e hívás előtt.
Nagyjából tudom mi hogy működik, már 4 éve használok dual kártyás telefonokat, de nyúltam már bele sajnos förtelem rossz készülékbe, a P70-esemnél 3 garanciális csere után kértem vissza a pénzem, ez kb 1 hónapon belül történt, pedig sokan dicsérték a készüléket.
Eredetileg HTC-s voltam, amíg ki nem vonultak az országból végleg :(
Ez lesz az első Samsungom, ezért kicsit parázom :)
De köszönöm szépen a nyugtatást, ha belaktam mindenképpen írok pár sort, milyenek látom én akinek még nem volt Samsungja sohasem :)

(#1403) Pano válasza Czeri32 (#1402) üzenetére


Pano
addikt

Nm.
Minden márkának/típusnak megvan a maga nyűgje, ezt nem lehet elkerülni ha az ember telefont vesz. Van aki együtt tud élni velük, van aki nem. Igazából erről is szól az egész, megtalálni azt aminek a hibáival is együtt tudsz élni :)
Én is nyúltam már bele szar telefonokba sajna.

Nekem ezzel a telefonnal csak két bajom van: a kamerája, meg az akkuja. De nem olyan vészes, hogy ne tudnám elfogadni.
A kamera fintorgásom meg inkább abból fakad, hogy nagyon jó fotós képességű telefonról jövök és hozzá vagyok szokva a jóhoz, ennek meg átlagos a kamerája (sok fényben tök jó, de amint egy kisebb fény van, vagy borúsabb idő...).

[ Szerkesztve ]

(#1404) Czeri32 válasza Pano (#1403) üzenetére


Czeri32
csendes tag

A kamera engem annyira nem érdekel, az aksi is csak a töltő miatt, Micro USB van mindenhol autóban és minden szobába, ezt mondjuk beszívtam :(

Amiket említettem telokat olyan hibáik voltak, hogy nem voltam elérhető, nem hallottak, nem kapcsolódott Bluetoothon, tehát olyan hibák amikkel képtelenség együtt élni :(
De remélem most megtalatam az igazit :)

(#1405) Pano válasza Czeri32 (#1404) üzenetére


Pano
addikt

Ilyen hibákkal én nem találkoztam :)
Bluetooth atom stabil minden wireless eszközömmel, hívásminőség is jó (sokszor kihallom azt ha valakinek gagyi telefonja van :D ).
Minőségre és szoftveresen tényleg hozza a felső kategóriát, szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#1406) Tuomas válasza Pano (#1405) üzenetére


Tuomas
addikt

Itt a 2 kártyás kérdéshez most én is beszállok: Azt nem lehet állítani, hogy egy időpont után az egyik sim kártya ne jelezzen, ha pl hivják? Nem repülő módra gondolok, mert akkor azt sem látom, hogy kerestek. Inkább egy ne zavarjanak módra gondolok itt, de csak az egyik sim kártyára vonatkozóan.

Illetve a névjegyeket lehet-e külön kezelni?

Gyakorlatilag most a munka és a magánélet szétválasztására gondolok, de 2 helyett 1 telefonnal.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#1407) Pano válasza Tuomas (#1406) üzenetére


Pano
addikt

Ez egy nagyon jó kérdés, én nem tudok róla, hogy a rendszer ezt alapból tudná-e.
Lehet, hogy külön app-al megoldható.

(#1408) H.Kornél81 válasza Pano (#1407) üzenetére


H.Kornél81
tag

Sziasztok.
Szemezgetek ezzel a telefonnal, de nem tudom, hogy egy htc u ultra-t megérné-e cserélni egy a8-ra.?

(#1409) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Szerintetek ezt a gél nevezetű folyékony kijelzővédő t érdemes felrakni a telefonra ha igen egyáltalán eltávolítható utána?

(#1410) AMD Power válasza gyuri2008 (#1409) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem egy telefonomom sem volt. Maradt a sima uvegfolia.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1411) ollie válasza gyuri2008 (#1409) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek kopnak egy idő után, amitől foltos lesz a kijelző, és amúgy sem jobbak, mint a sima (nem üveg) fólia.

***

(#1412) Czeri32


Czeri32
csendes tag

Sziasztok!

Megjött a telefon már sikerült is belaknom, nagyon tetszik, egy kicsit az ikonok lehetnének nagyobbak, de gyönyörű a képe és nagyon gyors is.

Call meter-t használ valaki? Képtelen vagyok beállítani a sim azonosítókat, ha nem írok be semmit mind két kártyát számolja, próbáltam 0-1, 1-2, üres-0, üres-1, már mindenféle felosztást próbáltam, de bármit írok be nem számol semmit sem.

Előre is köszönöm szépen a segítséget.

(#1413) atosan válasza Czeri32 (#1412) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Alkalmazás nenü/jobb fenn három pötty/beállítások/alkalmazások képernyőrácsa és kezdőképernyő rácsa. A másikat nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#1414) AMD Power válasza Czeri32 (#1412) üzenetére


AMD Power
titán

En is toltam a mereten. Alapbol nagyon picik.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1415) Czeri32 válasza atosan (#1413) üzenetére


Czeri32
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos ezeken már túl vagyok :( és így is kicsi de meg szokható..

(#1416) Csatsa válasza Czeri32 (#1415) üzenetére


Csatsa
tag

Szia, ajánlom a NOVA Launcher-t, egyrészt bőséges az ikonválaszték illetve az ikonok méretét jobban lehet növelni mint a gyári launcherben.

Az enyém így néz ki

[ Szerkesztve ]

(#1417) AMD Power válasza Csatsa (#1416) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nagyon baba lett! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1418) Csatsa válasza AMD Power (#1417) üzenetére


Csatsa
tag

Köszi, szeretem ha átlátható a számomra fontos appok felülete.

2 főoldalam van, ez a másik, a többi app a menü alatt található, azokat ritkábban használom.
Itt az órára koppintva jön elő az ébresztés beállítása.

[ Szerkesztve ]

(#1419) Zsoltinho24 válasza Csatsa (#1418) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Üdv.Melyik icon kèszletet használja?

(#1420) Csatsa válasza Zsoltinho24 (#1419) üzenetére


Csatsa
tag

Ez az, Play-ről töltsd le.
Halo icon pack

(#1421) Zsoltinho24 válasza Csatsa (#1420) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Köszönöm szèpen.

(#1422) ollie válasza Csatsa (#1416) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt elrontottad, középen még 2 ikonnak van hely. :P

***

(#1423) kispapi


kispapi
újonc

Sziasztok!
Szerintetek 100k forintért megéri megvenni kártyafüggetlenül?(romániában)

(#1424) Pano válasza kispapi (#1423) üzenetére


Pano
addikt

Ha Romániában élsz, akkor igen.
De ha Magyarországon, akkor kapsz ugyan ennyiért pár hetes függetleneket itt hardveraprón is, hivatalos garival.

(#1425) kispapi válasza Pano (#1424) üzenetére


kispapi
újonc

Viszont [ez] teljesen új 2 év garanciával

[ Szerkesztve ]

(#1426) Pano válasza kispapi (#1425) üzenetére


Pano
addikt

Ha Romániában élsz nem gond, de szerintem ha onnan veszed, itthon nem érvényesítheted a garanciát, csak ott.

(#1427) AMD Power válasza Pano (#1426) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor csak egy ev garancia lesz ra. Itthon nem tudja majd reggelni a 2-ik evet.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1428) Czeri32 válasza kispapi (#1423) üzenetére


Czeri32
csendes tag

Szia!
Itthon is megkapod annyiért, de 1 év garival, én most vettem Euronics 128eft-ért 2 év gyári garanciával. MM-ben kicsit olcsóbb per pillanat, szerintem érdemes gyári garival venni.

(#1429) Pano válasza Czeri32 (#1428) üzenetére


Pano
addikt

Aki ilyen ár környékén akar venni, jobban jár ha apróba levadássza a jó ajánlatokat. Totál fiatal készülékek vannak 100 ezer körül.
Annyi a különbség, hogy nem a te neved szerepel a számlán, na bumm :) Ez a garanciát semmiben nem érinti. De spóroltál 30 ezret, hivatalos forrásból van, hivatalos garival.

Mondjuk aki nem akar "használtan" venni, annak felhozhat az ember bármilyen érvet. Inkább szívatja magát a szürke importos, szolgáltatói meg bolti garanciás telefonokkal (ezt most nem rátok értem). Az ilyet sose fogom tudni megérteni.

[ Szerkesztve ]

(#1430) kispapi


kispapi
újonc

Nem irtam, de romániában élek

(#1431) Pano válasza kispapi (#1430) üzenetére


Pano
addikt

Akkor ha hivatalos gyári garit ad ez a bolt, annyiért nyugodtan veheted.
Bár a romániai piacot nem ismerem, de mindenképp nézz utána a garanciának, hogy nem-e maga az eladó vállalja a garanciát (bolti garancia), ilyesmik. Gyanúsan olcsó :)

(#1432) kispapi válasza Pano (#1431) üzenetére


kispapi
újonc

A leirás szerint 2év a bolti és 2év a gyártói garancia is, egészen keddig kerül ennyibe leárazás miatt, maskülönben 160k forint az ára.Maga az üzlet az Emag leányvallata vagyis szerintem megbizható.

[ Szerkesztve ]

(#1433) Pano válasza kispapi (#1432) üzenetére


Pano
addikt

Olyan nincs, hogy 2 év bolti, vagy 2 év gyári. Vagy ez, vagy az.
Azért légy óvatos és körültekintő, nekem személy szerint bűzlik :)

(emag nálam szitok szó, így nem győzne meg :D )

[ Szerkesztve ]

(#1434) kispapi válasza Pano (#1433) üzenetére


kispapi
újonc

Igazad van, csak félreértettem, van olyan garancia ami azt biztositja, hogy a termék amit vettél egész, nem hiányzik-e valami és van olyan ami a meghibásodásra érvényes

[ Szerkesztve ]

(#1435) Pano válasza kispapi (#1434) üzenetére


Pano
addikt

Hát, te tudod.
Én nem vásárolnék ilyen helyről.

(#1436) H.Kornél81


H.Kornél81
tag

Köszönöm a záporozó válaszokat.....

(#1437) Drughi válasza H.Kornél81 (#1436) üzenetére


Drughi
addikt

Sejtem nem váltott senki arról a készülékről így érdem segítséget sem tud adni.

Próbálj ki egy a8-at valahol és kiderül milyen.

(#1438) H.Kornél81 válasza Drughi (#1437) üzenetére


H.Kornél81
tag

Köszönöm.

(#1439) AMD Power válasza H.Kornél81 (#1408) üzenetére


AMD Power
titán

HTC szinte mar senki nem hasznal. Igy nem fog tudni neked senki sem valaszolni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1440) Pano válasza H.Kornél81 (#1436) üzenetére


Pano
addikt

Én is azért nem válaszoltam, mert abszolút nem ismerem azt a telefont, így a válaszom csak tévútra vinne.
Mi itt nem csináljuk azt, mint sok telefon topikjában, hogy mindenre rámondják, hogy persze jobb nála, meg vedd ezt :)

(#1441) #79979520


#79979520
törölt tag

Kiváncsi vagyok majd 8.0 alatt mit fog tudni.

(#1442) kreg válasza #79979520 (#1441) üzenetére


kreg
tag

És az mikor lesz ha lesz,mármint a 8.0?

(#1443) kreg


kreg
tag

Más téma,biztos volt már de még nem sikerült végigolvasnom az összes hsz-t. A vodánál vettem egy Samsung tokot (ami csak az oldalát még a hátulját takarja). Átlátszó kemény műanyag,elég minőségi hatást kelt (viszont szvsz pofátlanul draga). Talán az elejére is kéne valami fólia vagy ilyesmi,a csaj valami üvegfóliát ajánlgatott,érdemes megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#1444) Drughi válasza kreg (#1443) üzenetére


Drughi
addikt

Ajánlott minden telefonra fólia, de nem szolgáltatónál, gsm boltba stb, mert pofátlanul drágák.
Kb az alkecpress/ebay árának a 4-5x képesek elkérni.

(#1445) Pano válasza kreg (#1442) üzenetére


Pano
addikt

kb augusztus

(#1446) #79979520 válasza kreg (#1442) üzenetére


#79979520
törölt tag

Tuti lesz.Julius-augusztus környékére várom. Gyanitom még a 9.0 (android P-2019-ben)is meg fogja kapni.Kérdés hogy mennyire lesz stabil.

[ Szerkesztve ]

(#1447) #79979520 válasza kreg (#1443) üzenetére


#79979520
törölt tag

Az átlátszó tokok egy idő után hajlamosak besárgulni.Ezért vettem 1 fekete szilikon tokot -nem csúszik (2000 ft) ,plusz 1 matt foliát (1000 ft felrakásal).

[ Szerkesztve ]

(#1448) kreg válasza Pano (#1445) üzenetére


kreg
tag

De gondolom a szolgáltatós telókra kicsit később jön ki..?

(#1449) kreg válasza #79979520 (#1447) üzenetére


kreg
tag

Szilikonnal már én is jártam úgy,remélem ez a müanyag,plexi jellegü jobban bírja.

[ Szerkesztve ]

(#1450) kreg válasza Drughi (#1444) üzenetére


kreg
tag

Honnan érdemes rendelni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.