Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) batai15 válasza nrg_52 (#149) üzenetére


batai15
félisten

Nem unalmas még? A 2017es se volt éppen olcsó most 90 ért 2 év garival vihető. Igen jó ajánlat. Most ez nem olcsó, majd ha olcsóbb lesz akkor viszont igen jó ajánlat lesz. Most én is azt mondom hogy ennyiért gsm garis s8.
Nem kell ezt túl ragozni. Egyébként sincs sok ellenfele főleg ha 100 körül lesz az ára. 150 ért a múltkori op botrány miatt már az amúgy sem kellene.

[ Szerkesztve ]

(#152) nrg_52 válasza Kits1 (#150) üzenetére


nrg_52
addikt

Tekintve, hogy a jelenlegi csomagom feleennyibe kerul es azt sem hasznalom ki, igen, az. Nekem. Nyilvan annak aki ki tudja hasznalni azt a csomagot, annak nem.

#151: Mi lenne unalmas? Nem gondolom, hogy tobb 10 hsz ota nyavalyognek, hogy draga. Engedd mar meg, hogy ugy ahogy mas is megteheti, en is leirhassam a f@szsagaimat.😁

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#153) Donki Hóte válasza ollie (#142) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hagyd rá a francba! Ő olyan, mint egy Suzukis troll, aki beírogat az Audis topikokba, hogy bizony a Suzuki jobb, mint egy Audi :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#154) rep3at válasza DrKapocs (#141) üzenetére


rep3at
őstag

Érdekes, eddig közel 100 telóm volt, mégis a Samsungnál kötöttem ki, talán nem véletlenül. A fényképezőről: Igaz, nekem S7e van, viszont ha csokorba kötném az összes eddigi mobilt akkor sem csinálnának olyan képet mint ez..

A hangnem meg nem idevaló, nem a lakótelepen vagy. Bár a fillérb@szásból kiindulva..

Forward thinking. كرر

(#155) rvgy75 válasza rep3at (#154) üzenetére


rvgy75
aktív tag

annyira csak nem jött be mégis mindig lecserélted :)

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#156) rep3at válasza rvgy75 (#155) üzenetére


rep3at
őstag

Már két éve csak Samsungot használok, nem csalódtam. Az meg hogy mindig újra váltok.. Hát, miért ne?

Forward thinking. كرر

(#158) Tombi válasza rvgy75 (#155) üzenetére


Tombi
senior tag

de lehet 90% samu volt nála ;)

(#159) rvgy75 válasza punky10 (#157) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Nekem is fura samu fórumon ez az elvakultság :) eddig ilyet csak szifon fórumokon láttam.
Én is vártam ezt a telot 2 éves a5-t akartam cserélni rá.De nem fogom. Ára is sok de az biztos mérséklődik. Már a 2016-s a5 is elég nagy és nehéz ez meg még nehezebb :(( Minek erőltetik ezt az üveg hátlapot nem értem. Ugyis mindenki tokba rakja :D sose látja senki milyen prémium is, de cserébe jó nehéz lesz tőle.

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#160) batai15 válasza rvgy75 (#159) üzenetére


batai15
félisten

Ne legyen fura. Magammal példálózom.
Régen samsung és iphone hater voltam. Vettünk egy 5st aszonynak utána magamnak set. Igaz eladtam mert android a nekem való, de legalább már nem fikázom őket csak ami jogos.
Így van ez a xiaomival régen nem voltam xiaomi fan sem, sem miui. Ugyan ez van a samsungal. S6 óta kezdtem őket elismerni most meg top brand nálam. Foglalkozik a userel jó cuccokat gyárt és a xiaomi is.
Nem napellenzős fanatizmus ez a fórumon hanem elismerés.

(#161) Donki Hóte válasza rvgy75 (#159) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem volt itt elvakultság (sőt, többen is kritizáltuk az új jövevényt bizonyos szempontokból), míg ide nem jött valaki és bele nem sz.rt a ventillátorba :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#162) J3LLyF!sH


J3LLyF!sH
tag

Huh, azért kemény dolgok mennek itt. :D Hogy a témához is szóljak, a telefon abszolút korrekt, sőt. Csak nem ezen az árszinten. Szerintem. De ugye each to their own. Én is azt gondolom, hogy olyan 100-120 környékén sokkal életképesebb ajánlat lenne, annyiért talán már besz buy is (bár ezt tapasztalat és hozzáértés hiányában írom “tálánnal”. Viszont a haterkedést sosem fogom megérteni :(

[ Szerkesztve ]

Összeadás ergo sum | Ah, teenagers. Known for dealing with shit in a stoic manner.

(#163) Almonen válasza batai15 (#160) üzenetére


Almonen
aktív tag

Mindenki használja az ami neki tetszik... mi a következő ha meglátnak vkit egy Xiaomit hasznalnak kötekedés... dulakodás lesz? :d

[ Szerkesztve ]

(#164) punky10 válasza Donki Hóte (#161) üzenetére


punky10
addikt

Nézz utána,most ki hova sz.rt...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#165) rep3at válasza Tombi (#158) üzenetére


rep3at
őstag

Nagyon nem

Forward thinking. كرر

(#166) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Korrekt gép, a megfelelő helyeken fejlődött a korábbi generációhoz képest, bár kicsit buta ez az oldalt kerekítésmentes kijelző az S8 "mellett" – igaz, biztos sokan pont ennek a kialakításnak örülnek most –, illetve a kamera is kissé vérszegény hátul a tesztfotók alapján, ahogy az ár is brutális érte jelenleg – főleg a Honor 9, a Huawei P10 és az S7 páros hasonló árát tekintve, amik ráadásul mind csúcsmobilok –, de ha ugyanúgy esik majd az ára az év második felére/végére, mint az A5 (2017)-nek, akkor simán megérheti majd megvenni, hiszen amúgy nagyon friss az egész konstrukció, jó a kijelző, ropogós a hardver, vízálló és még az adatkommunikáción sem spóroltak.

[ Szerkesztve ]

(#167) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

teccik,fasza!

(#168) BSN.User


BSN.User
kezdő

Video?!

(#169) zsolti1debre válasza BSN.User (#168) üzenetére


zsolti1debre
tag

youtube-on

(#170) Almonen válasza Mr.Silkó (#166) üzenetére


Almonen
aktív tag

Most idézni fogok a tavalyi A5 2017 tesztből:

"Átgondolták, megcsinálták, aztán rárakták az az árcédulát, ami az A-szériás Samsungoknál mindig magasabb annál, mint ami indokolt lenne, ez hivatalosan 130 ezer forint. És nem csak B kategóriás márkák tudják ugyanezt olcsóbban nyújtani..."

^ ez igaz az idei modellre is csak épp 130 fölé csúsztak... Jóval :D házon belül veri az S7 függetlenül 100ért telekomból

[ Szerkesztve ]

(#171) WhiteWalker válasza kárátékutyá (#117) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Elég zsákutcába estel. Nap vicce volt :DDD
Fogalmad sincs mi a különbség a stabil és dev közt :D
Ha tudni akarod volt több Samu készülékem is, pont elég volt hogy többet sose legyen. :DDD

(#172) BSN.User válasza zsolti1debre (#169) üzenetére


BSN.User
kezdő

Link? Kerestem a mobilarena es a tech2 csatijan is de valszeg vak vagyok.

(#173) BSN.User válasza WhiteWalker (#171) üzenetére


BSN.User
kezdő

Akkor hasznald csendben a kis bugos kinai vackod es ne flamelj itt. Koszi. :)

(#174) zsolti1debre válasza BSN.User (#172) üzenetére


zsolti1debre
tag

nem vagy vak,en sem talalom.

(#175) zsolti1debre válasza BSN.User (#172) üzenetére


zsolti1debre
tag

vagy az is lehet,h te meg en egyutt jarunk a vakok iskolajaba tanulni a braille-irast.

(#176) Hallosz


Hallosz
senior tag

Bizonyára nagyon vihetik, mert az E-Digitalban, már most leakciózták 140-re... :))

Mert lakni, muszáj.

(#177) DrKapocs válasza WhiteWalker (#171) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nekem is 2 Samsungom volt hosszabb ideig, de ne izgulj. Ez standard szöveg, hogy "neked biztos soha nem volt, nem tudod miről beszélsz". Úgy védik és igazolják a készüléket, annak árát, mintha az életük múlna rajta, mintha személyes sértés lenne. Egy Samsung ügynök nem csinálja ilyen átéléssel. Ha valaki sokallja és aránytalannak tartja az árat az egyből, fillérbszó, kínai vacak tulajdonos. Tényleg az iPhone tulajoknál látni ilyen elvakultságot. Én egyébként már kifejezetten élvezem a kommenteket vissza-visszajárok ide olvasgatni. :)

#170: Zseniális, minden benne van! :D

[ Szerkesztve ]

(#178) doooo válasza DrKapocs (#177) üzenetére


doooo
veterán

De azért te is csak élteted a "lángokat", nehogy alábbhagyjanak... :U Egyébként minden gyártónál megjelennek a fanok (a kicsit erőszakosabbak is)... még a jelentékteleneknél is. Nincs ezen semmi meglepő... tehát a tettetett melodráma is felesleges.

(#179) Mr.Silkó válasza mg1992mg (#24) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nincs hiba a mondatban, max annyi, hogy bent maradt egy felesleges 'z'.

[ Szerkesztve ]

(#180) DS39 válasza Hallosz (#176) üzenetére


DS39
nagyúr

Megy az lejjebb is. :K

(#181) petymeg válasza Lami66 (#147) üzenetére


petymeg
addikt

Ez így van, de nem csak a mobilgyártókra igaz, hanem szinte mindenkire. Nézd csak meg az autó árakat.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#182) batai15


batai15
félisten

Egyébként milyen színekben létezik? Amit én szürkének nézek edigital violetnek hívja például, máshol szürke stb.
Black, gray, meg gold van nem?

(#183) Seirus


Seirus
tag

Oké ez így rendben van, de ha nem lesz mellé új A3 akkor csessze meg magát a samsung veszek valami redmit :(((
Még egy évet kihúz a 2017-es aztán nem lesz normális teló élhető méretben? :(
4,7" felett nálam elvérzik az egykezes használat és köpjetek le, de az alsó gomb/érintősor is hiányozna
(mondjuk az ujjlenyomatolvasó lehet hátul is az mindegy)

Telefonszám adatlapomon.

(#184) doooo válasza Seirus (#183) üzenetére


doooo
veterán

4,7"-es, vagy kisebb Redmi létezik? Vagy van kilátásban olyan? Nem tudok róla. Vagy akkor már mindegy a méret, csak a bosszú legyen teljes?

(#185) kárátékutyá válasza Seirus (#183) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nekem mint má párszor itt írtam egyszerre volt Note 4 és A3 2017, és azt kell mondjam, számomra kényelmesebb volt hogy hátul van az ujjlenyomat olvasó a hétköznapi helyzetekben.

A Note 4-nek volt 1-2 nagyobb hibája és túl nagy volt, az A3 pedig már kicsit kicsi, emiatt kezdtem el gondolkodni mi legyen, mert azt láttam hogy utódja nem valószínű hogy lesz. Emiatt most Sony-t használok ( 5" Xperia X )

Jelenleg Redmi 4x ami esetleg még szóba jöhet neked ha nem akarsz túl nagy telefonnal járni. Egyedül a kijelzője karcsúnak mondható, igaz a 2 számomra fontos hiba ami a Note 4-ben van itt nem található.

[ Szerkesztve ]

(#186) nrg_52 válasza Seirus (#183) üzenetére


nrg_52
addikt

En is igy voltam vele, aztan vettem egy 5.2-est es rajottem, hogy nem olyan nagy az, pedig nincs nagy kezem. ☺️

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#187) mg1992mg válasza Mr.Silkó (#179) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én, és az a mocskos fantáziám... ;]
Köszi, ma is tanultam valamit. :)

(#188) ollie válasza Seirus (#183) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézzük csak: [link]

A Redmi 5 nagyobb, mint a Galaxy A8 2018.

***

(#189) Dodge94 válasza DrKapocs (#177) üzenetére


Dodge94
tag

Ti voltatok azok, akik idejöttek és egy kínai gyártó mobiljait kezdtétek el hasonlítani a világ legnagyobb telefongyártójának a mobiljaihoz. Lehet puffogni, hogy ez nem prémium telefon, de egy nagy gyártónak a telefonja sosem lesz olyan olcsó, mint egy kínai. Van, aki igenis kifizet valamivel többet egy telefonért egy normális gyártótól, ahol van ügyfélszolgálat, helyi garancia, stb. Nem lenne ezt nehéz felfogni, de látom, hogy ez meghaladja a szürkeállományod kapacitását.

Ugyanakkor 160-ért ez tényleg merész, de bevezetési áron kevés telefont éri meg megvenni.

(#190) icp1970


icp1970
senior tag

Jó a cím +aki S8 akart lenni" tetszik. :K A teló is jó,de ennyiért már részemről inkább Honor 9

[ Szerkesztve ]

(#191) DrKapocs válasza Dodge94 (#189) üzenetére


DrKapocs
őstag

Én biztos nem mondtam olyat, hogy ugyan annyi legyen az ára, mint egy kínainak. Hol olvastál Te tőlem ilyet?! Szürkeállományozhatsz itt nekem, de olvasni azt nem igazán tudsz "barátom". Én reálisan olyan 90-re lőttem be az árát. Tiszta sor, hogy a szervíznek, a kényelemnek, biztonságérzetnek ára van (ezt zseniális okfejtésed nélkül is tudja mindenki), ezt meg is fizeted vastagon. Hozhatsz jó példákat a szervízre, de legalább ennyi negatív tapasztalat is van. Garancia idő lejárta után ugyan úgy sufni gsm üzletbe viszed ezt is, mert horribilis áron dolgozik a márkaszervíz (tapasztalat).

Egyébként pedig Te is írtad, hogy drága, JELENLEG. :)

(#192) BSN.User válasza Dodge94 (#189) üzenetére


BSN.User
kezdő

+1! Mellesleg tenyleg draga. 140-150et latnek erre realisnak.

(#193) Mr.Silkó válasza Almonen (#170) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez igaz, de az S7 nem fog már annyi frissítést se kapni, az is biztos. Ettől függetlenül – ahogy én is leírtam – a jelenlegi árakon az S7 nyilván jobban megéri.

(#194) janeszgol válasza DrKapocs (#191) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem úgy van, hogy a Xiaomi egy fillért nem keres a telefonjain, hanem a szolgáltatás boltjából várja a bevételt (mivel Kínában nincs Gapps)? Mint anno az Amazon a táblagépeivel.
Ráadásul ugye ott vannak a részvényesek, az egyéb járulékos dolgok ,amiket írtál és amiket nem. Nem kell aggódni, várhatóan lesz ez még 120k idén. Amúgy az árát leszámítva egy jó telefon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#195) Mr.Silkó válasza janeszgol (#194) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Elég mutatós élőben, pont az előbb nyomkodtam meg, más ügyben jártam Samsung Experience Store-ban, és már ki volt téve több bemutató darab. Ami elsőre feltűnt, hogy nagyon aprónak érződik a készülék, rendkívül kompakt, igaz, én az S8+-omhoz viszonyítom elsősorban, de úgy általában véve is kifejezetten egykezes mobilnak mondanám. Ha lejjebb megy majd az ára, biztos nagyon népszerű lesz, nyilván főleg a szolgáltatóknál.

[ Szerkesztve ]

(#196) laabom


laabom
tag

Srácok. Ritkán szólok ilyen téma illetve vitába bele de az elmúlt fél évben úgy vettem észre, hogy minden topicban (elég sokat olvasok) ez a vita megy. Miért ennyi-miért annyi? Az A5 2017 sem 90k ért indult hanem 130k körül.
Aki sajnos nem tudja elfogadni. hogy az éppen aktuális sorozat "drágább" mint fél év múlva hát..arra nem is tudom mit mondjak. Ez mindig is így volt és így lesz csak mostanában ezzel van tele az összes topic.(apple, samsung stb...). Gondolom nincs más újdonság a telefonnal kapcsolatban ezért valamivel fel kell dobni az életet :)
Ez legyen a legnagyobb problémátok az életben de komolyan.
Peace..

(#197) ollie válasza Mr.Silkó (#193) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Plusz az S7-ből létezik még pár darab az országban, aztán kész, kifújt.

***

(#198) Mr.Silkó válasza ollie (#197) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, már mindenütt kifutó darab, de azért elég bitang az ára most (90-100 ezer forint), nyilván éppen ezért.

[ Szerkesztve ]

(#199) pusszycat válasza Mr.Silkó (#198) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

110e Ft. Hol van 90-ért?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#200) Mr.Silkó válasza pusszycat (#199) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Parancsolj, hivatalos forrás. Most 97 ezer. A kártyafüggetlenítés pedig házon belül, 1 nap alatt, legálisan, ingyen megoldott.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.