Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) manokaki válasza Szpity (#750) üzenetére


manokaki
őstag

Felfogtam ! :D

[ Szerkesztve ]

(#752) krisz4b70 válasza Szpity (#750) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

Nekem ugyan csak a5 2017 van de abban csak az alapok vannak, meg gondolom ebben is. Az aod témázhatósága valószínűleg a felső kategóriánál van.

(#753) volandy válasza AMD Power (#724) üzenetére


volandy
senior tag

Nem ez a gáz: "A Samsung Experience 8.5 felület (amely szégyenszemre 2016-os, 7.1.1-es Androidon indít)"

(#754) AMD Power


AMD Power
titán

Egyre jobban hajlok a telo fele. Szerintem aprilisban meglepem magam vele. Alapbol melyik rendszer van rajta?

(#755) Sdi válasza AMD Power (#754) üzenetére


Sdi
addikt

7.1.1

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#756) volandy válasza Sdi (#755) üzenetére


volandy
senior tag

Erre írták a tesztbe hogy már régi.2016-os.

(#757) Pano válasza volandy (#756) üzenetére


Pano
addikt

Lehet nekem más a szemléletem, de szívesebben használok egy kiforrottabb, stabilabb de némileg régebbi rendszert, mint egy új, ám még foltozást igénylőt.
Mondjuk ezt a főverzió hajhászást régóta nem értem, mert már kb az ötös verzió óta elhagytuk azt, hogy valami nélkülözhetetlen dolgok lennének az újabb Androidokban.

[ Szerkesztve ]

(#758) manokaki válasza Pano (#757) üzenetére


manokaki
őstag

:R jol mondod !

(#759) volandy válasza Pano (#757) üzenetére


volandy
senior tag

Igen, így van, csak felmerült itt korábban, hogy vajon miért nem ezt veszik hanem inkább másik telefont!
Lehúzták valamelyik tesztben!

(#760) Sdi


Sdi
addikt

Szoktam is esténként pityeregni, hogy nem az oreo van rajta :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#761) B********


B********
aktív tag

Sziasztok! Egy hete neveztem be én is erre a gyönyörű telefonra. Egy Huawei P9 Lite-ot váltott. Leírnám néhány tapasztalatom én is, miután elolvastam az eddig leírtakat. Ami nagyon tetszik a telefonban: maga a design, a felhasználói felület, a kijelző, számomra átgondoltabb, jobban kézreáll a samsung ui-ja mint a fent említett Huawei-é. Nagyon jó a gyorstöltés (még nem volt ilyen telefonom). A teljesítmény nekem bőven elegendő. A kamera nem rossz, bár ennél látszik hogy igazából az a korábbi telefonomnál is hasonlóan jó képeket csinált, ez talán sötétben jobban feltalálja magát. Üzemidő is teljesen rendben van. Van viszont pár dolog ami kicsit árnyalja a képet. Egyrészt én is tapasztalom a fent említett hangkimaradásos problémát ha töltőn van a telefon. Másrészt fura hogy a wifi adatátvitele érezhetően lassabb mint a korábbi telefonomon, ezt nem tudom mi okozhatja, annyira nem értek hozzá. Harmadrészt ha olyan helyen tartózkodom ahol nincs térerő (munkahelyemen) és visszatérek olyan helyre ahol van, a hálózat visszajön, 4G-t is mutatja de mobilnetem még sincs, csak ha be- majd kikapcsolom a repülő üzemmódot. Akkor ismét használható a mobilnet. Ezeket én inkább szoftveres hibáknak vélem, talán majd a jövőben orvosolják valami frissítéssel.

(#762) Sdi válasza B******** (#761) üzenetére


Sdi
addikt

Hogyan lehet előhozni ezt a hang problémát ? Nekem sem a youtube videók, sem zenehallgatás közben nem sikerült produkálnom, se kis, se nagy hangerőn. Igaz, az én telóm nem független és csak egy simes.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#763) manokaki válasza Sdi (#762) üzenetére


manokaki
őstag

Töltés közben nézted , hallgattad ?!

(#764) Sdi válasza manokaki (#763) üzenetére


Sdi
addikt

Igen. Arra lennék kíváncsi, milyen alkalmazásokkal és pontosabban mekkora hangerőn, ill. mennyi idő után jelentkezik ?

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#765) Tuomas válasza Sdi (#764) üzenetére


Tuomas
addikt

Nekem a töltés későbbi fázisában jött elő, 70 % felett.
Messenger értesítések, youtube, spotify. Ezek az alkalmazások hozták elő. Csináltam tesztet a samsung members alkalmazással, ott lejátszotta gond nélkül a teszthangot. Újraindítás nem oldotta meg, csak az idő, miután lehúztam töltőről, reggelre magától megszűnt a hiba. Fülessel nem jött elő.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#766) Sdi válasza Tuomas (#765) üzenetére


Sdi
addikt

Nekem is 70% felett volt a teló, a youtube és jetaudio alatt nem sikerült előhoznom, semmilyen hangerőn. Ezek szerint nem kizárt, hogy nem csak a simben tér el a hardver, ill. a dual sim közrejátszik a dologban.
Kellene valaki más is akinek egy simes készüléke van / Telenor függő /.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#767) Tuomas válasza Sdi (#766) üzenetére


Tuomas
addikt

Itt dual sim van. Én a melegedést tippeltem, töltés közben folyamatosan használtam.

We were here

(#768) B******** válasza Tuomas (#765) üzenetére


B********
aktív tag

Nekem is pontosan így viselkedik. Zenelejátszásnál, fülessel, bluetooth hangszóróval nem csinálja. Enyém is dual simes.

(#769) manokaki


manokaki
őstag

Bal felső sarokban telefonlás közben pici HD felirat mit jelent ?

Attila

(#770) gaborm69 válasza manokaki (#769) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Tudomásom szerint nagyon jó minőségű hangot jelent.HD hangot.

Samsung Galaxy S20 FE

(#771) okoska74


okoska74
senior tag

Nekem se jött elő a hang hiba. Se youtube val, se mással. Enyém is dual simes független, fekete. Bár az nem tudom, hogy számít -e, hogy én eddig még sose töltöttem a saját töltőjével csak számítógéppel ill. autós töltővel.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#772) B********


B********
aktív tag

Egy kérdés, részben témához kapcsolódik: rendelnék egy töltőkábelt mert az enyémet megrágta a macsekom 😀. Az emagon találtam, amit gyárinak írnak, cikkszám szerint is ugyanaz amit a telefonhoz kaptam. Érdemes megrendelnem, valóban ugyanaz a kábel ahogy írják is? Nem szoktam emagról rendelni, azért kérdezem.

(#773) okoska74


okoska74
senior tag

A home gomb hosszan érintésével a google keresés jön elő. Az a kérdésem, hogy ki lehet -e valahogy kapcsolni?

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#774) Pano válasza B******** (#772) üzenetére


Pano
addikt

Ez biztos gyári.
Nem tudom, hogy emagon mennyiért láttad, de én személy szerint nem bízom bennük.

(#775) B******** válasza Pano (#774) üzenetére


B********
aktív tag

Az ár nem is annyira lényeges csak tuti gyári és megbízható legyen.

(#776) Pano válasza B******** (#775) üzenetére


Pano
addikt

Amit linkeltem az biztosan, samsung hivatalos márkabolt.

(#777) Tuomas válasza okoska74 (#773) üzenetére


Tuomas
addikt

Igen!
Beállítások-> Speciális funkciók-> Eszközasszisztens-alk-> megint ugyan ez, és ott kiválasztod a nincs gombot. Mondjuk én a böngészőre állítottam át.

We were here

(#778) B******** válasza Pano (#776) üzenetére


B********
aktív tag

Köszi

(#779) okoska74 válasza Tuomas (#777) üzenetére


okoska74
senior tag

köszönöm :)

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#780) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

A héten csatlakozom a táborhoz, kellene nekem ajánlott tok.
Aliexpress és társai a húzós szállítási határidő miatt most nem játszik, magyar beszerzés kell.

(#781) B******** válasza Drughi (#780) üzenetére


B********
aktív tag

Én a gyári clear cover átlátszó hátlapot vettem. Nem épp olcsó, de legalább nem fedi el a telefon szépségét és persze pontos, stabil.

(#782) B********


B********
aktív tag

A mai nap folyamán még egy észrevétel: kipróbáltam hogy csak simán usb-ről töltöm a telefont, nem pedig a gyorstöltőjével (amúgy sem a legjobb állítólag ha mindig gyorstöltővel töltjük) és tádáám, nincs hanghiba a töltés közbeni videó nézésnél. Szóval ez valószínűleg a gyorstöltéssel van valahogy összefüggésben.

(#783) Pano válasza B******** (#781) üzenetére


Pano
addikt

Nem csúszós az a tok?
Azért nem szeretem ezeket az átlátszókat, mert általában gyűjtik a természetes zsírt, ami az ember ujjain van és csúszósak tudnak lenni. Nem annyira, mint egy üveg hátlap, de közel állnak hozzá mondjuk egy sűrű napon.

[ Szerkesztve ]

(#784) mottt válasza B******** (#782) üzenetére


mottt
csendes tag

Amikor még a legelső készülékkel próbáltam rájönni a hangkimaradós hiba okára, akkor kipróbáltam úgy is a töltést, hogy a telefon eredeti töltőjével de kikapcsolva a gyorstöltés funkciót. Illetve kipróbáltam egy másik (gyorstöltésre nem alkalmas, de gyári samsung ) töltővel is.
Sajnos mindkét esetben jelentkezett nálam a hangkimaradás.

(#785) B******** válasza Pano (#783) üzenetére


B********
aktív tag

Elég csúszós, teljesen sima a felülete. Utcán rohanás közben használva nem a legjobb védelem, inkább a zsebkarcok ellen.

(#786) B******** válasza mottt (#784) üzenetére


B********
aktív tag

Nálam most megszűnt. Annyi még, hogy kértem a T-től egy új sim kártyát mert voltak gondjaim a mobilnettel és elég régi volt a sim-em is, gondoltam kizárom ezt a lehetőséget, és most új kártya van benne. De az összefüggésbe lehet a hanggal is? Háát... De továbbra is, fél órája nyúzom és semmi hiba, pedig máskor azonnal jelentkezett...kopp, kopp

(#787) Pano válasza B******** (#785) üzenetére


Pano
addikt

Nekem műanyagból a Nillkin super frosted tokok jöttek be a legjobban. Nem vastagítanak túl sokat, védenek és recés a hátulja, több telefonon használtam már.
Itt most egész jó áron van.. Gyanúsan jó áron, mert 4-5.000 körül szoktál dobálni :D Rendeltem egyet, majd kiderül.

Védelem szempontjából szerintem a best a Spigen tokok, csak sajnos azok eléggé vastagítanak. Meg most A8-hoz elég drága is jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#788) Drughi válasza Pano (#787) üzenetére


Drughi
addikt

[link] ès [link]

Ha igazi ez sem rossz ar erte.

(#789) Pano válasza Drughi (#788) üzenetére


Pano
addikt

Szerintem ez el van írva, nem ehhez való tok.
SM-A800 van megjelölve, de a az A8 az SM-A530

[ Szerkesztve ]

(#790) B******** válasza Drughi (#788) üzenetére


B********
aktív tag

Ez a "régi" A8-asé, csak azt hivatalosan nem forgalmazták itthon.

(#791) B********


B********
aktív tag

Na kérem, az van hogy az új sim kártyával nem produkál semmi működési hibát a cucc (hálózat eldobás, térerő problémák). Ez azért érdekes mert az előző sim-em két hete a huawei-emben tökéletesen működött, ezzel viszont valami nem klappolt.

(#792) ollie válasza manokaki (#769) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

VoLTE

***

(#793) Pano


Pano
addikt

Szerintetek lehet valahogy állítani a visszajelzési led villogási sebességét?
Alapértelmezetten szerintem marha lassú és sokáig kell odapillantani.

Igen, tudom, hogy van AOD, de nem igen akarom használni.

[ Szerkesztve ]

(#794) pusszycat válasza Pano (#793) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs valahol bekapcsolva a pulzálás (nekem van olyan a p smart-ban) :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#795) Drughi


Drughi
addikt

Emag-on akciósak a Ringke kiegészítők.

Ennyiért best buy.

Be is rendeltem egy tokot meg két fóliát.

(#796) Pano válasza Pano (#787) üzenetére


Pano
addikt

Minden oké volt a rendeléssel, passzentos, eredeti (hologramos) Nillkin tokot küldtek.

Webshop tesztelve :D

(#797) espi38 válasza Pano (#796) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
nagyon jó tokok a nillkin tokok de vastagítják a készülékeket legyen az bármelyik típus:(((

(#798) Pano válasza espi38 (#797) üzenetére


Pano
addikt

Nem tudom, nekem ez a Super Frosted abszolút nem vastagít (műanyag, nem szilikon). Legalábbis az én tűréshatáromban benne van.
Mondom ezt úgy, hogy alapjáraton utálok tokokat használni.

(#799) AMD Power válasza espi38 (#797) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem gyari lesz hozza ha megveszem a telot. MM-ben most 128e fuggetlenuk!

(#800) Drughi válasza AMD Power (#799) üzenetére


Drughi
addikt

Én most rendeltem a kedvenc Ringke tokomat a gyártótól, tegnap egy másik Ringke-t az emagról.

Sejtem a gyárit hamarabb kihozzák amerikából, mint az emagosat románból...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.