Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) seniman


seniman
addikt

Nah,talán megvan a telefonom utódja.Mire a készülékváltás eljön,pont kifutó lesz diszkont áron.Na meg addigra kibukik minden nyűgje,ha van. :U

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#1552) Drughi válasza seniman (#1551) üzenetére


Drughi
addikt

Ha lenne komoly nyűgje fél év alatt már kijött volna.
A kiárusításig meg megjelenik még 100 másik, jobb telefon. Kitudja mi lesz addig

(#1553) AMD Power válasza seniman (#1551) üzenetére


AMD Power
titán

Semmi baja. Napi 2-3 eladok belole honapok ota. Semmi baja.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1554) Sungoo válasza AMD Power (#1553) üzenetére


Sungoo
addikt

A8 bótod van? ;]

(#1555) Sanyi.mTs válasza ollie (#1549) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

azért, hogy kipróbálhassam, nem szívesen adok neki engedélyt a névjegyzékemhez, fényképezőhöz és mikrofonhoz.

(#1556) ollie válasza Sanyi.mTs (#1555) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért, mi bajod lesz attól?

Amúgy a játékokat tudod menedzselni vele, lehet korlátozni a telefon teljesítményét játék közben (kisebb felbontás és lassabb proci), lehet felvételt készíteni játék közben, stb.

***

(#1557) seniman válasza Drughi (#1552) üzenetére


seniman
addikt

Ennek örülök,de eddig nem nagyon művelődtem a topikjában,ezért írtam.A mostani J510 vételét is több hét fórum olvasás előzte meg. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#1558) Drughi válasza seniman (#1557) üzenetére


Drughi
addikt

Ez nem egy pörgős topik, de saját tapasztalat alapján a pörgősebb topikok hozzászólásainak fele ( vagy inkább több mint fele) a SOT és a ROM körül forog.
Magyarán fölösleges hablaty, kinek nagyobb az e-pénisze mert 5 perce több SOT-ot préselt ki a telefonjából.

(#1559) seniman válasza Drughi (#1558) üzenetére


seniman
addikt

Vagy rosszabb esetben a típushibák körül forog.Autóból is az a jó,aminek pang a klub és fórum élete. :DD a J510-ből sejthető ,hogy az Antutu benchmark hidegen hagy,annál jobban érdekel az üzemidő és a mindennapos használhatóság.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#1560) Drughi válasza seniman (#1559) üzenetére


Drughi
addikt

Ha nem pörög a topik, akkor lehet alig használja valaki.

Mindenesetre napi használatban én nem találtam még hibát a telefonon, pedig nekem laptopot (is) helyettesít sok esetben.

(#1561) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Nekem úgy oldódott fel a képernyőzár az ingzsebemben, hogy a Facebook-on "bejelöltem" egy eseményt, hogy elmegyek rá. A feleségem meg csodálkozva nézett rám otthon, hogy milyen buliba megyek másnap, én meg néztem vissza, hogy mi van? :)

(#1562) Hallosz válasza SonyNex7 (#1520) üzenetére


Hallosz
senior tag

Ehhez hozzátenném saját tapasztalatomat, napfényben csak sejteni lehet, hogy ki hív, annyira gyenge a fényerő. Vissza is vittem.

Mert lakni, muszáj.

(#1563) halilali


halilali
csendes tag

Sziasztok!

A kezdő ára elég erős volt a telefonnak most viszont, helytől függően 100-130 között kapható. Ezért az árért már jó ajánlatnak mondható a telefon? Egy ideje már nézegetem, és mindenképp egy megbízható és a mindennapokban jól használható telefont szeretnék 2-3 évre.

(#1564) Drughi válasza halilali (#1563) üzenetére


Drughi
addikt

Ár/értékbe sose fogja felvenni a versenyt mondjuk egy Xiaomi-val.

Én 90-ért vettem 0percesen függetlenül, beregisztrált samsung 2év garanciával. Az jó vétel volt ;]

Megbízható, jó vas, én csak ajánlani tudom, pedig jelenleg is árulom a sajátomat.

(#1565) Pano


Pano
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#1566) Pano


Pano
addikt

Most pár napig 114.990 Ft a Samsung Experience Store-ban az A8

más:
Ha kb 3-4 napig nem indítjátok újra a telefont, nektek nem kezdenek az értesítések néha nem megjelenni?

[ Szerkesztve ]

(#1567) Sanyi.mTs válasza Pano (#1566) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nálam minden oké (450 óra uptime-mal)

(#1568) Drughi válasza Pano (#1566) üzenetére


Drughi
addikt

Múlt hét kedd óta megy, minden gond nélkül.

(#1569) blt.62


blt.62
őstag

Szio. Cserélném az A3 2017-em mert kicsi a kijelzője és kicsik a billentyűzet íráskor. Ezt az A8-at az S7-et és Huawei P20-at néztem. Melyiket válasszam 2 évre legalább kell.

MegtorloXp

(#1570) Drughi válasza blt.62 (#1569) üzenetére


Drughi
addikt

Ezek közül szerintem a P20 és az S7 kb egyformán erős, a P20 jobb kamerában.
Az A8 frisebb nincs "noccs" és valószínűleg olcsóbb is a többinél.

Én már nem vennék majd 2 éves flagshipet 120e ft környékén, akkor már kicsit többért P20 vagy olcsóbban A8

(#1571) ollie válasza blt.62 (#1569) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyértelműen az s7 a legjobb, még ha már 2 éves is. Viszont már lehet, hogy Oreo után nem kap frissebb androidot.

***

(#1572) Szabcsizz válasza ollie (#1571) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Miért, az A8 fog? Középkategóriában inkább csak egy főverziót frissítenek.

(#1573) ollie válasza Szabcsizz (#1572) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ott is kettőt.

***

(#1574) AMD Power válasza Szabcsizz (#1572) üzenetére


AMD Power
titán

Az Oreo utani kovetkezo Droid is ra fog menni...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1575) varos


varos
tag

Sziasztok!
Van e egyszerű mód a telefonban?

(#1576) Pano válasza Sanyi.mTs (#1567) üzenetére


Pano
addikt

+(#1568) Drughi

Köszi

(#1575) varos:
Igen. Már ha erre gondoltál.

[ Szerkesztve ]

(#1577) varos válasza Pano (#1576) üzenetére


varos
tag

Igen, köszönöm.

(#1578) Pano válasza varos (#1577) üzenetére


Pano
addikt

Hali!

Használ valamelyikőtök Hangoutsot?
Valamiért az értesítés megjelenik AOD-en, az értesítési sávban, de hangjelzés nem érkezik. Az összes engedélyt megadtam neki.
Ötlet?
Eddig nem volt gond, frissítés se történt.

(#1579) Pano válasza Pano (#1578) üzenetére


Pano
addikt

Ahogy magától elkezdte, úgy magától megjavult.
Tárgytalan. :U

(#1580) HarryDEC válasza Drughi (#1223) üzenetére


HarryDEC
tag

Hali,
Mi lett a romolásod végeredménye? Samsung health fut?

Korán keltem, hol az arany?

(#1581) Drughi válasza HarryDEC (#1580) üzenetére


Drughi
addikt

Természetesen, gyári ROM lett felrakva, így hamarabb jönnek a frissítések

[ Szerkesztve ]

(#1582) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

sorozat képeket vajon lehet fotózni gyári kamera app-pal?

(#1583) Drughi válasza Sanyi.mTs (#1582) üzenetére


Drughi
addikt

Nem találtam ilyen funkciót

(#1584) #92275200


#92275200
törölt tag

Sziasztok!

Szeretném tőletek megérdeklődni, hogy ezt az "eszköz karbantartását" milyen időközönként érdemes futtatni, vagy érdemes egyáltalán?
Azért kérdezem, mert én elég iPhone-szerűen használom a telefonjaimat, azaz nem lépkedek vissza, hanem mindent a középső gombbal háttérbe küldök és nem tudom, hogy ez mennyire viseli meg esetleg a rendszer működését egy idő után? Lehet egyáltalán negatív hatása az ilyen kezelésnek?

(#1585) Drughi válasza #92275200 (#1584) üzenetére


Drughi
addikt

Sose használom, nincs rá szükség. És nem csak ezen a telefonon, másikon sem.

(#1587) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Utolsó Samsungom egy S4 volt, amit hihetetlen módon megszerettem, plusz atom stabil volt. Ezért is döntöttem az A8 mellett. Eszméletlen, hogy mennyit fejlődött a rendszer azóta, és mennyire sokoldalú.

(#1588) Hippogriff


Hippogriff
csendes tag

Hali!

Valamelyikőtök váltott erre a telefonra P9-ről?
Szerenték vásárolni egy telefont és nem tudom mennyire érdemes ezt választani 120 körül, amikor P9 klözel 2 év garival van használtan 60 körül. A P9 szerintem gyorsabb, de A8-nak több a szolgáltatása.
Érdekelne, hátha valakinek közvetlen összehasonlítási tapasztalata van.

(#1589) Drughi válasza Hippogriff (#1588) üzenetére


Drughi
addikt

Én most váltottam A8-ról Honor 8 -ra, ami a P9 testvérmodellje.

Az A8 nekem single sim volt, de kellett a dual meló miatt. Mivel az A8 dual újonnan 120e-től indul, a honor 8 meg 80e-ért van 2év gyári garival ( euronics, MM), így a honort vettem.

Az A8 jó készülék, de még mindig túlárazott. Jobb a kijelző, van ip68, de pl a kamera gyengébb.

Hasonlítsd össze a két telefont és az alapján dönts, hogy neked mi a fontosabb. Működésbe nincs különbség, hasít mindkettő.

[ Szerkesztve ]

(#1590) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Ennél részletesebb statisztikát nem lehet nézni az akkumulátor használatról? Lehet, hogy csak én nem találom..

(#1591) manokaki válasza Szabcsizz (#1590) üzenetére


manokaki
őstag

ha rá böksz az adott fogyasztora akkor kiirja a pontos használati időt illetve mA fogyasztását is...

(#1592) Hippogriff válasza Drughi (#1589) üzenetére


Hippogriff
csendes tag

Köszi

(#1593) Szabcsizz válasza manokaki (#1591) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Azt tudom, viszont azt nem lehet megtekinteni, hogy a telefon mikor volt ébren, stb? Eddig ez minden készüléken rajta volt.

(#1594) Pécsi gyerek válasza Fred23 (#43) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Én Moto x4 et használok,és ingyé vót😎😀☺️ (telenor adta,mert nem tudták megjavítatni a lenovo vibe s1 lite telóm,igaz előtte békéltető testület stb,mert nem akarták elismerni hogy még garanciális a vibe s1 telóm) Nagyon pöpec teló(főleg ingyen 😁😅😋) egy apró hibát sem produkált eddig.Por/vízálló,3 gb ram,32 gb rom,dupla kamera hátúl,Android 8.0,sorolhatnám...Ha még azt is hozzá veszem,hogy az ez előtti telóm is ingyen volt a telenortól,mert akkor meg azért adtak kedvezményt ,mert túlszámláztak hónapokig meg utána tévessen kiküldtek egy 130 ezres számlát,stb azt hiszem így jól jártam :C Ha választanom kellene ez és a moto x4 között,inkább a moto x4 et választanám,igaz elfogult vagyok :B

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#1595) Mec


Mec
aktív tag

Sziasztok, a dual sim-nél lehet úgy használni a készüléket, hogy a második SIM foglalatba egy tandem sim-et teszek amin csak mobilnet van, az 1. SIM-en pedig mobilnet előfizetés nélkül csak telefonálni lehetne?

mecsystem.uw.hu

(#1596) Pano válasza Mec (#1595) üzenetére


Pano
addikt

Igen, bár fordítva ahogy te írod.
Technikailag az első sim tud csak 4G-t, így a netes kártyádat abba kell tenned, a másodikba pedig azt amiről hívni szeretnél. Telefonba meg be tudod állítani, hogy híváshoz/sms-hez alapértelmezetten melyik sim kártyát használja (esetünkben a kettest).

(#1597) szasza87


szasza87
tag

Sziasztok!

Jelenleg egy S6-om van ami így majdnem 3 évesen is unalmasan jól működik pár dolgot leszámítva... :)
Viszont amennyit rá kéne költenem, azt az összeget inkább új telefonba rakom ezért a váltás mellett döntöttem!
Az A8-at néztem ki utódnak és szeretnék érdeklődni mennyire vagytok megelégedve a telóval?

(#1598) AMD Power válasza szasza87 (#1597) üzenetére


AMD Power
titán

Én pl imádom. A legjobb telefon amit valaha használtam. Egyedül az aksi lehetne picit combosabb. Remélem a 8.0 ez jobb lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1599) Promi válasza szasza87 (#1597) üzenetére


Promi
aktív tag

Dög unalom ez a telefon, csak használod, meg használod, meg használod... :)

(#1600) ollie válasza szasza87 (#1597) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kamerában nagyon nagy visszalépés lenne, ezért ha az fontos, nem ajánlom. Utóbbi esetben inkább ajánlom az S8-at, már egész jó áron lehet kapni.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.