Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) RRamstein válasza Pano (#1898) üzenetére


RRamstein
tag

mondjuk elmeletileg ez is fuggetlen :) de bizom benne hogy minnel hamarabb :)

(#1902) kenwood válasza AMD Power (#1899) üzenetére


kenwood
veterán

En elmondtam a szubjektiv velemenyemet a kinezeterol es a sulyarol.
S6 tulajkent nagyon nehezen fogadok el egy ilyen otromba megjelenest:
[link]

Talan a keszuleket kellene megvedeni,ha ertlemes vitat szeretnel, nem pedig szemelyeskedni.
Amit te csinalsz,az a posztfarm kategoria legalja.

A tobbesszam kulon tetszik.
Remelem,tartottal egy gyors kozvelemenykutatast privatban :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#1903) Pano válasza RRamstein (#1901) üzenetére


Pano
addikt

Nem gyári független rom (XEH) van rajta, hanem telekomos.
Az csak egy dolog, hogy a hálózati zár nincs benne :)

[ Szerkesztve ]

(#1904) Pano válasza kenwood (#1891) üzenetére


Pano
addikt

Amikor neten, képeken nézegettem, nekem sem tetszett a telefon. Kifejezetten csúnyának találtam, de élőben teljesen más hatást keltett és megfogott.
A súlya az sajnos tényleg zavaró, de meg lehet szokni.

A "kínai" jelző az erős túlzás, mert anyaghasználatra elég prémium és minőségi.

[ Szerkesztve ]

(#1905) Szabcsizz válasza kenwood (#1902) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Tök világos, és valahol igazad is van, de ettől függetlenül felesleges azért ide jönnöd, hogy gerjeszd a feszültséget, és idehányj valamit. Csak azért ezt a jelzőt használom, mert a véleményed is ilyen formában íródott.

(#1906) ollie válasza kenwood (#1902) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De hát a videón is jobban néz ki az A8, a súlya meg azért jóval nagyobb, mert jóval magasabb a készülékház (több fém és üveg), és nagyobb benne az akku is.

***

(#1907) kenwood válasza Szabcsizz (#1905) üzenetére


kenwood
veterán

igen,ez a csodafegyver : ha valakinek mas a velemenye,akkor hangulatkeltes,feszultseg gerjesztes.
Ne vicceljunk mar,ez egy forum,ahol mindenki leirhatja a velemenyet.
Nem hasznaltam tragar kifejezeseket,egyszeruen csak leirtam,hogy ronda,es nehez.
Persze ha szerepel a szabalyzatban olyan,hogy csak dicserni lehet egy adott termeket,akkor elnezest kerek,de igy ...
Valahogy te is elfelejtettel a keszulekrol,vagy a konkret kritikarol beszelni,inkabb a szerzovel foglalkozol.
Mar az is felhaborit,hogy magyarazkodnom kell. :W

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#1908) GEPESZ66 válasza ollie (#1906) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A súlytól én is tartok egy kicsit.
Mitől lett nehezebb,mint az S8?
Viszont az A6 is majdnem ilyen nehéz.

(#1909) punky10 válasza kenwood (#1907) üzenetére


punky10
addikt

Azért ilyen belépővel ne csodálkozz,hogy Veled foglalkoznak... :U
Ronda,tucatmobil kinézet...Ez ízlés kérdése,nekem se a formatervezés csúcsa,de rondának se tartom.Tucatmobil?Igen,elöl kijelző,hátul kamera,az oldalán pár gomb...Pont mint a többi készüléken...
Az pedig,hogy noname kínai gyártó telefonja,egy picit túlzás.
A súlya tényleg nagy,van benne anyag.
Ja,én nem vagyok elfogult,nincs,és valószínűleg nem is lesz ilyen telefonom,egy ismerősöm érdeklődött ,így kerültem ebbe a topicba.Szerencsére még azelőtt,hogy elolvastam volna a HSZ-ed,mert így az ajánlásomra megvette,és azóta is örömmel használja.
Pedig ha tudná,hogy csak egy felmatricázott noname kínai... ;]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1910) AMD Power válasza kenwood (#1902) üzenetére


AMD Power
titán

Maradjunk annyiba ,hogy picit jobban belellatok a mobilos vilagba mint az atlag user. 12 eve arulok telefonokat, jelenleg tobb mint 300 fele telefont arulunk, es az osszes nagyobb ceg kepviselojevel talalkozok,beszelek nap mint nap. En azt mondom egy telefonra,hogy jo akkor az jo.

Es amilyen az adjon Isten olyan a fogadj Isten.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1911) ollie válasza GEPESZ66 (#1908) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pl. lehet, hogy ebben olcsóbb acélt használnak alumínium helyett merevítéshez. De ezernyi más oka lehet.

***

(#1912) GEPESZ66 válasza ollie (#1911) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Igaz az Xperia XZ2 5,7", viszont 198 gr-os.

Rendelek hozzá az Ebay-ről egy Nillkin 0,6mm átlátszó szilikon tokot.
Illetve a mostani telefonomat még beleraktam szilikon tokostól egy vékony belebújtatós bőr tokba, amikor a zsebemben volt, s így nem karcolódott az előlap sem.
Természetesen az irodában, vagy otthon, kivettem a bőr tokból.

[ Szerkesztve ]

(#1913) Szabcsizz válasza GEPESZ66 (#1912) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Az előző telefonom (Moto Z) egy 5 mm vékony, 136g-os készülék volt. Szóval ez a telefon egy igazi monstrum ahhoz képest, de hozzá lehet szokni. Mondjuk ennél nehezebb készüléket én már nem szívesén használnék.

[ Szerkesztve ]

(#1914) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Én kimondottan szeretem, hogy van súlya a telefonnak Ízlések és rokonok, azért szerencsére van választék, mindenki meg tudja találni a számára megfelelő telefont, még akkor is, ha ez néha, nem is egyszerű feladat! 😁

Gazember

(#1915) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az előbb kapott a kollégám egy A6-ot (A8 körüli jellemzőkkel bír).
Kézbe fogva nem vészes se a súly, se a méret.
Legalább is ez volt az első benyomásom

(#1916) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Hogyan történik a kijelző felébresztése?
A bekapcsoló gombot kell mindig megnyomni, vagy van dupla-koppos lehetőség a kijelzőn?

(#1917) Szabcsizz válasza GEPESZ66 (#1916) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Van dupla kopp, de csak a mindig aktív kijelző bekapcsolásával érhető el.

(#1918) #72630400 válasza GEPESZ66 (#1916) üzenetére


#72630400
törölt tag

Lehet dupla kopp,vagy újlenyomat érzékelés.Ez utobbi azonnal a főoldalra vissza.

(#1919) ko_éa


ko_éa
csendes tag

Tud valaki segíteni, hogy hová menti a telefon a frissítési értesítést?

(#1920) lucifer15


lucifer15
tag

Üdv. Tegnap este 8 órakkor manuálisan frissítettem a telefont.A8 dual sim független. Most már oreo.

[ Szerkesztve ]

(#1921) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Dual SIM-esre ugyan az a Nillkin szlikon tok kellhet, mint a símára?
Gondolom minden gomb, nyílás ugyan azon a helyen van?

(#1922) bringasisti


bringasisti
őstag

Kijelző alján igaz ritkán de van hogy egy 8 milliméteres fehér csík felvillan egy pillanatra. Vettem egy doboz nyugtatót hátha rosszabb lesz a helyzet

BENEFON DELTA--------N8

(#1923) Pano válasza GEPESZ66 (#1921) üzenetére


Pano
addikt

Küllemre nincs különbség a kettő között.

(#1924) Vitaqo válasza ben11 (#50) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Gondolkodom ilyen telefon vásárlásán. A5 2017-ről váltanék erre. Kamerája milyen? Fólia létezik rá?

(#1925) Szabcsizz válasza Vitaqo (#1924) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Tényleg nem sokat kell visszaolvasnod. :)

(#1926) gaborm69 válasza Vitaqo (#1924) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Kamerája kategóriájában korrekt.Nekem nincs vele bajom.Fólia létezik rá.Nekem is van rajta.Spigen tok nagyon igényes.

Samsung Galaxy S20 FE

(#1927) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok
Lányom A8+ (2018) telója kb. 1 hete mobilneten az Instgramban nem tölti be a képeket, minden más alkalmazás jól megy mobilneten, illetve az Insta is jó wifin, ....mi lehet a bibi, hol keressük a hibát? ...esetleg valami beállítási gond lehet? ....de előtte jól működött az Insta is mobilneten is. Tud valaki esetleg tippet adni?

(#1928) bringasisti válasza fireman123 (#1927) üzenetére


bringasisti
őstag

Töröld le, tedd fel ismét

BENEFON DELTA--------N8

(#1929) Szabcsizz válasza fireman123 (#1927) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Mióta az Fb felvásárolta, azóta vannak ilyen fura dolgai..

(#1930) Pano válasza fireman123 (#1927) üzenetére


Pano
addikt

Nézzétek meg:
Személyes oldal -> jobb felső három pötty-> Mobilhálózati adatforgalom.
Ha kisebb adatforgalomra van állítva, előfordul, hogy a tömörítés lassú mobilneten és azért nem jelenik meg.
Azért töröljétek az alkalmazás gyorsítótárát is, ha ezek se segítenek, akkor app újratelepítés.

(#1931) fireman123 válasza Pano (#1930) üzenetére


fireman123
őstag

Köszi mindenkinek a segítséget, ...elküldtem a lányomnak amit írtatok és majd próbálgatja. :R :R

(#1932) kreg


kreg
tag

Egy apró részletkérdés: tud v.ki olyan progiról amivel az értesítési sávon megjelenö értesítések natúr fehér hátterét még lehet változtatni (pl.áttetszöre)? Mert gyárilag ugye nem lehet,nekem meg ez a fehér annyira nem jön be (egy sötét alapszinü téma használata esetén különösen nem).

(#1933) Pano válasza kreg (#1932) üzenetére


Pano
addikt

Szerintem azt csak rootal lehet megváltoztatni.

(#1934) Angelbocs


Angelbocs
csendes tag

Sziasztok! Nekem is megérkezett a frissítés, viszont nem hajlandó telepíteni. Letölti a frissítést, elkezdem telepíteni, majd 25%-nál kiírja, hogy hiba és újraindul. Vagy el sem tudom kezdeni telepíteni, mert azt írja ki, hogy a letöltött fájl érvénytelen. Pedig azt próbálom csak felrakni, amiről a telefon jelzett.
Ez mi lehet, valaki tapasztalt ilyet?

(#1935) Pano válasza Angelbocs (#1934) üzenetére


Pano
addikt

Szia!

Milyen telefonod van pontosan?
Gyári független, valamelyik szolgáltatónál vásárolt? Esetleg "GSM boltos" verzió?

(#1936) Angelbocs válasza Pano (#1935) üzenetére


Angelbocs
csendes tag

Gyárilag független, nem GSM boltos, Extreme Digitalban vettem.
Eddig soha nem volt ilyen gond frissítésnél, mindet lehetett rendben telepíteni. :F

(#1938) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

A Telekom is útjára indíthatná már a frissítést, egyik ismim tegnap kapta meg, ő Telenoros. Plusz ha jól tudom a Vodásoknak is szórják már.

(#1939) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Próbálta már valaki ezt a telót víz alatt?
Görögországban nyaralunk, és a kamerát sikerült megáztatni, valszeg tönkre is ment.
Elvileg ez vízálló ugye. Tudom a tengervíz az sós, stb, de engem a tapasztalatok érdekelnének.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1940) vizibolha


vizibolha
tag

Sziasztok!

Nagyon szemezek ezzel a telóval, de szeretném a kamerát kicsit tuningolni, konkrétan az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám megoldani a záridő beállítását, több beállítással próbálkozni, mert a gyári "PRO" mód nem a legbőkezűbb.Mi a camera2.api és Manual Camera?

(#1941) Pano válasza embe (#1939) üzenetére


Pano
addikt

Tengervízben (sósvízben) nem biztosított a vízállóság, ez le is van írva.
Édesvízben próbáltam, nem volt gond. AMD Power is fényképezett vele medencében több ízben.

[ Szerkesztve ]

(#1942) embe válasza Pano (#1941) üzenetére


embe
nagyúr

Igen tudom. Azért is írtam, hogy a tapasztalatra vagyok kíváncsi.
Köszi a választ!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1943) Hanz válasza embe (#1942) üzenetére


Hanz
tag

A munkatársam nyaralt Görögországban és ott rengeteget videózott nap mint nap a tengerben. A telefonnak semmi baja. A lényeg: kiöblíteni sima csapvízzel, majd kifújkálni a lukat hogy előbb száradjon.

(#1944) Szabcsizz válasza embe (#1939) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Szia!
Tegnap a szakadó esőben 15 percet videóztam vele menet közben, semmi baja. Persze ez nem sós víz, de a lényeg hogy bírja a strapát. Eddigi tapasztalataim alapján a Samsung az a gyártó, akiben a legjobban meg lehet bízni IP minősítés téren. Bár uszodába és tengerbe biztosan nem vinném.

[ Szerkesztve ]

(#1945) embe válasza Hanz (#1943) üzenetére


embe
nagyúr

Ok. Köszi a választ neked is! Bátorságot gyűjtünk....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1946) AMD Power válasza Pano (#1941) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan. En aktivan hasznalom vizben. Videot keszitek stb. Sos viz, ecetes stb viszont kicsinalja tomiteseket.

A sos vizben ia lehet elmeletileg hasznalva ha utana edes vizzel lemosod, de ott en nem hasznalnam. Holnap repulunk tengethez de ott nem fogom hasznalni vizben.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1947) bringasisti válasza AMD Power (#1946) üzenetére


bringasisti
őstag

Kemény víz hátránya hogy ha megszáradt a víz keménysége a lencsén, hangszórón, érintkezőn marad. Ezért nem értem hogy elismerve hogy vannak nagyon fontos emberek akiknek percnyi kapcsolatba kell lenni a világgal, de miért kell f@szbukozni a termál medencében.

BENEFON DELTA--------N8

(#1948) Pano válasza bringasisti (#1947) üzenetére


Pano
addikt

Lehet van olyan, aki facebookozik, de sokan inkább fényképeznek. Pl hogy miként élvezi a gyereked az élményfürdőt, miközben strandoltok.

[ Szerkesztve ]

(#1949) bringasisti válasza Pano (#1948) üzenetére


bringasisti
őstag

Ezzel nincs semmi gondom csak említettem hogy egy olyan tényező ami a kamera karcolodás vagy az érintkező meghibásodás okozója lehet. De időnként a Rudas termál részén van egy f@szi aki ül a meleg vízben és 10 percenként megnézi ki mit posztolt nehogy lemaradjon valamiről!

BENEFON DELTA--------N8

(#1950) Szabcsizz válasza bringasisti (#1949) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Én pont ez a típus vagyok aki minden közösségi alkalmazáson napi szinten aktív. Valaki ezt szereti, megmondom őszintén én is. Ego növelésre sem utolsó, sajnos vagy nem sajnos, most ez a világ van. Mondjuk én két napja elvonóra küldtem magam, se Fb se Messengeren. Megmondom őszintén marha jól megvagyok nélküle, meg a sok idióta baromságai nélkül is. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.