Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#203) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A Telekom kínálatába bekerült. Két sim kártyás aktív dual simes :)

[ Szerkesztve ]

(#204) Mr.Silkó válasza Soulfly842 (#203) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Inkább dual standby lesz az.

[ Szerkesztve ]

(#205) *Mukeey* válasza Mr.Silkó (#200) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Eszméletlen jó ajánlat.Még mindig simán csúcskategória.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#206) Mr.Silkó válasza *Mukeey* (#205) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valóban. :K

(#207) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Nem rossz telefon, de karácsony előtt intéztem egy független(ített) új S8-at, 2 év garival 170k-ért. Hiába nyitóár, ennyiért sok. 100-120k között best buy készülék lesz (3-4 hónap múlva).

(#208) benczeb válasza *Mukeey* (#205) üzenetére


benczeb
aktív tag

Na, en ma reggel rendeltem egy ilyet. 80k lesz osszesen, teljesen jo ajanlat. S5-ot cserelek.

(#209) Sgr_A válasza #77081088 (#129) üzenetére


Sgr_A
addikt

A kinai vonalat végigpróbálva (huawei, alcatel, xiaomi, asus, meizu, honor, xiaomi, lenovo) vettem egy a5-öt most az asszony használja.
Én meg örülök hogy nem vártam erre és beruháztam egy s8-ra
A sok teló után nekem az 5,2" külméret az ideális az s8 minimálisan hosszabb de annyival keskenyebb ez által sokkal kényelmesebb a fogása
Jó lett volna, ha ez egy keskenyebb házba 5,5" 18/9 kijelzővel jön, és egy ois elfért volna benne a hátsó kameránál
Na majd talán az a9 vagy az a10 jön kissebb külméretben esetleg már a kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasóval mert nekem elöl kényelmesebb

[ Szerkesztve ]

(#210) *Mukeey* válasza benczeb (#208) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Szuper!Bnőmnek s7 van régóta,nagyon jó telcsi meg mindig!S5-nél klasszisokkal jobb☺

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#211) KengelRoland válasza *Mukeey* (#205) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

És mitől lenne olyan eszméletletlen jó ajánlat? Ne haragudj, de 150 ezerért semmit nem tudnak felmutatni ami újdonság lenne. +2 GB RAM, type C amivel ez többet tud mondjuk egy Galaxy A5 2016-nál. És kész, befejeztük. Nevetséges 3000 mAh akku van benne. Ma már szégyen 5000 mAh-nál kisebb akkuval kiadni ilyen drága telefont. És ez a hátlapra szerelt ujjlenyomat olvasó is nagyon gáz. De tényleg. Egy autós naviban rémálom a feloldása (főleg, ha wallett tokban hordja az ember). Amikor leteszed az asztalra, hogy kajálás közben böngéssz, de picit nem oda figyelsz, akkor lezár és akkor mindig fel kell venni, hogy feloldhasd.
Attól most eltekintek, hogy ugye egy premiertelefonról van szó, ami vélhetően indul a szokásos gyerekbetegségekkel. Szoftveres problémák, hardveres problémák. Amiket aztán orvosolnak és majd az ára is lejjebb megy nyilván. De én akkor is csak egy "másik ugyanolyan telefon"-nak látom. Engem szabályosan felháborít, hogy ezzel rukkoltak most elő. Azt hiszem szétnézek a Huaweinél hasonló árfekvésben és szerintem nem fogok csalódni. Csak hát Samsungot szerettem volna.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#212) OCTAMD válasza KengelRoland (#211) üzenetére


OCTAMD
őstag

Miről beszélsz?98000ftos S7ről van szó

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#213) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Ezekben nincs Smart lock? Vagy ha a telefonnal vagy és lezárt, nem kell mindig ujjlenyomat? Win 10-nél be lehetett állítani, hogy hány percig ne zárjon.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#214) KengelRoland válasza OCTAMD (#212) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Ja, bocs. Nem tudtam. Azt hittem, az A8 a téma.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#215) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Ma kézbe fogtam Samsung store-ban. Nagyon szép, vékony és könnyű. nagyon kellemes a méretezése és a fogása. Megvárom hogy 100 köré csúszik az ára és veszek egyet. Már most 130e volt.

(#216) batai15 válasza kárátékutyá (#215) üzenetére


batai15
félisten

Sebesség milyen?
Méret? Van olyan kompakt mint az s8? Ha 100 körül lesz veszek én is egyet.
Igazabol nekem csak az s8bol az edge panel kellene.
Mindent mást ha jól tudom, például nfc is tudja ez.

[ Szerkesztve ]

(#217) kárátékutyá válasza batai15 (#216) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Teljesen rendben van, meg sem lepődtem rajta. Nincs olyan jó panele mint az S8-nak, de természetesen nagyon szép. Ami meglepett az a mérete, nagyon kellemes a fogása. És a hátlapok gyönyörűek, színek is. Szerintem szebb mint az S8 (a hátulja) Nekem direkt tetszik benne hogy nem edge.

(#218) pusszycat válasza kárátékutyá (#215) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

2 hét alatt esett 30e Ft. ? Még a végén veszek egyet. Vagy egy Meizu M6s-t ami leveri ezt Antutu-ban bár nem sokkal. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#219) Almonen


Almonen
aktív tag

Még mindig nem értem 100 körül miért nem jobb választás az S7 :/

(#220) kárátékutyá válasza Almonen (#219) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nekem pld azért mert az én felhasználói szokásomnál nem érezhető a 2 telefon közötti különbség, de az A8 viszont külsőre sokkal jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#221) Almonen


Almonen
aktív tag

Hát, ennél több indok nem kell :D

(#222) punky10 válasza Almonen (#219) üzenetére


punky10
addikt

Vagyun páran,akiknek nem jön be a lekerekített oldalél.Nekem igenis kell káva.Nem kell nagy,de legyen.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#223) kárátékutyá válasza Almonen (#221) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Akkor áruld már el nekem ebből a videóból ha már helyettem is jobban tudod mi a jó nekem miért válasszam S7-et A8 helyett.

(#224) KengelRoland válasza kárátékutyá (#223) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Gondolom azért, mert 50 ezerrel olcsóbb, de ha máshol veszed, akkor is 30 ezerrel olcsóbb.
[link]

Sebessége pár tized másodperccel marad el az A8-tól. De nem minden esetben, hiszen volt ahol az S7 jobb volt. Bár mivel az S7 "régi" kiadás, vélhetően korábban befejezik a szoftveres támogatását, mint az A8-nak, ami egy új készülék. Viszont szerintem rajtam kívül itt mindenki rootolt készüléket használ, tehát a biztonság sem mérvadó. Bár nem nagyon értem miért vitáztok ezen, hiszen te döntöd el, hogy mit veszel.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#225) kárátékutyá válasza KengelRoland (#224) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Azt írtam ha annyi lesz mint most az S7 akkor megveszem. Nem azt mondtam hogy jobb hanem átlag usernek nincsen érezhető különbség a 2 telefon között. ráadásul számomra sokkal szebb, alig nagyobb méretben, de a kijelző méretében lényeges a különbség.

(#226) batai15 válasza kárátékutyá (#225) üzenetére


batai15
félisten

Nálam kritérium a kép arány, az usb c frissebb felület, valamint hogy friss telefon legyen

[ Szerkesztve ]

(#227) HarleyCustom válasza kárátékutyá (#225) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Kamera minősége? Az S7-ben elég jó. Ebben milyen?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#228) kárátékutyá válasza HarleyCustom (#227) üzenetére


kárátékutyá
őstag

(#229) HarleyCustom válasza kárátékutyá (#228) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tényleg jó... akkor elég jó vétel lehet. Kicsit várni kell,hogy az ár süllyedjen.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#230) KengelRoland válasza kárátékutyá (#225) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Na jó, de ha mondjuk egy 10"-os tablettel szaladgálnánk, akkor még nagyobb lenne a kijelző. Szóval a lényeg az, hogy semmi extrát nem ad az S8, de tisztában vagyok vele, hogy sokkal menőbb egy új modell, mint egy 2 éves modell, még ha újonnan is veszi az ember. Én naponta tudnék telefont váltani, annyi modell tetszik nekem. Tehát ha ilyen alapon kell dönteni, akkor persze, mindig a legújabbat kell venni. Szerintem ma inkább az a kérdés, hogy az ember tudatosan vásárol, vagy sem. Hagyja magát bepalizni a reklámoknak engedelmeskedve, vagy sem.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#231) pusszycat válasza KengelRoland (#230) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A8-ról volt szó... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#232) zadir1


zadir1
tag

A5 2017-esem erre nem cserélem le az tuti. Várunk még egy évet Vincent 😂

(#233) Keem1


Keem1
addikt

Könyörgöm, a virtuális gombok mi a tkömért kerülnek rá a képernyőmentésre? :((
Csúnya dolog, de az Apple ezt remekül kivitelezte, a belógó sziget helyén nem egy fekete terület van, hanem olyan, mintha ott is lenne tartalom (pl. a háttérkép). Ennyire fontos a Samsung szerint a képernyőképeken virító virtuális gombsor?

(#234) batai15 válasza Keem1 (#233) üzenetére


batai15
félisten

Ez android sajátosság nem samsung, na ez kivételesen olyan dolog amit 10000 emberből maximum egyet idegesít.

[ Szerkesztve ]

(#235) Almonen válasza KengelRoland (#224) üzenetére


Almonen
aktív tag

Amúgy nekem oly mindegy ő mit vesz, ha már itt tartunk engem is zavar ha nincs káva. Ha tetszik, vegye. Én csak jövőre cserélem le majd 2017-es A5-öt, mert addig úgyis van rá támogatás és megszerettem. Meg nekem annyira nem jön be az A8 hogy váltsak. Másnak igen

(#236) rvgy75


rvgy75
aktív tag

Mivel ez a telo elég felemásra sikerült én vszinű erre cserélem A5-t

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#237) punky10 válasza rvgy75 (#236) üzenetére


punky10
addikt

Ó,Te szegény...!Megyek sörért és nasiért.Indul a horror... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#238) batai15


batai15
félisten

otg van egyébként?

(#239) DS39 válasza Keem1 (#233) üzenetére


DS39
nagyúr

A Samsungot ilyen miatt ne szidd, az utolsók egyike a gyártó akik nem használtak virtuális gombokat.
(Sajnos a 18:9-es őrület ezt felülírta)

(#240) Almonen


Almonen
aktív tag

Egyébként A8+ -t a videók youtube-on dicsérik, az összes angolul van nyilván... Európában sehol sem kapható? az összes review indiai feltöltőktől van

[ Szerkesztve ]

(#241) ollie válasza batai15 (#216) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Magasságban egyforma a két telefon, szélességben 2.5 mm-mel szélesebb az A8, az nem számottevő. [link]

[ Szerkesztve ]

***

(#242) batai15 válasza ollie (#241) üzenetére


batai15
félisten

Ahogy nézegettem a kolléga s8-át nem biztos hogy feltétlen szükségem van nekem az edge panelra.
Jobbára a naptár, meg lámpa ami fontosabb lenne , meg max az előre beállított dual window appok.
Viszont ugye az a8 akkuba jobb, minden mást tud, kivéve a qi töltést, amit ismét nem tudok milyen sokat használnék.Viszont ha 100-110 körülre beesik az ára normális boltba, akkor ismét csak szemben fog állni a zug gsm(s8) -al ami egy ilyen kaliberű telefon esetén szerintem fontos lehet, hogy ne szivassák az embert meg le koccoltassák ilyen olyan hülye dumával.
Mivel silvert akarok, használt se nagyon van az aprón , szóval sanszos hogy a8 lesz 1-2 hónap múlva .

(#243) Almonen


Almonen
aktív tag

Ha megjelenik az S9, S8 ára is esni fog.

Amúgy tegnapelőtt voltam telekomnál, azt mondták még nem is kaptak A8-ból. Ehhez képest a szemközti bevásárlóközpontban lévő üzletükben már igen, ki is próbálták, azt mondták nem rossz.

(#244) OCTAMD válasza Almonen (#240) üzenetére


OCTAMD
őstag

Oroszország Ukrajna Törökország a legközelebbi A8+

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#245) Almonen


Almonen
aktív tag

Köszi. Gondolom ha hivatalosan nem forgalmazzák akkor Samsung szerviz se javítja, ha kellene. Vagy igen?

[ Szerkesztve ]

(#246) OCTAMD válasza Almonen (#245) üzenetére


OCTAMD
őstag

Ha valamikor kitolják itt közeli EU-s országba,akkor van esély rá,hogy onnan behozod és azt igen

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#247) Almonen


Almonen
aktív tag

Hát igen. Az egy dolog hogy ide nem jön, de tőlünk nyugatabbra szerintem vinnék mint a cukrot.

Bár behozatni se lenne két forint.

[ Szerkesztve ]

(#248) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Vett már valaki ilyen készüléket.
Ezen még mindig az Intel (McAfee) a beépített biztonsági szoftver?
Aktiváltátok?
Vagy mást telepítettetek, pl. Eset vagy Avast?

(#249) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Már elkezdtem tesztelni a telefont. Kézben fogva prémium minőség, nagyon szép az egész telefon úgy ahogy van. Gyönyürű, nagy kijelző, még sem nagy méretű maga telefon. Rendszert gyorsan kezeli pörög rendesen. Az akksi is jól bírja, szerintem rendben van az is. Kamerára sem lehet panasz nagyszerű képeket lehet vele lőni. A tesztel ellentétben Manual Camera Compatibility, teljes értékű camera api 2-őt jelez, amit az Open kamera app-ban be is tudtam kapcsolni. Szóval az összkép szuper nagyon, bár tényleg kicsit drága, de legalább tényleg prémium készülék.

(#250) batai15 válasza Bagoly01 (#249) üzenetére


batai15
félisten

Köszi! A tavalyi a5 kihagytam amit azóta is bánok, ez a hsz csak erősít abban hogy e melett a telefon melett döntök.ha picit olcsóbb lesz még veszem is megfele

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.