Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) HEAHEA válasza Aryes (#4538) üzenetére


HEAHEA
tag

Sziasztok! Ezt én is kipróbáltam. Amikor ráböktem a"Csengőhangra" , rákérdezett engedélyezem-e a telefonon található médiaelemekhez, zenéhez, videóhoz való hozzáférést. Miután elfogadtam, már ki tudtam választani az egyedi csengóhangot. Kíváncsi leszek mi lesz a megoldás vscotina fórumtársnál.

(#4552) Jim74 válasza vscotina (#4550) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ez elég rejtélyes... Fel kellene dobnia a SecSoundPicker engedélykérését...

(#4553) Aryes válasza vscotina (#4544) üzenetére


Aryes
nagyúr

Samsung fiókból állítottál vissza adatokat?

Tedd már meg, hogy ha factory resetet csinálsz, utána ne menj fel a netre, és ne állítsd vissza az adataidat felhőből, hanem hozz létre egy névjegyet a telefonon, és úgy próbálj meg hozzá csengőhangot adni.

Vagy a névjegyzékedben van vmi anomália, vagy vmi applikáció, ami megfekteti a telefont.

Az nem lehet, hogy készülékhiba, mikor most cseréltek nálad telefont, ugyanezzel a hibával...

[ Szerkesztve ]

(#4554) vscotina válasza Aryes (#4553) üzenetére


vscotina
aktív tag

google fiókból jöttek az adatok és a Smart Switch-csel raktam át az adatokat a régi telefonról (A51)

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#4555) orso0355


orso0355
őstag

Mondjuk az 5 éves Redmi 4x-em 100-ból 99-szer felismeri az ujjlenyomatom, a Samsung most eléggé felbosszantott a 10-ből 1-es átlaggal 😃

(#4556) lypen99 válasza orso0355 (#4555) üzenetére


lypen99
aktív tag

Jó sokat értél mellé akkor. :D
Nekem 10/7-8.

(#4557) orso0355 válasza lypen99 (#4556) üzenetére


orso0355
őstag

3 különböző ujjlenyomatot rögzítettem, de egyik se sikeres.
Egyébként én előbb duplakoppozok, utána nyomom rá, tehát látom, hova kell, de ez így rohadt bosszantó... nem gondolnám, hogy én lennék a béna öt év ujjlenyomatozás után. A céges Redmi 9 is szó nélkül old fel ujjlenyomatra, szinte soha nem kér ismétlést.
Persze tudok vele együtt élni, csak azért egy kicsitt... na :U

(#4558) kutga válasza orso0355 (#4557) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem te vagy a béna, hanem az ujjlenyomat olvasó. Nálam általában hétvégére bolondul meg, ma reggel rögzítettem harmadjára az ujjaimat.

Let the Zone take me if I am.

(#4559) gerolka válasza orso0355 (#4557) üzenetére


gerolka
tag

Pár napja használom a telefont és nálam is az ujjlenyomat olvasó az ami bosszantóan működik illetve nem működik. Viszont mióta kikapcsoltam a duplakoppos ébresztést azóta jobb százalékkal működik!
És ez egy másik nagy problémát is megoldott, egyszerűen lehetetlen volt zsebben hordani, pl rendszeresen hivogatott számokat a segélyhivón, szerencsére sosem valós számot.

(#4560) Aryes válasza kutga (#4558) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egyik sem, szokni kell a mozdulatot! Feljebb írtam, hogy mikre érdemes odafigyelni.

(#4561) agy73p


agy73p
senior tag

Szerintem hülyének fogtok nézni:
megint eltelt egy hétvége, megint kevesebb a névjegyeim száma. 900 körül volt a hét közepén, most pedig 749 db.
Csak Google fiókban (2) tartok névjegyet.
A közvetlen kollégám nevét szombaton reggel még kiírta, de ma már csak a számát mutatja az előzmények között.
Gyerekem számát és nevét mutatja, de a másik Google fiókban most nincs meg.
Mindkét fiók tartalma megváltozott egy kicsit. Természetesen senki nem tudja a különböző jelszavakat és senki nem manipulálja a tartalmakat.

Az micsoda, amikor a névjegyek tárhelyét megnézem a telefonban, több sorban mutatja az adatokat és írja: leválasztás.

Valami szinkronizálási probléma lehet?

Névjegyzék, nektek is ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#4562) gerner1 válasza agy73p (#4561) üzenetére


gerner1
veterán

Akkor is ezzel jutalmaz, ha alapértelmezett tárhelynek a "Telefon" -t állítod be, és mindkét g.fiókból oda helyezed át a névjegyeket ?

(#4563) kmarci25


kmarci25
veterán

Korábban megtaláltam, de most nem. :U Szóval azon szeretnék változtatni, hogy mikor értesítés érkezik a telefonra, akkor most a képernyő felső részén jelenik meg egy ablakban. Emlékszem, hogy ezt én állítottam be, de most a fenének sem tudom megtalálni hogy hol. Segítsetek lécci, már áttúrtam, ahol tippeltem, de nincs meg.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4564) gerner1 válasza kmarci25 (#4563) üzenetére


gerner1
veterán

A Fejelsztőiben van olyan, hogy :
"Értesítési buborékok" ⇐Erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#4565) lypen99 válasza orso0355 (#4557) üzenetére


lypen99
aktív tag

Ja nem azért írtam, hogy "degradáljálak" ne érts félre. :))
Nekem se mindig tuti, de általában megy, rábökök előbb a kijelzőre és onnan az olvasóra, de már gyakorlom vakon is.

Van amikor feljebb akarom (ami benne van elvileg) akkor 3-ból 0, tehát lejjebb kell az ujjamat csúsztatni aztán works. :))

(#4566) gerner1 válasza gerner1 (#4564) üzenetére


gerner1
veterán

Khhmm... Szóval, a : Fejlesztőiben. Mea culpa..

(#4567) kmarci25 válasza gerner1 (#4566) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem tudom, mert ezt a menüt sem találom a Fejlesztői beállításokban.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4568) kutga válasza kmarci25 (#4567) üzenetére


kutga
nagyúr

Mi lenne a cél? Egyébként Beállítások-Zárolt képernyő-Értesítések.

Let the Zone take me if I am.

(#4569) gerner1 válasza kmarci25 (#4567) üzenetére


gerner1
veterán

Esetleg ez: LINK ?

(#4570) DrKapocs válasza agy73p (#4561) üzenetére


DrKapocs
őstag

Állandó jelleggel be van kapcsolva a szinkronizálás a telefonon? Van több telefonod? Olyan nincs, hogy hétköznap minden rendben, hétvégére pedig szublimálnak a névjegyeid. Szerintem valami olyasmi dolog lehet itt, hogy a telefonon módosítod a névjegyeid (ezt pl. akkor teszed, amikor "eltűnik" valami), a szinkronizálás bekapcsolásakor pedig egyszerűen szinkronizálja a meglévőket és újakat a felhőben lévőkkel.

Szerintem az lenne a legegyszerűbb, hogy egyszer, normálisan, nem telefonon keresztül rendbe rakod az egészet; amíg ez nincs meg, addig szerintem folyamatosan ilyen "hibával" fogsz találkozni. Én azzal kezdeném, hogy kikapcsolom a telefon automata szinkronizálását, hogy semmi ne kavarjon be. Az összes létező telefonodon kikapcsolnám. Felmész a contacts.google.com oldalra és ott, gépen szerkeszted az egész listát. Átnézném a felhőben lévő névjegyeket, rendbe raknám őket. Miután a gépen mindent rendbe raktam, azután exportálnám az összeset, így lesz egy backup a rendberakott névjegyekről. Ezután az össes létező telefonodról letörölném a teljes google fiókot, úgy, ahogy van. Bekapcsolnám az automata szinkronizálást és bejelentkeznék a google fiókomba. Így le fogja szinkronizálni a felhőben lévővel. Ha egy készülék megvan, jöhet a követekző...

(#4571) kmarci25 válasza kutga (#4568) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezt megtaláltam, de nem itt van az a beállítás, amit keresek. A cél az lenne, hogy mikor kapok egy értesítést, akkor hogyan jelelzzen a telefon. Igazából már az is elég lenne, ha kivilágosodna, ha értesítés érkezik. Jelenleg úgy van beállítva, hogy ha kapok értesítést, akkor az AOD aktív, de erős fényben nem látom, hogy milyen típusú értesítés jött, és ez zavaró. (Ha csak épp rűpillantanék, hogy fontos-e, akkor is fel kell oldanom, de legalábbis ráböknöm.)
Szóval ezt kéne megoldani. (Emlkészem, hogy változtattam ezt, vagy nagyon hülyülök... :DDD )

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4572) DrKapocs válasza kmarci25 (#4571) üzenetére


DrKapocs
őstag

Notification light for Samsung, régi néven AODNotify. Még az értesítés tartalmát is kiírja, ha szeretnéd. Azért én ezt nem szoktam, csak pl. az e-mail küldőjét. De a lényeg, a végletekig minden testre szabható.

(#4573) Zsineg


Zsineg
újonc

Szaisztok,

Az A52s lett a kiválasztott telefonvasárlásra. A kèrdésem az lenne, hogy hogyan lehet a legolcsóbban beszerezni ( nem akarom szürkén :) ). Ha jól rémlik volt valami samsungos kupon kombózási lehetőség ?! Vagy hol a legmegérősebb ?!

Köszi és bocsi ha off :R

(#4574) kutga válasza Zsineg (#4573) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem így a legolcsóbb.

MAR-WY3E-FEKY-5ZW2
SAMAJUS10

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#4575) Űrvándor


Űrvándor
csendes tag

:F Sziasztok, A duplakoppos ébresztést hol kell kikapcsolni? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#4576) kutga válasza Űrvándor (#4575) üzenetére


kutga
nagyúr

Beállítások-Speciális funkciók-Kéz és egyéb mozdulatok.

Let the Zone take me if I am.

(#4577) Űrvándor válasza kutga (#4576) üzenetére


Űrvándor
csendes tag

:R Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#4578) Zsineg válasza kutga (#4574) üzenetére


Zsineg
újonc

Köszi !! :R :R

(#4579) orso0355 válasza lypen99 (#4565) üzenetére


orso0355
őstag

Ja neem, nem vettem annak, csak tök bosszantott épp a dolog :DD
De amúgy ja, gyakorolni kell, lehet.

(#4580) kmarci25 válasza DrKapocs (#4572) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszönöm, telepítettem, nézem. De valahol biztos állítottam ezt a dolgot, még emlékszem, hogy színt is lehetett választani, csak annyira lukas az agyam, hogy nincs meg merre volt... :((( :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4581) Aryes válasza kmarci25 (#4571) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem ezt keresed?

(#4582) kmarci25 válasza Aryes (#4581) üzenetére


kmarci25
veterán

De. Épp most akartam írni. :D

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4583) Aryes válasza kmarci25 (#4582) üzenetére


Aryes
nagyúr

:DDD

(#4584) agy73p válasza DrKapocs (#4570) üzenetére


agy73p
senior tag

Köszi és Gerner1-nek is.

Csak egy telefonom van és sehol máshol nincs szinkronizálva a névjegyzék.
Miközben tegnap éjjel dühömben leírtam ide, közben hasonlókat meg is csináltam. Több mentést újra.
Sőt, a múlt heti üzenetem után megcsináltam pc-n a névjegyeket, pont ezért fájt, hogy megint gáz van vele, mivel az új helyzetről és a heti módosításokról nem csináltam mentést.
De most már naponta figyelem.

Egyébként egy dolgot észrevettem, az Google fiók szinkronizálás hibát jelzett. Lehet, hogy mindkettővel volt gond. Ezért lehetett, hogy elvesztek a telefonon időközben eszközölt változtatások.

926 névjegyet rendezni pc-n elég időigényes és fárasztó. :((

Majd megoldódik, megírom, ha jutottam valami értelmes magyarázatra.
Nem gondolom, hogy a telefonnal van gond, inkább valami szerencsétlen véletlenek összjátéka. Valami faék egyszerűségű alap beállítás.

[ Szerkesztve ]

(#4585) sxxorp válasza DrKapocs (#4433) üzenetére


sxxorp
őstag

Csak annyi a különbség, hogy én 'alulról' közelítettem, a drágulás miatt flagship szoba sem jött, mesterek az első, legkevesebb kompromisszumos telefont, ez lett az A52s :) Másodlagosnak maradt a Xiaomi Mi9SE - az a kényelmes méret...

(#4586) gippazoid válasza kutga (#4574) üzenetére


gippazoid
senior tag

Nem túl régi okostelót érdemes megpróbálni beszámíttatni. 15e Ft azonnali kedvezmény és még lehet több is később.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#4587) kutga válasza gippazoid (#4586) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem csak az A5 van. :)

Let the Zone take me if I am.

(#4588) gippazoid válasza kutga (#4587) üzenetére


gippazoid
senior tag

A5 2016-ot lehet.
15000 Ft kedvezmény a teló árából + 10359 Ft bevizsgálás után

2017-et is.
15000 Ft kedvezmény a teló árából + 13626 Ft bevizsgálás után

Időd is van adatot másolni, mert beküldeni csak az új teló érkezte után kell.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#4589) kutga válasza gippazoid (#4588) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem már van A52, nem most vásárolok. :)

Let the Zone take me if I am.

(#4590) Stard72


Stard72
tag

Sziasztok!

Biztos volt már róla szó, de szeretném pontosan tudni, hogy mennyi ideig kap biztonsági frissítéseket ez a telefon. Céges telefonnak venném, és ott max egy éves lehet legrégebbi frissítés a telefonon, különben nem engedik fel a hálózatra.
Nem volt még Samsungom és 3 évre vennék telefont legalább

[ Szerkesztve ]

(#4591) gerner1 válasza Stard72 (#4590) üzenetére


gerner1
veterán

~5év.

(#4592) hege1989


hege1989
tag

Sziasztok! Kb 1 hónapja van meg a telefon. Eddigi telefonjaimnál ellene voltam mindenféle toknak, de ez mondhatni követeli. Vigyáztam rá ahogy lehetett, de a hátlap szélei elkezdtek lekopni és összes is karcolódott holott zsebben hordom és semmi más nincs mellette.
Ti is tapasztaltátok ezt a kopást és a könnyen karcolódást?

Idegesítő, hogy tokot kell rá raknom amitől még vastagabb lesz az egyébként is vastag telefon.

http://hardverapro.hu/tag/hege1989

(#4593) kutga válasza hege1989 (#4592) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem a festék már dobozból kivéve le volt kopva. Zöld és fekete modellen ugyanúgy.

Let the Zone take me if I am.

(#4594) gerner1 válasza hege1989 (#4592) üzenetére


gerner1
veterán

Sajnos ez van. De, a nagyobb tesók topikjaiban is olvashatók hasonlók, ahol még alu-keret van. Szóval, higul a minőség.

(#4595) hege1989 válasza gerner1 (#4594) üzenetére


hege1989
tag

S7-ről váltottam. Elég elkeserítő, hogy ez kevésbé minőségi darab mint az S7 volt új korában.

http://hardverapro.hu/tag/hege1989

(#4596) 30z.Samu válasza hege1989 (#4595) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem fer az összehasonlítás, ugyanis az S7 maga korában egy csúcsmobil volt, míg az A52s egy középkategóriás készülék. Ebből kifolyólag nem lesz olyan anyagminősége szerintem, mint az S22-nek mondjuk. Az persze gáz, hogy kopik, de a csúcsmobilnál sem ritka jelenség ez.

Sic Parvis Magna

(#4597) kutga válasza 30z.Samu (#4596) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez igaz, de én még emlékszem régen a fém-üveg A szériára. Ahhoz képest ez már valóban silányabb minőség.

Let the Zone take me if I am.

(#4598) Móci válasza hege1989 (#4592) üzenetére


Móci
addikt

A telefon szélei tokban is kopnak, az A71 is ugyanilyen műanyag bucsus szar minőség volt. Mondjuk amennyiért adják, ez elég ciki...
A face/meta messenger nem 'villog' másnak? Ha üzenetet küldök, vagy megnyitom, villog az ablak párat, mintha lassan frissítene.
Mostanában picit belassult, de nem rossz ez.
Kamerában lehetne jobb, a színek néha el vannak kicsit rontva, de az A71 piros kiemeléséhez képest nem gáz.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4599) dragon1993 válasza 30z.Samu (#4596) üzenetére


dragon1993
őstag

Az S22 is pet palack érzés az S7E-hez képest.
Én az A52s és az S21/S22 között gondolkoztam, teljesítmény / kamera megfelel az A52sben anyag minőségben meg nem éreztem nagy különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#4600) 30z.Samu válasza dragon1993 (#4599) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az viszont gáz, ha már prémium kategóriás készüléket vesz az ember, akkor a fogásán is érezze már a prémium minőséget.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.