Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) BigBear válasza Ganzer (#5550) üzenetére


BigBear
senior tag

Próbáltam többféle fülessel, a budgettől a drágáig, pl. XM3-mal, azzal is alig szólt, szóval nem fülesprobléma. Furcsa a dolog.

(#5552) GEPESZ66 válasza BigBear (#5547) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Én korábban egy bluetooth headsettel jártam úgy egy másik telefonnal, hogy halk lett.
A headset-et kellett tiszta alkohollal megtakarítani, s ismét hangos lett.

(#5553) BigBear válasza GEPESZ66 (#5552) üzenetére


BigBear
senior tag

Hááát, vacsi újjal se oké ill. ha másik telefonon jó, nem igazán ez lesz a gond. :(

(#5554) osonte válasza BigBear (#5547) üzenetére


osonte
senior tag

Az utóbbi pár frissítés nekem rontott a hangminőségen. Nálam van mély, magas és hangos is, nem lenne fos a jack kimenet hangja (Galaxy A71-hez hasonlítva kiemelkedő), de sajnos a Samsung alklalmaz egy olyan dolgot az audio kimenet tekintetében, hogy DRC (Dynamic Range Compression). Magyarul tömöríti a hangot, amit az utolsó pár frissítés után még jobban hallok, mint előtte. Még pár hónapja szerettem a hangját, most már nem annyira. Amúgy tippként az "UHQ-felbontásnövelő" bekapcsolásával kicsit elvesz a szokol rádió effektből és ad hozzá mélyet. Mondjuk az én személyes véleményem, hogy jobban járnánk ha kihagyták volna a tömörítést és max egy equalizert tesznek bele, ami kikapcsolható (soha nem használnám). Egyszerűen szóljon jól és nem kell mindenféle hülye kapcsoló...

Vannak custom romok, amelyek kikapcsolják a DRC-t, de ezért nem buknám el a garanciát, meg a Samsungnál a nem gyári rom cseréjére csak negatív tapasztalataim vannak (utolsó emlékeim, amikor újra kellett programozni az IMEI számokat a telefonon, amit én nem tudtam megcsinálni és így a pénztárcám is bánta). Ebből a szempontból a Xiaomit szénné lehet romolni, de ettől függetlenül a Samsung a nyerő nálam.

A megoldás az, ha veszel egy jófajta USB-DAC-ot: [link] , ami nem olcsó, cserébe a következő telefonhoz is tudod használni, főleg mivel egyre kevesebb telefonon van jack kimenet.

(#5555) rbelme85


rbelme85
kezdő

Sziasztok!

Kicsit off lesz a kérdésem.

Nagyon jó lenne ez a telefon, ha tudná a 2sim+memóriakártya kombinációt egyszerre. Anyukámnak venném ajándékba.

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e ennek a márkának olyan verziója ahol a kritériumnak megfelelne. S nem lenne 1-1,5 évnél régebbi modell.

Köszönöm a válaszokat!

SiemensM35i>Nokia3510>SiemensSL42>SharpGX10>Nokia6230i>Nokia7310Supernova>Nokia5800XperssMusic>SamsungGalaxyS3>Honor8>Samsung GalaxyS20FE-SD4g

(#5556) kutga válasza rbelme85 (#5555) üzenetére


kutga
nagyúr

A22 4g és A22 5g ilyen.

Let the Zone take me if I am.

(#5557) gerner1 válasza rbelme85 (#5555) üzenetére


gerner1
veterán

1db fizikai SiM + 1db eSiM alkalmazásával megoldható, hogy a SiM2 slotban miicroSD lehessen.

[ Szerkesztve ]

(#5558) tlac válasza gerner1 (#5557) üzenetére


tlac
nagyúr

ez a típus nem támogatja az esim-et

(#5559) BigBear válasza osonte (#5554) üzenetére


BigBear
senior tag

Type-C csatira gondoltam, van is egy sima, amit a régi Leeco telefonjainkhoz használtam, de a Samsungra dugva ismeretlen eszközt ír csak, nem ismeri fel a fülest. :(

(#5560) Aryes válasza BigBear (#5547) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ilyen a csatlakozója?

Tokban van a telefon?
Szerintem nincs teljesen bedugva a csatlakozó az aljzatba, ezért 1 csatorna szól mindkét fülön, rövidzárban. A legtöbb fülessel pont így járok én is, van olyan fülesem, amit csak úgy tudok bedugni, ha kibújtatom a telefon sarkát a tokból.

Hangerő: a "Hangminőség és effektek / Adapt Sound" menüt felfedezted már magadnak?

Bluetooth esetében a hangminőségnek nem sok köze van a telefon beállításaihoz, miután a DAC gyakorlatilag a fülhallgatóban magában helyezkedik el. Illetve a kettő között a kommunikációra használt kodek határozza meg a tömörítést. Lehetséges, hogy nem beszélnek "közös nyelvet", így valami rosszabb minőségű fallback kodekre vált a kapcsolat, ehhez nem nagyon értek, úgyhogy elnézést, ha hülyeséget írtam. :R

Update: Most keresgéltem a témában, és valahol azt írták, hogy ki kell kapcsolni az akkumulátor optimalizálását a zenelejátszó alkalmazásnál, javít a hangon. Egy próbát megérne!
Esetleg teljesen kikapcsolni az adaptív akkumulátorkezelést?

[ Szerkesztve ]

(#5561) rbelme85 válasza kutga (#5556) üzenetére


rbelme85
kezdő

Köszönöm kutga és gerner1 segíséget.

SiemensM35i>Nokia3510>SiemensSL42>SharpGX10>Nokia6230i>Nokia7310Supernova>Nokia5800XperssMusic>SamsungGalaxyS3>Honor8>Samsung GalaxyS20FE-SD4g

(#5562) kutga válasza rbelme85 (#5561) üzenetére


kutga
nagyúr

A32 4g is ilyen.

Let the Zone take me if I am.

(#5563) Aryes válasza rbelme85 (#5555) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ennél a telefonnál nem működik az a trükk, hogy picit vékonyabbra csiszolva az SD kártyát és a sim2-t, beférnek egyszerre egy slot-ba? Én még sosem csináltam, csak olvastam, hogy szokták ezt így megoldani.

(#5565) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Úgy néz ki, hogy nekem nem baxott szét semmit a frissítés. :R :C

Go Gunners!

(#5566) BigBear válasza Aryes (#5560) üzenetére


BigBear
senior tag

Nincs tokban, kivettem, mert abban nem ment a helyére rendesen a csati. Amúgy igen, olyan a csatlakozó. A próbált vezetékes füles [ez] volt.
Adapt sound nem változat. Bluetooth mellett a hangminőség rendben van, csak a hangerő problémás.

(#5567) Aryes válasza BigBear (#5566) üzenetére


Aryes
nagyúr

Még annyi lehet, hogy a gyűrűk sorrendje nem kompatibilis a telefonnal... Próbáld meg benyomva tartani a mikrofon gombját, és figyeld meg, hogy változik-e a hangminőség.

(#5568) rbelme85 válasza Aryes (#5563) üzenetére


rbelme85
kezdő

Köszönöm az ötletet. Ezt gyakorlatban is működik?! ☺️
Vajon a telefon felfogja, hogy átverték?! 😂
S ha felfogja akkor nem fog meghülyülni?!

Köszönöm, kutga!

[ Szerkesztve ]

SiemensM35i>Nokia3510>SiemensSL42>SharpGX10>Nokia6230i>Nokia7310Supernova>Nokia5800XperssMusic>SamsungGalaxyS3>Honor8>Samsung GalaxyS20FE-SD4g

(#5569) BigBear válasza Aryes (#5567) üzenetére


BigBear
senior tag

Na, ha majd hazaérek valamikor, kipróbálom, ahogy az akku optimalizálásos dolgot is megnézem. Visszajelzek.

(#5570) Aryes válasza rbelme85 (#5568) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miután a mikrofon gomb a gyakorlatban semmi mást nem csinál, mint rövidre zárja a mikrofon és a GND gyűrűt (a csatlakozó utolsó két gyűrűje), igen, ennek működni kell. :K
Ilyen szempontból nincs új a nap alatt, volt itthon egy ~20 éves Nokia N-gage fülhallgatóm, amit sok éve használok általános célra (mert kényelmes a kialakítása, és órákig sem fájdul meg tőle a fülem), ráműtöttem egy ilyen csatlakozót, a mikrofon és a gomb is működik, mintha mindig is Samsung füles lett volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5571) BigBear


BigBear
senior tag

Na, némi fejlemény.
Vezetékes fülessel nem jutottam 100%-ig előre, összehasonlítva más telefonokkal, nagyon úgy tünik, hogy gyengébb (rosszabb minőségű) a jack kimenete az A52s-nek. Hangerő van, de igazi mélyek nincsenek, ez olyan amilyen.
A type c átalakítóm továbbra sem működik, ismeretlen eszközt ír.
Bluetooth.
A következő tippjeim /neten lelt ötleteim voltak és eredményük.
- mindenféle szoftver, Nicelock, eq stb -> semmi
- akku optimalizálás -> semmi
- adapt sound -> van valami változás, de nagyon minimális
- atmos -> semmi
- fejlesztői menüben absolut volume -> semmi
- fejlesztői menü HD audio -> semmi
- fejlesztői menü A2DP teherment kikapcs - > hoppá, van valami.
Eddig jutottam nap közben a nálam levő QCY T13-mal.
Azt hittem, ezzel megtaláltam a hibát, mert bekattintva az A2DP menüt, azonnal feljebb ugrott a hangerő.
De aztán este új próba másik fülessel, ott semmi, de semmi nem változtatott a hangerő gyengeségén, sőt, a QCY -nal is ismét gyenge volt.
Az LG tvre csatlakozva minden eszközön rendben volt / van a hangerő.
Aztán találtam egy újabb tippet.
Hogy hogyan függ össze bármivel is, nem tudom, de úgy néz ki, van végre valami.
Bluetooth eszköz csatlakoztat, telefon max hangerőre tol, majd újraindítás. Aztán láss csodát, újraindulást követően van hangerő végre. (Ugyan én el tudnék viselni többet (TV-n is), de sztem az eszközeim max kapacitása ennyi. Mindenesetre így már rendben van.)
Kipróbáltam visszafelé is, levéve a hangerőt majd újraindítva a gelefont, full halk bluetooth kimenet lesz az eredmény.
Hogy ez hogy függ össze, nem tudom. Mintha kalibrálna egyet indításkor az utolsó hangerőhöz képest és ahhoz viszonyítva tolná feljebb vagy lejjebb a hangerő állítási tartományát.
Van egy olyan érzésem, hogy a Samsung igencsak belenyúlt a tiszta droid rendszerbe az adapt sound bigyójával emiatt gyakorlatilag hiába állítgatom a fejlesztői menüt, csak az adapt sounddal kalibrált és újraindításkor beálló értékeket veszi figyelembe a rendszer.

(#5572) osonte válasza BigBear (#5571) üzenetére


osonte
senior tag

Szerintem fejhallgató függő is, hogy mit lehet kihozni a telefonból. Konkrétan ilyenem van: [link] . Könnyen hajtható és lemegy egész mélyre, mindezt árához képest precízen/feszesen teszi. Háromnegyed hangerőn a telefon olyan mélyet tud adni YouTube-nál, hogy egy jó mélynyomós kocsiban érzem magam, illetve a hangerő is már bántó lenne számomra hangosabban.

Nekem az Apple USB-C jack adaptere is működik ezzel a telefonnal. YouTube halk, de Poweramp hangos. Kevesebb a mély, viszont részletesebb a hangja. Akusztikus zenére azoktam elővenni...

(#5573) Ganzer válasza BigBear (#5571) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Köszi a tippet, jó tudni hogy lett megoldás. Akár az összefoglalóba is bele lehetne írni, hasznos lehet még ez az infó.

(#5574) Qtyii


Qtyii
tag

na tegnap felraktam este 11 kor 25 wattos samsung töltőre és most néztem meg és 69% :(( :Y
kihúzom bedugom 1 perc múlva 70 még egy perc 71%
beszart az aksi? vagy a töltő? vagy a csatlakozó..
mivan???

[ Szerkesztve ]

(#5575) mrbego válasza BigBear (#5571) üzenetére


mrbego
aktív tag

Szia
Mivel láthatóan neked az átlagembernél fontosabb a hangzás igényed szerintem más telefont kell választani, ami kielégítő lehet számodra.

Én napközben egy alap vezetékes JVC agybadugós headsettel használom és teljesen normálisan szól. Ezek mellett kültéri tevékenységeknél vagy egy Sony WI-C200 headsettel vagy egy Honor Choice TWS -t használok. Nem top kategóriák az biztos, de ezekkel is normálisan szól.
Nagy ritkán itthon este egy-két videó vagy sorozatrészhez pedig a Panasonic RB-M700 -at veszem elő, bár ebben egy külön basszus növelő funkció (bass reactor).

Még szerintem sosem vettem fel max hangerőre a telefont egy fülesnél sem. Szeretem a jó hangzást bár nem vagyok audiofil.

Üdv, P

(#5576) Trooper82 válasza t72killer (#5528) üzenetére


Trooper82
senior tag

Nekem ilyen nincs. Viszont a rendszerhangok hibásan, recsegősen szólnak a frissítés óta. Zene, videóknál nincs ilyen gond. Furi

[ Szerkesztve ]

(#5577) BigBear válasza mrbego (#5575) üzenetére


BigBear
senior tag

Áhh, messze nem vagyok audiofil.
Valamikor hifiztem, de azóta beérett az ízlésem és rájöttem, hogy szutyuk youtube-ról is simán élvezem a Tubular bellsttől kezdve a bármi tüc-tücig a zenét. :DDD Szeretem a bassheadnek nevezett cuccokat, de nem mindenem a mélyhang. Háklis vagyok a dobozhangra, a sziszegő magasakra, a középtartomány hiányára. A Rock Zircon amit feljebb linkeltem az egyik legjobb budget madzagos füles (volt), de tökéletesen elégedett voltam a Mixcder HD401-el is (mondjuk árához mérten ezt is agyondícsérték), aminek sajnos letört az egyik füle. Szerettem az MX3-at, de tök feleslegesnek találtam, nekem annyival nem nyújtott többet, amennyivel drágább. Igyekszem a kínai budget de relatív szép hangú holmik közt csemegézni.
Viszont mindemellett is feltűnt sajnos, hogy mind a RN3, a RN7 vagy a Leeco messze jobban szólt fülessel, mint ez.
Jelenleg egy QCY T13 van hurcibálni, egy Avantree Audition TV-hez, egy Soundcore füles asszonynak, meg egy pár madzagos izé, a noname-től AKG-n át Sennheiserig. A BT középáras AKG és Sennheiser fülesek baromi kényelmetlenek nekem, mert nem megy bele egyikbe se a fülem. Érdekes, hogy régebben a vezetékeseket valahogy nagyobbra csinálták.

(#5578) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Én múlt csütörtökön vettem a telefont Euronicsban. Bekapcsolás után a beállítások elejénél kért wifi beállítást, aztán egy órát molyolt ott, frissített.
Utána napokkal mondtátok, hogy van új frissítés. Nekem nem talál semmit....Ebben már benne lehet, amit vásárlás napján telepítgetett?


Egy hetet elketyergett egy töltéssel, megint csütörtök este töltöttem, látjátok hol áll.... Tetszik. Jó, én 52 évesen nem nyomom egész nap, 1-1 telefon, meg ránézek naponta 2x üzenetekre, ennyi. Néha egy-egy fotó. Apropó, a Redmi után túl világosnak találom a fotókat, amiket készít. Nem igazán találtam beállítást rá...Használtok valami más, bevált kamera alkalmazást..? A Redmin próbáltam régebben mást, azt hiszem a Gcam alkalmazást. Itt is elmenne..? Köszönöm!

(#5579) Peterhappy válasza Peterhappy (#5506) üzenetére


Peterhappy
őstag

Végül XProtector TPU tok (Nillkin nem volt készleten) és 10D kijelzőfólia lett a befutó, elég jófélének tűnik mindkettő. A tok bumszlibb, mint szerettem volna, de nem zavaró és látszik, hogy van benne anyag, jól fogja a telefont.

Még egyszer köszönöm a segítségeteket!

(#5580) DrBubo77 válasza Zoli bácsi (#5578) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A kép alapján a legfrissebb verzió van a telefonodon.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5581) Zoli bácsi válasza DrBubo77 (#5580) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Köszönöm! :R

A fotós probléma megoldódott....User error. Nem a telefon készít világos képeket. :B
Annyi történt, hogy a melegekben nem használom az asztali gépet, befűti a szobát, ezért előszedem a 10 éves laptopomat, ezt használom. Előbb messziről ránézve mondom furcsa szögben áll a kijelző....Helyére húztam.... Vagy egy hete így használom, nem tűnt fel, átlag felhasználásnál nem volt gond. A hallgattál volna bölcs maradtál volna érzés.....
Ráadásul a munkahelyi FB csoportba felrakott képek, amiket kézzel módosítottam képszerkesztővel...Hát... most erősen túlszaturáltak.
Na, telepítek magamnak egy szoftverfrissítést a hűtőből... :D
"L" nézést kérek. :)

(#5582) Aryes válasza Zoli bácsi (#5581) üzenetére


Aryes
nagyúr

:DDD

(#5583) osonte válasza Zoli bácsi (#5581) üzenetére


osonte
senior tag

Fotós topikban javasolták, hogy az "Automatikus HDR" legyen bekapcsolva. Anélkül nekem valamikor kiégett a fotón az ég, szóval ezt érdemes bekapcsolni. Jó GCAM-ot pedig nem találtam még, ami minden körülmények között jobban teljesít ezen a telefonon, vannak helyzetek, amikor jobb, de két kamera appot nem akarok tartani a telefonon és mindkettővel fényképezni, hogy éppen melyik jobb adott körülmények között. Számomra akkor lenne értelme a GCAM-nak, ha mindig minden körülmény között jobban teljesítene, mint a gyári.

(#5584) tomgabor


tomgabor
senior tag

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne hogy élességben mennyivel rosszabb az ebben lévő amoled and lcd-hez képest?(mennyire mosottak a kis betűk, pl prohardver olvasás) Illetve olvasom hogy vannak térerő hibák, ez mennyire elterjedt?

(#5585) kutga válasza tomgabor (#5584) üzenetére


kutga
nagyúr

Rosszabb? Térerő gondok nálam nem voltak.

Let the Zone take me if I am.

(#5586) Ganzer válasza tomgabor (#5584) üzenetére


Ganzer
aktív tag

6.5"-ra jut 1080x2400 pixel, a kijelző felbontása teljesen rendben van, nem mosottak a kis betűk. Lcd-hez képest semmivel sem rosszabb az oled, sőt, itt a fekete valóban fekete.
Térerő hibákkal nem találkoztam.

(#5587) Phoen|x válasza tomgabor (#5584) üzenetére


Phoen|x
őstag

Én is telefonról olvasom nagyrészt a fórumot meg a cikkeket. Teljesen jó. :K

Go Gunners!

(#5588) Aryes válasza tomgabor (#5584) üzenetére


Aryes
nagyúr

Korábban volt panasz az amoled szőrösségére, amit itt én, és a többi amoled fan nem osztottunk, de ha a szemed nagyon LCD-hez szokott és elég közelről szoktad nézni, feltűnhet némi különbség az LCD javára.

(#5589) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Nekem a másfél hét tapasztalat után.... :D
A wifi kissé gyengébb, mint az elődé (Redmi Note 8T) volt. De voltam horgászni lakott területektől messze lévő vidékeken (Hanság, Rábca part), ott is van használható 4G kapcsolat, ahol eddig egyik telefonnak sem, szóval a térerő kiváló. Természetesen 2G hálózat is van, sőt, át sem állt az osztrák hálóra, amit az előd rendszeresen megtett a határ közelében. Fel sem tűnt volna soha, ha nem jönne az "Üdvözöljük Ausztriában" kezdetű SMS.
Kijelző...Nekem első Amoled-es telefonom, nem veszek észre annyira nagy változást az elődhöz képest, semmiben nem rosszabb, de azt sem mondhatnám hogy látványosan jobb. A készenléti idő viszont brutálisan jó, gondolom a kijelző miatt is, itt tényleg érdemes sötét témát állítani. :)

(#5590) tomgabor válasza Aryes (#5588) üzenetére


tomgabor
senior tag

Azért kérdem mert a mostani LCD-n tű éles a kép, viszont az Amoled-en(Xiaomi 11 Lite 5G NE) ilyen mosott pixeles volt(mint a jpeg meme). Mivel 90%-ban olvasásra használom a telefont(nem szoktam felnagyítani a képet) így ez a legfontosabb szempont és a 4G stabil legyen(mostani Poco M3 2-3 bar szokott lenni.)

[ Szerkesztve ]

(#5591) Sgr_A válasza tomgabor (#5590) üzenetére


Sgr_A
addikt

Jaj hagyd azt a xiaomit abba híresen szar Tianma panel került

[ Szerkesztve ]

(#5592) Aryes válasza tomgabor (#5590) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez esetben azt mondanám, hogy ne vedd meg, mert csalódni fogsz. Smothness-ben az amoled nem tudja megverni az LCD-t, mondom ezt úgy, hogy én ős amoled-fan vagyok :) Kicsit nekem is csalódás volt a kijelző, ebben a hozzászólásban leírtam az okát, innen vissza tudod követni a thread-et, hogy miről volt szó akkor.
Van, aki a smoothness-re gerjed, van aki inkább a túlszaturált színekre, én ez utóbbi csoportba tartozom.

(#5593) Aryes válasza Sgr_A (#5591) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt, amit említettél, nem ismerem, de az IPS panelekkel is jól be lehet választani, az olcsóbb IPS panelek pwm háttérvilágítása elég zavaró tud lenni, meg a betekintési szög is soronként változik, ami engem például nagyon tud zavarni, ha nem pont szemből nézem, minden második sor halványabb és vibrál.

(#5594) osonte válasza tomgabor (#5584) üzenetére


osonte
senior tag

Friss tapasztalat, pár napig használtam Poco X3 Pro-t LCD kijelzővel, aminek meglepően jók voltak a színei, még a fekete is meglepően fekete volt, szinte észre sem vettem, hogy amoledről váltottam, szóval jófajta panel van a Pocoban, most újra A52s-t vettem és a lényeg, hogy semmilyen különbséget nem látok szövegélességben, szerintem nincs különbség.

Térerő gond semennyire sincs nálam Telekom/Vodafone (most is maxon van).

Amúgy a Xiaomi híres arról, hogy mindenféle panelt beletesz a telefonjaiba és szerencse kérdése mit kapsz. Emlékszem amikor megvettem a Poco F2 Pro-t, olyan panele volt, hogy sötét üzemmódban a lila 50 árnyalatát vetítette. :) Ellenben a Samsungnál még soha nem találkoztam ilyen jelenséggel és semmilyen kijelzőhibával (2db A71, A72, 2db A52s, S20 FE).

(#5595) tomgabor válasza osonte (#5594) üzenetére


tomgabor
senior tag

Köszönöm. Xiaomit visszaküldtem az emaghoz és megpróbálom az A52s, kuponok még szerencsére működtek a samsung oldalon, mondjuk már csak lila volt.

Viszont lenne még egy kérdésem. Mivel nem tudom mennyire fogja bírni az akku(6000mAh Poco M3 1,5 napot bír), tudom használni a Xiaomi Powerbankomat?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5596) Aryes válasza tomgabor (#5595) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nemrég volt róla szó, hogy milyen jó az átlagos üzemideje, a másfél nap ezzel is meglesz, az utóbbi két frissítés óta talán a 2 nap is.

A power bank lehet, hogy csak 10W-al, de biztosan tölteni fogja.

(#5597) DrBubo77 válasza tomgabor (#5595) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ne zavarjon a lila. Nekem is volt lila S8+, pedig férfi vagyok.

USB-C kábellel simán használható a Powerbank.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5598) Aryes válasza DrBubo77 (#5597) üzenetére


Aryes
nagyúr

Kell rá egy fekete tok és kész.
Amúgy nagyon szép lilában ez a telefon.

(#5599) tlac


tlac
nagyúr

nektek nem recseg, ropog a telefon oldala?
csak pár napos a telefon, gyakorlatilag a zsebemben sem volt, de már elkezdte a nyekergést, főleg az alján
eddig ilyet csak a legfilléresebb telefonjaim tudtak produkálni, nagyon gáz egy 150k-s cuccnál

[ Szerkesztve ]

(#5600) Phoen|x válasza tlac (#5599) üzenetére


Phoen|x
őstag

Számomra is minimalista az anyaghasználat. Nagyon igényli a tokot az biztos.

Go Gunners!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.