Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-04 12:20:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-04-01 (Frissítés: 2024-05-29) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-04-01 (Frissítés: 2024-05-29) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10427) Predatorr válasza skroy (#10358) üzenetére


Predatorr
őstag

Mit olyan nehéz felfogni azon, h nincs mire cserélni? :F

Bogyi007: vagy azért fizetnek, hogy ezt állítsd. :P Minden teló topicjaiban van pár ilyen, és ahány cég már lebukott fizetett véleményekkel, sanszos. Elég valószínűtlen, h az egyik frissítésnél érthozzá a user, és nincs hiba, a másiknál meg hülye. Gondolom, nálad a google is simán frissített, nem maradt márc. 1-én, mint a sok „hülyénél”. :D

Sancyi: meg neked is. Sebaj, mindenki abból keres pénzt, amiből tud. :R Ennek nagyobb a valószínűsége,mint annak, h mindenki hülye, akinél vmelyik frissítés elcsesz valamit. ;)
Nekünk meg az bosszantó, ha egy problémára megoldást keresünk, akkor jöttök páran, és ehelyett azzal fossátok tele a topicot, hogy nálatok állítólag nincs hiba. Akkor nem kell reagálni, vagy követni, el lehet nenni csajozni. :P

Djalmasi: frissítésekkel mennek-jönnek a problémák, tehát a Samsung sara. A legutóbbi 2-ig nem volt probléma a msngrrel. Az ezelőtti elb.szta az értesítéseket (nem csak nálam és nem csak a msngrt), ez meg randommá tette a msngrben készült felvételek küldését. Vájptam kest, retelepítettem, hiába. Most galériába mentésre állítottam, így, ha küldésre eltűnik a fotó/videó, onnan elmacerázom, nem fotó appból kell kicsinyítgetni, h ne fogyasszon fölöslegesen adatot. Azt tudom, h a selfie tükrözése a msngr sara (hiába állítja át az ember), évek óta szar. Használnék mást, de mindenki ezen a szaron van. :(((
Az egyetlen állandó problémám, h fotózásnál az esetek nagy részében nem fordul a kamera a telefonnal (pedig úgy csinál, vagy nem csinál úgy, mégis fordítja, vagy éppen jó), utólag kell forgatni a videókat, képeket. (Képmentéskor msngrben elmosódottan szétlapítja egy pillanatra az egészet.)

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.