Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1066) xZer0kidx válasza Namelesske (#1065) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Igen ez a szeretlek utállak kapcsolat a legjobb meghatározás rá. Engem is megvett a külső megjelenés plusz nagyon akartam egy One Ui-os telefont, de részben a nagy elvárások miatt nem azt kaptam amit elképzeltem. Fura kettősség mert kell az edge panel, AOD meg a többi szoftveres trükk, de mérgelődök a hozzájuk köthető lassúság miatt.
Na mindegy megtanultam, ha ezek az igényeim akkor nem a középkategóriában kell keresgélnem a későbbiekben.

#1057 csacsi67

Gondolkoztam, hogy megvárom az A52 sőt az A71-en is agyaltam egy ideig, de felmérgeltem magam egyszer és SE-lett belőle. Hogy megmarad e mellette az 51 azt nem tudom még mert a hártányai mellett előnye is akad azért, többek között a 6.5" amoled kijelző, tárhely stb. de az tény, hogy a kijelzőt és az akksi időt nem nézve az SE alaposan elkalapálja az A51-et.

Igen a természetet leszámítva a zöldülés sehol nem számít szokványosnak :D Reméljük orvosolják a problémát. Nekem szerencsére csak szoftveres furcsaságaim vannak IOs alatt + szokni kell, gogy nem android...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.