Hirdetés
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- GoodSpeed: Haworth Aloha – egy nemcsak szavakban ergonomikus szék
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- GoodSpeed: FIFINE A6T - Gamer és Streamer állványos mikrofon
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
Új hozzászólás Aktív témák
-
gubitibi
csendes tag
Üdv!
Grat a leíráshoz!!!
Nektek sikerül a Defy-t Recovery módban elérni ADB-n keresztül??? Mert nekem nem jön össze. Bebootolt rendszeren keresztül elérhető, de se a gyári recovery-ből se a Clockworkmod recovery-n keresztül nem látható. Ötlet???
-
llaszlo
veterán
Nekem működik ez a zip moddolás. A blogomban a videón a srác is úgy csinálja csak talán winrar-t vagy valami mást használ. Én linuxon is kipróbáltam ott is valami tömörítő appal megnyitottam aztán lecseréltem azokat a png-ket amiket akartam és működött. Főleg a framework-nél csináltam ezeket. Eddig csan vinen nem próbáltam még. Bár ebben nem vagyok 100%ig biztos. Lehet valamikor még az ősidőkben azzal is próbálkoztam.
Nekem az ütésállóság nem volt fontos, mivel nem ütöm-vágom a telót. Viszont a support az igen. És nagyon durva az XDA és egyéb HTC modok.
Most MIUI rom van fent és valami nagyon állat. Bizonyos tekintetben jobb, mint a Sense. Még vacillálok, hogy nekem melyik jobb, reggel Sense (LeeDroid) volt most MIUI van fent. 
Meg külsőre is jobban tetszik a Desire. A Defy élőben szebb, mint a képeken. Képek alapján nekem nem tetszett. -
rum-cajsz
őstag
Próbáltam a total commanderes módszert is, de nekem úgy nem telepítette az alkalmazást.

A defy-vel teljesen elégedett vagyok. Minden igényemet tökéletesen kielégíti, néztem előtte én is a Desirét, kollegámnak is az van, de inkább az ütésállóságra szavaztam a Sense ellenében.

Szerintem a Desire kicsit kezelhetőbb a Sense miatt, a többiben (aksi, camera, játékok, stb...) a Defy is eséllyel felveszi a versenyt. Illetve a modolhatóság is előny lehet a Desirének, ha valaki arra vágyik. -
llaszlo
veterán
Most jöttem rá, hogy simán Total commanderrel is lehet moddolni az appokat.
Igaz én OSX-et használok, de itt is van hasonló program. Az apk egy zip fájl csak át van nevezve. Ha a TC alapból nem nyitja meg akkor a végére oda kell biggyeszteni a .zip-et és utána már simán lehet bármit moddolni benne. Legalábbis nálam belép a zipbe és látom a fájlokat és a mappákat. Bármit bele tudok másolni vagy tudok törölni. Aztán törlöm a .zip-et a végéről és kész. Én most így csinálok mindent. mostanában saját framework-öt készítek. Sokkal egyszerűbb, mint kitömöríteni és újra szignózni meg egyebeket csinálni.
Ha valakinek még patchelni is kell .9-es fájlokat ott már más az eljárás. De ott sem kell a szignózással és ki-be tömörítéssel bajlódni.Milyen a Defy? Az lett volna a másik telefon amit venni akartam, de a Desire-re esett a választás.
-
Balinov
titán
Koszi a leirast, szep reszletes, pont ilyet kerestem.

-
llaszlo
veterán
Nem kell kitömöríteni az apk-t ahhoz, hogy moddolni tudd. Így nem kell utólag szignózni sem. Így gyorsabb és pár lépést ki lehet hagyni.
Lásd a blogom: llaszlo.wordpress.comÉs még valami. Nem ajánlatos a bekapcsolt telefont moddolni ha jót akarunk. Recovery módban és backup után!
-
Vikt0r
aktív tag
Az első háttérképet elkérhetném?

Új hozzászólás Aktív témák
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Formula-1
- Építő/felújító topik
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Apple asztali gépek
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Elektromos autók - motorok
- További aktív témák...
- Predator GM7000 4 TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7400-6700 MBs - Eladó!
- Xiaomi Poco M7 Pro 256,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Xiaomi Poci F4 Gt 128GB,Átlagos,Adatkabel, 12 hónap garanciával
- Samsung Galaxy A34 5G 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Lexar NM620 2TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 3500-3000 MBs - Eladó!
- GoPro HERO12 Black (CHDHX-121-RW) akciókamera
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 3500X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3050 8GB GameMax STORM Black EVGA 600W
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Bontatlan Lenovo T14S WUXGA Touch Ryzen5 Pro 7540U 16GB 256GB Radeon 740M Win11 Pro 3év Garancia
- Silvercrest Rajztábla
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Most MIUI rom van fent és valami nagyon állat. Bizonyos tekintetben jobb, mint a Sense. Még vacillálok, hogy nekem melyik jobb, reggel Sense (LeeDroid) volt most MIUI van fent.



